52965
  • Molnibalage
    #19403
    Beszarás.
  • Buren
    #19402
    Itt jól össze van foglalva a két rendszer közti különbség:

    "Pantzir is a modul block,that can be mounted on different chassis - wheeled,tracks, on ships,or even made a stacionar fire-point without chasis,while Tunguska is monolite one-piece device.
    4 more missiles lauchers - 12 instead of Tunguska's 8.
    and
    "The system has two new radars with increased range, capable of tracking more air targets but also land targets and have integrated IFF. Within the cabin two new LCD multi-function displays have replaced the multiple CRT display and a new central computer system greatly decreased the reaction time, single operator operation can be achieved when needed. Due to the new technologies adopted, the overall volume of the weapon station is reduced by a third while the overall weight is reduced by a half. System has also enhanced missiles (from type 57E6 to type 57E6-E probably interchangeable) and guns (from type 2A72 to type 2A38M)."

    "...the PANTSIR's larger missile has double the range of the Tunguska. The system is more advanced (it is 2 decades newer) and more capable in every aspect. You really cannot compare the two systems directly."

    "...missiles with 20 km range and they have longer range than some medium range SAM systems like BAMSE or SPADA/ASPIDE. Pantsir could simultaneously engage 4 targets, 3 by radar and 1 optically."

    Aztán később írja az egyik csávó, hogy az új raksikat nyugodtan rálehetne tenni a a Tunguzkára, meg hogy a legnagyobb különbség csak annyi, hogy míg az előbbi együtt robog a T-80-as hadosztállyal addig a Pantzir statikus védelemként szolgál.
    De viszont az orosz vezetés jobbnak (olcsóbbnak?) látja a Pantzirt, így hát búcsút intenek a Tunguzkának. Meg azt is, hogy kivettek valami drága követő radart, de a hivatalos "honlap" szerint természetesen van ilyen funkciójú rendszer, csak az nem vili milyen típusú. És ha majd nagyon akarnak valami páncélozott "hordozót" akkor biztos vagyok benne, hogy rábiggyesztik valamilyen kiöregedett/olcsó harckocsi alvázra (T-55; T-64, T-72 mondjuk)

    Az eredeti fórum, ahonnan ki lett másolva a szöveg.

    Mindent összegezve semelyik fölött sem repkednék szívesen az biztos.
    De azért egy 2010-es kampányban szívesen látnám az új jövevényt.

    /ON
  • L Viper #19401
    Hogy jól aludjatok, vagy jól ébredjetek:




















  • Molnibalage
    #19400
    Ma lesz MP stress test. Aki él és mozog az megpróbál csatlakozni. Jó lenne 10 player fölé menni. Fraps persze be lesz lőve, de attól tartok csak fél felbontáson. Már a múltkor sem bírta a 24 FPS-t...
  • Molnibalage
    #19399
    Ácsi. Tudtommal ez Tunguska rendszer csak nem páncélos lánctalpas járművön és ezért olcsóbb. Asszem annyi, hogy kicsit más rakétája van, messzebbre röppenek. Ezt inkább a HT topikba kellett volna ott több okos ember van e téren.
  • Buren
    #19398
    Mindenki olvassa el, köszi. Bocsi, de szemet szokott szúrni ha valaki összekeveri...

    Amíg újabb updatekre várunk a preview topikban, valaki tudna nekem mondani valamit
    erről a viszonylag új légvédelmi rendszerről? Annyit tudok, hogy a tunguzkát fogja leváltani az orosz anyaföldön, sokkal jobb tűzvezető rendszerrel lesz felszerelve és hogy modulárisan ráilleszthető sokféle alvázra. Egyes külföldi haditechnikai fórumokon olyan nagy vonalakban beszélnek róla mintha az SA-300-as csapatlégvédelmi változata lenne...
  • L Viper #19397
    Érdekes megoldás, bár elég lassú a nézetváltás.
  • repvez
    #19396
    Mav-JP is ha látni akar egy kis AMAZING-ot akkor tegye elérhetövé az FM-jét a FF5 számára.És ne csak a szája járjon mert egyenlore a youtubos vidin kivül sehol nem láttuk még müködés közbe még OF-ben sem.
  • L Viper #19395
    Nyugi Balázs.

    Az idegesség levezetésére egy kis nyugtató zenéjű videó.

