52965
  • Buren
    #19643


  • polluxware
    #19642
    mázlis vagy Viper.. Gyó isten áldjon érte:)

    Balázs -> "FELON c. film" = Remény rabjai modernebb formában
  • L Viper #19641
    Azok a szorgalmas TSZ tagok a város kékkel jelzett részein élnek. Jelenleg ekkora a lefedettség.
  • JoeDestroy
    #19640
    Csak nem feltűnt?????!!!
    Rosszul értékeled. Ez az amin át kell esni egyedfejlődésileg.
    Ottan sukhoi van! ! itten meg repkedünk (mindennel amivel csak lehet... vagy nem lehet :D )
    Ha nem térél volna onnan vissza.....
  • Gundark
    #19639
    Mi a baj Polluxelvtárs? Ne aggódjál, már elhatárolódtunk a múlttól. Ami pedig Viperát illeti, az a igasság hogy magánhasználatra megnyitotta a baráccság kőolajvezetéket és azon jön a nettye oroszországból.
  • polluxware
    #19638
    Faszér olyan ellenséges ez lonci topic??
  • polluxware
    #19637
    +l +ú
  • polluxware
    #19636
    Scott... ne elvtársazzá itten! lehalgatnak!

    bugyiváltás után te leszel az első akit kivisznek a kukoricásba...

    Vigyázzáááá ember

    Viper egyszerűen szerencsés, és a közösség nevében is mondhatom egyhanguan hogy különleges

    Ez van
  • Scottt
    #19635
    Nem úgy megy az elvtársak.
    én is egy helyen szántok a viperával nálunk még sincs ilyen net.
    Csak a szorgalmas TSZ tagok kaphatnak..:)
  • Molnibalage
    #19634
    Előléptetések rendje elvileg jelenleg.

    1. Lt. 150 pts
    Capt. 300 pts
    Maj. 800 pts+finished campaign
    Lt.Col. 1600 pts+finished campaign
    Col. 3200 pts+won campaign
  • Molnibalage
    #19633
    Fent van az oldalamon a végleges Xvid verzió ha kell valakinek. Ara megint sokat kéik a kirakással pedig még ő sürgetett...
  • polluxware
    #19632
    Ezt én se hiszem, sztem csak vhol a csákánnyal belevágott a Debreceni fűdbe vhol etyetem alatt asztán zsinórral elhúzta a házáig az üveggyapotot...

