52965
  • Molnibalage
    #20163
    OFF, de jópofa.
  • zsoltfireman
    #20162
    De jó!
  • Molnibalage
    #20161
    Ez fizetős...
  • Buren
    #20160
    Akkor kénytelenek leszünk itten Bilderberges barátainkkal bevetni a harmadik legtikosabb fegyvert:


    (szigorúan az M247 Sergeant York által nyújtott fedezettel...)

    A Sergeant York amúgy azért nem került csapatszolgálatba, mert annyira eszméletlen teljesítményt nyújtott a valóságban, hogy azt halandókból álló sereg be nem vetheti.
  • zsoltfireman
    #20159
    Ahogy a filmrendező mondaná.....ENNYI!
  • zsoltfireman
    #20158
    RV F-16 3D cockpit update
  • L Viper #20157
    Egy hírecske a Gripcsi dologról

    Lantlény
  • JoeDestroy
    #20156
    Ez is kell a Balkan-hoz.
    Ez az alap hozzá.
  • L Viper #20155
    Biztos van benne valami telepítési instrukció.
  • zsoltfireman
    #20154
    Ti sokkal ügyesebbek vagytok az ilyen mutyuzásban,én addig lefestem a gépeiteket.....
  • zsoltfireman
    #20153
    Nem,nem tudom,hogy kell felrakni........
  • L Viper #20152
    Kipróbáltad, megy frankón ?
  • zsoltfireman
    #20151
    RV alá próbáljátok ki!
    Durva lenne ez is multiban!
    RV Balkans
  • zsoltfireman
    #20150
    Kitartás Viper!
    Mai repülés mindent kárpótol!
    Csak legyen! Zuzzuk majd az ellent!
    Szerintem Joe jön,Daniele jön,én jön,te is!!!!
  • Gundark 1 1
    #20149
    Addig egy idézet saintgermantól. És nem vicc.

    "Csak addig meredek, amíg az ember meg nem emészti. Ez nekem is nagy gombóc volt, pedig nem voltam felkészületlen.

    Springemeier részletesen ír a vérvonalról, de sz'tem Icke sokkal átfogóbb képet ad a valóságról. Leírja a hüllők Földre érkezését, és hogy hatalmukat Babilon - Trója - Róma - Londonon keresztül hogyan terjesztették ki a Földre és továbbra is terjesztik Amerika=Virginia Company "leányvállalatukon" keresztül.
    Szemtanúk megnevezésével ír a hüllők alakváltó képességéről, miközben testük átlag 1m-rel megnől amikor újra hüllőkké változnak. Icke szerint rendszeresen ember vért kell igyanak, hogy emberi formájukat megtartsák és rituálékon gyermekeket "ádozni", hogy megegyék. Akik ebbe az egyenes vérvonalba tartoznak, kizárólag egymás között házasodnak, hogy megtertsák DNS-ük tisztaságát, ami számukra ezt lehetővé teszi.
    Ezek a tiszta vérvonalú dinasztiák a: Windsors, Rothschilds, Rockefellers, a Bush család, de még Hennry Kissinger is, akiket leggyakrabban láttak átváltozni.

    egy érdekes link:
    http://www.nibiruancouncil.com/html/reptiliancouflictartide.html"
  • Gundark 1 1
    #20148
    Bassz nem jó, a keresést nem teszi be. No mindegy, az nwo topikben keressetek rá a hüllő szóra. És megdöbbentő lesz :)
  • Gundark 1 1
    #20147
    Tanuljatok barbárok :)

