52965
  • polluxware
    #20003
    BS
  • Gundark 1 1
    #20002
    Éjjen Éjjen
  • L Viper #20001
    De sokat pofázunk, már több, mint:

    20000


  • L Viper #20000
    Szép kis sáv.
  • Gundark
    #19999
    Mindig is kedveltem a gatlingokat :) Szépen slagolja a tüzet az égre. De a hangja.. Az vicces :) Egy Mk-103 vagy 108 az férfias. Ez meg ugyan úgy mint a gau-8nak-- Prrr prrrr
  • Buren
    #19998
    C-RAM

    Ilyen nyomjelzőket jó lenne látni egyszer FF-ben (vidi végefele).

    (Tudom, ez egy nagyon csekély kis dolgocska, tucatszámmal vannak fontosabb dolgok, de azért szerintem segítene ez az "immerzsönben", főleg egy éjszakai bevetésen csomó AAA-val)
  • L Viper #19997
    Az 1.013 igazából a Vistásoknak készült, persze van benne még pár módosítás is.
  • Mozes
    #19996
    Köszi, rájöttem. Volt egy ötletem, hogy -nomovie parancsal indítom el és így megy :))))
  • Molnibalage
    #19995
    Mert csak 1.013-mal megy. Vagy még azzal sem. Vista + Falcon nagyon nem jó ötlet.
  • Mozes
    #19994
    Sziasztok!

    Vista 64bit-en nem akar elindulni a Allied Force. Az intro hangját hallom és annyi. Korábban is volt ilyen problémám akkor azt javasoltátok, hogy nevezzem át a movies könyvtárat. Ez egyszer működött azóta már nem, mindig újra telepíti a könyvárat rögtön indulás elött és nem megy a játék :((((((

    Segítsetek légy szíves.

    Köszi
    M
  • Molnibalage
    #19993
    Ha jól értem akkor itt egy FF4 alá készült Balkán helyszín van.
  • Wampa
    #19992
    Hello
    Kérdezd meg a csákót aki feltörte :))
  • JoeDestroy
    #19991
    A soros install HiTiles + EF2000 kabin Daniellenek :)
    Jó lett. (Az AF-es problémát is megoldjuk majd.)
    A többi folyamatában...
    Ime!

  • Scottt
    #19990
    Gyerekek nem tudjátok, hogy a faszba lehet feltörni a msnt? Mert vki átbuherálta a saját címemet ezért felkéne törni, hogy birtokba vehessem újra:(
  • Mozes
    #19989
    Köszönöm szépen a visszajelzéseket! Hát nagyon kíváncsi vagyok, mert mind1ik nagyon igéretesnek tűnik!
  • Molnibalage
    #19988
    Sajnos én nem vagyok optimista az F-18 szimet illetően. 5 éve csinálják asszem és még gyakorlatilag sehol nem vannak. Se AI, se környezet, se semmi. Ebből ebben a tempóban 10 év alatt sem lesz játszható gamma. Addigra meg már régen elavul.
  • Gundark
    #19987
    A SoW, megjelenik. Két hét múlva A koreás buli érdekes lehet, erőltetni kellene a hivatalos sturmoviknak is. Nagyon kevés szim játszódik akkor. Az Il2-nél meg csak egy lépés lenne, hiszen abban már az alapmodellek jó része benne van. No meg szívesen döngetnék egy MiG-15össel :) De hamarosan itt van a helyi kis csodánk a BS. Igaz péntekig még sok minden történhet. Nem akarok vészmadár lenni, de én emlékszem még olyanra hogy a lokkont a megjelenés előtt egy nappal, hirtelen fél évre tolták, persze a mi érdekünk miatt. :)
  • Buren
    #19986
    Szerintem azt a házi kotyvasztott F-18 központú "Seven-G"-t is érdemes nyomon követni, hátha még valami jó dolog sül ki belőle az elkövetkezendő években... valami Jane's F-18 utód jopof lenne (még ha 'csak' az alaptípust modellezik is le)

    Ha meg valakit érdekelnek a harckocsi szimulátorok és nincs pénze a Steel Beasts-re/nem ínye a modern hadviselés akkor November 7-én fog megjelenni a Steel Fury nevezetű dolog, ami igen ígéretesnek tűnik...
    (a ruszki verzsönt meg lehet innen onnan szerezni de az angolban áll. lesznek nagy javítások...)