    Tutttti...
  • LeonSilver
    #19631
    Mi a bánatos lóf*** neted van tezsvír??
  • JoeDestroy
    #19630
    Az nem 6DOF csak a 3 forgástengely (a 6 irány megzavarhatta a készítőt) + a zoom (az meg nem szabadságfok) Ergo "4DOF" support. A pit file editálása nélkül nincs 6DOF és minden 3dckpit.dat-ba be kell írni egy sort ahol használni akarja valaki. Én is belenéztem gyorsan párba. ahol XYZ tengely is engedélyezett, Elmozdul a fej a középpontból, ott a HUD egyenes átnézet követi ha kell a műszerfalba is :(
  • Molnibalage
    #19629
    Ez a HUD és MFD kimozdulás érdekes. Egyeseknél csinálja, egyeseknél nem. Van fent a neten olyan videó ahol tökéletesen megy az OF 6 DOF-fal.
  • JoeDestroy
    #19628
    Tény.
    OF-ben a 6DOF bejegyzést vissza is vettem, bár szép a "domborzatos" kabin, de a HUD kép kilépése az üvegéből marhára zavar. Van amikor azért néznék el mellette mert kitakar valamit, erre jön a nézet után bele a kabinba. Úgyhogy 3DOF+FOV az OF nálam. Az RV-ben meg jó a 6DOF. A HUD kép nem jön ki az üvegéről. A FOV viszont tényleg nagyom sima, folyamatos.
  • Molnibalage
    #19627
    Asszem lehet, hogy már írtam, de 6 DOF Freetrack és Track IR 4 esetén SOKKAL jobban megéri a FOV-ra rakni az egyik tengelyt. A FOV segítségével ugyanúgy rá lehet zoomolni az MFD képernyőkre, de a FOV zoom olyan sima lesz 1024-es mintavételezésben, mint a Lonciban. ELKÉPSZETŐEN jól néz ki az egérrel való szenvedéshez képest.
  • L Viper #19626
    A legdurvább, hogy nagyon sokan nem is ebben a csomagban vannak amiben én, hanem a 2500 forintosban, ami 20/10 megabites.
    Egyébként az enyém sem a legnagyobb, ez a közepes csomag. A fullos az 40/30-as, ha jól tudom.
  • Molnibalage
    #19625
    Invitel, T akármi és társai mind egykutya. Drága net, 0 fejlesztés. Minden bevételt szépen kivisznek. Viperánál havi 3 ropis net mellett is tellett fejlesztésre. Akkor havi 10-13-ból miért nem telik?
  • Gundark
    #19624
    Nos, én 4900et fizetek 2mb/256 ért. Igaz ez kábel, igy szinte mindig maxon megy. Mikor hivtak hogy vegyem meg a 8mb-t vigyorogtam és megkérdeztem hogy itt mikor lesz 10-15-20 megás net? Persze ugyan ennyiért.. Megkaptam a kincstári szöveget bla bla bla... Mire jött a csattanó : ezek a netkapcsolatok olyan szarok hogy akár a felére is eshet! Mire közöltem : Asszonyom tegyük fel van egy 15 megás netem. Az leesik a felére. Az nem 2, és 256 :) De bejelentettem már a t-hóm hogy irgalmatlan nagy fejlesztések lesznek, és minden jó lesz. És én hiszek nekik
  • JoeDestroy
    #19623
    Vipert a cívis városban nem lehet űberelni :) (szerettem szeretem azt a helyet) de közel 8/0,5 Mbps itten meg 8 eFt. (sokallom teszem hozzá ADSL) mert tényleg közel csak 6,5 Mbps van átlag (bár már volt 1.34MBps letöltés is ami meg több.Az upload az ált 420-450 közötti)
    S csak csenedesen...
  • L Viper #19622
    Ezért havi 3500-at fizetek. Azért durva, mert ilyen tarifákkal is nyereséges ezek szerint.
    Ahol nincs sok szolgáltató a monopol helyzetet ki is használják elképesztő pofátlansággal.
  • Molnibalage
    #19621
    Jó, hogy nálatok valóban verseny van. Elképesztő, hogy Bp szomszédságában van pofája az Invitelnek 10 ropit kérni egy szaros 4096/256 kbps netért. A magyar netpiac nagy átlagban egy rossz vicc szerintem.
  • L Viper #19620
    Közben halkan megjegyzem, hogy megint fejlesztés volt nálunk és a 15/15 megabites net immár 30/20 megabitessé nőtte ki magát, szerencsére az ár nem változott. Azthiszem jó multik elé nézünk.

  • Molnibalage
    #19619
    Fingom sincs, de azér volt. Nem a sávszél a fontos. A ping. Az én szar 256 ADSL (!!) netemmel is repkedtünk már 3-an hadjáratot. A 4 gépes repülés is Jeager 900kbps-es netjén volt. Egy átlagos multi egy 512-ks uploaddal simán lezavarható lesz. Még EGYETLEN egy ugrást sem láttam több órányi repkedés alatt sem. A földön gurulás közben vannak néha apró eltérések. Ez amit láttok ez még amúgy is a régi beta multi kód. Az újabb, még mindig nincs benne tudtommal.
  • Buren
    #19618
    Mekkora volt a sávszélessége a kanadainak?
  • L Viper #19617
    Akkor ez helyileg nálunk ettől csak jobb lehet és az sem rossz. Sőt!
  • Molnibalage
    #19616
    Durva mi? :)
  • Molnibalage
    #19615
    Két eseményről is van felvétel. Mikor 3-nál több gép van az az első nagymulti alatt készült. Khronik gépe volt a dedikált szerver (ő kanadai asszem) és ott volt indiai, izraeli, osztrák, holland és amerikai is a kötelékben.
  • L Viper #19614
    Balázs, helyileg hol voltak a multi résztvevői ?
  • Molnibalage
    #19613
    A sebességérzet az a FOV állítás miatt van. A grafmotor hogyan is befolyásolán ezt? Sehogy. A talaj amúgy is még az alap Falconé még mindig ahogy írtam már párszor...

    "Azért mindig megtaláljátok azt a területet ahol a legelhanyagolhatobb a változás"

    Ezt nem értem. Mire gondolsz itt pontosan?
  • repvez
    #19612
    Ahogy látom meg fog alakulni ujra az Air grafiti team :D
    A vidi alapján a sebességérzetnek is jot tett a grafmotor ujrairása.
    Azért mindig megtaláljátok azt a területet ahol a legelhanyagolhatobb a változás
  • Buren
    #19611
    "Szerintem egy igen közismert tény, hogy az utolsó verzió volt Vulcannal ellátva a többi meg 4 x 12,7-sel."

