52965
  • Molnibalage
    #19122
    Fura, hogy ennyit szívsz vele. Én anno felraktam azt fél évig ment gond nélkül.
  • polluxware
    #19121
    ?

    az én installom ennyi ezekkel.

    Egy újabb anomália:

    Tegnap szépen futott az RV, ma meg olyat csinál hogy a betűk más méretben vannak, főleg a hudon, és minden erre való opciót állítgattam már, SŐT!!! visszaraktam a tegnapi jó lementést és ugyanolyan rossz.
    Ember legyen a talpán aki ugyanazt az RV képes futtatni minden nap:)

    Az érdekes az hogy semmit nem állítgattam tegnap óta..
  • Molnibalage
    #19120
    Ezek miért lennének benne? Ez a Janhas kivételével mind fizetős. A JanHas skinek egy része már indegrálva volt a többi asszem csak lesz. Most állok neki leszedni az adatot...
  • L Viper #19119
    Van egy rossz hírem. A SuperPak erősebb robbanásai nem mennek AF-el. A gifek átmásolva jók, de nem számottevő a változás, mert mindegyikhezt van egy adatfájl, ami az AF-ben eltérő. Azokat másolva az SP-ből CTD. Ez van.
    Sajnos kódolt már a SupeRpakban is.
  • L Viper #19118
    Nálam az RV 1,46 Giga. Falcon 4 Medium installra tettem az RV-t és a két peccset, semmi extra nincs hozzáadva.
  • polluxware
    #19117
    ZSOLTIIIIIIIIIIIII végre!!!!!!

    Van FF4 F-16 Template-d????

    AFtemplate-t megkaptad privátban?
  • polluxware
    #19116
    1,59 Gb Hitiles, Janhas skins, Aeyes kabnok
  • zsoltfireman
    #19115
    Sziasztok,

    OFF:
    Egyszer valaki felrakott egy linket letőlthető repülős szakirodalmakról,
    Squadron Signal,Walk around stb!
    Ezt a linket keresem!
    Előre is kösz!
    ON:
  • polluxware
    #19114
    Bocsánat... Shift-F1, Shift-F2 pöcögteted és mutatón van ext, int level jelzés:) így egyszerűbb
  • polluxware
    #19113
    Scott sehogy:)

    Alapból a kűlső tartályokból dolgozik először (ha van), majd ugrik a belső tankokra.

    Amit tudsz kontrolálni az az hogy ha 2x370g valamint 1x300g külső tankod van akkor az üzemanyag kijelző tekerője alatt van egy kapcsoló 'WING/CENTER FIRST'. Ezzel azt szabályzod hogy először a center tankból szív utána a külsőkből. alapból ez fordítva van azthiszem. Max annyit tudsz állítani az üzemanyag fő kapcsoló melletti választóval hogy baloldali, avagy jobboldali belső tankból szívjon. Az érdekessége ennek az hogy valójában 2 fő törzs üzemanyag tank van, egy elöl a géppinyu heveder szekrény mögött ez az elülső-jobbos tank (Forward-right), a hátsó emögött van ami pedig hátsó-balos (Aft-left) tartály. Más a befogadó képességük, ezért látod azt az üzemanyag kijelzőn (ha nincs külső tartályod) hogy két nyíl van ami kis eltéréssel mér. Tehát lehet manálisan ballanszírozni a két tartály tartalmát. Túl sokat szoroz.. ,de relitysztikus:)
    Plusz van még a levegő ellátás kapcsolgató amit alapból NORM-ra rakunk oszt jóvan. 2 állása van még-> Dump (külső tankokat helyezi csak nyomás alá, kabint nem-> ergó kilukadt a szélvédő) valamint a RAW ez akkor kell ha kifogytak a külső tankok így nem kell őket nyomás alá helyezni.
    Ezt a nyomás alá helyezést úgy érsd mint a régi motorokon amiken nem voltak AC pumpák, és a motor kartellrészéből vezették a gyomást a drukk kannába, ezzel elérve azt hogy folyamatosan nyomta a karbicsek úszójába a naftát.
  • Molnibalage
    #19112
    Mennyi az szűz FF4 felrakva? Megnéznéd? Az FF5 beta most egy srácnál 2,7 GB(!!). Na ekkora fejlődés van...
  • Molnibalage
    #19111
    A kézikönyv műszeres részénl ismertetve van. HSI melletti egyik kapcsoló Ott tudsz váltani, de értelme nincs. Mindig a póttartályból fogyjon először. Azt, hogy meg mikor fogyott ki? Hát tudni kell a belső kapacitást. Ez F-16 esetén 7200 font környéke.
  • Scottt
    #19110
    Gyerekek azt hogy tudom meg, hogy elfogyott a póttartályokból a nafta? Illetve hol lehet váltogatni a póttartályok és a belső tartály kifogyasztása közt?
  • L Viper #19109
    Lenne benne fantázia, bizonyítja ezt a sok külföldi virtuális század is, akik AF-eznek. De csak akkor rúghat labdába manapság, ha győkeres grafikai javításokat kapna és némi datbázis gatyába rázás sem ártana.
  • L Viper #19108
    Szerintem DANIELE ne görcsölj, szedj le mindent és totál az alapról indulj.
    Install Falcon4 Allied force, utána rá az 1.013-as peccs, majd indíts újat, EZ FONTOS !!!
    Csak utána indítsd a játékot.
    Szerintem így csináld, előbb nézzük, meg megy -e a multi nálad is. Csak utána kísérletezgess szerintem :-)
  • polluxware
    #19107
    Megértem Balázs... Azthittem azért ennyire nem lesz szétcincálva az FF4..
    Gondoltam csak néhány dolog lesz kicserélve benne.


