52965
  • Molnibalage
    #19363
    Az FREEFalcon milyen? Ingyenes. A FREEFalcon 5.0 is az lesz. Ez egy nagyon szigurú elv ha van Aeyes cockpit valamiből az nem jelenti azt, hogy nem lesz belőle egyszer egy free is.
  • gsg16
    #19362
    megnéztem ezt a FF5 techdemo filmet.ez fizetős lesz,vagy ingyenes?már a FF5.ha fizetős,és csak kintről lehet majd beszerezni,mint a FC-et,akkor valaki segítsen majd alkalom adtán beszerezni nekem egyet.előre is köszi.
  • Molnibalage
    #19361
    Itthon nem forgalmaznak ilyet. Ha eredetire vágysz akkor kintről kell rendelni vagy marad a másik út.
  • adam33
    #19360
    Sziasztok! Bocs, hogy közbevágok. Új vagyok a fórumon, de hozzátok irányítottak. Szeretnék venni egy Falcon 4 Allied Force-t, lehetőleg eredetit és Budapesten. Használt is jó. Tud valaki segíteni? Köszi
  • DonZorro
    #19359
    Szép videó Molnibalage Mesterem...
  • haflac
    #19358
    wings over israel
  • L Viper #19357
    A négerről mondtam, hogy az jó modell. A kamerába bekukkantó nekem is gyanús volt, hogy Aragorn.
  • Molnibalage
    #19356
    Elvileg ő Aragorn.
  • Molnibalage
    #19355
    Miben?
  • L Viper #19354
    A videó végén az az afroamerikai fiatalember az már valóban nem olyan rossz. Az jópofa.
  • Wampa
    #19353
    Asszondod?
    Akkor lehet hogy tudat alatt sajnálom,mert régebben is csak UAZ-al csinált ilyet,csak akkor az A-10 kampány 1.missiójában
  • gsg16
    #19352
    vagy,csak nem találtad el őket.
  • Buren
    #19351
    A videó alapján nem annyira rosszak az emberek szerintem.
    Láttam már sokkal rosszabbat... (khm... alphasim... khmm)
  • L Viper #19350
    Nagyon fasza az a kabin!
    De Jézusom, azok az emberek...hmmmmm...inkább ne lennének ott ilyen színvonalú modellek. Remélem ki lehet majd kapcsolni.
    A legidegesítőbb a 2D-s oxigéncső. :-)
  • Buren
    #19349
    Emberek! Tessék az utolsó felrakott vidijótleszedni és megnézni. Nem rossz, nem rossz...
  • LeonSilver
    #19348
    Szerintem hologramok voltak és a népek ott röhögtek rajtad az árokban.
    Mint anno a DukeNukem3D-ben.A holodukeal szopattuk egymást :D

  • Wampa
    #19347
    Uraim
    Valaki találkozott már a Lockon-ban az elpusztithatatlan UAZ terepjárókkal?Régen a seregben mindig azt hittem hogy egy csavarhuzóval kinyirom....pedig dehogy:))
    Két UAZ-tnem tudtam kinyirni 4 Maverick-el,4 CBU val,4 rakétablokkal,
    éa két teljestöltés gépágyú lőszerrel.
    Lehet hogy páncélozott UAZ-ok voltak, akik Medve presidentet vitték valahová?
  • DANIELE
    #19346
    Hello Viper látom ügyködtél, faszák a képek. Jó lenne, ha az enyémek is ilyenek lennének, csak én már nem merek állítgatni semmin, nehogy megint romba essen a netre való kapcsolódás lehetősége.
  • L Viper #19345
    Dehogynincs, 15 -en szedik most is.
  • L Viper #19344
    Pár screen. Többféle időjárás:




















  • zsoltfireman
    #19343
    Ott nincs semmi,de azért köszi!
  • zsoltfireman
    #19342
    Köszi,probe!
  • DANIELE
    #19341
    www.mininova.org/tor/1314113 .Innen próbáld meg
  • zsoltfireman
    #19340
    Sziasztok!
    Egy kis OFF:
    Segítsetek,honnan lehet megszerezni a Wings Over Israel-t???
    ON!
    Üdv!
  • haflac
    #19339
    sorry hangrobbanás
  • haflac
    #19338
    3:59-nél hanrobbanás?!
  • Molnibalage
    #19337
    Mai lazulás. :)
  • Molnibalage
    #19336
    Van új videó megint.
  • repvez
    #19335
    Az 1. választ nem értem.Még jo hogy europán kivul nincs M.O.
    De ezzel a progival bármilyen helyszinhez le lehet szedni a texturákat.

