52965
  • polluxware
    #19323
    Én arra BMS-combo izére szavaznák amit itten bazirgálsz jó pár napja:) szép felhők!
  • DonZorro
    #19322
    FF1
  • L Viper #19321
    Találós kérdés: Melyik Falcon4 verzióval készítettem a képeket ?








  • L Viper #19320
    A pinget( válaszjel, kapcsolat minőségére utal ). A zöld a jó. Piros túl nagy. Millisecundumban mérik.
  • DANIELE
    #19319
    Ki tudja a HYPER LOBBYN mit jelentenek a sárga – piros - és zöld jelek, a nevek után. A piros jelűhöz egyáltalán nem tudok kapcsolódni.
    .
  • L Viper #19318
    Grat. Boci !
    Pörgős mint mindig. Persze System of a Down-ra nem is lehet másféle videót csinálni.
  • JoeDestroy
    #19317
    Hali! Rég láttunk.
    A zene is jó! ;)
    Nekem legalábbis!!!!!
  • Scottt
    #19316
    Jó lett,adtam neki 5*-t
  • Molnibalage
    #19315
    Beszarás, M-4 Bison.
  • Molnibalage
    #19314
    A zene nem éppen a kedvencem, de másnak biztos tetszik. Attól még jó. A képminőség is javult. Új géped van? Jó, hogy nagyon eltérő stílusban alkotunk így ki vannak elégítve az igények két irányban is. :)

    Grat!
  • Boconadi
    #19313
    enjoy ;)
  • L Viper #19312
    Sajnos a még mindig dolgozom este.
  • Molnibalage
    #19311
    Spotterek Kabulban.
  • Molnibalage
    #19310
    Most rederelem a végleges verziót. 21%-nál áll. Még kb. 1,5 óta míg kész és méh annyi amíg felrakom valahova. Ezután Ara leszedi és AZ lesz már elérhető.
  • DANIELE
    #19309
    Remélem, azért haladsz vele, a képek nekem tetszenek.
  • Molnibalage
    #19308
    Én most egy ideig sajnos nem érek rá. FF4 és beta együtt nem lehet fent. Mivel csak manuális install van azért nem fogom leszedni.
  • DANIELE
    #19307
    Hello skacok. Akar e valaki egy kis légi harcot művelni gépágyúval, a sok szövegtől eltunyultok. Van e kedve valakinek a virtuális égboltról lealázni!!!
  • Molnibalage
    #19306
    Persze a FOV beállítás miatt ilyen nagy nem ALAPBÓL ilyen nagy. Nagy kis FOV van és ki van léptetve a kamera. A videómban nem ez a Nap szerepel.
  • Molnibalage
    #19305
    Választható az FF4 Nap és még további 5 vagy 6.
  • LeonSilver
    #19304
    A lokkonnak az egyik leges legnagyobb hátránya az a dinamukis kampány hiánya.
    Egyszerűen elképzelni sem tudom, hogy mi a faxért nem tesznek ilyet a szimekbe.Nézzük a Falcont.Az alap ősöreg stuff de a kampány miatt még ma sem übereli semmi.Én amúgy szeretek mindkettővel repkedni.Illetve a sturmovikot is előszedem néha-néha.
  • L Viper #19303
    A kék égnél a felhők az F-18 -assal az fantasztikus. Meg látszanak szép új modellek.
    Az a bazi krumpli nap effekt továbbra sem tetszik viszont. Ha jól emlékszem említetted, hogy lesz benne több választható. Nekem bőven jó a BMS nap. Az realisztikusabb.
  • Molnibalage
    #19302
    Újabb képek. Elég sűrű frissítés? :)

    Na akkor a Mirage képen látszik az ami még nem tuti. Az új levlálási pára modellezése. Ez nem 3D-s modell része hanem új modellet használ. Egyes esetekben agyonver mindeneddigi ilyet viszont vannak vele gondok. Sok gépnél a gép alatt is van pára, mert átmegy a gépteseten. Majd meglátjuk mi sül ki belőle.
  • polluxware
    #19301
    +amúgy
  • polluxware
    #19300
    Látjátok ez is egy teljesen más áspektusa ennek az oldalnak... Lock on fórumon egyszer kérdeztem valami Falcon-nal kapcsolatos dolgot, rögtön lehurrogtak a sárga földig..

    Nemtom miért van annyira istenítve, egyedül a su-25t ami megfogott benne, amúgy olyan kihalt az egész, a multi része meg egy nagy akadozós unalomtenger.

