52965
  • Buren
    #19803
    Kezdjük ott, hogy az egy tömegjáték amiért ruszkiföldön százával álltak sorba.

    Na szal az is fel lett rakva torrentre másnap, (az orosz ami ugye majd egy hónappal előbb jött mint az int.)de így is egy hét kellett mire valaki feltudta törni.

    Másodszor érdemes kiadni a DCS-re szerintem, mivelhogy csakis valami visszajött zsozsóért fognak belekezdeni mondjuk a viper-es modulba.

    Ha nincs máni akkor mennek vissza a zueszerfórsz-hoz AC130-ast meg egyéb niche repülőgépet modellezgetni....

    Harmadszor: No de hol az FC krekk. (nem a varázscédésmountolósmegoldás)

  • Molnibalage
    #19802
    Az, hogy a valós harckészültség és kiképzési repóra rovására megy az egész. A katonák imádkoztak, hogy jövőre ne legyen. Lesz. Puszta PR fogás az egész.
  • Molnibalage
    #19801
    Nem vagyok híve a bűvészkedésnek és türelmem sincs hozzá. Megveszem azt csá.
  • polluxware
    #19800
    "Vegyesek érzelmeim ezzel kapcsolatban. Nagy az ár érte..."

    ezzel mire gondoltál?

    Engem annyira nem nagyon izgat:) Motorcsó versenyt 100x-or szivesebben néznék jövő nyáron ha lesz, pedig szim fan vok:)
  • polluxware
    #19799
    Jó kérdés...

    Ha ugynaz az SF védelem lesz benne mint ami az FC-ben akkor kb. 80% hogy menni fog:)

    Amúgy pedig a Stalker Clearsky-t ahogy kiadták, európában még meg se jelent hivatalosan, neten már volt hozzá crack.exe (reloaded)
    SF védelem volt benne..

    kiderül... ,de aszonnyák még egy hónap az angol fáltozatig, amit nehezen hiszek mivel juroppa sokkal nagyobb piac nekik... Zoroszok úgyis lopnak mindent:) felesleges fizetős dolgot kitalálni nekik oda..
  • L Viper #19798
    Gondolom idehaza ezt sem vehetjük le az üzletek polcairól.
  • Scottt
    #19797
    MMM,nem:)
    A FCért se tolonganak a torrenteken,szerintem megint kikapunk egy jókis SF-s védelmes gecit amit csak jófélévmulva törnek fel:(
  • polluxware
    #19796
    úgy legyen!!! szetszedik majd egymást az emberek a torrent linkekért:))

  • Buren
    #19795
    OFF/BS

    Az orosz kiadó szerint már gold a gamma és október 17-én már örömrepkedhetnek keleti barátaink..
  • L Viper #19794
    Kipróbálom én is. :-)
  • DANIELE
    #19793
    Nekem megvan és nagyon látványos a Captain-Sim C-130 Hercules.
  • Molnibalage
    #19792
    Ja, ha minden jól megy akkor ma készen lesz az új videó. Méltó lesz a negy előd WoFF4-hez. Hihetetlen hogy talán még mindig az a legjobb az én szememben.
  • Molnibalage
    #19791
    Vegyesek érzelmeim ezzel kapcsolatban. Nagy az ár érte...
  • Molnibalage
    #19790
    Egyes gépek esetén elég szélsőséges helyzetek sokszor előfordulnak. Pl. szinte álló Su-27 gépet telibe kap AIM-9M vagy X és mégsem semmisül meg. Legalábbis a beta-ban. Az FF4-re jóformán már nem is emlékszem olyan rég repültem vele.

    SA-2 találatot túlélni viszont lehetetlen. Ha kellő távolságon belül van over. A valóságban is így van ez. 160 (!) kg-os robbanófeje viszonylag jól kompenzálta pontatlanságát. Az SA-5 is elég vicces a valóságban annak is hasonló mértű - vagy nagyobb - feje van és 37 ezer (!) körüli repesszámot produkál.
  • haflac
    #19789
    Kecskemét repcsinap 2009
  • L Viper #19788
    Annyira jó a C-130 az FS 2004-hez ?
  • JoeDestroy
    #19787
    Ez ebben a formában nem igaz. Ha a levegőben felrobbansz akkor NAGYON eltaláltak. Akár haza is lehet vinni egy gépet egy rakéta után, csak NE totál a gépedben robbanjon. Van erre példa nem is egy :). Asszem, de Balázs talán igazol vagy nem, a relatív helyzet (táv szög stb...) határozhatja meg a károkat. Nem egy multin jöttünk már vissza rakéták után, max nem tudtunk leszállni. (A te rakétád sem zúzza porrá az ellent mindig, van amikor csak füstölög). :)
  • Molnibalage
    #19786
    Nem nem lehet. Az üzemanyagnak sincs jelentősége csak poénos repkedésnél, hogy tudj tankolni. Ha leteszed a géped akkor az AI leszáll és nem száll fel többet.
  • Yamato1
    #19785
    +1 kérdés!

