52965
  • L Viper #20763
    Köszi
  • Buren
    #20762
  • Solt
    #20761
    Na jó... igazatok van! Ha nem, hát nem... többség dönt! Mea culpa!
  • L Viper #20760
    Basszameg, bocs Buren, Polluxot akartam írni!!!!
    ( Lantlény megzavart )
  • L Viper #20759
    Solt vs Buren ! Figyelek
    A hülyülés még belefér, de a politika nem ide való!
  • Solt
    #20758
    Tudod ez nem off ám... há nem mindegy, hogy tudnak e tankolni a Falconba, meg, hogy mennyibe kerül a a madárka! :D Fontos, hogy ki az a gazdija... :D
  • Molnibalage
    #20757
    Legyen vége az offnak. Grrrrrrrrrr... :) Néha úgy érzem kéne egy saját Falcon honlap saját fórumokkal.
  • Solt
    #20756
    Szerintem mindenki érdeke, hogy Amerika észbe kapjon! Ha túl lőnek a célon, akkor belerokkannak... minden birodalomnak akkor kezdődik a haláltusája, amikor túlterjeszkedik azokon a határokon, amiket még felügyelni bír, mind katonailag, mind gazdaságilag! Ha belerokkannak ebbe, akkor jön helyettük Kína... az meg a másik fele! Kell az egyensúly... az egypólusú világ senkinek nem jó!

    Drukkolok neki! :)
  • polluxware
    #20755
    érdekes:)

    ki szereti egyáltalán Bush-t?

    Másrészről kiváncsi vagyok mennyire mer, vagy hagyják teljesen új irányba indulni amerikát.

  • Solt
    #20754
    Majomember = Bush, még mielőtt félreértené valaki! :)
  • Solt
    #20753
    Tömören? :) Egy Indiánokat szinte kiirtó, négereket rabszolgaként tartó és gyilkoló, arabokat tulajdonképpen az olajért megtámadó, Európa szemetéből létrejött országnak adott a sors egy néger-arab elnököt! Ez vicces! :D Remélem rendbe rakja a sok neo-konzervatív hiénát! :D Sokkal szimpatikusabb mint a majomember! :D
  • polluxware
    #20752
    nyugííííííí, ez külpolitika

    semmi sarlókalapácsosdi
  • L Viper #20751
    No politika !
  • Buren
    #20750
    A "Szellemkutyáról" viszont "Leon, a profi" jut az eszembe.

    Ez a film téma most arra jó, hogy összeszedjem milyen múvikat láttam már.
  • polluxware
    #20749
    egy csöppet más kérdés.. ha már sikerült felrázni a totyikot egy jó csalival:)

    Obamáról mi a véleményetek?
  • L Viper #20748
    Majd reggel talán...Bent dekkolok szokás szerint :-)
  • L Viper #20747
    Klikkkkkkkkkkkkkkkkkkk
  • polluxware
    #20746
    Baksi Viper neked a stalker ha elindítanád egy rövid pessentés közben lejönne, én meg még 1órát várhatok...

  • Buren
    #20745
    Áhh, Forest Whitaker-ről egy újabb film villant be;

    Szellemkutya

  • polluxware
    #20744
    "A Szarvasvadász - Tömény unalom és borzalom." ,hogy végre egyszer egyet is értsek veled

    maga idejében jó filmnek számíthatott... maga módján az is

    Csak ha vissza gondoltok a Ryan közlegényre az is amikor bemutatták szinte korszak alkotó volt a háborús filmek között, már ami a realitást jelenti.
    Azelőtt a Kelly Hősei-ben dúrva jelenetnek számított ha valkit lábon lőttek.. nagy változás volt

    korszakalkotó
  • L Viper #20743
    Forest Whitaker nagyot alakított benne, de nem csak ő persze.
  • L Viper #20742
    Mindjárt benéz ide Réz András és megdícséri a Falcon közösséget, hogy filmesztéták is vagyunk
  • polluxware
    #20741
    The Crying Game :) Ez egy jó film csak számomra olyan, mint a Rambo 1 vagy kettő amikor az afgánokkal harcol az oroszok ellen..

    konfliktus óta gondlom ez nem egy népszerű filmje

    Acéllövedék? hümm.. nagyon sokan magasztalják, fan oldalak egyebek

    akkor inkább már Apokalipszis most (dupla dvd-n:)

    Das BOOt vágatlan rendezői változat is übervízalatti!
  • L Viper #20740
    A zene az elképestő valóban . Zseniális.
  • Buren
    #20739
    Ezen csak mosolyogni tudok. :)

    Ízlések és pofonok, ízlések és pofonok...
  • L Viper #20738
    A mechanikus narancs ultrabeteg és kurvajó :-D, akárcsak az Élet értelme a Monty Pythontól :-)

  • polluxware
    #20737
    Tűzben edzett Férfi megvan eredetiben:) De javűűű is nagyon ott van..

