52965
  • netmester
    #20083
    ha anyám fél óráig nem szól rám úgy néz ki még ma meg lesz
  • L Viper #20082
    Atya Úristen !!! Mi a fene ez ?
  • Molnibalage
    #20081
    Irgumburgum. A kézikönyv 4. oldalát talán olvasd el. AS két raktár odafent nem szúrja ki a szemed?
  • L Viper #20080
    Itt van több részletben. A soundmod nem kötelező, a két patch igen :-)
  • L Viper #20079
    Egy szervízcsomag féle az XP-hez. Nekem a Driver Cleaner miatt fent van, mert az is csak azzal megy. A netről letölthetó de ha úgy jobb felrakom neked valahová, ha nem találsz linket.
  • netmester
    #20078
    tud nekem valaki adni linket redvipert honnan tudom leszedni?
    nincs kedvem várni ff5-ig :)
  • Molnibalage
    #20077
    Szentségtörés. Szó szerint. :)

  • DANIELE
    #20076
    Srácok ez mit jelent, net framework v2.0.5.727 ezt hiányolja a
    Weather AF. exe
  • JoeDestroy
    #20075
    A HOTAS Cursor Enabled gomb. Elvileg adott helyzetben a missile Bore/Slave v. spot/scan stb.. között kellene váltania (asszem). De nem vettem észre változást.
    Működik ez a szimuláció?

    Azért kérdezem mert a Pinky az mindig az adott AA v. AG radar nagyítást, Maverick nagyítást, TGP nagyítást megcsinál helyzetfüggően.
  • L Viper #20074
    Készül az új időjárás buhera AF-hez: Képek

    Tom készíti, akinek a HiTilest köszönhetjük. A régi verziót nagyon szerettem.

    [URL=http://forums.frugalsworld.com/vbb/showthread.php?t=118253&page=4]A Beta 6 letölthető, a #157 -es hozzászólásban van a link. [/URL]
  • Molnibalage
    #20073
    Hol? Kicsit specifikusabb leírás kéne...
  • L Viper #20072
    Úgy legyen :-)
  • JoeDestroy
    #20071
    Írok már egy game kérdésrt is.
    Rég kíváncsi vagyok rá: mit kellene csinálnia a RDR Cursor enable gombnak?
    Úgy érdekelne, mert nem csinál semmit.
    THX.
  • zsoltfireman
    #20070
  • Gundark 1 1
    #20069
    A Lantlények és a náciufók, valamint a hőálló festékkel bevont acélgerendák nevében követeljük hogy jelenjen meg az FF5.
  • Molnibalage
    #20068


    A feedback fórumról. Ara hozza a fa alá. :)
  • Wampa
    #20067
    Hali
    Tartsd nyomva a gombokat......fog az menni.
  • adam33
    #20066
    Sziasztok. Egy gyors kérdés: az Allied Force-al tanulok játszani, de sehogy sem sikerül katapultálnom. Rendesen repülök, a "seat armed", lelőnek, de hiába nyomom a ctrl e-t csak kattan egyet és nem csinál semmit. Training-ben, Dogfight-ban is próbáltam. Be kellene még valamit kapcsolni? Vagy rosszul működik a játék?
    Köszi.
  • Wampa
    #20065
  • Wampa
    #20064
    Üdv
    Megértőbb lennél Afghanisztánban......:))
    A 10 francia katona örült volna ,ha ott van egy ilyen és a mudzsik fejére sz..rik.SF alakulatoknak igen kasa támogatást nyujt,lényegében egy tüzér üteg,a szárazföldi minden hátránya nélkül.
    Szerintem jó eséllyel ad támogatást UW nél is,meg vagyok győződve róla hogy hamar elmúlnának a gátlásaid is,a civilekkel kapcsolatban,ha egyszer beszoritana a bombát a seggedbe brigád egy katlanba vagy egy épületbe:))
  • Molnibalage
    #20063
    1. Asszem arról szó sem volt, hogy a major release-ben benne lesz.

    2. Már említve volt, hogy sűrűbben lesz frissítés. Elvileg így jön a RipTiles, az új F-16 3D kabin és asszem ez is.

    3. A bugoknak is vannak fajtái. Az új Tornado csak lecseréli a régit. Ez mitől okozna átfogó bugot? Sehogy. A készítői már nagyon régóta repülnek. Az, hogy egy gép új 3D modellel bekerül max. grafikai hibát okozhat. Grafikai hiba nem késlelteti a kiadást. Ennél SOKKAL súlyosabb bajok vannak.

