52965
  • Gundark 1 1
    #20043
    Na Wampa, látod ezt csinálják a Lantlények. Mikor az igazságról kezdünk beszélni, FF5 hiányában, akkor megpróbálnak elnyomni, és a büntetésekkel sakkban tartani De mink bátran vállaljuk a zigasságot.. Ugye L Viper
  • L Viper #20042
    A sok Off-ért mindenkinek 25 önkorbi a szögekkel kivert joy zsinórral és a szokásos rampstartok bekötött szemmel, billentyűzetről
  • L Viper #20041
    Úristen, ezt nem tudom túlspirázni!
  • Gundark 1 1
    #20040
    Háhá csak gondolod Buren barátom! A sziriusziak, már a gráf ceppelin néggyel is végeztek. Csak nem mondják be a hirekben mert pánik törne ki. ÉS a náciufók a legújabb Avro Arrowja simán lenyomná a 31esedet. Mert az még a náciufókat is majdnem, de az F15öst simán lemanőverezi. Wampa meg most előadja hogy nem tud a lantlényekről. De megint csak átlátok rajtad lantlénykém :) Olyan topikokba járok hogy a lantlények létezése teljesen hétköznapi :)
  • Wampa
    #20039
    Lantlények????
    Kiről beszéltek,a piranha űző,naturista B.Dánielről,aki a himbilimbivel
    riogatja Ezüstországban a mamagésákat?
  • Buren
    #20038
    Nem hinném, mivel a lantlények egy renegát csecseni sejtje a náciktól elcsent okkult fogásokkal feltámasztják Alexander Fedotov-ot, és egy ebay-en megvásárolt orosz Mig-31-essel párosítva még a kisbolygó-övben lelövik a náciufók anyahajóját a Graf Zeppelin II-t.
  • Scottt
    #20037
    Gyerekek Elvis nem halt meg csak hazament(MiB)
    Szal a wétécét is csak hazaküldték Lantlényiába osztá a sziriuszi csodanácizűrhajóból kilóg 2 torony
  • Gundark 1 1
    #20036
    Ja, de két hét múlva a náciufók (akik a hold sötét oldalán laknak) a nagy sikerre tekintettel újból lerombolják a wtc-t (a lantlények távirányiccsák az agyukat egyébként)
  • L Viper #20035
    Addig Pio Atya ( Szent Pio )ránk vonatkozó jóslata is beteljesedik, no nem a frankó, hanem a szenvedős része. Bár jobban örülnék az előbbinek.
  • Buren
    #20034
    Két hét múlva.
  • Molnibalage
    #20033
    ALARM most is van, de nem lehet úgy modellezni ahogy a valóságban. Nincs LOAL képesség.
  • L Viper #20032
    Előbb az orosz verzió fog megjelenni :-)
  • Gundark 1 1
    #20031
    Lehet már mondtad, ALARM lesz? HARM avionika? Olyan lesz mint az igazi? Kéne már ide is egy jó kis flém :) Szerintem nincs is Falcon 4 :) De ha meg van akkor a kormány meg a náciufók letagadják.
  • L Viper #20030
    Egy rakat új kabin lesz, elképesztő szép 3D-s felhők, dinamikus időjárás, robbanások, füstök, szóval sok-sok új dolog.
  • netmester
    #20029
    most akkor összeségében miben is fog különbözni az ff5?
    lehet hozok új playert
  • Molnibalage
    #20028
    Sakcok, láttam az új HARM avionika kézikönyv részét. Ammenyire meg tudom ítélni nagyon be lesz turbózva ez a része. NAGYON komplex lesz.
  • Molnibalage
    #20027
    Ennyi kell ez manual készítéséhez. Aragorn Word-del csinálja tudommal.
  • Buren
    #20026
    1. És? A buildek naponta változtak, valószinüleg nem nagyon volt egy "WIP" pdf, hogy majd ezt kiadjuk amint gold a játék (max nagyon kezdetleges volt de akkor is nagyobb munka lett volna átírni mintha frissiben újat kezdeni). Meg hát valamilyen formája kell, hogy legyen a fájlnak, ezek annál profibbak hogy word dokumentumot színes háttérrel meg bevágott képekkel átkonvertáljanak, nem? Na meg valahogy meg kell fogalmazni, el kell rendezni, a helyesírásra, a technikai kifejezésekre ügyelni kell... Ne felejtsük el, hogy ha megnyerő a külalak (+kényelmes a sorok, a bekezdések elrendezése) az ember szívesebben olvasgatja még a TFT előtt ülve is, pláne még ha ki tudja nyomtatni/megveszi a rendes kapcsosat.

