52965
  • Buren
    #20123
    Mivel én már tagja vagyok az Illuminátusoknak, a Szabadkőműveseknek, az ODESSA-nak és a Bilderberg-csoportnak, ráadásul másodállasban meg MiB vagyok, magyarázatra nincs szükségem inkvizítor barátom, de azért köszönöm, hogy tönkreteszed a világ elleni összeesküvésünket azzal hogy a ki nem törölt utalások magyarázatát közkincsé teszed.
  • Scottt
    #20122
    Oldaluk nem jön be,nem találtam semmi kézzel foghatót róla.
    Mesélj mi is ez?Jónak hangzik de így ..
  • L Viper #20121
    Csak a Te kedvedért :-) egy kis OFF
  • L Viper #20120
    Te valami valláskutató vagy vazze' ? Ez a kép, meg Milton elveszett paradicsoma .
  • L Viper #20119
    Vagyok már, vagyok.

    Nekem mindegy mivel toljuk, de szerintem első kanyarban logikus lenne a Balkán hadjárat folytatása AF-ben.

    tss.thomi.hu - neworder

    AF-hez IP: 78.131.91.6 a részleteket TS-en megbeszéljük.
  • zsoltfireman
    #20118
    Hellló!
    Nos mikó????? AF or RV????
  • JoeDestroy
    #20117
    Multi jöhet Balkáni a hangulat :)))))))
    4 kor kelek, így 1 nél tovább nem maradok. .... de addig!
  • Molnibalage
    #20116
    Akkor hogyan akarsz Falconozni. Ez a kézikönyv még minig egy rövid kézikönyv. Az FF 5.0 lesz vagy 250 oldal, ha nem több..
  • Buren
    #20115
    Éljen a NOVUS ORDO SECLORUM!

  • Buren
    #20114
    Steel Fury sooookkal jobb... jobban néz ki (ráadásul jobban is fut), gyalogság nem csak díszítő elem, látszanak a crew memberek, 3 igen eltérő harckocsi (Matilda II, Panzer IVF2 és a korai T-34-es) a hangulata is jobbra sikeredett ráadásul nincs árkádos érzete a játéknak...

    T34vT egyetlen mentőöve az hogy őőő ... ja, az hogy vezethető a Tigra (meg a múti). Viszont aztat nem értem, hogy mér '44-ben játszódó szimbe csinálják meg mikor már voltak ennél sokkal fejlettebb harckocsik... így még az az über érzés is valamelyest elillan.

    Eredeti kérdésedre visszatérve: az angol? hát lila gőzöm sincs :)
  • zsoltfireman
    #20113
    Multi????
  • netmester
    #20112
    majd elmondom mért nincs rá időm
  • Gundark 1 1
    #20111
    Szép kis forradalom lesz az. Új Világ Rend. Már készitem a guillotine-t:)
  • polluxware
    #20110
    Ne könyörögjéé, imádkozzááá, készülédjééé, FORRRRADALOM!!!

    La Libertéééééééééééééééééé
  • Molnibalage
    #20109
    Könyörgöm, kézikönyv..
  • polluxware
    #20108
    T-34 vs Tiger kijött már?
  • Buren
    #20107
    redviper [rv] = freefalcon4 [ff4]

    Ezt lehetőleg az eredeti ('98-as) falcon4-re rakd rá.

  • netmester
    #20106
    ugye jól gondolom hogy a redviperhez kell az ff4
  • Molnibalage
    #20105
    Új képek. Az előző oldalon is vannak!

    Jópofa a hangar deck.
  • zsoltfireman
    #20104
  • L Viper #20103
    Na ez jó hír. Jó lesz.
  • L Viper #20102
    Rendben, este jövök. Olyan fél tíz körül, remélem picit előbb.
    Ha más is ráér mégjobb lesz.
  • DonZorro
    #20101
    Szép lesz! GRAT...
  • Molnibalage
    #20100
    Rougeblade felajánlotta, hogy segít a weblapom karbantarátásban.

