52965
  • JoeDestroy
    #19683
    Egyet értek!
    Bár az FS-t legyalultam miután az F-14-esnek egy ~60°-ban döntött 4G!-s fordulóban nagy recsegések közepedte eltört valamije.
    Kb. olyan volt, mintha a chesnára húzták volna rá az F-14 bőrt. Vagy én b.sztam el valamit a kieg telepítésben. Gyorsulás emelkedés, fordulás egy nagy nulla volt.
    Viper, a BMS1, BMS2 és AF-el bezárólag nincs FOV támogatás a fejegérhez (egy kaszt).
    Az RV és OF támogatja csak.
  • DANIELE
    #19682
    Hello VIPER AF-multizásról van szó, nem vagyok képbe, mert nem voltam itt egy párnapig.
  • L Viper #19681
    Erről jut eszembe, ha ráértek, péntek, vagy szombat este lehetne folytatni az új Balkán hadjáratot. Majd egyeztessünk, ki jönne és mikor lenne jó?
  • polluxware
    #19680
    AF-et annyira tudod szídni:)) Nem azért tetszik nekem az AF mert olyan szépnek tartom, hanem mert úgy egybe van, ami nekem kell, azt úgy nyújtja.

    Lock on is tetszik... de azután hogy végig toltam a su-25t-vel a benne lévő kampányt, meg csináltam hozzá 2db skint.. azután totál nem érdekelt mert nem kötött le. BS-t is csak max a kéziköyv meg a sok tanulgatható gomb és rep tanulgatás miatt várom.. a kampány része szerintem ugyanolyan dög uncsi lesz mint az FC-nek. Olyan mint a Stalker:) egyszer-kétszer végigtolja az ember aztán...
    FreeFalcon-ban meg a hozzá kapcsolódó team-ben ezt becsülöm hogy képesek mindig valami új dolgot csempészni amitől nem unja meg az ember, magát az alapjátékot.
  • L Viper #19679
    Nálam az EF 2000 volt sokáig az etalon. A kampányt végignyúztam jónéhányszor. Lehetett szerkesztgetni a bevetéseket, volt frankó lézeres bombázás. Nagyon jó volt a maga korában .
  • Molnibalage
    #19678
    Azt honnan tudod, hogy az én szememmel nézva mi csúnya? Rengeteg olyan repszim van amivel régen játszottam volna, csak soha nem jutottam hozzá. Ma már sajnos nem nyújtanának nagy élémnyt. '90-es évek közepén több A-10 szim is volt. A Jane's USAF és IAF sem jutott el hozzám soha. Az EF-2000 a TFX utódja viszont elég jó volt és annak is dinamikus volt a hadjárata. Persze akkor még ezt nem fogtam fel.
  • L Viper #19677
    A 10-Cuba az nagyon profi szim volt.
    Meg A Flanker 1-es is :-) Király vektorgrafika, annak is a csúcsai.
    Nem is csúnya. Múltkor fel akartam tenni az A-10 Cubát, de nem indult, a menü bejött. Kompatibilitás módban sem jó :-(
    A Flanker 1 Viszont jóóóó a DosBox alatt :-P

    FSX screen csalások ismert botrányos dolgok. Szeretik fényezni. Egyébként szép az polír nélkül is, nekem tetszik.

  • polluxware
    #19676
    F-18 Korea nekem is megvan, eredetiben:) 900ft-ért vettem annó a leértékelt cuccok között Tecskóban:)) Egyszer telepítettem fel... :) Annó a demója tetszett. A-10 Cuba!-t ismered? Na az volt az első igazán sim Win-95-re meg a directx3-ra. Iszonyat csúnyácska Balázs szemével nézve, de engem az is megfogott.. Kemény 25-50mega lehet telepítve:)

    Szóval én egy percig sem szenvedek az FSX-el, egy csomó screen meg kamu amik vannak a netem... imádják "kiszinezni" a képeket a micsroszoft házatáján.
  • L Viper #19675
    Amit Wampa kolléga belinkelt abban igencsak reális a "tizennyócas" avionikája. Jók a screenek nagyon.
    Anno nagy kedvenc volt a Graphsimtől az F/A 18 Hornet Korea. Baromi jó a kézikönyve eredeti lapozósban. "Nagydobozosban" vettem meg jó régen. A Flying Corps Golddal volt egy csomagban és csak egy 10-es volt :-)

    Abban aztán részletesen le van írva az avionikája a 18-asnak.
  • L Viper #19674
    Hát ugyanezt modom én is vazze' :-) Jó nekem az FS9 ( FS2004 másképp )
    Vaskos gyűjteményem van nekem is FS9 kiegekből.
  • polluxware
    #19673
    Falcon 4.0 AF után a gép-torony kommunikáció nem oly vészes... GPS-t kéne megtanulni bökködni, egyébként totál játszható.

    Ha az ember unja már hogy leszedi az ellenséges légvédelem és csak gyönyörköni akar a repülőkben, kabinokban nemtok jobb megoldást..

