52965
  • Molnibalage
    #19563
    Lehet, hogy van rá engedélye és csak én nem tudok róla. Mellesleg ezért max. egy enyjebejnyét kapna vagy azt sem, mert nagyon jó modeller. Pusztán azért ne tedd, mert ezek meglepetések akartak lenni.
  • repvez
    #19562
    Nem szokásom külföldi forumokon ilyeneket tovább addni, mivel nem tudok nagyon angolul.
    Gondolom ezek azért rakta fel mert ahogy olvasom még kezdö a MAX modellezésben és tanácsokat kér a többiektöl.Mivel itt a modellezésen van a hangsuly és a forumozok 90%-a azt sem tudja hogy mi a falcon4.

    Én meg azt kérem hogy te ne áruld be ezt a forumot az FF teamnél, nehogy szankciokat vessenek ki erre a srácra amiért postolta ezeket.Én szurkolok neki hogy tudjon minél több gépet kicsinositani.
    Egyébként innen tudom hogy ő csinálta az F22-est:
    kabin :)
  • Molnibalage
    #19561
    Nagyon kérlek ezeket ne postold külföldi fórumokra. Nem vágom, hogy miért tette fel ezeket egyáltalán, még a betateszterek sem tudtak erről projectről eddig... Az F-22-es infót meg kitől tudod? Csak azért kérdem, mert helytálló az infó.
  • repvez
    #19560
    A b1-est is hegesztgeti
  • repvez
    #19559
    radicaldude1234 késziti a következö gépet a falconhoz :)
    Ö csinálta az F22-est is az FF5-be remélem belejön a modellezésbe a srác és tolja majd a javitott modelleket a gamába.
  • Gundark
    #19558
    Szajnosz nem, mert nem leszek itthon. De talán legközelebb. Most már úgyis itt a tél, nehezen lehet kifogásokat találni hogy miért nem :)
  • Molnibalage
    #19557
    Volt olyan 2D-s kabin aminek van hátsó ülése. 3D-ben ez nem megy.
  • Scottt
    #19556
    Tényleg Pápa,nem azért F-16 centrikus motor,játék.Megértem, ha pl az F-15ösnek nincs hátsó fülkéje na de az F-16osnak??? Nem hiszem, hogy pont ez maradna ki..?!
  • Molnibalage
    #19555
    Gyönyörű tájak.
  • Molnibalage
    #19554
    Aragorn postja elég laza. :)
  • L Viper #19553
    BMS multira valami ötlet ? Jöhet privátban is.
  • JoeDestroy
    #19552
    BMS-t néztem. Sorry :( Az OF belső config graph. - adv.ed.-ben van textured tv/ir ops. Az kell hozzá.
  • L Viper #19551
    Ha valakinél megvan a multis Balkán kampány mentése, az ahhoz tartozó 3 file, azt megköszönném, ha elküldené nekem.
  • JoeDestroy
    #19550
    :D!
  • L Viper #19549
    Gyüssz holnap multizni Gudi ? Mostmár frankó a masinám.
    Jó lenne még Zaccos és Pzolika csendes társak is ráérnének. Meg persze még a többiek is.
  • Gundark
    #19548
    Biztos mindenki tudja csak én nem. :) Mi tanulsz?
  • polluxware
    #19547
    egy kis A'lahu Akbar... (5.-re boom)
  • repvez
    #19546
    Bocsi fiuk ugy néz ki hogy elég huzosra fog sikerülni ez a félév és nagyon neki kell tennem magam a tanulásnak, mivel csak havonta 1 hét lesz a kontaktom és ebben a 7 hétbe süritik bele az 1 év anyagát.Most értem haza az elsö hétröl és a 11 kapott könyvböl már 3-mat teljesen átvettünk amiböl 2 hét mülva irunk is (darabonként 200oldal).
    Ugyhogy nagyon nem tudok jönni multira mostanában.

