52965
  • L Viper #19843
    Ő már vérét is áldozta. Indyítványozom szentté avatását a Vatikánnál. Boldognak már boldog, mert sikeresen kerekedett felül eme necces helyzeten. Ezt elmekegtem
  • JoeDestroy
    #19842
    Akkoriban ennek mi is örültünk, mély sajnálat látszatát keltve majd leestünk a székről!
  • polluxware
    #19841
    húúúú.. az valami idióta ms kiterjesztéssel van..

    van valami daa to iso konverter progi.. stalker-nál használtam, de ne kérdezd hol találtam. Na azzal átlehet konvertálni iso-ba oszt, lehet nyomatni.

    Egy tipp! Ha nem tetszik, inkább FS2004-el szenvedj... csomó kiegészítő van hozzá piretabay-n..
  • Gundark
    #19840
    Az inkvizició elismeri Scott hittársunk bizony véres, de eredményes munkáját, és ezennel a Torquemada emlékérem közép fokozatával jutalmazza. Tapasztalatait messzemenően fel fogjuk használni és méltó helyét fogja elfoglalni Viper fő S/S által feltalált joystick zsinór korbács mellett. S ne feledd Scottt, testvérem a falconban, a multiplayer olyan, mint a jó akasztófa : Mindig jut még egy hely
  • Buren
    #19839
    Eddig megszerzett tudásom alapján azt kell hogy mondjam, hogy aztat még töltögetni kell....
  • DANIELE
    #19838
    Szia, mindenkinek, szerintetek a Microsoft Flight Simulator X deluxe FB! fájlt, hogy lehet meg nyitni. Az Alcohol 120 és a DAEMON Tools és az IsoBuster sem boldogul vele, mit lehet ilyenkor tenni.
  • L Viper #19837
    Na ez a jó hozzáállás .
  • Scottt
    #19836
    Inkább örülök, hogy hozzájárultam saját véres munkámmal az Inkvizíció és az Egyház jobbátételéhez:)
  • L Viper #19835
    Nem igazán készült hozzá semmi. Talán egy patch-em van ha jól emlékszem.
    Sajnos ez a progi leragadt az elődei szintjén, amik akkor jók voltak, de ez kicsit elkésett már akkor, mikor kiadták. Pont a rádiózás volt a hibájuk és ebben épp olyan.
    A műholdas textúrák még magasról jók is és a 3D-s kabin is, de ezzel ki is merült az újítások listája.
    Mindezek ellenére elszórakáztam egy ideig ezzel a szimmel is, mert ugye az előd az nagy kedvencem volt :-) Pár plusz dologgal sokkal többet ki lehetett volna hozni belőle.

  • Willenbrock
    #19834
    Egy nem teljesen idevágó kérdésem van:Tud valaki Patchet vagy modot az F 18 Operation Desert Stormhoz?A szim scenery textúrái igen szépek de néhány helyen meg nagyon laposak.(pl. tengerfelszín.)
  • Molnibalage
    #19833
    Ja skacok, ha minden jól megy még ma láthatjátok az új videót. ;)
  • Molnibalage
    #19832
    Riflefighter a beta forumon extázisban jelentette be, hogy a "megjelenés" napján megveszi. Háááát... Én nem vagyok optimista. 1 hete még jövő január volt a dátum...
  • Gundark
    #19831
    Jaja :) Csak évszám nincs :)
  • L Viper #19830
    Vagy ha legalább az AF-re rá lehetne valahogy rakni a BMS 1.03-at. Nekem az is tökéletes lenne, ha csak a grafikába nyúlna bele.
  • L Viper #19829
    Arra lennék kíváncsi, ha valaki az RV-t az AF-re rakja, akkor a multikód esetleg nem marad-e az AF-é ?
    Jó lenne
  • polluxware
    #19828
    ED forumon izzik a "Relase date" című topity
  • polluxware
    #19827
    mm.. jaaa

    "Ne kérdezz semmit! ezt olvasd el!!!"
  • zaccos1
    #19826
    Nem élném túl a büntetést,éppen ezért inkább ha kérdésem van beleolvasok a kézikönyvbe.na jó,azért nem mindíg....
    Lehet hogy a "magyar honlap"-ot át kellene nevezni mondjuk kézikönyv s egyebeknek,mert szinte senki nem találja meg anélkül hogy felhívná rá valaki a figyelmet.(köztük én sem)
  • L Viper #19825
    Scott, még mindig veled vagyunk. Minden idők legjobb sztorija .
    Azér ne útájjá' Scott földim :-)
  • Yamato1
    #19824
    :D :D :D

    Köszi mindenkinek! Feltettem! :D
    Letesztelem ez mennyire fagy! :D
  • Gundark
    #19823
    Rendben Zaccos úr! Akkor lesújt a bárd :) (a doboz az ujjon sztorit még mindig nem értem teljesen, de lélektelen beleérzőképességemnek hála nem tudom elképzelni hogy velem ilyen megtörténik :) Na akkor idézek a bibliából "az RV-t a microprose féle Falcon 4re tesszük fel". AF-re nem, mert az furcsa lesz. Melyik ujjadon kivánod viselni a flakont? :)
  • zaccos1
    #19822
    Nincs elnézés senkivel szemben,csak szigorítás.Ezentúl a rampstartot billentyűzetről sörösflakonnal az ujjadon kell teljesíteni.(mintha már valaki próbálta volna)
  • zaccos1
    #19821
    FF4=RV,az AF az egy külön game,amire ugyanúgy fel lehet rakni az RV-t.Az hogy az alap Falcon4-re telepíted az RV-t nem biztos hogy megoldja a kifagyást,mert ez sajnos sokunknál visszatérő probléma.

