52965
  • Gundark
    #19283
    Megnyugtalak barátom, bárki aki olyan hatalmat kap mint róma, ilyen lesz. Persze lesznek akiknek nem tetszik a rendszer. Belőlük lesznek a lutherek és mennek szögezni. Akiket majd szent lopótök frakciónak nyilvánitunk és utálunk :) És megmagyarázzuk a nyájnak (mily találó kifejezés) hogy azok miért hölyék :)
  • Buren
    #19282
    áá, miért is tennénk
  • Solt
    #19281
    Jaj! Vannak hiányosságok! :) Maradjunk annyiban, hogy amit körbeírtál, azt judeo-krisztián, más néven római katolikus egyháznak hívják. Ne keverjük a kereszténységgel... a tiszta kereszténység, mint például a manicheizmus, össze sem hasonlítható Róma húzásaival.
  • polluxware
    #19280
    :)
  • Gundark
    #19279
    Ez azért ennél picit összetettebb. Háborúk okai? Persze, ez a casus belli. De ott mindig volt más is :) Hogy hogynem a keresztes háborúk során nem felejtették el az ideológiától kipakolni a pincéket, különös tekintettel a palotajellegű házakban. Ezek jó része a "támogatókhoz" került. Ebben benne vannak az európai királyok is. De vegyünk más példát, mondjuk Hunyadi Mátyást. Szerettük őt. Igazságos volt. Ami azt jelenti hogy ha azt mondtad hogy Mátyás hüjje, akkor nem vágták le a fejedet. Legalábbis nem egyből. Mondjuk jó ideje már de valószinűleg eddig ő az utolsó akinek volt némi elképzelése hogy mit kéne csinálni az országgal. A történelem másitása? A történelmet a győztesek irják. Ami viszont még általuk is elismerten a legtöbbet ártott a katolikus egyháznak, az az hogy a pápa (akkor még II. János Pál) nem állt fel a sorozatos botrányok után és nem közölte a pedofil papokkal hogy ennyi, irány a börtön. Hanem sunnyogtak hogy majd elintézik. Ja és ne gondold hogy a többi egyház jobb. Minden ami tömegeket tud megmozgatni, előbb utóbb félteni kezdi a hatalmát. És akkor jönnek elő a "gyanús" és "bérenc" elemek. S ahogy göring is mondta : azt hogy ki a zsidó azt én döntöm el :)
  • L Viper #19278
    Késő bánat pogány. 25 Rampstart billentyűzetről, csukott szemmel, közben joy zsinórral önkorbács. Tudod, a szokásos büntetés :-)
  • polluxware
    #19277
    Lehet hogy csöppet elragadtattam magam
  • polluxware
    #19276
    Amúgy visszatérve erre a pápás dologra, fel nem fogom miért imádják őket annyira, mint példul ami most Franciaországban. Én bevallom hóóttt pogány vok, ennek ellenére tisztelem mindenki sajátos hitét és vallását...

    ugyanakkor a kereszténységről csak ezek jutnak eszembe:

    -sötét középkor felvirágoztatása
    -emberi elme évszázados pincében tartása
    -segítség nyújtás a zsidók üldöztetésében, kizsebelésében
    -piciny gyermektesteket simogató pedofil faszom papok
    -ideológiai homály
    -évszázados harácsolás
    -történelem másítás
    -háborúk okai

    Ha volt valaha Jézus azt is ők tüntették el, aztán átírtak mindent és "ráültek" erre a mesére.

    Meg ez a Szent István ünnep is... basszus, hány embert gyilkoltatott az le meg kinzott meg mert nem akart hitet váltani...

    Az egész történelem egy nagy Fpúúújjjj

    Kereszténységet nem:) de papokat k.ra utálom
  • L Viper #19275
    Még jó, hogy nem politizálunk:





  • Gundark
    #19274
    Na lehet abbahagyni az offolást mert szólok az Őrnagy elvtársnak
  • Solt
    #19273
    Nem is kell! Egy zseni volt! Isten nyugosztalja...
  • polluxware
    #19272
    Hofi az utolsó király... Erről nem nyitok vitát
  • Buren
    #19271
    Nekem talán ez a kedvenc idézetem tőle:
    "Tudom ám, az MSZP–nek miért szegfű a jelképe! Mert a szeghez kalapács kell, a fűhöz meg sarló!"

    /ON
  • Solt
    #19270
    "Jobb ma egy Pershing a tanyámon, mint holnap egy......"