    Bébi F-16 tündéri pocokmanó


    Jut eszembe! Frugalson olvastam hogy biza az LP dolgodzik ám "valamin aminek köze van a Falcon4-hez"
    Csak annyira titkolódzanak hogy amíg nincs konkrét dolog addig nem is szellőztetik. Remélem nem hablaty az egész, én speciel komolyan látok fantáziát az AF-ben.
  • L Viper #19106
    Ez a kis F-16 annyira király! Szinte már aranyos :-). Elég hülyén hangzik, de az.
  • Molnibalage
    #19105
    Ja screent meg a preview thread-ben láthatsz publikusan ide nem rakok fel semmit és sehova máshova sem. Most nagy dömping lesz, nem kell félni.
  • Wampa
    #19104
  • Molnibalage
    #19103
    Ez ellentétes a felfogással, szó sem lehet róla. Amúgy nem olyan nag élvezet ez, mint elsőre látszik. A beta I is olyan állapotú volt, hogy azzal nem volt nagy élvezet repülni olyan bugok voltak benne. Az HMS nem működött rendesen, a chaff-re érzéketlen lett az összes ARH rakéta meg hasonlók... Olyan iszonyatos mennyiségű CTD produkált, hogy ehaj és nálam reprodukálhatóan egyes helyzetekben. Már a vinyó kerregéséből mondtam, hogy na itt CTD lesz.. A hadjárat tesztelése finoman szólva sem az élvezet kategória volt sokszor. Volt olyan bevetés amit 4-szer (!) repültem le CTD miatt (vizsgálni kell a játk egyensúlyt is.)

    A többire nem tudok válaszolni, mert még bent ülök a cégnél. Olyan fáradt vagyok majd leragad a szemem. És akkor még fel kéne rakni...

    A több szem többet lát azért nem működik, mert sajnos nem tudjátok, hogy mit kéne látni. A legszomorúbb az, hogy a betateszterek egy része sem. (Ez most kicsit nagyképű volt, de pl. az egyik tag olyan fiatal, hogy fel nem fogom hogyan került be. Néha olyanokat kérdez, mint aki soha nem repült még vele.) Most lett egy új tag felvéve még a Realism Patch 5(!!) tesztere volt.

    A legsúlyosabb hibákat én tártam fel a data tweakelés közben. SENKINEK nem tűnt fel egyik sem. Majd lefordultak a székről mikor leírtam őket...

