52965
  • DANIELE
    #19163
    Mivel multiznál AF-el vagy RedViperrel, nekem csak a RedViper megy.
  • zaccos1
    #19162
    Estét URAK!Érdeklődnék hogy terveztek-e multit estére,mert elképzelhető hogy csatlakoznék?
  • Molnibalage
    #19161
    Sehol. Ezért béta. Nem publikus. Finoman szólva nem játszható állapotban van... A "megvennit" gondolom azt képletesen értetted.
  • DANIELE
    #19160
    Hello, jön valaki repkedni, de csak a RedViperrel mert az AF nekem NEM kapcsolódik még mindig a neten.És egy kérdés az, FF 5.0 betát hol lehet megvenni?
  • Molnibalage
    #19159
    FF 5.0 beta II.
  • DANIELE
    #19158
    Melyikkel lesz a multi az AF- el vagy a RedViperrel? Amúgy jó munkát.
  • Molnibalage
    #19157
    Nem értek hozzá, más baj nincs is... :(

    Hamarosan Ara megnyitja az FF5 beta II preview thread-et Én az új videón dolgozom, este multis teszt a skacokkal. Tiszta diliház van most. :)
  • DANIELE
    #19156
    Balázs rá érsz most konzultálni az AF-el a NETRE VALÓ CSATLAKOZÁS ÜGGYÉBEN ?
  • Molnibalage
    #19155
    Nem zavara kérdés, de szerintem édesmindegy, hogy hányszor kell kilkkelni. Viszont 2GB-ot letölteni meg nem a legynagyobb élvezet megosztani meg még viccesebb. A beta II úgy ment fel, hogy kellett RV1 + 1.0.0.7 (ez igy one click) és még eztuán kellett azt új fájlok manuális másolgatása.
  • repvez
    #19154
    Azért kérdezni csak szabad nem?
    Amugy meg kevesebb darabbol kell telepiteni annál kisebb a hibalehetöség arra hogy valami összekavarodjon.
  • Molnibalage
    #19153
    Nem lehet tudni. Még a beta II instal késése kapcsán volt erről elmélkedés, de amíg nem áll össze az adat addieg erről felesleges elmélkedni. Egyébként nem mindegy? Csak klikkelgetni kell..
  • repvez
    #19152
    Balage a telepitéssel kapcsolatban tudni már hogy az alapjáték és az FF5 vagy az alap+FF4+2patch+FF5 variácio lesz?
  • Molnibalage
    #19151
    "formation flying works actually better then in AF or OF"

    Első MP tesztek eredménye. Sajnos a többi téren már egyáltalán nem ilyen jó a helyzet... Én nem vagyok optimista, de Baldeagle szerint lehetségesa dec15. Háááááát. Ha ő mondja. Ő a fő kóder ő indította el az egész FF csapatot.
  • repvez
    #19150
    ezt is kiprobálnám már
    csak hiába a fullos grafika ha nem lehet benne lőni és az MFD képe is a szokásos Fsx-es.De azért egy hazai táj feletti örömrepkedésre jó lesz
  • polluxware
    #19149
    :)

    Balázs még egy film: "Stop-Loss"

    filminfó

    torrent link
  • DANIELE
    #19148
    Igen az alap a Falcon 4.
  • DANIELE
    #19147
    A RedViper-ben szinte az összes típus megvan, a RedViper EGY NAGYON KOMOLY REP SZIMULÁTOR PROGRAM, erre az oldalra feltett képek a játékból vannak. Nézd végig őket biztos meg fog tetszeni, az általad kereset szerver halott. Ha át böngészed ezt az oldalt lesz fogalmad erről a szimulátor program ról.Ez az egyik leg faszáb program.
  • Willenbrock
    #19146
    Ja most látom hogy a Redviper az alapprogram-A Falcon 4-re kell talán rátelepíteni?.Üzletekben gondolom már nem kapható.És ez a Falcon 4 fizikáját és grafikáját tekintve jobb a WOV-nál?Ez a game egyáltalán a WOV,WOE stb sorozathoz tartozik vagy egészen más?
  • Willenbrock
    #19145
    Mi az a Red Viper?Kiegészítő?Megvan nekem a WOV,WOE,WOI.Ezekhez van néhány add-on meg patch.A Wings Over Vietnammal szeretnék neten játszani mert a régebbi gépeket szeretem.Mig-21,F4 Phantom.A Red Vipert nem ismerem.
  • LESCO
    #19144
    Repvez!
    Igen, a fél nap a kampányban értendő. De nem hiszem, hogy lebombázzák, mert semmi jele nincs. Az utolsó repülhető küldetés végén szépen leszállok, a 2D képen ottmarad a repcsi ikonja a reptér felett, mint ha egy helyben állna a levegőben. A többi visszatérő gép is leszáll, az ATO azt írja, hogy "planning", és nem történik semmi. Ha mentek, és próbálok visszatérni a kampányba, akkor már nem választható a reptér és a sqdn sem. Ez előfordult már a több reptéren, kb 3-4 küldi után, B-52-vel, F-15E-vel is. Nem írta ki, hogy áttelepülünk, semmi infó, csak megszűnik a reptér. De még a kampány betöltö képernyőjén sem látható.
  • DANIELE
    #19143
    Ha most akarsz repülni és megvan a RedVipered hozzám csatlakoz, hatsz és legyen Teamspeak 2 amin tudunk kommunikálni.
  • DANIELE
    #19141
    Van felület.
    [IMG][/IMG][IMG][/IMG]
  • Willenbrock
    #19140
    Sziasztok!Hogyan lehet a Wings O. Vietnammal online szerveren játszani?A 8.30 verzió van feltelepítve a North Vietnam Aces moddal.Meg rátelepítettem még a Cockpit Mig21F-PFM csomagot.A Hyperlobbyn látom van WOV szoba de üres.Nem látható szerver amihez csatlakozni lehetne.
  • Scottt
    #19139
    Nekem a deden csúsztak szét. . .

