52965
  • zsoltfireman
    #20643
    :-)
  • polluxware
    #20642
    Tornado!!!

    TAPS TAPS TAPS

    TORNADÓÓ

    TAPPS, TAPPS, TAPPS

  • Molnibalage
    #20641
    Mármint a Super Hornetnek? Az F/A-18C kabin lesz hozzá. Jaguárnak lesz új 3D modellje asszem, de nem FF 5.0-ban.

    A Mirage-2000-rel mi a bajod? Egész jók a 3D moelljei (bár lehet, hogy egy franica lonci fejlesztő csapattól kapott modellek majd lebutítva bekerülnek majd, de az sem FF 5.0-ben.
  • Wampa
    #20640
    Pollux
    Lehagytam a :)-t.Én meg se néztem a vén kecskét,tőlem azt mekeg arabul amit akar:)
    Ezeket a mélyrepüléseket érdemes végignézni,olyanok vannak hogy ihaj.
    A francik viszik a prímet.

    Balage
    Su/Hornetnek lesz saját kabinja?
    Tornádót várom.....Jaguárt szeretnék....meg Délibábot:)bár szeretem a régit is.
  • Molnibalage
    #20639
    Talán. Dewdog adatbázisában benne van, láttam screent. A placeholder megvan most is csak más gép van berakva alá. bug is lehet.
  • polluxware
    #20638
    hát túl sok mindenre nem jó, max kötelékezni az An-2-vel
  • polluxware
    #20637
    Ami pedig a videódat illeti, örülök hogy már ebben a topicban is zsidózhatunk, nem kell átmenni egy másikba. Ez jelzi hogy komoly topikká váltunk. :)

    Ezt nem értem... magyarázd meg légyszííves
  • Scottt
    #20636
    Pápa,ugye lesz SR-71es az FF-5ben? Úgy megkergetném egyszer,vagy csak 1 körre elvinni a Habut(Abszolut-e kedvenc gépem:)
  • Gundark 1 1
    #20635
    Pontositok, ki nem a franc nem rúgja őket seggbe őket egy ilyenért :) Ami pedig a videódat illeti, örülök hogy már ebben a topicban is zsidózhatunk, nem kell átmenni egy másikba. Ez jelzi hogy komoly topikká váltunk. :)
  • Molnibalage
    #20634
    B-52-vel is csináltak hasonlót nem egyszer...
  • polluxware
    #20633
    Ki a franc ad erre nekik engedélyt??

    Amúgy meg...

    Nem azért linkelek ilyen videjókat mert zsiháányos vok, vagy oda húz a szívem mielőtt bárkinek ez jönne le.

    Csak tudod neveltetésem, "nemvan"vallásomm és úgy egész lényem alkalmas arra hogy több szempontból, szemszögből akarjam látni a világot előitéletek, berögződésektől mentesen.
  • Wampa
    #20632
    Te is azt a gyógyegeret nézed,mikr ez meg ott van nem messze:
    Kc 135 elég low fly
  • L Viper #20631
    Azt hittem lesz még pár :-)
  • Molnibalage
    #20630
    Te már láttad. :)
  • polluxware
    #20629
    vidijó

    nem kell félre érteni csak belinkeltem mint érdekesség..

    Meg legyen a havi A'lahu akbar adagotok
  • Scottt
    #20628
    Bekéne rakni ébresztőnek,erre tuti nem nyomnám le a szundit:)
  • L Viper #20627
    Majd mi is csinálunk egy ilyen bulit .
    Sokan temetnék már szegény AF-et, hát rendesen eljárt felette az idő. Ha nem adnak ki egy nyamvadt grafikus csomagot el is lesz felejtve az FF5 után, az tuti.
    Dolgozzatok frankón, hogy tényleg olyan jó is legyen az FF5 :-)
    Gondolom hízlalódott a májad a videóid miatt .
    Majd remélem láthatom én is a képeket.
  • Molnibalage
    #20626
    Snail csinált a hazájában egy kis Falcon demót.

    "Remember my posting about 'maybe FF for the Campground demo at the Flightsimweekend Aviodrome'? The conclusion was: nope. So we went back to AF.

    The flightsimweekend was last weekend. We had prepared a 30 minute demo (10 minutes powerpoint and 20 minutes of realtime flying: a MP TE with 8 pilots: take off, A2A against two Mig29's, Harm deployement, factory strike, A2A refuel and a flameout landing..... yes the timing was very critical) which we presented 3 times a day on a BIG screen in the movie theatre of the museum. All went well and we had approx 1,000 visitors during the weekend and many enthusiastic reactions.