    4. Van beta és devteszt is.

    5. Ki mondta, hogy a beta III az utolsó fázis?

    Az a baj, hogy mivel nem láttok be a fejlesztésbe nem is értetek sokmindent.
  • repvez
    #20062
    Akkor ezt most nem teljesen értem.Én azt gondoltam, hogy ebben a béta állapotban már minden benne van aminek benne kell lennie.Az hogy lehet hogy hiányzik belöle a tornádo meg lehet hogy más is.Azt honnan tudjátok, hogy nem pont ezek fognak bugokat okozni egyes gépeken ha nem tudják még a tesztelök sem kiprobálni kiadás elött.
  • Buren
    #20061
    Egy kis érdekesség;

    Ezeket a fegyvereket használta pályafutása alatt a különböző variánsok (jelenleg az uccsó három fegyver van szolgálatban, de kifogják áll. cserélni a két gépágyút a Bushmasterekre)

    GAU-2 Minigun, M61 Vulcan, GAU-12 Equalizer, L70 Bofors, M102 tarack ágyú
    7.62x51mm, 20x102mm, 25x137mm, 40x311mm, 105x371mm

    Egy kis kép hozzá:


    Én asszondom, hogy Bofors forever. :)
  • Molnibalage
    #20060
    Menjd fel a youtubra és keresgess vidiket róla. A barlangokban bújkálással nehéz lenne ellenséget irtani, hacsak az nem megy oda... Városi harcban is képes simán tűztámogatást adni. Már a Vietnámi háborúban is ment...
  • polluxware
    #20059
    Ezt én értem... De példul ez a sok tenor szeret inkább odukban, meg falvakban megbújni, nem nyílt terepen hadd süsse a nap. Sakkor hameg egy falut szórnak meg ottan tuti lesz nem odavaló járulékos veszteség, amitől nő a CNN nézettsége.. ezért nem fogom, miért mi értelme a mai hadviselésben ennek a repülő "Aurórának".

  • Molnibalage
    #20058
    Pl. Irak és Afganisztán. Asszimetrikus hadviselésben nagyon brutális fegyver. Iszonyatos tűrezerő pillanatok alatt ott lehet bárhol egy szárazföldi járműhöz képest.
  • polluxware
    #20057
    nyugíííí, csak nyúzlak

    mit bánom én ha kövekekkel hajigálom a betonyt csak Tornado legyen!

    Amúgy az AC130 mire jó?? úgyértem a mai világban, hol vetik azt be?
  • Molnibalage
    #20056
    Mi lett volna elég? Nem értem. Nem MolniFalcon fejlesztése zajlik hanem a FreeFalcon 5.0-é. Szerintem elég nyilvánvaló, hogy ilyesfajta húzások nem léteznek...

    "durandal -> JP-233"

    Márminthogy akkor ez a terv? "Apró" gond, hogy a JP-233 nincs jól modellezve sajnos teljesen szar, de erre van egy ötletem.
  • polluxware
    #20055
    Egyem a szíved, elég lett volna ennyi:

    2. Nincs is még benne a betában. Minden kép a két készítőtől van.

    Vigyázzá mee megmondalak Vityának oszt ha Páli fordulás leszen, deportálnak Sándor Palotáliába...

    durandal -> JP-233
  • DANIELE
    #20054
    Hello, skacok akar valaki multizni RedViperrel !!!
  • Molnibalage
    #20053
    Durandalt azt nem. Irakban JP-233-at használtak.

    1. Ha tudnám, hogy hogyan kell kiszedni akkor sem tenném meg.

    2. Nincs is még benne a betátban. Minden kép a két készítőtől van.
  • polluxware
    #20052
    És szórjuk a durandalokat az iraki kifutókra, mélyen alacsonyan berepülve, heves fáklya dobálásokkal
  • Gundark 1 1
    #20051
    Ezek szerint szép kötelék tornádókok leszünk Balázs filmjében Luxionlantlény :)
  • polluxware
    #20050
    Baksi ez Tornado modell+kabinja önmagában egy játék...

    Ezt nem tudnád kiszedni vhogy??? Totál nem érdekel a többi cafrang, nekem csak a TORNADO kell!!
  • Molnibalage
    #20049
    Aragorn kommentje fontos, beszél erről-arról. AZ a lényeg - ha még nem mondta volna - hogy vége a monstre kiadásoknak az FF 5.0. Gyakrabban lesznek frissítések és hibajavítások.

    DOR meg egy szimpla paraszt..
  • Molnibalage
    #20048
    Új képek.Aragorn F-15C kabinjával.
  • Molnibalage
    #20047
    Erre nincsenek szavak.
  • zsoltfireman
    #20046
    Ú anyám.... elég ilyesztő,odaasz!
  • L Viper #20045
  • zsoltfireman
    #20044
    Van kép erről a lantlényről???