    Airsoft nemsokára ad ki F-16 kiegészítőt ami úgyfest reális, repmodell, gép, kabinbelső tekintetében.. azt sajna nemtom lesz e FS9 verzió.

    Amúgy HA valaha kijön a BS addig legalább lehet heló repmodell-t tanulgatni benne:)

    Sahogy mondottam csak civil gépek vannak sajna kidolgozva kívül-belül
  • polluxware
    #19672
    Viper.. Felejsd el az FSX-t!!! FS2004 ugyanolyan szép (kivéve a víz, füst, nap effekteket)

    Az alap repülőgépek azok totál felejtősek viszont ha !igazán! érdekel tudok torrent linkeket adni amik működnek. (captainsim c-130, airbus A400m, carenado Cessna 206G, Mooney j40m, Blackhawk UH-60B, Mig-15)

    ezeket repülgettem eddig:) CSak örömrepkedésre jók!!!

    Szedtem le nagyon szép A-6E intrudert ,de sajna gagyi a 3d-s fülkéje...
    Igazán csak civil gépket érdemes leszedni ugyanis a katonai repgépek csak szépen néznek ki de rettentően irreálisok.

    FS9 bőven szépen fut nálad is, és kevesebb helyet foglal! (hasonló gépünk van) ha nekem nem hiszel van FS9& FSX topity ott ugyanezt mondják..

    Az FSX-t csak nagyon high-end gépekkel rendelkező v.pistikék nyúzzák...

    Sztem..
  • L Viper #19671
    Ez sem csúnya. Kedvet is kaptam egy kis FS9-hez. FSX-el is szemezgetek, de majd csak akkor, ha gépem is lesz hozzá. Nem fájlalom a szívem, hogy milyen szép, de szaggat.
  • L Viper #19670
    Nagyon szép, remek munka.
  • Molnibalage
    #19669
    Egy tök lényegtelen apróság miatt két install? Ez nagyon rossz ötlet. A FreeFalcon az Freefalcon. Minden gép ilyen részletes nem lesz, mert ez iszonyat munkaigényes. Az elsővonalbeli gépek igen. Amennyire tudom új Jaguar modell is készülget.

    Számomra nem az ilyesmi a részlet...
  • Wampa
    #19668
    Üdv
    Ez volt már?
    F-18 cockpit
  • repvez
    #19667
    Kár,Még olyan verziot is el tudnék képzelni, hogy 2 fajta setupot lehetne letölteni.1 Freeware verziot és egy olyat amibe bele vannak az aeyes cuccok integrálva és ezért fizetni kéne de letöltés elött aeyesnek.

    Egyébként meg tudhatod hogy a részletek teszik teljessé az összhatást.

    A tornádo képeket elnézegetve pár üzemórát bele fogok hajtani ebbe a masinába is.Ha minden madárka ilyen részletességü lesz majd az lesz ám a nagy feeling.
  • Molnibalage
    #19666
    Aeyes nem FF tag. Az FF csapatnak is van új pilóta modellje és textúrája csak nem ennyire részletes. Enyébként szerintem meg totál lényegtelen.
  • repvez
    #19665
    Na ezért a 3d-s kabinért én is fizetnék már.A 3d-s pilota az nem lesz benne alapbol az FF5-be?mert az ugy elég csünya lenne ha csak az f18ból kattintva lenne ilyen szép pilota a többi és föleg az f16-bol meg csak 2ds textura látszana.
  • Molnibalage
    #19664
    [URL=http://www.freefalcon.com/forum/showthread.php?p=127240&posted=1#post127240]#364[/URL]

    Nofene. Aragorn is változik?
  • Molnibalage
    #19663
    Aztahétszentségit! Ilyen 3D kabinmodell az FO-ra jellemző..
  • Gundark
    #19662
    Amikor hullanak a vizibombák én biztos nem a kárelháritásnál lennék :) Sok minden nem nagy munka mégsem teszik meg, nem csak itt máshol sem. A modern tengószimekben még ennyi sincs :)
  • polluxware
    #19661
    Luxion..

    Fűszerezzűk meg azzal a dolgot hogy javítgatni is kell, meg ide-oda rohangálni vízbetöréseknél... hidd el hogy tutira feldobná a játékot, meg berakni a legénységet nem csak azt 2-3 embert amelyik néhanapján próbál rémültnek látszani. Nem hiszem el hogy olyan nagy meló lenne........
  • Gundark
    #19660
    Abban a korszakban (Balaton) amit szeretek abban a G2es már kiskacsa :) Ha mánőverezés kell akkor F2. Barkhorn szerint ez volt a legjobb messzer. Érdekesség, de a fókát nem szeretem annyira. Lehet hogy túl sok rajta a fegyver :) Pedig nála sokkal "rosszabb" reptulajdonságú vasakat meg kedvelek. Valahogy mindig messzer párti voltam. (abban meg a K-4 nem jön be :)
    Luxion : Én még mindig játszom az SH4et. (mondjuk az úbót missziók tök fölöslegesek voltak bele, de mindegy) Gondold csak végig : tök jó dolog hogy bejárod a tengót. Egyszer. Kétszer. De többször nem nagyon. Meg egyébként minek :) Abból meg nekem a Narwhal osztály hiányzik. Nem gyors, nem erős, de tök jól nézett ki :) Bár már a Gatoktól, meg a Balaoktól már szinte könnyű az élet :) Az S osztály az igen. Se légkondi se számittógép, érzésből kell lőni, igazi férfiaknak az való :)
  • Bucser
    #19659
    G 10 és g14 azokak való akik nem tudnak repülni:)