    Amig nincs ff5 eldől ki az erősebb a hüllők vagy a lantlények :)
    Tényleg kár volt bezárni a lipótot. Ott kedvesebbek voltak velük mint a való világban :)
  • DANIELE
    #20146
    Megnézettem a portokat nyitva vannak és megnyittattam a 2934-est is mind a két irányba ahogy Destroy mondta.
  • Gundark 1 1
    #20145
    Rossz válasz, Buren elvtárs :) Pont a moszaddal ? Ne feledd el a high tech hüllők a világgazdaság ágyúval lőnek rátok. Ergo : nem lesz pénzetek. Pont a moszad fog nektek ingyé dolgozni? (nagy rohadtak ám ezek a high tech hüllők. Nem is értem hogy hogy kaptak ki az atlantisziaktól. Ennek még utána kell néznem a mester könyveiben, de az nem könnyű mert igen tömény anyag, gyorsan leállitja az ember agyát ha sokat olvas :) A dzsorzs buss csillagrombolóra szintén nem lesz pénzetek. Se lőszer, se üa. Tehát a személyzet szépen folyosónként lebontva eladja hogy élni tudjanak. És ki veszi meg? Na ki? Vas... Esélyetek sincs. Most mondanám hogy hurrá, de hogy vagy a lantlények, vagy a high tech hüllők. Szinte mindegy ki győz :)
  • L Viper #20144
    Hasonlóan éreztem, én is mobilra ébredtem. Ráadásul leltár, egyebek a "4 napos" előtt. Kőkeményen dolgozom most is.
  • L Viper #20143
    Ma este még talán belefér, de utána a hosszú hétvége totálisan kilőve.

    Nézegettem a felderítést az AF-ben. Tivat repterét nagy suttyomban a műszakiak "visszapofozták" 78%-ra, úgyhogy a következő támadást oda kéne intézni és a műszaki egységekre.
  • DANIELE
    #20142
    Pálinkás jó reggelt a korán kelőknek.
  • zsoltfireman
    #20141
    Ma is mehet a Campaign!

    Neked is доброе утро!
  • JoeDestroy
    #20140
    Üdv a munkásoknak!
    Reggel eszembe jutott Dózsa, amikor a telefon ébresztett.
    "No paraszt felkelés van!" Kicsit nehezen is ment.:))
  • L Viper #20139
    Neked is Jó reggelt Lanttárs .

    Én már néha azon röhögtem, hogy Te jól szórakozol! Végletek embere, akinek minden azonnal kell .
  • zsoltfireman
    #20138
    доброе утро!

    Remélem tudtál valamit pihenni!
    Igen nagyon tetszett a multi,volt néhány perc amikor majd be..artam a röhögéstől!
    Amikor csak lehet ott leszek a köteléketekbe!

    Legyen szép a mai napod!

    Az FF5 legyen mindenkivel!
  • L Viper #20137


    Tudod ez csak azért van, mármint ezek a gyönyörűen cifrázott "OFF-virágok" , mert mindenki várja ezt az FF5-öt és noha megjelent ( vagy nem? ) a BS Cirill betűs verziója, nem mindenkit elégített ki eme csodálatos dolog.

    És ne álszentkedjél itt, mert Te is közéjük tartozol. Ha kijön az FF5 az egyház újra odavág kőkeményen és lesz büntetés. Az önkorbács csak a leglazább lesz.

    Ja és köszi srácok az esti multit, ha nem kellett volna olyan rohadt korán kelnem szívesen maradtam volna még. Tényleg jó volt a hangulat.
  • Wampa
    #20136
    Gundipapa
    Valaki bejön és beleolvas miket beszéltek,fogja az agyát és födhözcsapja:))
    Addig követtem ,hogy Balage egy lantlény és Vipera betett egy képet róla:)meg hogy Tűzzsolti a Richy ködből érkezett és x-szárnyúakat skinel
    a G.W Bush neonácionista szövetségnek......de hogy te miért tagadod le hogy ifju korodban Teen Oddie Lantos(!)Sebastian volt a neved.Különös
  • L Viper #20135
    Egy kis RV is volt:







  • Buren
    #20134
    Háh! Én a Moszad ügynökeimmel legyilkoltatom a hüllők vezetőit mondván, hogy soviniszták és ők tehetnek Münchenről! Ezzel véget vetek nevetséges lázadásodnak!

    Ne felejtsük el, hogy közben el fog készülni a V13-as Wunderwaffen, az interdimenzionális mezonágyú, amivel egy 100 Mt TNT-nek megfelelő robbanófejet repítek a 7. dimenzió kapujába mikor a lantlények gyáván visszavonulnak azon. Aztán győzelmi ünnepséget tartok Párizsban, megnyerve az I. Interplanetáris háborút!