    Kérlek ne ölj meg
  • Molnibalage
    #19394
    Kicsit eldurrant az agyam. Naldo-tól nem ezt vártam volna...
  • gsg16
    #19393
    Oh my God! a végén el is ájul a menyecske pár pillanatra.
  • Molnibalage
    #19392
    Az örök megunhatatlan. :)
  • L Viper #19391
    Repvez, ez nagyon frankó link volt. , Wampa detto .
  • Molnibalage
    #19390
    Már kaptam anyagot, de ez NAGYON zsír. Csak mikor lesz időm megcsinálni... Jelen állás szerint talán jövő februárban...
  • JoeDestroy
    #19389
    Hát nekem az maxon szokott lenni. Az észlelést mennyiben befolyásolja a kisebb érték?
  • Wampa
    #19388
    Off
    Ez de cool
    on
  • repvez
    #19387
    Balage régebben kerestél skin mintát az ünnepi 29-es festéshez.
    Ezeken az oldalakon találsz szinte az összes rendszeresitö orságra vonatkozóan festésmintát mig29 és szu27-hez is.
    mig
    szu
  • Molnibalage
    #19386
    A bubble az 3-ason legyen. Az FF 5.0-ben ilyen gond nem lesz, mert nem lehet állítani a bubble-t.
  • JoeDestroy
    #19385
    Amit Viper említett, az egy (nemtomki által írt) külső patch, amit csak a confeditor egy opciója után rak fel (módosítja az SP exe-t!). utána ment a net normálisan a 4.2-ben. Egyébként legközelebb le kellene csekkolni az RV-ben a beállítások egyezését (conf editor opciók, bubble méret, és egyéb graf objektumok beállítását), mert vannak olyan pontok, amik ha nem egyeznek, nem lesz jó a multiplay sem. (az OF és a BMS2 kitér néhány ilyen opcióra)
  • adam33
    #19384
    Szia, köszi a választ. Tegnap este el kellett mennem. Ettől féltem én is, hogy nem lehet megvenni az Allied Force-ot itthon. Említettél egy másik utat. Az mi?
  • Molnibalage
    #19383
    Azt sajnáltuk nagyon, hogy az RV kiadásakor nem integráltak valami legalább hasonló kódot, mint ez a SuperPak 4.2 MP 5.1-ese.

    Na ez nem clear nekem. Én úgy tudom, hogy az RV ugyanazzal a kóddal bír, mint az SP4 széria.
  • L Viper #19382
    A brutálisan közeli kötelékezésnél volt pici ricegés, de normál formációknál jól ment. A SuperPak 4.2 azt is bírta gond nélkül.

    Szerintem nagyon függ az RV netes kampány attól is, hogy milyen a net minősége. Gondolom, hogy Destroynak és Nekem is jók voltak a pingjeink BP-vel is és Nyíreggyel is, ( olyan 20 millisec. volt neki ) és csak ketten voltunk ,ráadásul helyileg közel egymáshoz, ezt még le tudta kezelni. Nem volt lebegő gép és besüppedés sem.
    Azt sajnáltuk nagyon, hogy az RV kiadásakor nem integráltak valami legalább hasonló kódot, mint ez a SuperPak 4.2 MP 5.1-ese.

    Az viszont leszögezhető, hogy az AF-et nem veri semmi más Falcon verzió netkódban jelenleg, csak az SP 4.2 van hasonló szinten, de mivel abba még nincs BMS integrálva ezért nem érdemes vele multizni. Akkor már inkább AF.
  • Boconadi
    #19381
    köszi a dícsérő szavakat mindenkitől.

    Nincs új gépem, csak sok szabad hely volt a gépen, így kicsivel jobban fut a játék, és könnyebb volt a videót rögzíteni. Na meg van a videón egy pár grain és colour collector.
    Szal nincs új gépem, és nem is lesz, csak ha nyerek a hatoson :D
  • Molnibalage
    #19380
    Ja kicsit tesztelgettem az beta II (alig van időm arra). A bubble BRUTÁLISAN meg lett növelve egyes géphez. Az új vadászoknaj 60 méröld is egyes esetekben. Ez nagyon megnöveli az RWR fontosságát és a radar kikapcsolva tartását modern környezetben.
  • Molnibalage
    #19379
    Szóval az SP4.2 és FF4 is működött hadjáratban?
  • JoeDestroy
    #19378
    Csak a képek készítésénél volt egy kis röccenés normál repülés közben mintha lanparty lett volna, de a repülés közbeni időgyorsítás az nem volt jó (siettünk a dmz-hez). Ami érdekes, hogy az SP42-ben 4x időgyorsítás mellett is folyamatos volt a net, Viper gépét úgy is lehetett követni, tartani a köteléket egy kb 0,6 nm térközzel kampányban (ott is a Korea 2. kampány volt).
  • Molnibalage
    #19377
    Az FF 5.0-ban még nem. Későbbi patch hozza majd az új F-16 3D kabinokat. MINDEN gomb és kapcsoló 3D-s lesz és mozogni fognak.

