52965
  • zsoltfireman
    #20803
    Igen!
    Segítek majd Skin pack ügyben!
  • Molnibalage
    #20802
    Hmm... Írjál Snakeman-nek. Fura, mert a TE-ben válaszható gépek listája az egy merőben más helyen tárolódik alapvetően attól amit a helyszínek piszkálnak. Már amennyire tudom. A gond az lehet, hogy SP3 óta változott néhány bejegyzés (CT record).

    A skin szép. Karácsony előtt újra összerakok egy nagyobb skinpack-et. Hihetetlen, hogy az előzőt egy éve raktam majd össze. Az is karácsonyi ajándék volt. :)

    Egy éve vagyok FF tag. Hogy repül az idő...
  • zsoltfireman
    #20801


  • zsoltfireman
    #20800
    Kipróbáltam a Campaign-t
    Viszont a TE-ben nem lehet egyetlen F-16 típust választani....
    Biztos valami anomália........
    Ilyenkor,új Theater esetében újra kell futtatni valamelyik segéd progit a HiTiles miatt???????
  • zsoltfireman
    #20799
    Már nyomom is! Köszi az infót!!!!

  • polluxware
    #20798
    beszt of amerika kapitány:)
  • polluxware
    #20797
    gk
  • L Viper #20796
    Okkkéééé :-)
  • L Viper #20795
    Köszi.
  • polluxware
    #20794
    Viper... Generation kill-t szedd már le, az film!
  • polluxware
    #20793
    Nem azt mondtam hogy rossszzzzzz +z +s

    Csak azt hogy nagyon rá kell hangolódni azokra a 10percig nézem hogy nem vált a kép és csöpög a csap jelenetekre:)

    értem én a lényeget, mondanivalót is... csak egy 10évvel ezelőtt jobban tetszett volna.. asszem
  • repvez
    #20792
    kint van a balkán terület RVhez lehet tesztelni
  • Buren
    #20791
    Pedig nekem kifejezetten tetszett az a film...
  • Gundark 1 1
    #20790
    A Stalker könyvben jó. Sztrugackijék túl elvontak ahhoz hogy rendes filmet lehessen belőlük csinálni. Lásd Elátkozott város.
  • L Viper #20789
    Akkor nem szedem le, nincs időm amúgy sem nagyon filmeket nézni mostanság.
  • polluxware
    #20788
    Hááát ez a Stalker film ez... hogyismondjam

    most már értem miért kiskatonákkal tömték tele a mozikat annó:)
  • Molnibalage
    #20787
    Pedig most ez még elég latymatag volt. Mikor kijött az FF4 asszem 800 poszt volt 2,5 nap alatt. Asszem, ha kijön az FF5.0 akkor az élen leszünk.
  • L Viper #20786
    Látom a közösség nem hagy cserben, legközelebb beugrok multira is :-)
  • Scottt
    #20785

    Népszerű témák
    1. Modellautók
    2. Call of Duty World at War
    3. Ismerd fel a képről az autót
    4. Fallout 3
    5. Radeon HD Series
    6. Real Madrid Fan Club
    7. Euro Truck Simulator
    8. KONAMI Soccer kiegészítők
    9. A nagy szavazó topik
    10. Falcon 4.0 - Generation

    Lantlény kartársak,népszerűek vagyunk^^
  • Solt
    #20784
  • Wampa
    #20783
  • Wampa
    #20782
    Javitok,és igérem Balage ez az utolsó off.....:))
    Majdnem ugyanabban az ezredben,az eredeti feloszlott,1961 ben.
  • Solt
    #20781
    Persze... sajnos ez tendencia! A leírt csúsztatások meg nem meglepőek sajnos! :) A könyv ismerete nélkül jó film... nekem főleg az tetszett, hogy egy életunt "kőszívű" férfit, hogy olvaszt meg egy gyermek...

    Szerintem az meg alap, hogy könyvben minden jobb... ott a Te fantáziádra van bízva sok minden, és jóval alaposabb is mint egy max 2 órás film! :) Próbálj meg egy több száz oldalas könyvet 2 óra alatt elolvasni... garantáltan a film fog jobban tetszeni! :D
  • Wampa
    #20780
    Lehet kicsit sarkosan fogalmaztam,sokaknak tetszett a film.
    Érdekesség,ugyanugy tetszett egy ismerős srácnak,pedig a szakmája az ami a regény főhősének,ugyanabban az ezredben szolgált.....:)
    Neki is ezt tudtam mondani,remélem azóta elolvasta a könyvet:)
  • Wampa
    #20779
    No problemo.....:)
    A szutykot arra értettem hogy:
    A fehér zsoldosból echte politikailag korrekt fekete CIA man lett.
    Az olasz kislányból akit megerőszakolnak és megfullad a hányadékában,tündibündi mexicói ,aki persze életben marad és szüzen.
    A túlélő főhősből hősi halott.A többit meg,a 70-80 as évek elég mély
    olasz politikai,meg maffia természetrajzát,a zsoldos társasalom és az idegenlégió történetének igen jó ábrázolását kidobták,nehogy már átlag Joe agya szétrobbanjon......
    Tehát neked tetszett Washingtn,ok ,jó szinész.Tetszett a a sztori,na ja,a fő motivum maradt valamennyire.A többi meg a szokásos kopizás.
    Megfigyelted már pl. ,hány francia forgatókönyvet remakelnek az amcsik?
  • polluxware
    #20778
    no offence, nekem is tetszett ettől függetlenül nem kétlem egy pillanatig sem hogy az a verzsön a maga módján esetleg nem jobb..
  • Solt
    #20777
    Ugye nem baj, ha azért nekem tetszett? :)