    Háború nincs veszteség nélkül, de Izland nem túl nagy ár, ezért mehet a süllyesztőbe (csak nehogy felszínre hozza süllyedés közben az atlantisziakat mert arra tényleg nincs keret... a general dynamics-nak már így is több pénze van mint a zamerikai kormánynak!)
  • Gundark 1 1
    #20133
    Na most végetek van Burenbérencek :) A high tech hüllők előjönnek a főd közepéből (mert csatát vesztettek az atlantisziakkal szemben és gyáván oda menekültek) és jók szétvilággazdaságozzák a hülye flottádat :) Már izlandra rálőttek :) És csak a szele kapta el :) A George Bush (W?) csillagrombolóra rálőnek akkor csak aprópénz marad utána :))
  • Gundark 1 1
    #20132
    Ja.. De mikor majd V-2Bkkel kezdik el lőni a lantlénybázist majd sikoltozva menekülnek a 7. dimenzióba. De majd mikor végre egysikban áll majd a galakszis akkor a hülye 7. dimenziósok visszaküldik őket (kicsit elmaradott lények, nem ismerik a messerscmittet, és a gázrezsót) mert akkor jönnek rá hogy genyók. És akkor majd a sziriusziak megtéritik őket.
  • Buren
    #20131
    Mivel az ODESSA velünk van, ebből kifolyólag nyilvánvaló, hogy a náciufók a lantlényekkel harcolnak antianyaghajtású messerschmitt 18/88-osaikkal az Alfa Centaurinál.

    Hát hogyne lenne ismerős az Orion mikor ők csinálták a teljesen színes MFD kijelzőket az Arrowba...

    Nem kell félni az ufó fejektől minnyá jön az X-COM és rendet rak.

  • Gundark 1 1
    #20130
    Hah. Lantlények elleni háború.. Mintha nem lantlénybérencek lennétek És a rejtett jeleket mindenki ismeri.. És a náciufók? Lehet hogy igaza van némely tébolyodottnak és a náciufók a hold túloldaláról szembeszállnak a lantlényekkel és bérenceikkel, mint pl a álhőállófestékes álgerendákkal, amit ti csempésztetek az épülő wtc-be. Ja és különös hogy éppen ma láthatóak az orionida meterorok. Orion.. ismerős? Végre jönnek a sziriusziak lézerezni No meg.. Miért van itt ennyi ufó szmájli? És az is érdekes hogy a "lantlény" szót nem húzza alá pirossal a zellenőrző. Sok rohadt beszivárgó.. Lesz itt dolga a sziriuszi náciufóknak.
  • L Viper #20129
    Négyen vagyunk eddig :-)
  • L Viper #20128
    Ennyi energiával jöhettetek volna multira is:





  • Buren
    #20127
    Hogy hatásosabb legyen a hatalomátvételkor elmondott beszéd, aminek egy külön oldala fog foglalkozni a rejtett jelek felfedésével. Nem nyilvánvaló?

    De ez még odébb van, mivel még be kell fejeznünk a lantlények elleni háborút. Mit gondolsz miért kisebb az ismert költségvetése az Armynak a '90-es eleje óta? Mert a titkos rohamosztagos dandárezredek felszerelésére költjük a lét. Nemzetközi űrállomás? HAH! A valóságban egy George Bush osztályú Csillagrombolót építünk. Avro Arrow? Azért tettünk úgy mintha abbahagytuk volna a gyártását mert ez fogja alkotni az űrcirkáló vadászszázadának nagy részét, a maradék pedig F-35-ös lesz amit még nem kaptak meg az európiaiak. Scott Speicher hadnagy pedig nem tűnt el, csak továbbképzést kap a feltámasztott Alexander Fedotovtól.
    Egyelőre ennyi információ elegendő tudatlan elméteknek.

  • zsoltfireman
    #20126
    Mai AF
  • Buren
    #20125
    Egy jó review.

    Nyugati kiadó honlapja.
  • Gundark 1 1
    #20124
    Na akkor magyarázzá meg egy dolgot Illuminátorkám :) Tik valami titkos összeesküvések vagytok amik átveszik a hatalmat. De akkor minek matricáztok tele mindent a reklámotokkal? Mert ez valahogy mindenhonnan kimarad. No meg.. Átveszitek a hatalmat... És sokkal tehetségtelenebbek nem lehettek a mostaniaknál :)