    2. ???

    3. De gondolom annyira venni fogják, ha már megéri a fejlesztőknek
    csinálni...

    Azt se tudom, hogy jön ide az MS Word meg a PDF converter...

  • Molnibalage
    #20025
    Azért egy fejlesztőcsapatnak nehogy már ne legyen pénze Ms Word-re.. PSF konverter meg ingyenes...

    A FreeShark elv meg hogyan jön ide?
  • polluxware
    #20024
    1. nem egy ember írja a manualt

    2. úgytom nem FreeShark a hivatalos neve a proginak

    3. nemtom ki mennyire ismeri az orosz szoftvare helyzetet, de nem hinném hogy toppon vannak a jogtiszta progik terén:)

    Jó lenne kiprószálni... :)
  • Molnibalage
    #20023
    Én csak magyarul írtam és még ez sem volt kis meló...
  • Buren
    #20022
    Mivel oroszoknak jön először természetes hogy nekik dobják oda a kézikönyvet. Próbáltad már lefordítani az eredeti Falcon 4-es manualt? Nem egy kétperces meló, főleg ha azt akarod, hogy helyesek legyenek a technikai kifejezések... Sőt szerintem kész se volt a végleges manual mikor bejelentették hogy gold a gamma...

    Scott, a spanyol a 3. legtöbb ember által beszélt nyelv a világon.....
  • L Viper #20021
    Á, ennyi időm nincs inkább megvárom az angolt :-)

    Pollux, egyértelmű, hogy az orosz felhasználókkal tesztelik a bugokat, nem akarnak Nyugaton beégni :-D
  • Scottt
    #20020
    Asszem lelesz még fordítva spanyolra is-.-
  • polluxware
    #20019
    Még egy ilyen idióta bandát ,hogy nem egyszerre csinálják az angol meg az orosz verziót... Mennyiből tartott volna mindkét nyelvre megcsinálni a cuccot, elvégre olyan sok párbeszéd nem lehet benne mint a stalker-ben.

    Vagy arra tudok gondolni hogy k****ra nincs még kész, de ezt elég ha egyenlőre csak náluk otthon derül ki:)
  • Buren
    #20018
    Emberek! Elő az orosz-magyar kéziszótárral!

    Kijött a Black Shark kézikönyve!

    Innen letölthető. (25 mb)

    373 oldal és gyors áttekerés után úgy tűnik, hogy a 90%-a magával a géppel és annak renszereivel foglalkozik.
  • polluxware
    #20017
    avsim.com -> leírások (review) gépekről..
    simw.com -> itt is van leírás + megrendelhető

    "thepiratebay.org/com" ha beírod a gépek neveit ált. ez az a site ahol meg is vannak a keresett dolgok

    CaptainSim C-130 1.1 +crack
    Wilco Fleet: Airbus A400M (hasonló mint a c130 csak airbus kivitel:)

    civil gépek:

    Carenado: Mooney M20J, Cessna 206G, 172Q/RGII, Piper Cherokee
    Flight1: A36 Bonanza (cd verzió), Pilatus PC-12, Piper Archer III

    ha katonai gépek érdekelnek, azok csak kívülről szépek... amúgy arcade nagyon

    jó keresgélést!
  • Buren
    #20016
    Minden ami Captain Sim-es!

