52965
  • DANIELE
    #19923
    Hello, tudna valaki tanácsot adni Aeyes cockpits telepítésével kapcsoltban a RedVipperre, szóban is lehet beléptem a Teamspeak2-be tss.thomi.hu-ra.
  • Gundark
    #19922
    Hallottál valamit? A Valhalla a lantlények felmentő űrcirkálójának a neve? :) Nem lehet kicsi ha le akarja győzni a sziriuszi flottát :) Bár igaz az egy titkos helyen leszállt Avro Arrow (vagy a hódon szállt leg vagy a náci csészealjak kisérték le az antarktiszon) és a náciufók a fődről is támogatják.
  • polluxware
    #19921
    Tudom. Khöm.
    -
    háttérvilágítás miatt az esti horrorfilmek


    és ne bánsd azt aki segítő jobbot nyújt, mégha szándék is csak az amit ád:)

    Hidd el barátom egyre kevesebb lesz belőlük ahogy közelít a Valhalla
  • Solt
    #19920
    Ki néz ilyen apróságokat? Ha mindent tudsz, akkor visszavonulok...
  • Molnibalage
    #19919
    Jelenleg az a problémám, hogy fekete színt nem nagyon tudok elérni. Minidg világosabb, mint kellene.
  • Molnibalage
    #19918
    Tudom. Khöm. Aláírásom...?
  • polluxware
    #19917
    Balázs most megvan szeppenve, új élmények érték:) Várjunk türelemmel, egy hetet, és nem győzzük hallgatni hogy milyen szép és jó:)

    Tudod annó amikor az első 'relatíve' elérhető árú TFT-k megjelentek, akkor egy csomóan áradoztak róla hogy milyen jó hogy vegyék mint a cukrot.
    Annó rettentően fontosnak tartottam hogy mikor vételre került a sor, a vásárló kapjon egy "tiszta" képet mibe is akar invesztálni.

    +
    helyigény
    éles kép (optimális és korrekt beállítások mellett persze)
    szemkímélő

    -
    háttérvilágítás miatt az esti horrorfilmek
    nem festőknek, fotósoknak készül (legalábbis nem az amit a korában, meg tecskóban bagóért adnak)
    natív pixel méretszerinti felbontások (15'->1024x768, 17,19 '4:3'->1280x1024...)

    hidd el meg fogod szeretni, és rájössz a pozitívumokra

    egyrészt mert így van, másrészről NORMÁLIS új CRT már nem kapsz
  • Solt
    #19916
    CSAK 1280x1024! Az a natív felbontása... minden más felbontásban csúnyább a képe! Milyen VGA-d van?
  • Gundark
    #19915
    Nem kel a tft vel semmit szenvedni. 2 perc beállitani, és sokkal jobb mint a crt. Nekem már 3 éve van, és teljesen hibátlan.
  • Molnibalage
    #19914
    Na az bassza el leginkább a dolgokat. Azért röhejes, hogy mennyit kell szenvedni, hogy azt a színt lássam amit alapból ad egy CRT. Azt kell, hogy mondjam kicsit nagy az árta a TFT-nek. Ez van..
  • polluxware
    #19913
    Monitor -> menu gomb -> színhöm.

    Driver-> francnak, ha csak nem vagy photo-shop-hos ahhoz kell raw

    de nem ragozom ha nem vagy rá vevő
  • L Viper #19912
    Amúgy is újabbat érdemes használni annál amit adnának.
  • Molnibalage
    #19911
    A videókarin egyelőre nem tudok színt állítani. NINCS driver hozzá, nekem kell letöltni. Röhej. A Falcon szépen néz ki, az asztal kevésbé.
  • polluxware
    #19910
    1.Ha DVI-os vagy ha nem akkor is -> AUTO gombot sűrűn nyomkodni!!! minden felbontás változtatás után

    2. színek mind 80-90%-ra, fényerőt le!!!! (vidkari-n nyomasd a gamma-t+kontrasztot) -> gondlom nem 2hónapra vetted, ezért

    3. 1280x1024, 800x600 mivel 4:3-as

    4. 1024x768-at felejsd el (homályos akármit csinálsz)

    5. röviden ennyi:) Hev ö nice TFT ekszpíriensz
  • L Viper #19909
    Ha cserélek én is maradok a 4:3 -asnál. Maradi vagyok :-)
  • Molnibalage
    #19908
    Eddig őszíntén szólva nem vagyok elragadtatva tőle. A régi monitorm képe szebb volt. Nem tudom egyelőre rendesen beállíani.
  • Molnibalage
    #19907
    Egy túrót wide-os. 4:3. Rühellem a 16:10-es képarányt, a hátam közepére sem kívánom.
  • L Viper #19906
    Hoppá!
    Remélem javul ez is :-)
  • polluxware
    #19905


    Ha pedig Wide-os... akkor egy csomó új probléma fog felmerülni:)

    Eszement olcsók a tft-k mostanság... Emlékszem az első amit láttam közelről az egy 25ms Samsung 15' TFT volt potom 400e ft-ért...

    ma meg... 39ért lehet kapni 19est

    Ezért mennek tönkre a kis számtech cégek mindenütt.. agyonnyomják az árakat, és sokan vannak úgy hogy ami van az bőven elég nekik.
  • Molnibalage
    #19904
    Ott is látszott a képernyő szélén a csík, de egyszerűen nem foglalkozom vele. Ezernyi más dolgora kell figyelni.