    G2 az igazi meg az F2:)

    na meg ugye az A4-es fóka azoknak akik nem tudnak lőni, de repülni igen:)
  • polluxware
    #19658
    bocs.. január 30
  • polluxware
    #19657
    Alakul ám a dolog..................................

    Eddig a Black Shark megjelenése 2008 dec 20.-ra volt kitűzve szerintük:)

    Most meg suttyonban átrakták !!!!!!!2009!!!!!!! január 1.-re...

    Ez azért dúúúrva Francért nem írják oda hogy Duke nukem 3d f. után 2 nappal
  • polluxware
    #19656
    SH4-t nemtom kijátszotta valaha (tudom nem repszim:). Abban példul azt vártam hogy végre az überfasza grafika mellett be lehet járni az egész tengót. Talán egy ilyen játék van (microprose:) B-17 Flying fortressII...
    Mai napig előveszem mert gyóó!
  • polluxware
    #19655
    IL-2-vel egy bajom van csak.. Tudom iszonyat hülyeség, de nekem hiányzik az a fajta dinamikus jellegű anyag háború ami az 1942 PAF-ban volt.. Tudom van benne dinamikus jellegű kampány, de hiányzik az hogy tudjam miből, mennyi van, mi repképes mivan javítás alatt. Ez hiányzik jópár szuperfasza szimből is... amolyan gazdaságis jellegű mellékzöngék, hogy példul van egy gépem amit repülök és az egyedi nem új csilli-villit raknak a seggem alá minden küldi után. Nekem ez annyit dobna egy játékon... Annak idején a TEAM APACHE volt ilyen. Lock on-ból is ez hiányzik rettentően, a lineáris kampányban nincs kapcsolat a két misszió között.
  • Gundark
    #19654
    Il2 a király :) Szok szok kedvencem repülhető benne. Pl a G10es, a G14es, a Corsair, Hellcat. De a legeslegjobbak a Wildcat, és az I16os :) A Rata (patkány :) az igazi repcsi, süvít a szél, bazi nagy csillagmotor elöl.. Polikarpov le sem tagadhatná hogy a Gee Bee Super Sportster inspirálta :)
  • Wampa
    #19653
    Üdv
    Nekem még az IL-2 re is nehéz átállnom,állandóan leperegtem,mert
    túlhúztam fordulókban a gépet,az meg le dugózott:))
  • L Viper #19652
    Vannak még szép számmal virtuális századok, akik a RedBaron 3D-t repülik, a Google-on keresgélj rájuk, talán lesz szerver is, de gyanítom, csak tagoknak. Eléggé zárt közösségek.
    A Hell Angells Superpatch-el valóban nagyon jó lett. Nekem még az tetszett, hogy a glide emulátorral frankón fut 3DFX módban is. Semmi pixel. Sőt van hozzá TrackIr patch is.
    A galériámban van pár kép is. Nagyon szeretem ezt a szimet is.

    Azok a hangok, amikor szakad a vászon, recsegnek a szárnyak, süvít a szél, elakad a géppuska :-)
  • Willenbrock
    #19651
    Létezik manapság olyan szerver ahol Red Baronnal lehet online játszani?Nekem fel van telepítve a Hells Angels Superpatch hozzá.Meg új térképek,így már nem rossz a grafikája.Dr I a fordulóharc bajnoka.Aki közel kerül hozzá annak vége-:)Be is fejezem az offolást ezzel.
    Most megyek hátha összejön végre a rumpstart...(mostanáig nem volt időm gyakorolni.
  • Gundark
    #19650
    Luxion lantlény, igazi művész vagy. Egyébként végre visszatért az élet (hiába a hülyeség örök:) az egyik kedvenc topicomban, és ismét nagy igazságokat tudtam meg. S bizony Balázs, még az FF5 tesztelése is jobban menne, ha járnál könyvtárba :) Be gyönyörű dolog ez az internet..
  • Scottt
    #19649
    A böszörményi másik oldalán van.Mögöttünk a ligetben van.
    Nembaj:)
  • L Viper #19648
    Enyhén Van Gogh-os beütése van, ügyi vagy :-P
  • polluxware
    #19647
    megvan!
  • polluxware
    #19646
    Hogy tudok ilyen színes képet rakni a nevemre, bele, fele, köré?

    mint ami Vipernyónak, Balázsnyónak, meg Gundírnak, meg Jó Destroyának vana?
  • L Viper #19645
    Köszi. :-)
  • Molnibalage
    #19644
    Nem kell az modernebben nekem. Jó az zseniális eredeti is. :)