52965
  • Molnibalage
    #19603
    Az én véleményem benne van a kézikönyvben. Legtöbben itthon tudtommal az FF4 verziót preferálják. Multiban az AF a menő. Az OF-et nagyon kevesen használják tudtommal a kézikönyvben említett gondok miatt. Hatalmas gépigény és instabilitás.
  • Folare
    #19602
    Sziasztok!
    Ti melyik verziót tartjátok a legjobbnak illetve melyik verziót használjátok? Nekem Redviper 1,0,0,4 van fent éppen.
  • Molnibalage
    #19601
    Agean és FF 5.0 beta II.
  • Molnibalage
    #19600
    De, az volt megbeszélve... Nem lett nagy baj, mert a lágyabb manőverek jobban is mennek a zenéhez. Majd meglátjátok hamarosan. :)
  • Scottt
    #19599
    De a Pápa bekeményített:)
  • Buren
    #19598
    Szerintem ez csak annyi, hogy az arcok alapból örömrepkedni akartak nem pedig koreografált manővereket csinálni...
  • Scottt
    #19597
    Hát ja,a Magyarok jobban felfogják mit kell csinálni:D
  • L Viper #19596
    Valamin nagyon dolgoznak az OF-esek is. A fórumon már van OF 4.7 topic. A végén még nem a 4.6 lesz kiadva, hanem ugranak 4.7-re.
  • Molnibalage
    #19595
    Naná. Most már minden kép az aktuális installból van. Az beta I previewban nem így volt. Számtalan olyan dolog amit abban láttál még most sincs benne a gammában.
  • L Viper #19594
    Jaja. Szép gyűjtemény.

    Más: Az előzetes képek közt egyszerűen nem tudok betelni a 3D-s felhők látványával. Ez már benne van a Beta 2-ben amit most teszteltek ?
  • Molnibalage
    #19593
    Esetleg ez is mehet a bannerba.
  • Molnibalage
    #19592
    Angolok? Beszélek hülyeségeket... Csak angolul beszéltek. :)
  • Molnibalage
    #19591
    Készen van új videóm, az új (de nem végeleges) MP kód képességeit demonstrálja több-kevesebb sikerrel. Az angol guyok az istennek sem repülik le az amit kértem pedig részletesen ábrával is illusztráltam, hogy mi kéne. :(

    Azért egész jó lett. :) Holnap lesz renderelve. Hamarosan jön egy másik is valaki mástól. Ennyit tudok róla eddig.
  • L Viper #19590
    Majd legközelebb bepótolod. Jön az ősz, a tél, szerintem megint jobban ráérünk majd repkedni.

    Egyébként az AF résznél volt tegnap egy kampányküldetés, ahol egy vegyi gyárat kellett támadni. Az hangulatosra sikerült, bár erős volt a légvédelem és nem sikerült teljesen kiiktatni őket a célkörzetben. Maradt még egy SA-3 -as üteg, meg csöves légvédelem is zargatott.
    Rendhagyó módon, irányítatlan rakétablokkokat is vittem szerencsére. A bombázáshoz fel sem mertem volna emelkedni, olyan volt a szitu.
    Destroyék lefogták a légvédelmet, én meg berepültem és egy gyors rácsapásban amit tudtam szétlőttem a raksikkal és huss haza.
    Sajnos ott képmentésre nem volt idő :-)
  • zaccos1
    #19589
    Basszus,tenynap este olyannyira szabaddá tettem magam hogy idő elött bealudtam...
  • Molnibalage
    #19588
    1. Ha segíteni akartok akkor jelentkezni kell a csapatba. Külsősként ez szóba sem jöhet.

    2. A 3D modell elkészítése az egy teljes gép berakásának ciklusából kb. 15-20%-nyi idő. A többi a skin és a helyes importálás végrehajtása és minden más.