    A Hercules nagyon oda*asz.
  • Scottt
    #20015
    ÚÚÚÚÚÚÚÚÚ gyerekek most telepítem az FS 2k4-et valaki megtenné és összegyűjtené azokat a kiegeket amiket khmr balkéz alól is belehet szerezni?(Fignom sincs mi micsoda sajnos az FS 2k4ben)
  • Molnibalage
    #20014
    Még sosem láttad? 1000 éves őslelet felvétel pedig. Hihetetlen, de a személyzet túlélte.
  • LeonSilver
    #20013
    Majd külső nézetben jácccccuuuunk :P

    Ohhh shit ..
  • Gundark 1 1
    #20012
    Höhö, kiccsávó ezek szép tervek :) Feltéve ha kilátsz majd a műszerektől
  • Buren
    #20011
    Ahogy a végigjátszás tanácsolta.
  • L Viper #20010
    Ha szar lesz maradok a jól bevált EECH-nál , vagy leszek én is "Vérpistike" és megyek hentelni, végigjátszani magyarítva és Bosst gyilkolni a végén .
  • Molnibalage
    #20009
    "FF5 = csomó új repülő jobban kidolgozva, +kabin -> felével tuti nem repülök soha"

    De fogsz. Ha a hadjáratban szétkapják az összes repteret ahol van F-16 vagy F-4 akkor marad az F-5... :)
    ---

    "új flare effekt + plusz egyéb néhány új textúra"

    Hát ennél azért lényegsen több az újítás.
    ---

    "Viszont a régi hibákat ugyanúgy nem fogják javítani ami az FF4-ben van, szóval sztem. csak nő a buglista a featurásokkal együtt."

    Nem éppen. Pl. az FF4-ben van a Maverick bug. Az már a múlté. Az AI shoa nem fog weapons hold-dal válaszolni mikor van fegyvere.

    Van pár apróbb AI korrekció is. Amennyire tudom az AI a B-52-vel repülve végre nem párosával szórja az Mk-82-őt hanem szépen sorozatban. Ezt teszteltem és 10-ből tízszer jól csinálta.

    A helikopterek végre nem ragadnak be a hegybe és viszonylag korrektül repülnek. Tettem R-60-at Mi-24-re és használta is ellenem (WoFF 5.0 -ban is benne van!) Egyszer le is szedett még 2 mérföldön kívüről indítva.

    A bugok egy része ismert




    "FF4-en csak pár dolgot kéne javítani, plussz vegyíteni az AF-el.. sirály progi lenne úgy, akár eladható módon is."

    Eu mint opció szóba sem jön. FreeFalcon az nem véletlenül free...
  • Gundark 1 1
    #20008
    Tudod, ezt hívják álmodik a nyomornak HA szerencséd van akkor nem számolja a vizet a föld alatt. És milyen kampány lesz benne? A szokásos EDes, windows 3.1es menüben kiválasztós? Vagy legalább egy féldinamikust sikerül beletenni? Az már az EAWban is volt, hátha nem nagy kihivás nekik igy 2008ban.
  • polluxware
    #20007
    Pont ez az ami engem bánt benne...

    FF5 = csomó új repülő jobban kidolgozva, +kabin -> felével tuti nem repülök soha

    új flare effekt + plusz egyéb néhány új textúra

    Viszont a régi hibákat ugyanúgy nem fogják javítani ami az FF4-ben van, szóval sztem. csak nő a buglista a featurásokkal együtt.

    NE legyen igazam!

    FF4-en csak pár dolgot kéne javítani, plussz vegyíteni az AF-el.. sirály progi lenne úgy, akár eladható módon is.
  • Molnibalage
    #20006
    Ha nem tetszik ne vedd meg. Ennyi.

    A Falcon finoman szólva nem bugmentes. A beta III jelen állapotában egy szarkupac.
  • Boconadi
    #20005
    hát ennyi készítés után szerintem elvárható lenne hogy ne legyen tele hibákkal. szvsz.
  • L Viper #20004
    Remélem az oroszok rommá tesztelik és a nyugati verzió már javítva lesz. Tudom, hogy nem lesz bugmentes, de reménykedem.
    Azért kissé felemás érzéseim vannak ezzel a cuccal.

    Mikor lehet több típust repülni ? Évek múlva ?
    Gépigény biztos nagyobb lesz sokkal, mint az FC-é és mindent felhúzva egy bazi erős vason az is bedöccen. Sajna nem lesz olyan dinamikus kampány, mint az ősöreg EECH-ban, ami feljavítva szép és gyönyörűek a kabinok.

    Mindezek ellenére kíváncsian várom.