    Denzel is, és a kislány is nagyot játszott, ráadásul nem volt nyálas a vége... lehet, hogy a könyv jobb, de az "amerikai szutyok" kategóriába nem hiszem, hogy ez a film tartozik! Arra ott a Titanic :D
  • Wampa
    #20776
    Semmi bajom a szinésszel.a kis csaj aranyos volt ...olvasd el(ha kell elküldöm)az eredetit,meglátod majd mire gondolok.
    Volt egy régebbi feldolgozás,az is rossz volt.....
  • polluxware
    #20775
    Lehet hogy neked annyira nem jött be, de sztem Denzel mellett zseniálisan játszott az a kislány (Pitá)..

  • Wampa
    #20774
    Ned Kelly?
  • Wampa
    #20773
    A Szemtől szemben c.filmben Balage nagy barátja,az Andy McNab néven ismert volt SAS operátor volt a katonai szakértő:)
    Jelzem Balázs,azt mondta egy srác aki ismeri az életben maradt tagok egyikét,hogy McNab könyve nem mindenben hiteles(gondolom vannak kötöttségei neki is),több kulcsmomentum másképpen történt....pld nem a kecskepásztor gyerek buktatta le őket.
  • Wampa
    #20772
    A Tűzben edzett férfi egy amerikai szutyok,az eredeti regény (A.J.Quinnel A zsoldos)megcsúfolása........
  • Gundark 1 1
    #20771
    Erről mindig eszembe jut a Hart háborúja. Nem volt egy nagy film de két jelenet miatt jó volt. A németek futattják meg izélik az orosz hadifoglyokat, az amik meg állnak és fújolnak, rohadt nácik meg minden (amikor a hős átdobja a kenyeret nekik:) Brúsz meg megmondja a tutit, a német parancsnoknak, hogy szégyelljék magukat amiért alacsonyabbrendűnek tartják az oroszokat, és igy bánnak velük. Erre az átteszi hozzájuk a két lelőtt pilótát, mire elkezdenek pusmogni a háta mögött "de hát ezek négerek" :) A másik meg amikor a mustang elkapja a messzert, a foglyok éljeneznek, mire a néger srác bedobja hogy örüljenek csak nyugodtan mert az az ő alakulatuk, és a mustang pilótája is néger. Erre elcsendesednek és vállvonogatva visszamennek a helyükre :)
  • zsoltfireman
    #20770


  • Molnibalage
    #20769
    Nem lehet, biztos. Mivel egy garast sem adnak arra, hogy normálisan repüljön.
  • repvez
    #20768
    Szegény ember vizzel föz esete.Ez van azt kell tanulni.Annyira jol nem állunk hogy olyan gép legyen leállitva oktatási célra amit még rendszerbe tartunk.Amugy tök mindegy mert jövöre már lehet hogy 29 se lesz .
  • Molnibalage
    #20767
    Őszintén? Eddig alig 30 percet repültem vele. Sajnos az eddigi exe gondog benne vannak amik az előzőben is. Ez még mindig játszhatatlan AI bug és egy másik súlyos porbléma miatt. A stabilitása az viszont egyre jobb, de még messze van az FF4-től. A kisebb-nagyobb adatbázis hibák CTD-t csinálnak.

    MiG-21 indítási folyamatot? Ez komoly? Azt minek mikor nincs is nekünk már olyan?
  • repvez
    #20766
    Azt a filmet már én is kerestem mindenhol, de nem leltem rá még eddig.Ha valakinek meglenne az szoljon.

    Közbe egy helyzetjelentés:Eddig sikeresen vettem minden akadályt a zárovizsgáknál, ha jol számolom vagy 20 van még hátra és februárba lesz a szobelim ha eljutok odáig.uigyhogy addig csak read on leszek.A BS És falcon helyett most 21-es rampstartot kel majd magolnom.Balage arrol nincs valami anyagod faterodtól?

    Amugy a oneclick installeres FF5-röl van már valami tapasztalat?Ebben már minden benne van aminek benne kell lenni és stabilabb meg bugmentesebb mint az eddigi béták?
  • zsoltfireman
    #20765
    "Van egy álmom" Martin Luther King
  • zsoltfireman
    #20764
    TUSKEGEE AIRMEN
    Sajnos nincs meg!
    Pedig elég durva!!!!