52965
  • Molnibalage
    #19203
    :) <-- Ez nem mond semmit? A válasz meg egyébként ott a kézikönyvben...
  • polluxware
    #19202
    Azért megnézném én a te gépedet találnák-e rajta egyáltalán jogtiszta szoftvarét... hunfitárs

    egyébként is.. miből gondlod hogy nem eredetim van???
  • Molnibalage
    #19201
    Enyje kis warezoló. :) A 3.0 az RV alá one click. A 3D-s kabin csak abban van benne. A régi 2.2 (?) az nem jó. Vedd meg. Kérd meg Bucsert. Támogasd Aeyest, mert pénz nélkül ő sem fog csinálni több kabint...
  • polluxware
    #19200
    Aeyes F15C kabint tudja valki hogy lehetne beüzemelni RV alá? Valami 3.0 update kéne ,de az sajna nincs meg... ötlet?
  • JoeDestroy
    #19199
    Sajnos nem pause gond :(
  • Molnibalage
    #19198
    A status bar-t és a látható szövegrész miatt egyesek megvágják a képeket. Ha megnézed a videóimat és is a minimum minimumára szorítom le a feliratok láthatóságát. A legutóbbi páron már nincs is. Az új videó 70%-a kész. Annyi szép jelenetem van, hogy még tartalékba is van jópár a jövőre nézve.
  • Molnibalage
    #19197
    Nem nyomtad le véletlenül a Pasue-hoz tartozó gombot? Egyszer én is azt hittem, hogy tönkrement, csak én voltam a barom. Azóta nincs pause gomb hotkey. :)
  • repvez
    #19196
    HÁt hogy nincs átméretezve vagy lekicsinyitve.de ahogy most nézem ezek 1024x640-es méretüek. akkor ezek szerin csak az én 1680x1050-es felbontásomon tünik kicsinek. :D
  • JoeDestroy
    #19195
    Urak!
    Akinek van ezirányú tapasztalata ossza meg velem:
    A TracIR 4 bedöglött (szerintem) a zöld led csak kétszer felvillan az exe indulásánál aztán elalszik és nem világítanak a piros IR ledek jelzői. Valamint a tracking képernyő teljesen szürke, nincs fekete kamerakép a zöld visszaverődő pontokkal. (a kamera led on opció be van kapcsolva).
    Több gépen is kipróbáltam.
    Tartok tőle h. garancia érvényesítés lesz :(
    Addig is visszajön a jó öreg freetrack.
  • Molnibalage
    #19194
    Ja és mit értesz teljes méretű képek alatt???
  • Molnibalage
    #19193
    A páraleválás sajnos csak belülről néz ki jól. Már nem 3D-s elemekből rakja össze, hanem ez is "füst" elemekt használ. Sajnos gondok vannak vele, ezért az új videóben ezt nem mutatom meg, mert nem szeretnék olyat mutatni ami lehet, hogy nem kerül bele. Már így is többet mondtam a kelleténél. Szólval igen zsír új, de bizonytalan.

    A reptereken akkora mozgás van amekkorát csinálsz TE-ben vagy a hadjáratban az ATO-tól függ. A kép azt demonstrálja, hogy korrekten vannak pozícionálva a gépek még ilyen nagy számban is. A gépek újak, nem mást szorítottak ki. Még az SR-71 is visszakerült az adatbázisban. Lehet majd MiG-31 vs. SR-71-et találkozást szimulálni. :)