    Ja, beta III bázis van! Csak így a semmiből! Ma reggel jött a hír és ma már itt is van. Persze ez is manual install.
  • Gundark
    #19903
    De szemetek vagytok Nekem a Nemzetbiztonság BT jut eszembe, mikor a tetőn figyelnek : :te figyumá ez olyan izgalmas, mindig zsaru akartam lenni, mindig néztem a vészhelyzetet... --De a vészhelyzet orvosi sorozat.-- Tényleg? Nemtom olyan szar csöves kábeltévénk volt, soha nem volt tiszta a kép--
  • L Viper #19902
    De kis gonosz vagy a Pápával .
    A 15 colos-on nem csodálom, hogy nem zavarták a kisebb grafikai hibák :-)
  • polluxware
    #19901
    Akkor lehet vadászni a kék csíkokat

    Lehet gyúrni BS-re
  • Molnibalage
    #19900
    Gépfejlesztés első fázisa ma megtörtént. 19 colos TFT. :) Baromi más a 15 colos színhibás, megtört kábeles CRT után.
  • Pzolika
    #19899
    ACE,ACE, ACEACEACEACEACEACEACE.


    Fuuu mitrepültem ezzel annakidején a commodor+4 essel .

    Szép emlékek :):):):)
  • polluxware
    #19898
    Háát Vip... FS 2004 überfasza..
  • L Viper #19897
    Azok nem kasztrált patkányok voltak? azok szürkék, nem az ürgék .
  • polluxware
    #19896
    Ez a náci ufó dolog nehogy azt hidd hogy valmi hülyeség... Nagyanyám mesélt valmi Folksbundista ürgéről aki 43. környékén kis szürke nemiszerv nélküli ürgékről mesélt neki... riasztgatás képpen...

    Avro Arrow-t meg jó lett volna megszerezni makett-ben:))
  • Gundark
    #19895
    Jó terv.. VOLT. Mert a jóságos sziriusziak szerencsére seggbe rúgták a lantlényflottát, és szerintem nemsokára elkezdik kipiszkálni a lyukból a patkányokat és mikor azok majd a felszinen hemzsegnek majd jól elsugározzák őket a holdra.(és akkor majd kiderül hogy nem is volt ott senki sem) De akkor már a náci csészealjak, sőt az amerikai titkos űrhajó sem tudja őket megmenteni. Egyedül az Avro Arrow lett volna képes rá de azt a lobbi leállíttatta.
  • polluxware
    #19894
    Közel jársz Gundark...

    Valójában évezredekkel ezelőtt egy Réé nevezetű muki jött a földre akinek lantG'ould volt a hasában ,és egy rakat ködobáló humanoidot vitt el a földről. Ők valójában a lantetizált ŐS lantlények, akik benépesítik a galaxist hogy további utánpotlással szolgáljanak Réé gaz G'ould szolgáinak és hasas társainak (erszényesek törzse).

    Namost mi a földön erre lassacskán rájöttünk (én is közte vagyok, meg talán néhányan közületek.. talán..), és a javarészt el lantetizált gerinctelen polituszokban hívő baltos, és jobbtos elleni harc hívei közé sodrolhatjuk magunykat. Tehát uraim elő a kutyabőrt, hamarosan szükség lesz rá!

    Jó hétvégét:)
  • L Viper #19893
    Hát rendesek voltak vele és benne megbíztak. De itt ki is merülnek az ismereteim a témával kapcsolatban. Majd mélyebben beleásom magam az igazság feltárásában :-)

    Na jó kis OFF má' megint...Há' mé' nincs FreeFalcon 5 ? Balázs tehet róla .
  • Gundark
    #19892
    De ez felvet még egy kérdést :) A lantlények akkor tulajdonképpen fődiek voltak és elpályáztak a lantba, vagy lantlények akik tábort vertek itt a főd lyukban, és ott királyságot csináltak? De ez a Byrd Barátai tetszik :)
  • L Viper #19891
    Lehet a Lantlények is a földalatti városaikból jönnek, mint Byrd Barátai.
    Lehet kicsit fázott, mikor a naplóját írta. A fagyás közeli helyzetben fura dolgokat lát ám az agy :-)
  • Gundark
    #19890
    Egy : Járjál könyvtárba. Kettő : még nem sikerül az összeesküvésben elhelyeznem a lantlényeket. Biztos hogy a genyó oldalon vannak, de hogy egy az egyben a nácikkal, vagy be vannak szivárogva az amerikai oldalra és emiatt műteremben vették fel a hódraszállást, még nem tiszta. Az a baja sz SGnek hogy a tisztánlátókat kizárják mert itt hangoztatják a zigasságot. És ez hátráltatja a leleplezést.
  • L Viper #19889
    Hogy ez is mekkora ökörség. A Lantlények is jönnek akkor.
  • Gundark
    #19888
    Ne izélkedjetek itten mert rátok küldöm Byrd admirálist meg a sereget, ők meg hozzák a náci úfókat is. Rend és fegyelem különben Scottt módszer lesz (az olyan mint a Kodály módszer :) Scott meséld már el hogy volt pontosan, mert én csak a lényegre emlékszem. Hadd tanuljon a világ :)
  • L Viper #19887
    Az ACE az ász progi volt. Nekem C64-en volt meg, de most is fut a C64 emulátoron :-)

    Be ne aluggyál holnap este .
  • zaccos1
    #19886
    Ez nagyon állat!rengeteget játszottam vele C+4-en.Már nem merek semmit biztosra mondani,de jó volna holnap este csatlakozni hozzátok.
  • Molnibalage
    #19885
    Akkó majd kell hozzá realsim patch. Nagyon gyors lesz, csak a rakéták szenzorait buherálom meg. Mivel modern környezetben vagyunk a 3 Maverick az nem reális. 2000-ben a 3-as indító ki lett vona az USAF-ban.
  • DANIELE
    #19884
    Jó legyen AF, de az enyém a Lobbyn nem mindegyik szervere kapcsolódik.