    Ezt ismerem... ezt az a kopasz Hoffman gyerek mondta!
  • polluxware
    #19269
    freefalcon.com kezdőoldala, most rakhatták fel...

    Vip

    Jobb ma egy Pershing a tanyámon, mint holnap egy......
  • Molnibalage
    #19268
    Ezt hol találtad?
  • L Viper #19267
    Egy link, ha érdekli valakit a téma.
  • L Viper #19266
    No és a svájci részecskegyorsítóhoz mit szóltok?
    Olyan dolgokat lehet vele csinálni, amit eddig még kísérletileg nem tudtak kipróbálni. Csak papíron van levezetve.
    Csinálnak egy kis antianyagot, vagy mini fekete lyukat svájcban ?
    Állítólag az USA-ban ezért nem építettek ilyen gyorsítót. Jó ez ide Európába.

  • zaccos1
    #19265
    Balázs teszteli az FF5-öt?!!!!!picit fiatalabbnak képzeltem el.
  • polluxware
    #19264
    Qawa
    by Aragorn
    Qawa is currently negotiating the rights to Flaming Cliffs.

    He is hoping to add it to his private collection of code.

    He currently owns the rights to Doom III, Duke Nukem 3D and Windows Vista.


    G'luck Qawa....!



    Free Falcon honlapján:)
  • polluxware
    #19263
    Nos igen Buren.. erre én is kíváncsi leszek Az oroszoknál is Medvegyen az elnök (vagy mifene) "papiron".

    Órási hézagok vannak... A világ egyik oldalán süt a nap és 10mach-al bohóckodnak mondván jó lesz majd ha megyünk az új "telekre". A túloldalon meg hullik a humanoid-hangya-népség.

    Értem én hogy innyováció, meg tudás... de amíg nincs kész a lecke normálisan, addig a kúrva kölköt se engedik játszani.
  • Buren
    #19262
    Jó cucc.

    Lehetséges, hogy Bush bácsi X-Szárnyúval fogja körülrepülni a fehér házat mikor átadja a helyét az új főnöknek?
  • L Viper #19261
    A hülye amerikaiak már megint elhúznak a világtól.

    A "zoroszoknak" is biztos van ilyenjük, már régóta, csak ők titkolják .
  • Molnibalage
    #19260
    Bársony fotelban ülve a fejlesztés is más érzés. :)
  • polluxware
    #19259
    Kétszer is elolvastam ezt a mondatot

    Amúgy politika az majd most kezd beindulni...
    Úgyis jönnek az Őszi rózsás "hadjáratok", valaki naon beakar már költöcködni a Sándor palotába
  • repvez
    #19258
    Egyébként arrol van valakinek infoja hogy hogyan lehet lementeni a GE-s képeket a gépre nagy felbontásban?Mert szivesen tesztelnék egy kis látványképpel
  • Scottt
    #19257
    Látom a FF4 topik hű önmagához
    A Lantlények gyarapodnak:)
    Ha nincs vmi újdonsáng amin csámcsoghatnánk akkor beindul a humorlantkodás:)
  • Solt
    #19256
    Teljes mértékben egyetértek!
  • L Viper #19255
    Így van, ettől nem unalmas a dolog. a karakterek maradjanak hűek önmagukhoz.
  • Solt
    #19254
    Ezt teszi a hit... szeretjük egymást... még a másik hibáit is! :)) Én például kifejezetten imádom amikor Balázs "oktat", vagy amikor örök pesszimistánk, Bucser, valami velőt rázóan negatív, és még az utolsó reménysugarat is leromboló hozzászólást intéz! Nem személyeskedés, nehogy megsértődjenek az érintettek!
  • L Viper #19253
    Ezért szeretem ezt a fórumot.Sok humor, semmi politika.
  • Solt
    #19252
  • L Viper #19251
    Csak a teste! Lélekben mindig köztünk marad .
  • Solt
    #19250
    Naaaa... Ő már halott! :(
  • Buren
    #19249
    Csendet!

    Őszentsége dolgozik.


  • zaccos1
    #19248
    Te beteg vagy vazzeg
  • polluxware
    #19247
    Hát ez odabasz Vip...
  • L Viper #19246
    A hit a fontos, még ha nehézségekkel is van kikövezve. Ne csüggedjetek Testvéreim. A Pápa a sok munkától agresszív kismalac, de értünk él. :-)

  • polluxware
    #19245
    Kereszténység lándzsája

    Jóóóóóóvan felfogtam... áááúúú jóóóvan mááán

  • JoeDestroy
    #19244
    Ja. Így van.
    Ámen!