    A képeket nem Aragorn csinálja. Aragorn szökőévenként repül csak. Egy-két képen néha tényleg nincs élsimítás.
  • DANIELE
    #19192
    Hello, e képek láttán az történt velem, mint ami ilyenkor szokott történni, az egyszerű paraszt gyerekkel, amikor a cukrászdába téved, ELKEZDET CSOROGNI a NYÁLAM ÉRTE. Ha ez az, FF 5.0 beta II akkor nagyon fasza lesz.
  • repvez
    #19191
    Jol néznek ki a képek.
    Ahogy látom akkor az utánégetö a páraleválás és a chaff is jobb lett.
    Ahol a sok f2, f4 és f104-es van az egy beállitott kép vagy ilyen nagy mozgás lesz a reptereken?Amugy ezek uj modellek, mert elég részletesek és ha jol tudom az f104-est az a régebbi modokban csak egy lod cserével lehetett beletenni.Ezek szerint bövült a AI gépek listája is?
    Egyébként Arának milyen gépe van?Mert egy kis élsimitást dobhatna rá és tölthetne fel teljes méretü képeket is.
  • Molnibalage
    #19190
    Na és ez? Ez is must see. :) Beta II preview thread.
  • polluxware
    #19189
    Musztszííííííííííííííííí
  • DANIELE
    #19188
    A GAMES IN PROGRESS-be NEM ENGED BE DE A PUBLIC MISSION 1 be enged.
  • polluxware
    #19187
    tehetségek:)
  • L Viper #19186
    Na, ha Lobbyra engedett akkor jó lesz a mi hálózatunkra is .
  • DANIELE
    #19185
    SIKER KÉT BELGA SZERVER FOGADOTT a LOBBYN 8 LÉGIGYŐZELMEM VOLT és ÖTSZÖR LELŐTTEK.
  • polluxware
    #19184
    csanád az első
  • L Viper #19183
    Hagytak volna, ők már valamivel este 8 után alszanak.
    Egész nap rohangálás volt, vásárlás, délután vendégség. Az itthoni dolgokra csak este maradt idő.
    Majd bepótoljuk legközelebb.
  • polluxware
    #19182
    afgányisztán minyóc
  • polluxware
    #19181
    büdös kölkök nemhagytak játszani?
  • L Viper #19180
    Na uraim ,megint úgy ment el a napom, hogy multizni nem maradt időm.
    Pedig frankó a masina, megy szépen.
  • polluxware
    #19179
    101st AB tribute
  • zaccos1
    #19178
    Próbáltam,de nem sok sikerrel.Úgy látszik kell hogy ugyanaz legyen fent mindenkinek.Na mindegy,majd legközelebb.joccakát mindenkinek!
  • DANIELE
    #19177
    A csatlakozásnál akadok el,nyitok egy csatornát a Teamspeak 2-ön Falcon néven, szóban tudunk kommunikálni.
  • polluxware
    #19176
    Na én mára dobok egy leborítást:) cakát
  • polluxware
    #19175
    az ipémet prószáld beírni, hátha beenged
  • polluxware
    #19174
    igaz...
  • zaccos1
    #19173
    csak az a baj hogy a módosított mappa miatt nem engedi felpeccselni.Daniele,meddig jutsz el a lobbyval?chatig?vagy te is a csatlakozásnál akadsz el,mert akkor nem a peccs az én bajom sem.
  • polluxware
    #19172
    192.168.2.102 próba:) teszt...

  • polluxware
    #19171
    1.0.13 peccss az muszi hyperlobby-hoz, objects mappát azt nemtok:( nekem is módosított van, de azzal is megy! Én annó általam módosítottal csatlakoztam Vip-hez..
  • zaccos1
    #19170
    Hyperlobbyt csak most próbálom,de szerintem kellene nekem hozzá az 1.013-as peccs,viszon szükségem volna az AF-hez egy eredeti objects mappa tartalmára,úgyhogy ha küldene valaki azt nagyon megköszönném([email protected]).
    Egyébként ezidáig Viperhez csatlakoztunk,úgy multiztunk.....
  • polluxware
    #19169
    Próbálj létrehozni egy szervert, aztán megprószálok csatlakozni hozzá.. Az úgy elég jó teszt sztem. írd ide az IP-t
  • DANIELE
    #19168

    Valaki rá ér egy próbakapcsolásra az AF-fel.!!!!!
  • DANIELE
    #19167
    Engedélyeztem a tűzfalon mégse tudok a Hyper Lobbyn csatlakozni, pedig a 2934 TCP és 2935 UDP portok is engedélyezve vannak.
  • zaccos1
    #19166
    Tűzfal?Engem egyszer az viccelt meg hogy csak az update csekket tettem be a kivételek közé,magát a játékot nem...
  • DANIELE
    #19165
    Nekem is fent van az AF de nem tudom, miért nem kapcsolódik a net re az 1.013 Patchet raktam rá hát nem tudom, hogy mit kéne még rá rakni, hogy mennyen, a neten.
  • zaccos1
    #19164
    Nekem meg csak az AF van fent,mert az RV 10-ből 5-ször megáll.De egyenlőre csak érdeklődök,mert még meg kell várnom amíg a kölök elalszik...