    Első javaslata? Ez.

    Ez nagy zsír. Asszem megadom neki a teljes editálási jogot a weblaphoz. Ő ért hozzá én nem. Úgysincs olyan adat ott ami nem publikus.
  • zsoltfireman
    #20099
    OK! Nagyszerű! Benne vagyok! Csak jelezd és megyek!
  • L Viper #20098
    A hosszú hétvégén egyik estém sem szabad, esetleg ma este tolhatjuk tovább a Balkánt, de nem túl sokáig, mert holnap meg korán kelek.
  • L Viper #20097
  • zsoltfireman
    #20096
    OK! Megoldódott! Viper NET Framework-je segített!

    Hála Viper!
  • zsoltfireman
    #20095
    Mondom! Mi a szar ez???????

  • zsoltfireman
    #20094
    Mir gondolsz? Időjárás???? most akarom felrakni! Remélem nem ba..ok el v.mit!
  • DonZorro
    #20093
    Én már most is repülök... Jó ez a szer...
  • zsoltfireman
    #20092
    Hi ALL!!!

    Mikor repülünk?
  • LeonSilver
    #20091
    Ezt nem a meghajtó teszi.Illetve csak annyiban, hogy a lemezen keletkező mikrorepedések nembírják tovább a pörgetést ( 8*-os dvd olvasó ~1600rpm-et podukál ).Abban nincs semmi meglepő, hogy az eszköz használható maradt.Nem egyet puceráltam már ki és eddig még mind működött tovább.Persze elég szörnyü látvány és amikor szétmegy a hangja sem semmi.Nálam egyszer egy guru cd ment így szét.
  • L Viper #20090
    Szép kis oldalszél lehetett
  • JoeDestroy
    #20089
    :)
    Az előzőt én is próbáltam. Olyan vihart csináltam, hogy leszállás közben az FPM kiesett a HUD-ból :))
  • L Viper #20088
    No egy kis segítség ehhez az időjárás buzeráló progihoz, mielőtt még túl sok privátot kapok. :-)

    Csinálj az AF mappádban egy tetszőleges nevű mappát, másold be oda a weatheraf_b6.zip tartalmát.

    Indítsd el a WeatherAF.exe-t. Ha "pofázna" a NET Framework miatt, telepítsd fel az XP-re.
    Felraktam ide, nekem ez van, ezzel jó.

    Ha elindult a Weather AF akkor bal felül válaszd ki a Select menüben azt a gyakorló missziót, amelyikben akarod az időjárást állítani.
    Érdemes a Korea-ban a 09. Landing Final Approach-t, mert ott alapból szép tiszta az idő.
    A Choose Weather-nél vannak az időjárás sémák, a két csúszkával meg lehet buherálni a ködöt és a látótávolságot, majd Apply. Rakd le a tálcára és indíthatod az AF-et, belépsz a gyakorlásnál a Landing Final Approach-ba értelem szerűen és csodálod a művedet :-)
    Ha nem tetszik lehet próbálgatni, AF-ből kilépés után. Lehet Alt+Tab is elég, ezt nem próbáltam.

    A régebbi verziót használtam, nagyon jó volt az is, de ebben dinamikusabb lett a felhőkezelés. Van olyan, hogy zárt felhőzet, aztán egy "tisztás", majd bárányfelhők stb. Szerintem jó kis progi.
  • Buren
    #20087
    Oda a történelem egy darabja.
  • Wampa
    #20086
    A lemez akkor már nem használható?:))
  • Molnibalage
    #20085
    Snail volt CD-je. Ezt tette a meghajtója. Kapaszkodj meg működőképes maradt! Mármint a meghajtó...

    Persze viccesen első körbe azt mondtuk biztos a felesége tette. :)
  • netmester
    #20084
    hát hossszú szünet után lessz mit meggyónni