    A SW-t azért hasztálta a srác, mert a meglevő modellt kezte el átalkítani asszem. Hogy most mi van a B-1-gyel nem tudom, de volt és van nála lényegesebb projectje is.
  • repvez
    #19587
    Ha jol olvastam akkor ezér is hagyta abba a b1-es modellezését és kezdett bele az ef2000-be tisztán a maxba.De a polygon száma az játéka válogatja hogy melyik mennyit enged meg.A falcon ha jol tudom max10k a lockon 50k.Ugyhogy egy kicsit nagyobb a szabadsága az alkotonak a modellezésben.
    Itt egy repülö modellezési tutor MODO-ban
    Sokkal egyszerübben lehet vele dolgokat csinálni mint maxban.
    Én meg fel tudok ajánlani 3 nézeti rajzokat és leirásokat több gépröl is, vagy besegiteni a modellezésben.Bár most eléggé behatárolt a szabadidöm.
    Jövöre viszont nekiálok mindenképpen egy modellnek.
  • LESCO
    #19586
    Én elhiszem. (ha látom)
    Solidworks-ben felületalapú modellt készíteni (ami a játékprogramokhoz is kell) nem túl szerencsés, mert testmodellező program, nem pedig felületmodellező. A srác szenved a SW-ben, és írja, hogy majd MAX-ban optimalizálja... Hát ez nem fog menni, mert újra kell horgolnia az egész modellt.
    Persze az ő dolga/ti dolgotok.

    Bátorkodnék felajánlani a segítségemet a modellezésben, csak nem tudom, mennyire van rá szükség.
  • Molnibalage
    #19585
    A modeller hidd el tudja mit csinál, mihez és hogy hogyan.
  • JoeDestroy
    #19584
    Az SP4.2 2004 évi megapatch, amit a Benchmarksims (BMS) egy kicsit átszabott. A flight modelljébe integrálták (BMS2-ben) a HFFM-et. A sebességérzet nagyobb mint akár az AF-ben, fordulékony, és a rudder hatása erőteljes főleg kis sebességnél. Kis gépigény és nagy stabilitás jellemzi. Most már a multi beállításának a módja is tisztázódott. Mindenhol (TE kampány dog) minden gép repülhető, kabinokat a neten lehet hozzá találni. Asszem én is átszabom egy kicsit ezt az "őskövületet" :))
  • L Viper #19583
  • gsg16
    #19582
    tényleg jól fog kinézni az új Falcon.egész élethűnek látszik ezen a videón!
  • L Viper #19581
    Condort "szeressük" :-)
  • polluxware
    #19580
    gau-8
  • JoeDestroy
    #19579
    AF multi
    :)


  • polluxware
    #19578



  • L Viper #19577
    Mai AF Multi. Balkán új hadjárat:

















  • L Viper #19576
    Leírom majd privben, mit, honnan, hogyan...
  • polluxware
    #19575
    [IMG][/IMG]
  • JoeDestroy
    #19574
    Hát ez az bizony! :)
  • LESCO
    #19573
    Ez a repcsi a pilótákat leszámítva 4500 poligonból készült.
    Húúú, ha kétszer ennyiből dolgozhattam volna... :)
    Jantar 2B
  • DonZorro
    #19572
    Mi ez a Supepak 4.2 + BMS 1.03 ???
  • LESCO
    #19571
    A modellezésre visszatérve:
    Ezek a modellek elég furcsák. A B1 már több ezer poligonból áll, és még nincs szárnya...
    Nem fényezni akarom magam, de csináltam már pár modellt szimulátorokhoz, és az optimalizálás elég kemény dió. Nem szabad bonyolult modellből kiindulni, és aztán butítani... Fordítva kell csinálni.
  • JoeDestroy
    #19570
    BMS1.03 multi :)
    AF szintű netkapcs.

  • L Viper #19569
    Na végre egy kis Supepak 4.2 + BMS 1.03 multi. Szakad az eső a kampányban.
    Baromi jók a földi egységek harcai. Füstök, fények a ködön átvilágítanak:











  • L Viper #19568
    Tímszpíken vagyok:

    tss.thomi.hu - Falcon4 - gripen
  • JoeDestroy
    #19567
    Leszek.
  • L Viper #19566
    Érjél rá !
    1.013 !
  • zaccos1
    #19565
    Még nem 100%,de több mint valószínü hogy ráérek.Egyébként ki jön még?Na meg akkor ami még fontos hogy 1.013?
  • Buren
    #19564
    A kabin...