    [b]In between I showed some of Molni's FF5 movies to our team. The conclusion was unanimous: if MP-stability is solved, it will definitively be FF5 next year and goodbye to AF.[\b]

    I'll post some pictures later"
  • polluxware
    #20625
    jut eszembe, a múltkori filmes melléktopikhoz csatolnék egy művet:

    Generation Kill -> isohunt -on fent van min a 7 rész

    kicsinek s nagynak, kötelező anyag:)
  • polluxware
    #20624
    egykét dobhártya biztos élvezte a dolgot..
  • haflac
    #20623
    OFF
    adjatok rá egy kis hangot mikor nézitek (f-18 supersonic pass....)
  • polluxware
    #20622
    Az hogy ilyet ír valki az egy dolog, sztem az a szomorú ahogy sikerült eljutni odáig hogy mindenki a másikra mutat hogy kinek kéne kevesebbet keresni, aztán megy a magán profit termelgetés itt-ott ,és szépen egymást kúrjuk seggbe azzal amikor a rendőr daffke minden szarért megbüntet mert a parancsnoka NEM hivatalosan megmondja neki hogy havi termést össze kell hoznia... és most ezt kár kifütyülni mert sajnos tudom hogy így van.

    Egészségügyről is csak az jut eszükbe hogy orvosok vannak egy korházban, pedig úgytom vannak amolyan SZELLEM -féle ápolónők akiket a mai napig leszarnak és a valós munkák nagy részét ők végzik.

    Egyre nagyobb az elkeseredettség, aztán ugye mit lehet mit kell tenni... Váltsunk!! és mi lesz belőle..

    borítékolom FEUDALIZMUS

    a gáz az hogy megint szarul fogunk dönteni és toporgunk továbbra ebben a helyzetben, nem is tudom minek kéne ahhoz történni hogy jobb legyen
    Esélyt se látok arra hogy ez az 50% itt,50% ott országból lesz valami, mert ígyis-úgyis betart egyik a másiknak.

    SZTEm..
  • 42nd Intruder
    #20621
    Remélem nem komolyan írtad ezt, mert akkor igencsak nagy szegénységi bizonyítványt állítottál ki magadról!

    Én nem védem a tűzoltókat, megtudják magukat védeni, valamint az én fajtám lehet többet kap 1 hónap alatt a "kedves" állampolgár beszólásból mint ők 1 év alatt, de nem mehetek el amellett, hogy ha igazán kemény dologban menniük kell, akkor ők és a mentősök biztos keményebb dolognak vannak kitéve mint én, vagy bármelyik kollégám.

    Arra meg, hogy adófizetők pénzén brokiverés ez is jó vicc... Kapjon már az agyához a magadfajta szájhúszár: tűzoltó, mentős, rendőr stb mi is fizetünk adót... Hoppá! Meglepő? Valamint ha annyira tetszik a brokiverés, akkor lehet menni tűzoltónak, rendőrnek stb, aztán majd kiderül mennyire is jó az, mikor x hónapos hivatásosként azon gondolkozol hova menjél másodállásba, hogy egyáltalán el tudd kezdeni az életedet. Nem siránkozom, mert tudtuk mire válalkozunk, de a mostani megszorítások minket érintenek nagyon keményen, hozzáteszem alkotmányellenesen!!!! Akit tényleg megkéne markolászni azt meg nem. 0 órát dolgozott jómagyarállampolgár (az, hogy kisebbségi vagy nem oly mindegy manapság) nyugati luxusautóval feszít, meg a másik otthon áll neki a 2 szintes fullos házában, míg mi a hónap végén már szó szerint koplalunk néha. A mai világban nem kifizetendő hivatásosnak lenni, de őszinte leszek, jó és szép dolog életet menteni. Kevesen valják be, de sokakat ez mozgat és addig jó mind neked, mind nekem, amíg vannak ilyen emberek akik úgy gondolják mint én.

    Bocs az agymenésért...
  • Buren
    #20620
    Nekem átküldheted nyugodtan azokat a képeket.
    Nehogy már kárba vesszenek...
  • Molnibalage
    #20619
    Régen gyakrabban küldtem infócsomagot egyeseknek, de aztán leszokta róla. Ott a preview thread. Csak mostanában Aragorn lassú és atomszar képeket tesz be. Sokszor nem értem azt az ember. Olyan ótvar képeket rak be sokszor és olyat amin semmi új nincs. Raktam fel egy rakás olyan képen amin eddig be nem mutatott dolgok vannak 1028x1024-ben full AA-val azt mégsem azt rakja be. Érti a fene...
  • polluxware
    #20618
    Titkos infók az ellenség kezében, úúú de izgi

    látod Balázs, kattingatsz itten össze vissza aztán csak baj van belőle...



    Aztán nehogy félreértelmezd.... tudod én minig kapható vagyok a vitára
  • polluxware
    #20617
    Ha megmondod hogy kinek akartad küldeni, akkor csak annyi az egész hogy továbbküldöm, oszt nem kell mégegyszer bepötyögni.