    Szóval türelem, nem akarunk egy "csoffadt teveszart" (idézet by Seaweed) kiadni. A stabilitás a kulcs. Mivel ráadásul manuális "install" van csak ezért el lehet rontani azt is..
  • DANIELE
    #19102
    Hello, srácok felraktam az AF-et megint, és még nem tettem rá a Patche-ket. A Patchelt változatot nem töröltem le, hanem előtte átneveztem a mappáját a (Lead Pursuit mappát neveztem át)de amikor felraktam újra az AF-et azt kérdezi { Where are my data files? }"Hol vannak enyém adat állományaim" ilyenkor mit lehet tenni????
  • polluxware
    #19101
    MUSTSZÍÍ
  • polluxware
    #19100
    Titkolódzós szakasz következik:) Ha örömrepkedésre jó a csomag, legalább azért fel lehetne rakni Nem kell rögtön kampányolni...

    Pár kérdés:
    RV-hez képest a stabilitása az hasonló, avagy annyira újak a gyűrűk mogy megen újra kell járatni?

    Kabinos screen-t tudnál készíteni minden sallang nélkül?

    Amúgy meg tudod Balázs, több kritikus szem többet látna...

    L_Viper is örömrepkedni szeret tudod.. ahhoz adatbázis, fegyver, ellenség se kell.
  • L Viper #19099
    Várjuk az első tapasztalatokat. Nyúzzad rendesen, ha felraktad.
  • Molnibalage
    #19098
    Nem tudom, hogy ide írtam -e már. A dec. 15. sajnos nem tűnik tarhatóak még Aragorn szerint sem. Nagyon jó állapotó beta II kell hozzá és szerintem isteni csoda, hogy akkor kiadhassuk. Az új hadjárataim talán még benne sem lesznek tesztelés hiánya miatt. Eddig csak én repkedtem vele, de mivel új adatbázis van, csinálhatom újra majd az új adatbázis szerint a változtatásokat.
  • DonZorro
    #19097
    Akkor is kell...
  • Molnibalage
    #19096
    Mihez? BÉTA verzióhoz? Hahó, az nem publikus....
  • DonZorro
    #19095
    Akkor LINKET kérünk...
  • Molnibalage
    #19094
    Naná. :)
  • DonZorro
    #19093
    Haj!

    Miből is van az a béta II??? FF5???
  • Molnibalage
    #19092
    Skacok van beta II de még kicsit furán. Manuális instal van. Kb. 10 óra múlva többet tudok mondani. Remélhetőleg már hétvégén elkészül az új preview movie.

    Szóval lehet izzítani az érzékszerveket. :)
  • Willenbrock
    #19091
    A WOV-ra rátelepítettem egy add-ont.A North Vietnam Acest amiben Mig-21 esekkel is lehet kampányokat is repülni.Nagyon szép a fülkék kidolgozása stb.Egy kérdésem van a játékkal kapcsolatban:Hogyan lehet online módban játszani vele?A Hyperlobbyn nem látok szervert.
  • DANIELE
    #19090
    Én meg tettem és hidd el nem olyan nyugis, haltak is meg mellettem. Hidd el nem a világ legjobb állása!!!!!
  • polluxware
    #19089
    Értekezés arról hogyan osszuk be azt ami sose volt, meg sose lesz:)

    Remélem a Grippen csavarjai is eléggé diplomásak ahhoz hogy kövessék a grafikonok mutatóit, ne adj isten nehogy tervszerűen szarjanak be.

    Aki teheti menjen tiszti sulira! fix munka, totál homály, biztos nyugdíj.
    világ legjobb állása
  • gsg16
    #19088
    így már O.K..köszönöm!
  • DANIELE
    #19087
    Na, itt vagyok, nyitom csatornát a Teamspeak 2-ön.
  • Molnibalage
    #19086
    phd.okm.gov.hu/disszertaciok/tezisek/2007/de_3618.pdf
  • gsg16
    #19085
    ezen a linken nekem semmi nem jön be
  • Molnibalage
    #19084
    Még nem olvastam, de érdekes a téma.
  • Molnibalage
    #19083
    A skinpackben a honlapomon benne van, sőt véletlenül a fizetős Raider kabin skint is benne hagytam.