    Crimson tide (utolsó esély asszem)

    Az a manus egy egyszemélyes profi színház
  • Molnibalage
    #20736
    Na ezzel egyetértek. A film zenéje már önmagában egy élmény.
  • Molnibalage
    #20735
    Na tök vicces, mert a felsoroltak közül láttam többet is amik olyan atomaszarok voltak, hogy ehaj.

    Trainspotting - Erőm nem volt végignézni olyan volt.
    Szárnyas Fejvadász - Végignéztem. Bár ne tettem volna.
    A Szarvasvadász - Tömény unalom és borzalom.
    Taxisofőr - Lásd. eggyel fentebb.
  • Solt
    #20734
    Trainspotting alap mű, de az már az elvontabb kategória! :) Akkor már ott A Holló, a Ponyvaregény, Jackie Brown, Csapd le csacsi, Alkonyattól pirkadatig, Utolsó Belövés, Született gyilkosok, Macskajaj, A tanú, Egészséges erotika... és soha nincs vége a sornak! :D
  • Buren
    #20733
    Hát a film sokkal jobb mint a játék (természetesen)
    Nincsenek idióta paramilitary csoportok pl. :)

    A múvi amúgy foglalkozik filozófiai kérdésekkel és rendelkezik némi társadalomkritikával is.

    Csakhogy még mondjak filmet (amiről azt hiszem egyszer írtad, hogy láttad, de sebaj :)
    Acéllövedék

  • polluxware
    #20732
    Nagymenők, Kétszázéves ember, K-Pax maguk kategóriáikban alapművek.

    Nagymenők vs. Kaszinó ? nekem a Kaszinó tetszett jobban, bár tény hogy nagyon hasonszőrűek

    Utolsó szamuráj, Levelek Iwo Jimáról, Training day(szigorúan angolul)

    Van pár film amit a magyar szinkron szó szerint agyon vág.. pl:black hawk dáwn
  • Buren
    #20731
    Vazze megint eszembe jutott két jó film:
    Mechanikus Narancs
    Trainspotting

  • L Viper #20730
    Egy régebbit is írok : The Crying Game
  • Gundark 1 1
    #20729
    Na még abba is beleszáradhatott volna a folyadék, amelyik a Blade Runner-ből szárnyas fejvadászt csinált. Erről jut eszembe. Alien filmek. Mármint az első kettő :) A nyócadik utas a halál, meg a bolygó neve halál. Ezekben az a közös hogy mindegyikben halálnak halálával halnak a halálok. :) De ezen a nyolcadik utason mit gondolkodhattak :)
  • polluxware
    #20728
    Buren gáválllér vagy:) már szedem is!

    Stalker mint játék is tetszik, amit a könyvről meg olvastam attól mégjobban érdekel a story (az eredeti)

    Háborús fenevad na azt láttam régen HBO-n.. Nagyon jó film, na ott aztán a film után szidták is az oroszokat Afganisztán miatt rendesen

    Most ha valki megnézi a Generation Kill-t rájön hogy nem sok difi van a két hadsereg között.
  • Solt
    #20727
    Imádom Denzelt... ha a Tűzben edzett Férfit nem láttad, akkor alap mű szerintem! A Letaszítva is Denzel film... az is nagyon jó!
  • polluxware
    #20726
    Köszi:) Látom van itt topplista rendesen

    Denzel Washington-nak lehetne valmi új filmje, kedvenc színészem..

    Al Pacino, Robert DeNiro-nak volt mostanság egy rendőrős új filmje, de azt sztem már nem kellett volna nekik elvállalni..
  • Buren
    #20725
    Még egy ISZONYAT jó film jutott eszembe: "Szárnyas Fejvadász"
    Meg még egy oké film: "Háborús fenevad"

    A Nagymenők (ha még nem láttad) egy sokkal jobb Kaszinó. (ugyanazok a színészek, más sztori, hasonló rendezési stílus (tudom, hogy mindkettő scorsese), de valahogy az előbbi sokkal inkább nyújtja azt a "classic" feeling-et :) ) A két film a "füstölgő puskacső" és a "blöff" közötti párhuzamhoz hasonlít. (de itt még egyszer mondom, számomra a Nagymenők a jobb film)

    Sztalker
  • L Viper #20724
    K-Pax
    Aki még nem látta, ezt pótolja be sürgősen!