52965
  • Molnibalage
    #20603
    És, itt van! :)
  • zaccos1
    #20602
    Hát gyerekek,csak most olvasom h mi van itt,és kissé kinyílt a bicska a zsebemben.Az egyik szomszédom aki mellesleg a barátom épp tűzoltó,és mesélt már 1-2 történetet,úgyhogy majd amikor vágóznak ki a kocsiból akkor add nekik elő a meglátásodat te idióta.Egyébként meg ahelyett hogy ilyen baromságokat írsz,miért nem b.aszod szájba anyádat te majom???csak még azt azért megjegyezném,hogy egy román tűzoltó alapbére 250000-től kezdődik.
  • JoeDestroy
    #20601
    F...sz a fülébe!!
    Lenne esze mielőtt ír!
    Ja igaz is... a divathullám... meg az urbárium... (néhány kivétel)
    Két gerenda felette aztán haverkodhat!
    Asszem befejeztem. Kicsit felhergelt.
    Annak azért örülök hogy még nem tudja mit is írt le.
  • polluxware
    #20600
    ő már botot tört felletük (vagy pálcát )

    próbálj átnevelni egy fideszest, mszpéés-re
    hamarabb összejön
  • JoeDestroy
    #20599
    Ki is vagy te?
    Én nem vagyok tűzoltó, de napi kapcsolat van velük. Nem csak akkor csinálnak valamit ha benne vannak a hírekben. TE ismered azt a szót, hogy HAVÁRIA? Én igen! Azt is tudom hogy mit csinál a tűzoltóság azért hogy NE LEGYEN! Sajnos azt is amikor havária van. Én akkor vagyok nyugodt, amikor csak a napi rutinnal vannak elfoglalva, és a "mi" kontónkra készenlétben vannak, amikor meg nem készenlétes, akkor "csak" gyakorlás képp végigmennek a HAVÁRIA teendőkön és utakon a körzetükben.
    Talán tényleg meg kellene imerned egy tűzoltót teljes felszerelésében. :(
  • polluxware
    #20598
    Kicsit lelkifurdim van a Grippenek miatt most... az is hasonló beszólás volt tőlem :/ bááár olyan sokat nem háborúzunk..

    de azéé akkor is.. tűzoltót, rendőrt, ápolónőt azé ne baszogassunk már................. minden szarért őket ugráltatják bagóért

  • Scottt
    #20597
    Úgy érzem nem 1-2kiló felszerelés nyomja a vállatokat szal inkább hallgatok[Bár én abszolute a pártadon állok,tisztelem a Hősöket] mert féltem az irhám:)
  • L Viper #20596
    Arról nem is beszélve, hogy még a túlórákért is pereskedni kell! Kíváncsi lennék az USA-ban mekkora botrány lenne ebből.
    Ettől is égnek áll a hajam.
  • zsoltfireman
    #20595
    Köszömöm Balázs!
  • zsoltfireman
    #20594
    Kiváncsi lennék,hogy 95-100000Ft-ért kiszedné e a HÉV alól puszta kézzel az agyvelő darabokat,vesét,májat szemgolyót stb.
    Ha az utcán az ilyennel találkoznék,kiverném a szart is belőle!
  • zsoltfireman
    #20593
    Az ilyen ....szopók miatt tartunk ott ahol vagyunk!
    De ahogy mi mondjuk az ilyen köcsögöknek,mint amilyen te vagy,
    "A Tűzoltó vágjon ki a kocsidból"
  • Molnibalage
    #20592
    Azok a tűzoltók is biztos is "sírtak" akik lementek a BME pincébe, mert nem tudták lent van -e valaki. Lementek, ottmaradtak. Névadószüleimnek a fia is tűzoltó és csak éppen azért nem ő ment le, mert szabadságon volt. A barátai haltak meg.
  • Molnibalage
    #20591
    Nem tudom ki vagy, mert most jársz itt először de vedd úgy, hogy most kaptál tőlem egy nagy virtuális pofont.

    Nevetséges bérért teszik kockára az életüket. A te tyúkszaros életedet is ők mentik meg adott esetben. Olyan sérüléseket és haláleseteket látnak ami sokszor egy katonának is durva látvány. Erre te jössz és beszólsz. Inkább kussoltál volna, de nagyon. Az lehet, hogy ritkán vannak riasztva

    (Én nem így tudom, minden szirszar ügyben kihívják őket és a sok hülye sofőr miatt rendszeresen vágnak ki halottakat autókból...)

    Most kicsit morcos vagyok. Még egy ilyen beszólás és bannoltatlak, hogy töprengj el egy kicsit. Talán nézz szét a világban, hogy egy normális orszában milyen körülmények között dolgozik egy tűzoltó és itthon milyen. Ott nem kell mellé másodállás...
  • L Viper #20590
    Meg adott esetben meghalnak és kihoznak téged az égő házadból.
  • LeonSilver
    #20589
    Ostoba.
  • Laska123
    #20588
    Ezt nem kellett volna.
    Egész nap csak henyéltek,és biliárdoztok az adófizetők pénzén.
    Ha meg gáz van be vagytok szarva,és még sírsz is.
  • zsoltfireman
    #20587
    Köszi!
    De inkább most ingyért,tudod a tűzoltós fizu..........
  • haflac
    #20586
    ha nem jó ingyért,pénzt is akarsz költeni akkor:
    aerosoft
    georender
    flightsimstore
  • haflac
    #20585
    a 20464-es hozzászólásomban van egy link,na ott jó sok fsx scenery van,csak győzze a neted sávszélessége.
  • polluxware
    #20584
    simw, vagy avsim.com-on nézd ki mi az ami tetszik