    ?
  • Gundark 1 1
    #20616
    Én kaptam. megnéztem. Köszönöm :)
  • Scottt
    #20615
    Énnem:)
  • Molnibalage
    #20614
    Ki kapott ma az itteni tagok közül privátot. Valakinek akartam, de nem biztos, hogy elment neki. Valaki kapott már egy ajándék PM-et amint nem neki szántam első körbe, de most akkor ő kapta. Homályos mi? :)
  • Gundark 1 1
    #20613
    Luxion, ismerős nekem ez az adófizetős duma. Szerintem a hód topic egyik észosztója. Legalábbis ott egy időben nagy adófizetőzés volt :) Amúgy meg nem különös hogy minden ok nélkül bejön a topicba és mindjárt megtalálja Zsoltit? :) Mert eddig nem szólt itt hozzá semmihez. Persze lehet hogy csak olvasta, és vette a sugárzást ami lényünkből árad. (A tiédből nem mert te gonoszlantlény vagy, aki csak negativ hullámon tud sugározni mint csernobil :) És különös hogy a nevében van L betű- Egy újabb lantlény :) De még mindig jobb mintha szuperhüllő lenne mert azok még genyábbak.
  • polluxware
    #20612
    marannyámmmá Zsándárklantlény, csak próbálom elejét venni az asszmetrikus háborúnak:)

    Laska123 szted mennyit várhatott arra hogy Zsolti így szólja el magát, amire új halként ilyen gyorsan és frissen reagálhat..

    Itt rejtőcködött és lecsapotttt!


    ÉS PONT most ebben az amúgyis feszült álháborús helyzetben!

    azis lehet hogy Laska egy kettősügynök...

  • Gundark 1 1
    #20611
    Te itten ne véggyed a hüjjéket Luxilantlény :) Népnevelés van. :)
  • polluxware
    #20610
    Sztem most már elég lesz:)

    Zsolti amúgy is szabadidejében zuggyujtogató...
  • DANIELE
    #20609
    Milyen fórumról jöttél ide te Laska gyerek? ÉN MÉG NEM VETTEM ÉSZRE, hogy EZEN A FÓRUMON VALAKIT GYALÁZTAK VOLNA ITT AZ ILYEN NEM DIVAT. ITT ÁLTALÁBAN SEGÍTÜNK EGYMÁSNAK VAGY ESZME CSERE FOLYIK, NORMÁL EMBERK MÓDJÁRA. EHEZ TARSD MAGAD.
  • haflac
    #20608
    sorry a szóismétlés miatt,fel is háborított
  • haflac
    #20607
    sajnos nem tudom szó nélkül hagyni Laska123 hozzászólását.Leesett az állam mikor olvastam a hozzászólását,nem kicsit meg is döbbentett.Hogy lehet valakinek ennyi esze?
  • Gundark 1 1
    #20606
    Ritkán nyilatkoztatok ki, de te egy fasz vagy. Lehet hogy kapok elakadásjelzőt de nem bánom. Akkor mesélek egy történetet. Sokáig akartam tűzoltó lenni. Aztán egyszer lent jártam egy rokonnál az egyik meg nem nevezett laktanyában. Ahol egy meg nem nevezett harckocsiból ami eloltottak, és a legénységet szedték ki. Na azóta nem akarok tűzoltó lenni. És kicsit vicces hogy őket baszogatják, és velük keménykednek túlórában, mikor az úgynevezett államapparátusban ezerszámra vannak exceltábla töltögetők. De aranyos volt a ha meg gáz van akkor meg be vannak szarva is.. Remélem hogy 12 éves vagy, mert ha felnőtt akkor el kéne gondolkodnod az életen. És tudod mit? Én azt kivánom hogy az összes tűzoltó heverjen meg billiárdozzon a műszakjában, mert akkor azt jelenti hogy éppen senkit nem kell megmenteni.
  • zsoltfireman
    #20605
    Igen srácok ez így van!
    Nagyon megnyugtató,hogy azért vannak még jólelkű emberek is!
    Köszönöm mindenkinek!

    Az az igazság,hogy 24/48,de ahoz,hogy megéljünk a feleségemmel muszály másodállást válalnom,ami megint egy 24!!! Tehát leadom a Tűzoltósági szolgállatot és már megyek is a következő 24 órába!
    Imádom,nem kell matek tanárnak lenni ahoz,hogy kiszámólja az ember,mennyi időt is van otthon?
    Ki lehet próbálni,már három éve így járok másodmelóba....elfáradtam...
  • Solt
    #20604
    Jusson eszedbe eme elmefuttatásod, ha majd bajba kerülsz, és szükséged lesz tűzoltókra! Persze nem kívánom...

    Egyébként van felvétel, ha úgy érzed ez ilyen talált pénz dolog, akkor hajrá... gondolom jól jönne havi 100 ezer a semmiért...