    Arra van lehetőség,hogy ha ellőttem az összes AA rakétát akkor leszállás után azt újra visszarakják a gépemre(újrafegyverzés)? Vagy ahhoz ki kell lépni a játékból? Mert üzemanyagot feltöltenek de fegyverzetet?
  • Molnibalage
    #19784
    Nincs. Letöröltem. Minek nekem OF-es cucc?
  • zsoltfireman
    #19783
    OK! Köszi!
    De ha neked megvan,te is feltehetnéd!
  • Molnibalage
    #19782
    Én még le tudtam szedn. Írjál neki, hogy rakja fel újra. Egyénként ez még az első volt. Cirka 1-2 hónapja ígérte a 2. újabbat, de nem került fel.
  • Molnibalage
    #19781
    Egyetlen esetben talán lehetséges a légitankolás eljátszása, ha be van kapcsolva a smart combat AP a config editorban és simplified van az autopilotnak a játékban beállítva, de ez nagyon halvány.

    FF4-ben? Nem azonnal robban fel és x idő után a gép felrobban, ha égő hangott hallasz. Miért? Mert ez van a kódban. Az egyébként elég irreális lenne, hogy minden gép egydarabben elérja a földet.
  • Yamato1
    #19780
    Még egy kérdés!

    AZ miért van,hogy ha lelövök valakit illetve ha lelőnek akkor állandóan felrobban a gép? Soha nem csapódik be a földbe hanem a levegőben szétrobban.
  • zsoltfireman
    #19779
    Ott nincs elérhető sound!
  • Yamato1
    #19778
    Értem!Megkaptam mindenre a választ! :D

    AI csinálja azt is ha autópilótára váltok igaz? Mert az autópilóta fel tudja húzni a far tankcsövet.......
  • Molnibalage
    #19777
    Mit?
  • Molnibalage
    #19776
    Nem, tévedés. A dolgot rossz oldalról közelíted meg. A kód két dolgot tud. Vagy csak F-16 egyes típusaival enged repkedni vagy mindennel. Tehát nem lehetővé tették a tankerrel repülés elv van, hanem lehetővé tették a mindennel való repülést. Rohadtul nem mindegy...

    Ha az AI viszi a tehergépeket akkor generál resupply pontokat, ha te repülsz vele akkor nem. Ahogy már írtam, MINDEN AI tevékenységgel kapcsolatos dolog elveszik, ha te csinálod. Ez egy F-16 szimnek készült ezért értelemszerűen még most is csak úgymond a harci képességek működnek. Most is F-16 szim, minden más csak bónusz feature. Pl. olyan gépen ahol van faroklövész te vezetésed alatt nem lesz, mert az is AI feature. A nyomod a gépágyút akkor a farokrészen csak fixen tüzelsz hátra.
  • Molnibalage
    #19775
    Itt.
  • Yamato1
    #19774
    De,hogy ebbe a Falcon-ba mért nem lehet? :D
  • Yamato1
    #19773
    Köszi mindenkinek!!!
  • polluxware
    #19772
    a400m Wilco

    C-130 Fs2004-hez

    FSX-t nem próbáltam még... bár sztem nem is fogom jó ideig:)

    Ezek hardcore "sim" kiegészítők nem nagyon említhető az Arma repmodelljeivel egy napon:)
  • zsoltfireman
    #19771
    Na mégegyszer: ezt:
  • zsoltfireman
    #19770
    URL=http://www.alphasim.co.uk/index2.html]Ezt[/URL] ismered?
  • zsoltfireman
    #19769
    Ez OF!
    Durva,ott is mennek a finomítások!
    itt:
  • Yamato1
    #19768
    Érdekel persze!!!! De FSX-em van.Azzal is megy?
    Bár engem a légi utántöltés érdekel! :D

    De egyébként imádom az F-16-osokat is! Csak inkább most ilyen légi támogatáshoz van kedvem!
    Armed assault-ban is szerváltam egy BLACKHAWK-ot és azzal szállítottam az embereket a kijelölt célokhoz! :D

    És köszönet!
  • polluxware
    #19767
    Yamato1 látom te elég érdekes részét fogod meg a Falconnak:)

    FS2004 + Captainsim C-130 + Wilco Airbus A400m

    oszt lehet csomagokat szállítgatni ide-oda

    SŐT!!!!!!!!! C-130as asszem K változatával még légitankolni is tudsz!

    totál komolyan mondtam... ha érdekel adok működő linkeket
  • L Viper #19766
    Már a legősibb Falcon modokban is lehetett minden típust vezetni, amit a Tactical Engagement-ben látsz. Ez csak hab a tortán. Persze a vadászokhoz csinálnak kabinokat is leginkább. Legalábis eddig.
  • JoeDestroy
    #19765
    Ez melyik???
  • Yamato1
    #19764
    Most egy világ omlott össze bennem!:(

    De nem értem akkor miért volt jó a RED Viper-nek ezt beletenni,hogy lehet Tanker- AWACS- al repülni.Mert C-5 -el ha repülök akkor minden tökéletes mert ott csak csomagot kell szállítani a bázisra.

    De azért köszönöm! :)