  • Gundark
    #19820
    Nem kell még először az az újoncnak :) Azért is volt elnéző az inkvizició :) EGYSZER.

    Na tiszta viz, ha már Pápánknak a művét nem olvastad el. Nem MS, az a mikrószoft :) Ez meg Microprose. Az ő művük a Falcon 4. Erre installáld az RV-t.

    A Falcon 4 Allied Force a Lead Pursuit terméke.
  • Yamato1
    #19819
    Köszönöm! :)
  • Yamato1
    #19818
    ??? Na most aztán tényleg nem tudom,hogy melyik verzióm van.:)

    Aszongya hogy a MS Falcon 4.0 az egy külön game.
    A FAlcon 4.0 AF az megint egy külön game.

    De akkor a FREE FALCON 4.0-át honnan tudom leszedni?
  • zaccos1
    #19817
    S az önkorbács joyzsinorral kimaradt!!!
  • Yamato1
    #19816
    Elnézést tudatlanságomért Nagy Urak! :D

    Az erő velem van....:)
  • Gundark
    #19815
    Na, páff :) Ez helyből (és még elnéző is voltam) 3 rampstart. Persze egér nélkül Semmi gond ha nagynak tartod a büntetést, ez esetben marad a 3, de monitor nélkül
  • Molnibalage
    #19814
    Khöm. A magyar honlapon ott a kézikönyvem...
  • Yamato1
    #19813
    Háhá. Megint van 1 kérdésem!

    Nekem fagy néha a Red Viper. De én azt a Falcon 4.0 Allied Force-ra installáltam.

    Szerintetek hogyan installáljam? A Microsoftos Falcon 4.0-ra tegyem fel vagy?
    Mi a sorrend?

    Köcci
  • polluxware
    #19812
    ez igaz... ördögi kör
  • Molnibalage
    #19811
    Csak Bután nem NATO tag akitől arányos védelmi képességeket várnak el.
  • polluxware
    #19810
    Erről én is olvastam hogy biza az SF összeakad néhány író programmal...

    Azért nem szeretem ezirányú véleményemet teljes mellszélességben hangoztatni mert megértem hogy sok ember megélhetése munkája, valamint "szerelme" ez a magyar légierő, de valahol ez olyan felemás amikr annyi gond van az országban. És hááá nem ocsóó az a pár verda...

    Bután-nak milyen légiereje van? ki tudja? hátha így jobban értitek mire akarok célozni...
  • L Viper #19809
    Ssszá-ááá-lll-janak-a-GRIPPPPPENNEK-jóóó-szeillel !

  • Gundark
    #19808
    De van autójuk csak azt a köztársasági őrezred üzemelteti, de ha nem személyesen, akkor az adófizető állampolgárok adakozásából javitják és látják el üzemanyaggal :) De majd akkor virrad fel nekünk igazán ha Szekeres elvtársat elviszik a nátósok :) Kár hogy eddig onnan ezt senki nem erősitette meg.. Pedig milyen szép lenne mikor a sanzelizén feszitene előtte francia harckocsik dübörögnének, a feje felett meg mirázsok és ráfálok suhannának, ő meg jó szelet kivánna nekik :)
  • Buren
    #19807
    Nekem van eredeti SF-s játékom (cossacks2...) és abszolút nem zavar be, túl vagy a cdcheck-en azt csá.
  • Yamato1
    #19806
    Hi!

    Azt olvastam valahol,hogy nem legális az a védelmi rendszer(SF).
    És fagy tőle a gép. :D
  • Molnibalage
    #19805
    A szemlélet a rossz. Azt hiszik, ha meg van véve valami akkor ott kezdődik a dolog. Egy faszt. Üzemeltetni is kell. Kurva jó, hogy okos politikusaink ezt nem látják be. Még autójuk sincs ezekenek a szerencsétlen barmoknak?

    12 nekünk elég lenne csak tisztességes repórával és szemlélettel. 2% GDP és lopás nélkül príma kis Honvédség lehetne, de most az a baj hogy kis hazánkról van szó...
  • polluxware
    #19804
    Nkem az is elég ha elindul, és csak hetente egyszer kell 5mp-et dógozni vele... Amúgy nemvok benne biztos hogy nem veszem meg ha majd kiadják. SŐT!

    Az hogy én ezzel a másolgatós dologgal szenvedek, nem féltem a játék készítőket hogy tudnak eladni eleget, ugyanis annó ide írtam ezt a másolgatós dolgot, de a kutyát se izgatta, annak ellenére hogy olcsó az FC de relatíve nehéz beszerezni.

    Balázs ez a készültség dolog meg... ne haragudj, de ha van ha nincs... iszonyat hunvédség ellenes amit mondok, de ez a 12 gép max galamb hesegetsére jó, ha meg valaki igazán akar valamit, fél nap alatt átmennek a nagy alföldön, attól még ez a nehéz gépesített hadállomány se véd ezekkel a kreppapír btr-80-sokkal karöltve.
    Sztem. még ezeket a grippeneket se kellett volna megvenni.. drága luxus

    Nem nekem van igazam tudom előre