    A 3. kérdésre az én elképzelésem az hogy a texture.zip-ben szereplö PCX formátumu talajtexturákat egyszerüen kicserélni a letöltött magasabb felbontásu GE-s képekkel igy a progi azt fogja betolteni igy nem változtat meg semmit a helyszinben csak a felbontása lesz nagyobb.
    PMC leirás
    vagy igy beilleszteni a kockák helyére az uj kképeket
  • Molnibalage
    #19334
    Ne reménykedj ilyesmiben.

    1. Nincs olyan helyszín Európán kívűl ahol lenne Mo.

    2. FF csapat nem csinál helyszíneket csak Snakeman PMC tagok.

    3. Még így sem vagyok teljesen meggyőződve arról, hogy ez hogyan lehetséges.

    Azért próbálkozz, de ne remélj sokat.
  • repvez
    #19333
    A link majdnem lemaradt
    Innen a terrain a domborzatot a satelit downloader a satelit képeket menti le.
  • repvez
    #19332
    Na találtam egy progit amivel le lehet szedni a GE-böl a satelit képeket és a terrian mappot is.
    Csak még nem jöttem rá hogyan lehet leszedni egy egész magyarországnyi képet.
    De elviekben tile-zve menti le a képeket amit össze lehet 1 képpé combinálni ha minden jo akkor akár emészhetö is lehet a falconnak.És az ára sem olyan borsos.
    4800dpi-felbontás is lehetséges a regisztrált változattal kiemelt részeknél
  • Molnibalage
    #19331
    Ugyanaz, mint az FF4-hez. Az új grafikai motor miatt egyszerre lesz szebb és GYORSABB is. Ez tette lehetővé pl. a repcsik számára kb. 30%-kal megnövelt bubble-t. 4. generációs vadászoknak minimum 40 mérföldes bubble-je van. Az AWACS gépeknek 100 (!!!) mérföld körüli. Végre jelzi a keresőradarjukt így az RWR már messziről is (persze ez a gépen levő RWR érzékenységétől is függ).
  • haflac
    #19330
    szépek a felhők

    kb milyen vas kell majd a végén hozzá 1280*1024-be full mindenben?
  • LeonSilver
    #19329
    Fasza!
  • Molnibalage
    #19328
    Az a furcsa, hogy belegondoltam mit éreztek. Nekem az FF5 beta szépsége szinte már természetes, hiszan sokat látok belőle. Miután megnézem a régi FF4 screeneket sokszor csak lefittyed a szám. Az ember hamar megszokja a jót. :) Vizuálisan tényleg élmény tesztelni, de egyben elég nagy szívás is sokszor...

  • repvez
    #19327
    Ha jol tudom a kinzást a törvény bünteti! :D
    Mán jellegel kéretik kiadni :)
  • Molnibalage
    #19326
    Új videó. Kapaszkodjatok erősen.
  • Molnibalage
    #19325
    Na Aragorn el van havazva úgyhogy engedélyt kaptam megosztani.

    redviper.extra.hu/FF_5.0 techdemo.rar

    Itt az új movie.

    Kérlek külföldi fórumra ne rakjátok ki a linket, mert oda Mediafire link kell. Az extra nem bírja az külföldi letöltést nagy számban és Aragorn is azt szeretné, ha látná hogy hányan töltik le. Az a max. 100 db magyar letöltés nem sokat torzít az átlagon. Vagy szedjétek le majd ti is onnan azt csá.
  • L Viper #19324
    No épp ez az érdekes, ezért raktam be a képeket.

    SuperPak 4.2 OCI + BMS 1.03 és a lényeg a felhők.
    A RedViperben van olyan file, hogy Cumulus.dds. és Cumulus0-9 -ig számozva. Utóbbik valami oknál fogva, gondolom véletlenül benne maradtak a RedViperben. Abszolute nem használja az RV ezeket a DDS-eket.
    A régi BMS felhőkód állt 9 fájlból a 2.0 óta ez a 9 db DDS egy képben van kezelve.
    Tehát a képen a felhők az RV nem használt Cumulusai. Tökéletesen mennek a BMS 1.03 alatt.
    A BMS 2.0-hoz meg az OpenFalcon felhői ( Lazystones, Lee ) jók.
    Egyszerű ez kérem :-)

    Egyébként unalmamban, amíg nincs FF5 nézegettem a régebbi Falcon cuccokat.
    Most van fent nálam egyszerre:

    Allied Force
    RedViper
    SuperPak 4.2 + BMS 1.03
    SuperPak 4.2 + BMS 2.0

    Ez utóbbiban nagyon szép a táj, a fények és árnyékok, mint OF-ben, de van két idegesítő bug, amit nem lehet eltüntetni. Villogó "taxiway" textúrák és a kifutó melletti piros irányfény is krisz krasszos. A Z-Buffering kikapcsolása megoldaná, de a 2.0-ás BMS -ben nincs ez az opció a Graphics/Advanced setupban sajnos. Nem tudom ,mi a szarért vették ki.