    UI:Akinek lenne Mig21-eshez modelje FS04 vagy FSX-hez az szoljon.Lehetöleg a jobbik fajta amiben hasonlo az inditási procedura az igazihoz.A tanulmányaimhoz nagy segitség lenne.
  • Scottt
    #19545
    Bár én a 4.6os konfig editort használom..
  • Scottt
    #19544
    Konfig editorban hol a pics@ban van TGP képre vonatkozó rész?

  • Buren
    #19543



    Ez a csákó már sokkal inkább szerencsésebb.
    Ha az a 12,7-es lövedék egy picit arrébb találta volna el, akkor már nemigen lehetne fenn youtubén a vidi.
  • LeonSilver
    #19542
    ofF

    Ezt a szopást ... !!

    oN
  • L Viper #19541
    Még itthun, de este nem leszek.
  • JoeDestroy
    #19540
    Viper otthun vagy, v. dógozol?
  • L Viper #19539
    Ja, oké. A 6-os pontot most olvastam.
  • L Viper #19538
    Ez fura, nekem a Balkánhoz nem enged pipát rakni. Az ősi OF-4-es telepítőben meg jó volt.
  • JoeDestroy
    #19537
    Ja és van saját belőtt setup file-juk. Az eredetit mentve érdemes belenézni.
  • JoeDestroy
    #19536
    Több mint 2 órát kampányoltam vele.
    A tgp képét a külső conf editorban kell engedni, de meghal az fps ráta.
    Így kell installálni.
    Ja és nem bírja a T&L beállítást.DX5-6 keverék. A BMS-ek sem szívlelik mindig.
  • Molnibalage
    #19535
    Új képek.

    Az F-14-nél a kabin körüli részre tessék fókuszálni. :)
  • Molnibalage
    #19534
    Elvileg formálódik egy újabb OF-et továbbvivő társaság és az adta ki a 4.6-ot is persze messze nem abban a formában ahogy tervezték. Ezért lenne fontos megmenteni valahogy a FM és az JCHMS kódját.

    A fura az, hogy T-Rex cimbivel volt erre egy terv. Aztán Ara közölte, hogy aztán mégsem. Zavaros a helyzet. Legrosszabb esetben magam intézkedem.
  • L Viper #19533
    Gyanítom, hogy rövid úton uninstall lesz nálam is az OF. Többször próbáltam, több verzióval, de ez egyszerűen ebben a befejezetlen formában egy nagyon Béta dolog, még ez a legújabb is. Szenvedős, felejtős, kár érte, de ez így használhatatlan. Mint tudjuk Naldo is kiszállt a családi dolgai miatt.
    Nem lesz itt soha normális 4.6.
  • Molnibalage
    #19532
    Nem foglalkozom az OF-fel semmilyen szinten. Nem fogom feltelepíteni. Volt már fennt elégszer ugyanazzal az eredménnyel. Ne feledd az én gépen halál ótvar a tiedhez képest. Bátyus gépén nem volt baj az UI-val, de talán ez nem meglepő a teljesítmény adatok tükrében...

    Az old sounds az mást jelent de azt, hogy vissza FF3-ra. Az már az SP-ben is benne volt. Mellesleg az sem segített...
  • L Viper #19531
    Neked valami nagyon fura installod lehet. Az enyémben páratlanul szép az UI.
    A hangok egy kattintással átállíthatóak a régiekre a konfig editorban.
    Nálam a füst is hibátlan, a flare is szép.

    A multikód lehet jó, de az szart sem ér instabil kampánnyal. Dogfightra a többi is tökéletes.

    Ezt a verziót használom, szedd le ezt: OF4.5-OCI.zip innen:

    http://falcon.tonych.info/OpenFalcon/of4.5.One.Click.Install/

    Aztán peccseld meg ezzel: OF4.5Patch.zip itt találod :

    http://falcon.tonych.info/OpenFalcon/of4.5/

    Csak rá kell másolni, felülírni.