    Ja meg a repülős 2. vh-s "Storm of War" Olex bácsitól de szerintem jobban illene rá a "Sturmovik Forever" cím (+ennek az oldalbordája valamilyen Koreás cucc)
  • Molnibalage
    #19985
    Nem. Ez velünk is előfordul akkor mikor egyeseknek "furcsa" netje volt. Mobilos vagy mikrós.
  • Molnibalage
    #19984
    Az FreeFalcon 5 hónapokon belül várható (dec. 15 a terv), de azért az nem új "csak" egy nagy lépés előre. Elvileg ehét pénteken oroszoknál jön a Digaital Combat Simulator (DCS) és fejlesztenek még egy Figter Ops nevezetű dolgot. Ez utóbbi kiadása sajnos még fényévekre van. Van saját topikja itt neki, csekkold.

    Van még egy Jet Thunder nevezetű dolog, kiadási ideje: majd valamikó..
  • L Viper #19983
    Az RV valakinél nem jól van telepítve.
  • L Viper #19982
    Én ezt várom már nagyon:

    Video 1.

    Video 2.

    Video 3.
  • Mozes
    #19981
    Sziasztok!

    Fog mostanában megjelenni valami új szimulátor??!! Van egyáltalán valami feljesztés alatt ami meg is fog jelenni várhatóan?

    Köszi
  • JoeDestroy
    #19980
    Multi beállítás eredményei.
    AF repülés:


    RV beállítás után némi hálózati anomália volt, én mindenkit láttam
    mint az a képeken is van, de a többiek csak engem. ?(van még mit megfejteni! -talán Danielle többszöri CTD-je és belépkedése lehetett, de összejött :D )



  • zsoltfireman
    #19979
    Igen! Na és az RV!


  • L Viper #19978
    Na látod :-)
    A Nagytudású Hálózati Kommunikációért Felelős Atya ( NHKFA röviden ) mennyire segítőkész .
  • zsoltfireman
    #19977
    Na végre!!!!


    Plus RV is!!! Köszi Joe!
    Viper most már RV-én is mehet!
  • Scottt
    #19976
    Pl nincse víz a főd alatt
  • repvez
    #19975
    nem ez egy külön álló szimulátor amit csak ugy fejleszget pár emberke.
    Csak az a durva hogy néhol jobb szinten csinálják mint akinek az lenne a munkája, hogy ilyeneket programozzon.
  • LeonSilver
    #19974
    Ez miez?Valami addon valamihez ??
  • zsoltfireman
    #19973
    Ment a privi!
  • JoeDestroy
    #19972
    Az AF-hez és az OF-hez is van Dessert Storm. 260-300MB telepítőméretűek.
    A router beállítás után volt akinél a gépet újra kellett indítani.
  • JoeDestroy
    #19971
    Portforward!!!
    A fenti linken kiválasztod a router típusát, (pl. D-link DI-824VUP -ez van nekem,)
    azután kiválasztod a Gamet (jó soknak megvan a beállítása. Az FC-hez is kell)
    és a feljövő következő oldalon le van írva mit kell a routeren beállítani.
    A virtual server részena saját belső 192.168.0.X IP-re kell a 2934 és 2935 TCP és UDP (4 féle port) portokat mind privát, mind public (külső) oldalon átengedni.
    Így a belső és a külső IP címek között fordít.
  • repvez
    #19970
    RC= Realise candidate
    Vagy valami ilyesmi :)
    Csak azért kérdezem,mert a tervezett lépések között volt ilyen is legalább is amit egyszer belinkelt ARA hogy mi után mi következik
  • Molnibalage
    #19969
    Nem tudom. Annyi beta fázis lesz amennyi kell. Ez nem tervezett, hogy lesz x db.. Mi az az RC? Amit ti kaptok az a végleges lesz. Nincs outsider teszt.
  • repvez
    #19968
    a SEVEN-G is fejlödik lassacskán:szép 3d kabin
    Ahhoz képest hogy 1-2 ember csinálja.
    Balage ha most beta3 van akkor ez után már következik a public RC részek?Tehát amikor még nem teljesen kész de ki lehet probálni mindenkinek és a legnagyobb bugokat kideritve és kijavitva jön a végleges?
  • zsoltfireman
    #19967
    Létezik használható Öbölháborús Campaign??? AF-re OF-hez......
    Érdekelne
  • L Viper #19966
    Nem volt annyira veszélyes a környék már, mert a múltkor, amikor bealudtál ki lett takarítva Timat és Podgorica. Na majd megyünk beljebb és lehet megint iszkolni :-)
  • L Viper #19965
    Ja, remélem sikerül.
  • zsoltfireman
    #19964
    Ment reggel privi! Olvastad???