    A CCC meg a Tray toolsban a texture meg a mipmap details kavarhat.
  • L Viper #19138
    Ma este nem jó a multi, más dolgom adódott.
  • DANIELE
    #19137
    Hello, jön valaki repkedni de csak a RedViperrel mert az AF NEM INDUL EL.Létrehoztam a csatornát lehet kommunikálni élőben!A csatorna neve Falcon a Teamspeak 2-ön,nem kel jelszó.
  • polluxware
    #19136
    Ha már off..

    kicsinyített Rossi 250 boxer a'lá RC

    azok a trombiták...
  • LeonSilver
    #19135
    Azért így, hogy elnézegetem ezeket ( http://www.youtube.com/watch?v=WnKCzIn-wYA ) eszembe jut, hogy anno mi összetettük a két mellső lábunkat amikor a klub kapott 1db 12ccm-es motor.Most meg már mik vannak..
  • LeonSilver
    #19134
    Én arra kíváncsi lennék, hogy mit kóstál.
  • Molnibalage
    #19133
    De lesz. Több olyan még most sincs benne ami már previewban meg volt fél éve. Franc sem érti. A repterek jelenleg totál szét vannak esve ahogy látom. Nem lesz ebből dc 15...
  • polluxware
    #19132
    Tündéri:) kiváncsi vok hány köbcenti, és hány lóerő.. Nem elhanyagolandó az a 12 gyűszű ha bepörög..

    Nem is csodálkozok hogy német..

    2vh után csináltak a nyugat németek olyan kisérleti csónakmocit, ami 350köbcenti adott le 130-140le-t metanol-benzol-ricinus keverékkel.
  • repvez
    #19131
    Hali na elkezdödött a 2. félévem igy látom megint elég szépen termelt a csapat hsz-t :D

    Balage jo hallani hogy megjött a beta2, remélem most már nem lesz olyan nagy titkolozás az ujitások körül, hogy csak egy képen vagy videoban mindig csak 1 feature lesz látható és az is egy pillanatra.
    Ha lehet minél több ujitásrol huljon le a lepel a videokban.

    LESCO: sztem egyszerüen az a probléma hogy ha az a fél nap az kampányba értendö akkor az aszt jelenti hogy lerombolták a repteredet igy azért nincs meg a reptér és mivel nincs honnan felszálnod ezért nem is generál küldit.Megoldás válasz másik repteret ahol vannak más repülhetö gépek vagy bebuktad a kampányt és kezdheted elöröl, ilyen nálam is sokszor elöfordul.

    nem repülö, de állat hogy mire képesek már
  • polluxware
    #19130
    Totál semmit.. Elindítgattam még 3x az RV-t Ati tray tools-t, f4patch-t állítgatva, újra is indítottam... belecartam, és nyomtam egy AF-es alap balkán küldit.

    Most meg utána elindítom és jó..

  • Molnibalage
    #19129
    Az AF-re tettél fel valamit nem?
  • Molnibalage
    #19128
    Hogy honnan jönnek az ilynen bugok... SOHA senki nem postolt még ilyet sehol. Én 3 RV hadjáratot nyomtam anno végig és semmi ilyet nem tapasztaltam. Melyik hadjárat?

    Sakcok a legjobb tárhely perpillanat a mediafire.
  • polluxware
    #19127
    Na ilyen meg már nincs:)

    Játszottam egy mission-t AF-el, és helyre ált az RV-ben a betűk mérete...

    Nem megy ez a két progi egymás nélkül
  • polluxware
    #19126
    data.hu-ra raktam fel 15 megát... [email protected], avagy [email protected]

    jobb ötletem sajna nincs.. avagy itten privátban nemtom mennyit enged.
  • LESCO
    #19125
    Sziasztok!
    Miért van az, hogy RV kampányban fél nap után eltűnnek repterek, és nem generál több küldit az AI? Ha elmentem, és kilépek a kampányból, akkor utánna már nem választható az a reptér, és a rajt alévő gépek sem... :(
  • zsoltfireman
    #19124
    Hi,

    Van,de a data.hu-ra képtelenség feltölteni.
    Ha van más 5leted?
    28MB az egész becsomagolva....

    Üdv!
  • polluxware
    #19123
    Pedig elhiheted hogy nem műbalhézok vele..

    nemértem én ezt