    -> thepiratebay-n meg keress rá névszerint
  • JoeDestroy
    #20583
    TS van. :)
    Szoba: Falcon
    Pass: viper
  • zsoltfireman
    #20582
    OFF:
    Honnan tudok free FSX-hez Scenery-ket letőlteni???
    ON:
  • L Viper #20581
    Én is még nagyon szaladgálok, lehet nem is tudok jönni. Ha lesz valami, írjatok elérhetőséget.
  • zsoltfireman
    #20580
    Én belezúgtam az FSX F-16-ba! De KELL hozzá a TrackIr!!!!!!
    Úgyhogy,Karácsony.......
  • polluxware
    #20579
    Nekem azért tetszik az FS2004 mert szépen fut, kompromisszumok nélkül a gépemen.. másrészről azok a szerintem übergépek, mai napig nincsenek FSX upgradelve, szóval hiába szép az FSX ha nincs hozzá jó göbbzi.

    kivétel talán az F-16... ,de az sincs totál leszimulálva
  • JoeDestroy
    #20578
    Multi?
    Még szaladgálok ide oda de hamarosan ráérek :)
  • JoeDestroy
    #20577
    Néhány 3D pit BMS1.03-al.


  • Scottt
    #20576
    Ezek kb nekem is megvannak ez 1 scenery lenne de hagyom a francba az MS2k4-et.Szvsz egy fos,még 1 rohadt törés modell sincs benne-.-
  • Buren
    #20575
    A C-130-as FSX-es változata fenn van az oldalon míg torremt oldalakon nincs.
  • polluxware
    #20574
    Hogy őőőszinte legyek neked, nemnaon emlékszek már erre az oldalra, mégha én linkeltem is be annó

    Én thepiratebay-ről szedtem le mindent, amit utána meg is tartottam.
    ->
    a36 bonanza, baron 58, pc-12 pilatus (flight1)
    piper cheyenne
    carenado mooney, cessna sorozat
    c-130 (captainsim)
    a400m airbus (wilco fleet)

    +FS water (flight1)


    van egyébként aerosoft-os Ka-50es a repmodellje igen hasonló a BS-hez (szép VC kabin)
  • zsoltfireman
    #20573
    BMS 1.03 Aeyes F-16 kabinok.....




    Download

    Folyt köv.....
  • L Viper #20572
    Én kipróbáltam úgy is, hogy HiTiles nélkül is egy másik Falcon4 + BMS installra. Annyi, hogy csinál egy uninstallt, de az nem kavar be, mert az a Falcon verzió egy átnevezett mappában van akkor. Szerintem egész jó alaptextúrákkal is. Nekem jobban is tetszik, mindössze annyi a baj, hogy az alaptextúra készlet alacsonyan kicsit darabosabb, de élethűbb szerintem. De ez ízlés doga.

    Két kép összehasonlítani:

    1. HiTiles


    2. Alaptextúrák
  • Scottt
    #20571
    Példának okáértezt akartam leszedni.A srác írj, hogy használjak valami RSD nevű cuccot(linknél olvasd el)letöltöttem de német aztán 1 kukkot nemértek mit kéne vele csinálni
  • Molnibalage
    #20570
    Ilyen vegyes UI vagy? Zsír. Bazz úgy repülnék a BMS-sel veletek multit vagy FF4-gyel, de egyszerűen nem merem bevállani azt ami vele jár.
  • JoeDestroy
    #20569
    Megnéztem az RV alatt is a Balkánt. :)
    Működik. Igaz a telepítés kalandos volt, mivel a BMS-re már rá lett téve, és nem akartam levenni. Így annak a balkáni könyvtárai lettek az alapok.
    Miután minden együtt lett és megy összetömörítettem a könyvtárat, és 600 MB lett! :(



  • zsoltfireman
    #20568
    Nagy vagy Joe!!!


    Köszönjük!!!
  • zsoltfireman
    #20567
    Itt a kétüléses 1600-as Aeyes......



  • polluxware
    #20566
    Pollux wangőg lantlény...

    dlc-s letöltő gané? azmi?

    FS2004-re gondósz vagy mire?

  • JoeDestroy
    #20565
    Operation Dessert Storm Install BMS1.03-ra!! :)

    Letöltendők:

    DesertStormTheater.v0.512.rar -> Raktár2/threaters
    DesStorm_Activation_V2.rar -> Raktár2/threaters
    a-i-1_theater_patch_v3_for_bms.zip -> Raktár2/patch


    1. DesertStormTheater.v0.512.rar kibontása a Falcon4BMS könyvtárba,
    2. DesStorm_Activation_V2.rar kibontása a Falcon4BMS könyvtárba,
    3. a-i-1_theater_patch_v3_for_bms.zip kibontása a Falcon4BMS könyvtárba,
    4. DesStorm_Activation_V2.exe futtatása, F4-BMS.exe kiválasztása, apply patch, OK, kisrepülő rohangál Level 5-ig
    5. A-I-1 Patch Installer.exe futtatása, A-I-1 Theater Patch for BMS könyvtárból a theaters.exe futtatás,
    Itt az SP4 kiválasz, ODS512 kiválaszt, apply kész.
    6. F4-BMS.exe futtatása
    7. Valamelyik ODS terület kiválasztása,
    8. Setup / Graphics / Advanced Texture compress benyom, kb 5 perc.
    9, ha kész a kompresszió, apply majd OK és a falcont újra kell indítani.
    10. Kampány, felszállás, és lehet a homokot verni a terepen :))

    Pár kép :)


  • Scottt
    #20564
    Pollux lantlény,pár hsz-el előbb linkeltél egy "warez kánaánt" nos bizots bennem van a hiba de 1etlen sceneryt se tudok letölteni azzal a rohadt dlc-s letöltő ganéval amivel elvileg kéne, hogy jöjjön.
    Te próbálkoztálmár?