    De attól még be lehet írni nem? Vagy akár egy kis lógó "rudacskát" is be lehetne biggyeszteni mint Vulcan. (Én megcsinálnám az alap modellhez csak akkor valami tutorial-al dobjon meg valaki, fingom sincs hogy kell falcon-os modelleket megmatatni. )

    "... 1998-ben még nehezebb volt infóhoz hozzájutni."

    Ehhez nincs kétségem.

    "Ma leülsz és a neten fél perc alatt többet találsz ami ott van (nyugati gépekről)"

    De a neten nem nagyon van a szöveg mellé bebiggyesztve egy forgathatós 3D-s modell.

    "Adatbázis, új hadjárat, videók, tesztelés, magyar nyelvű kézikönyv. És ez csak Falcon, mást is szoktam csinálni..."

    Sok sikert (zsigert) mindenhez!
  • JoeDestroy
    #19610
    Ritkán nézegetem Aeyes oldalát, de most igen, nyár közepén megjelent az AF-hez az F-16 AM és CG superpit. Én a CJ-t használom és garantáltan eltünteti a fekete csíkokat (widescreen 1900-as felb). Ha valakit érdekel míg kijön az FF-5 írjon priv-et AM 12€ és CG 11€ áron van. (torrenten nem található meg -most-).
  • Molnibalage
    #19609
    redviper.extra.hu/MP.part1.rar
    redviper.extra.hu/MP.part2.rar

    Ne postoljátok kintre, ha kérhetném. Amennyiben belefér töltsétek le majd a preview thread-s linkről is, hogy Aragorn láthassa, hogy hányan töltik le. Neki fontos lenne.

    Igazából lesz egy másik verzió. Ez Wmv codeket használ, de csináltam egy XVid verziót is. Kisebb is és nagyon picivel mintha szebb lenne. Azt még nincs feltöltve azt lesz érdemes megtartani, ha valakinek az a célja.

    Sajnos rosszul votl belőve a Track IR ezért a zoom ugrálós, mert egérrel volt a zoom vezérelve. Sebaj, lesz még videó.
  • Molnibalage
    #19608
    A Tacref az nagyon zűrös. A legtöbb bejegyzés finoman szólva idejétmúlt és nem részletezi, hogy melyik altípusról írt. Szerintem egy igen közismert tény, hogy az utolsó verzió volt Vulcannal ellátva a többi meg 4 x 12,7-sel.

    Van / volt egy Tacref update project. Pár orosz gépnek már írtam újat, maj befejezem a többit is. Igazából ez a rész kicsit felesleges. 1998-ben még nehezebb volt infóhoz hozzájutni. Ma leülsz és a neten fél perc alatt többet találsz ami ott van (nyugati gépekről). Ezért is vállalatam az orosz gépekről ezt-azt, mert több érdekességet tudok róla írni. A gond, hogy itt a meló és ezer dolgom van... Adatbázis, új hadjárat, videók, tesztelés, magyar nyelvű kézikönyv. És ez csak Falcon, mást is szoktam csinálni...
  • Buren
    #19607
    Jól hangzik. Gúd dzsob.


    Hallod, a B52 H típusánál a TACREF-ben kivették a Devek azt a bejegyzést, hogy 4 db .50-es kaliberű géppuska van beszerelve? A valóságban már a legelső H jelzésű gépeknél is egy Vulcan volt, amit az Öböl háború utáni időkben szereltek ki/selejteztek le. Ez mondjuk az alap Koreai hadjáratoknál irreveláns, de a Vietnámi, Korea '83 illetve Öböl háborús hadszíntereknél fontosabb lenne. (de gondolom ahhoz kell egy újabb B52H a database-ben ami nem lenne mindenki ínyére...)

    The old quad-fifty turret was replaced by a new turret with a single 20-millimeter GE M-61 Vulcan six-barreled Gatling-type cannon, directed by an Emerson ASG-21 fire control system. The cannon had a rate of fire of 6,000 rounds per minute and an ammunition supply of 1,242 rounds. The engine-driven alternators were also uprated to 120 kilowatts.


    FORRÁS
  • polluxware
    #19606
    FF4? Én úgy hallottam hogy abban van a legtöbb bug...

    AF-el tudsz on-line is játszani... Ja és ne hallgass az ellenséges propagandára!
  • L Viper #19605
  • Molnibalage
    #19604
    Sacok, meg tudtam csinálni a szükséges Rack edite a Szu-24-hez. Ha minden jól megy majdem full reaális fegyverkonfig lesz a Szu-24-hez és Szu-17-hez is. Még a bombák is jól lesznek pozícionálva, nem ütköznek bele sem a törzsféklapba sem a futómű áramvonalazó lemezébe!