    Amúgy Lock on/IL2 fan voltam annó
  • Wampa
    #19299
    Sehogy se volt trim,mignem tegnap olvastam mit irt egy srác a lockonon,kipróba és mene....Áldják az égiek :))
  • Molnibalage
    #19298
    Ha az égiek is úgy akarják akkor ma esete kilenc fele kint lesz az új movie.
  • Solt
    #19297
    Köszönöm... jól jön Isten áldása!
  • Molnibalage
    #19296
    Mivel? Nem 12,7-es géppuska van a harckocsikon? Szemből és nagy távolságon azért azzal nem könnyű leszedni egy indiánt. Egyáltalán mit keres olyan közel a heli?
  • gsg16
    #19295
    ha f@sz a helikopter pilótája,akkor le tudják lőni.szerintem eléggé egyoldalú az a vélekedés is,hogy egy apache-ot nem lehet lelőni,főleg nem orosz harckocsizóknak.amúgy a lock on-ban,ha az ellenséget excelent-re álítja az ember,akkor lehet kapaszkodni játék közben,mert ahogy meglátnak,azonnal tüzet nyitnak mindenből az elenséges reptéren,ami csak a kezük ügyébe esik.én a trimmelő gombokat átkonfigoltam a joy-ra,és simán működnek.mi a gond hogy nem tudsz trimmelni?
  • L Viper #19294
    Miért hajlana? Ugyan már.
    Vologyáék elit harckocsizók. A Vlagyivosztoki Harckocsizó Iskola elit növendékei.
    Ügyesek. A Jenkik meg másnaposak az Apache-okban. Jól "bevodkáztak" előző este.
  • Wampa
    #19293
    Mi van?Feketelik?
    Azért az durva lesz.....állitólag az eseményhorizontot elérve az idő gyakorlatiag megáll.....amilyen szerencsém van,nem Bódi Szilvivel leszek abban a pillanatban,hanem Bódi Gusztival:)))))
    Ha valaki megtenné,aki ir a Lockon ba is,Isten áldását küldöm annak a gentleman-nek,aki megfejtette a talányt,miért nem tudok trimmelni.
    Végre tudok A10 esezni.Bár kicsit elborzadok,mikor olyat látok hogy 4 Apachot lelő 5 T-80 as:))Kissé az orosz technika felé hajlott a keze a készitőknak.
  • Solt
    #19292
    Ismerek még egy csapatot akik egyik este elkértek a szomszédoktól minden ezüstöt, mondván, búcsúeste, holnap megyünk... most ünneplünk. Persze visszaadni elfelejtették! :D A mai napig nem értik, hogy miért kergette ők fél Egyiptom!
  • Gundark
    #19291
    Hasonlóképpen mint a Vandálok. Pedig ők igazán szabad elveket hirdettek a vallás terén. Mindenki azt csinált amit akart. Sőt ha bementél pofázni egy másik vallás templomába, a helyi rendőrség vitt ki és tett rendbe. Aztán részt vettek egy akcióban minek során elvittek mindent ami aranyból volt :) Nem csak ők hanem a Barbárok is. És ők lettek a negetiv példa hogy mi lesz belőlünk ha nem igyekszünk :)
  • Solt
    #19290
    A pogány szavunk a latin paganus szóból származik, ami nem mást jelent mit: népi, falusi, nemzeti. Ez az eredeti jelentése... a judeo-krisztián egyház csinált ebből pejoratív jelzőt... mindenkit pogánynak neveznek, aki nem judeo-krisztián. :)

    Ilyen furcsaság még a gój szó is. Az is csupán annyit jelent, hogy "nép" Izrael alapító okiratában a zsidó népet is gójnak nevezik! :D
  • Solt
    #19289
    A többit, majd egyszer egy sör mellett! :)
  • polluxware
    #19288
    Van itt élet politikán túl
  • polluxware
    #19287
    Velem van a baj... Engem annó próbáltak alsótagozatos koromban hittanra járatni, de valhogy addig tartott amíg az öreg szentfazék ki nem kergetett .. Az ok annyi volt hogy a családjáról esett szó akit sajnálatos módon egy Liberátorról ledobott bomba pusztított el a 2.vh-ban. Nos akkor jobban érdekelt az hogy milyen hangja volt a gépeknek, mintsem maga a szomorú tény. Úgy esett hogy a 2-3. órán is ez volt az általam szóbahozott téma, pusztán érdeklődés miatt... ráunt a témahárításra szegény.

    Tehát ezért lettem pogánya
  • Gundark
    #19286
    Akkor egyszerűsitsünk : Hit=Vallás. Egyház=hatalom. Tudnak bocsánatot kérni. Jobb esetben csak pár évtized rosszabban pár évszázad után :) A kicsi gond hogy eleve a tanitások szerint úgy kellene élniük hogy ne kelljen bocsánatot kérni :)
  • Solt
    #19285
    Lehet, de ez nem mentesíti őket! Ez a homokozóba divat: "Óvónéniiii... jó, de őőő is ezt csinálta"! :)))

    Ettől függetlenül legalább tudnak bocsánatot kérni, és többet segítenek mint ártanak... most már...
  • polluxware
    #19284
    Kereszténység=vallásfajta

    papok=legősibb maffia szervezet

    Én az utobbiról próbáltam pár sajátos gondolatot közvetíteni, a kereszténységgel mint vallás semmi bajom.

    De legyen úgy ahogy te akarod