    Én ezeket is ráraktam, mert nem csupán grafikus javítások, hanem új konfig editor is van benne:

    4.6files.7z itt van : http://falcon.tonych.info/OpenFalcon/of4.6/

    Ezzel a kombóval sokat javult az FPS. Játszható a hadjárat a gépemen, ha nem lennék rá kiakadva a hülyeségei miatt.

    Akkor már inkább BMS 1.03 :-)
  • Molnibalage
    #19530
    Nagyon próbáljuk tartani a dec 15-öt. Többet nem tudok mondani. Hétközben a meló annyira lefáraszt, hogy csak olvasni van erőm a fórumot és nagyon apró dolgokat csinálni.
  • Molnibalage
    #19529
    Hol? Mit húzott le rajta?

    Ezzel szemben mit ad az OF?

    - Az OF tényleg szebb 3D modellekkel rendelkezik egyes esetekben és szebb skinekkel. (Bár máig rejtély nekem, hogy miért nem voltak képesek a szép F-15C modellt alárakni az F-15A alá....)
    - Jelenleg jobb MP kód.
    - Részletesebb avionika.

    És mi az ára és hátrányok?

    - Bűnszar hangok, nem lehet rendesen belőni. Valami mindig vagy túl halk vagy hangos. MINDEN szép és jó a gépemen, de ez alatt összevissza recsegett a hengfalam.
    - 0 FPS átlagos gépeken. Egy képregény az egész.
    - Instabil, mint állat. A beta FF verziók stabilitása nagyobb.
    - Kevesebb kabin van hozzá.
    - Az én gépemen olyan az UI mint az FF4 első kiadásában. Összevissza szaggat és az időgyorsítás felrakása után nincs elég prociidő bármit tenni. Marad a reset...
    - A szépséget embertelenül részletes 3D modellel és 2048-as skinekkel éri le. --> lásd képrgény
    - A füstmodellje egy rossz vicc még mindig az FF4-hez képest is.

    Szépek az előnyök csak az ára nagy. Az FF széria olyan gépen amin az OF megy 200 FPS-sel játszható. Ez nem vicc. Bátyus gépén a Crysis ment, de OF alatt az üres terepen néha 24 FPS volt. FF 5.0 beta alatt Fraps felvétel alatt (!!!) 16-szoros AA és AF mellett 2 gépes dofightban 1280xakárhányban 60FPS-sel vett fel. Eh...
  • LeonSilver
    #19528
    Isten bizony mondom, hogy még vinzózt is telepítettem miatta, hátha az a baj.Meg vagy 3* a Falcont + rá az OF-et.Megnyugtat, hogy a hiba nem nálam van.
    Nekem is ment elsőre minden csak az elején oda kellett figyelni egy kicsit.

    Jöhetne már az a qrva FF5 vagy a blekk sárk.De legalább a DN4ever :D
  • L Viper #19527
    Nálam kampányban 5 perc volt a rekord. Naldo pedig hogy lekritizálta az RV-t. Büszke lehet magukra. Pont a lényeg nem megy.
  • Molnibalage
    #19526
    Az OF kezelése kicsit körülményesebb az FF4-é. Többet kell kapcsolgatni, hogy be legyenek üzemelve a cuccok. Nincs azzal semmi baj. Olvasd el a kézikönyvet vagy próbálkozz.

    Azért megjegyzem, hogy én nem olvastam és mégis sikerült elsőre megcsinálni majdnem mindent. :)
  • LeonSilver
    #19525
    Én azért nem játszok vele mert akármit csináltam ( szűz winfos, szűz falcon telepítés ) ha TE-t játszottam az ment faszán de ha kampányt akartam akkor kb. 15-25 másodperc után merevre fagyott.
  • L Viper #19524
    A Fokker DVII a király, ez vitathatatlan. Pedig szegénykének alig lehet kilátni a két szárnya között. Az első gép ami igazán bírta a zuhanórepülést is. Nem esett le a felső szárnya olyan könnyen .