    A NAGYOBB frissítések is sokkal gyakoribbak lesznek. 3-4 havonta az új dolgok be fognak kerülni. Ennek része a kabin is, aztán RipTiles aztán új hadjárataim stb.
  • Molnibalage
    #19376
    Tegyél be screen, mert nem otthon vagyok és a gépemre semmi flash player nem rakható fel így nem látok.

    A destroy képein levő 3D kabin textúra benne van a honlapomon levőben és véletlenül benne maradt a Raider féle is. Ami még lehet, hogy a Stopworks féle 2D-s kabint láttad.
  • Molnibalage
    #19375
    Nem volt CTD és lagg sem FF4 alatt? Nofene.
  • JoeDestroy
    #19374
    25% után idle detent kapcsoló, és majd csak utána lehet tolni fölé (turbina 1 fokozati alapjárat.) A falcon4 docs mappában van egy checklist file pdf formában, ott A5 lapon megvannak a lépések. Onnan csekkold mit csinálsz és hol tartasz.
    Itt minden leírás megvan!!! Ramp start cheklist is van.
  • Willenbrock
    #19373
    Nekiálltam begyakorolni a Falcon kezelését.Rump módban kezdtem a felszállást tehát hajtóműindítással.Úgy csináltam ahogy a videóban van.Felpörgött 25%-ig a hajtómű de aztán tovább nem,hiába toltam előre a kart meg nyomkodtam az Alt+i-t.4.re sem sikerült.A controls beállításoknál nem is látok Alt+i kombinációt.Nem tom mi lehet a gond.
  • Willenbrock
    #19372
    De a videón a panelek gombjai is 3d-sek voltak a 3d nézetben,olyan minőségben mint a 2d-s panelen látható.Nálam azért a 3d-s fülkében kicsit laposak a gombok.A zoomot az egérkerékre állítottam de a 3d-s fülkén belül így sem tudok a panelekre zoomolni.Hogy lássam a gombok feliratait 2d-re kell átváltanom.Van erre valami megoldás vagy csak az hogy váltogatni kell a nézeteket?Amúgy szép és elég részletes a kabin de a FF5-ben talán ezt is továbbfejlesztik majd.
  • JoeDestroy
    #19371
    Kamerával vették a monitort. Az a 3D-s és a 2D-s fülke jól kapcsolt egyvelege amit láttál. Mindkettő az alap RV fülkéje.
    :)
  • Willenbrock
    #19370
    Ilyen 3d-s fülke honnan tölthető le?Ez valami új kiegészítő a Red Viperhez?video
  • L Viper #19369
    Teszteltük a SuperPak 4.2-t BMS 1.03-al 2.0-val és magában az SP 4.2-t.

    A BMS-ekkel nem sikerült kapcsolódni, Hamachival sem.
    A Superpak 4.2-vel sem jött össze a kapcsolódás mindaddig, amíg a config editorban nem állítottuk be a MP 5.1 új multi exét.
    A Rolling Fire tökéletesen, AF szinten ment. Ez szépen össze van rakva.

    Az érdekes az RV volt, mert most az is tökéletesen játszható volt a Rolling-ban.
    Ketten gond nélkül ment.

    Kár, hogy az RV-be egy ilyen MP 5.1 szintű dolog nem lett beintegrálva anno.
  • JoeDestroy
    #19368
    Ja a Label meg csak mert muszáj (szitu). :))
  • JoeDestroy
    #19367
    Multi kód fejtegetés képei RV-ben. (SP42-ben és BMS-ben is)
    Részletek Vipernél.
    Ja Balázs, az RV a Rolling fire-el lett tesztelve, hibátlanul futott kettőnk közt a multi.


    Lazulás kampány közben :)
  • L Viper #19366
    Destroyyal csináltunk egy multi tesztet egy jópár Falcon4 verzióval.
    Érdekes eredmények született. Addig pár kép a RedViperből:













  • L Viper #19365
    Próbáld a raktár 2 -ből, az RV mappából. Legfelül van, az tutijó.
  • Willenbrock
    #19364
    A raktárból letöltöttem a Red V-hez a két patchet,de a 1003-ast csak jobbklikkel és hivatkozás mentése módszerrel sikerült,mivel ráklikkelve nem volt a szerver elérhető.Az vele a gond hogy nem tudja megnyitni a Win RAR.(A Zip se)Azt írja ki hogy sérült vagy nem felismert verziójú fájl.Mit kéne tenni?