52965
  • Wampa
    #20923
    Azt nem is te csináltad,hanem Molnibalage:))
  • Wampa
    #20922
    Nem nézted végig sose,mi?
    Amugy nekem csak az a két szám tetszik,pedig en block itt a soundtrack music.
    Még ma is emlékszem hogy annyira rábambultam moziban a Top Gunra mikor elősször láttam,hogy még a ribancot is lekoptattam aki tett-vette magát közben mellettem.Jelzem ,nemrég láttam ,nem volt rossz döntés:))hogy nem volt döntés:)
    Mióta Merle-t olvasom megint annyira megy a "jeux des mots":)Ezt olaszul kellett volna,de elfeledtem,bocsáss meg Nemesúr.
  • Wampa
    #20921
    Üdv Sötét(fegyver)nagyúr
    Akkor bevetem nagybátyámat a öreg Posszeidont(nem az elsüllyedtet!)
    Oszt akkor lesz nagy kapálódzás,meg rézburkolat.....
  • Gundark 1 1
    #20920
    Jó zene. De nekem a Tomcatról mindig a Highway to the danger zone ugrik be. Meg az a film elején van :)
  • Molnibalage
    #20919
    A Desert Storm videóm arra készült. :)
  • Wampa
    #20918
    Most hallgatom(700- adszor) a Top Gunból a Mighty Winds-et.
    Ha valaha F-14 essel repülnék,ez kötelező lenne .
    A film végén nyomják,ha jól emlékszem ,mikor megy a stáblista......
    Két Kandur meg játszik a levegőben.
    Mondjuk ez igy leirva elég hülyén hangzik, ha valaki beleolvas a topikba,azt hiszi valami mediterrán topik:))
    Mw
  • Gundark 1 1
    #20917
    Mink nem kezdők vagyunk ám, Wampusek. Rézboritás a vízvonal alatt. (ha jól megy a bolt akkor arany. Legyen mire felvágni :) Abba már a turtle-nak is beletört a bicskája :) No meg nem is beszélve az anti-búvár Kund osztagról. Az nálunk csak akkor fog viz alá menni, mikor áthúzzuk a hajó alatt.. :)
  • Wampa
    #20916
    Nekem meg lesz egy emberem akit Búvár Kundnak hivnak....:))
  • Buren
    #20915
    Na jó, nem leszek telhetetlen. Jó lesz nekem az a 74 ágyús is.
  • Gundark 1 1
    #20914
    Á.. Tudod mennyibe kerül a fenntartása? Rablás. Akkor már inkább egy gyorsjáratú fregatt, némileg módositva, hogy jobban megfeleljen a szabadkereskedelmi céloknak :) Ebben a műfajban a kedvencem Pierre LeGrand. Stilusos. Egy akció :) Csomó zseton, és eltűnni a homályban. Egy jó kis hajó szim is jöhetne már.
  • Buren
    #20913
    Nincs is jobb egy 100+ ágyús sorhajónál.
  • Scottt
    #20912
    Azért én is kifogom mert eddig nemvolt Real Time vizi csata csak szárazföldi^^
  • Molnibalage
    #20911
    Én sokat vártam az MTW2-től, de nagyon eltolták sajnos.
  • Buren
    #20910
    Jól hangzik.

    Én már csak a haditengerészeti részéért is kipróbálom.
  • Scottt
    #20909
    Szvsz a világ legjobb stratégiai játékokat mindig TW-nek hívták.Sokak szerint[itt az SG-n]az utolsó részülk a medieval 2 nemlett jó.Szerintem viszont piszkos jó.Visszafele a Rome Total War 1 kellemes móddal még
    mindig remek.Sőt páran emu-val még a Shogun Total War-t is tolják.
    Az Empire pedig ha csak az M2TW szintjét hozzá úgymeglessz a 2009 Best RTS game címe,de a jelek szerint übereli-->^^
  • Buren
    #20908
    Mai stílus = FPS + GFX + támasszunk fel egy régi jó franchiset ami az alap dolgokon kívül teljesen más (utóbbi választható :)

    Az egyetlen játék amit várok az ez. Mindig is odavoltam a XVII-XVIII. századbeli hadviselésért.

    (de viszont nem vágom ezt a TW sorozatot, valaki elmondhatná, hogy jó-e)
  • DonZorro
    #20907
    Igen, azok a szép "Lopakodós" idők...
  • LeonSilver
    #20906
    Huhuhuuuu pedig a jóöreg fantommal milyen jó volt röpködni.... Sajnos voltam olyan balfék, hogy a régi gépemet mikor eladtam egy csomó eredeti szofvert is odaadtam hozzá.USAF, EECH,BF1-2-vietnam,FS2000, stb... :(
  • Molnibalage
    #20905
    Többek között ez az egyik ok amiért leszarom a sok újsgáot (nem veszek semmit 12 éve csak hébe-hóba vettem GS-t, de azr sem 3 éve). Nevetséges mikor odaírják, hogy tapasztalt újságíróik vannak 5 éves múlttal. Bazz.. Én 1993 óra nyúzok C-64-től kezdve gépet. Ja és a cikkek amit írnak... Bármikor összedobnék jobbat. Más kérdés, hogy a mai játékok 80-90%-hoz hozzá sem nyúlnék. Az a stílus ami magy megy röhej.
  • Molnibalage
    #20904
    Igen? Én a PC Guruban olvastam asszem és A Flanker 2.0 volt a másik cikk benne. Isteníették mindkettőt rendesen. A Jane's USAF-fel soha nem tudtam egy percet sem tolni...
  • L Viper #20903
    Egy korai VérPistike írta a cikket
  • L Viper #20902
    Azzal a patchal használom, nekem megy szépen, betölti és tökéletes. A D3D-re állítva bugos, azt nem is erőltetem.
    NVidia 8600-as kártyám van. Asszem Win 98 kompatibilitást állítottam és úgy indítottam.
    Ha nincs patch akkor is fut, csak nem ad be töltőképernyőt, de pici idő múlva a játék fut normálisan.
  • Gundark 1 1
    #20901
    Az Janes F15-öt azért nem felejtem el, mert az akkori etalon PC újság, iszonyatosan nagyot égett vele :) Lehordták mindennek, a radaron nem tudod milyen célt fogtál be, össze vissza kell nyomogatni hogy legyen valami rendesen befogva és hasonlók :) Aztán jöttek a júzerlevelek és sorban küldték el őket a csába :) Egy vagy két hónappal később jött újratöltve a cikk, és a magyarázkodás hogy nem úgy gondolták:)
  • wittman
    #20900
    még jó hogy jó...

    Amúgy köszi a linket
  • Molnibalage
    #20899
    Akkor jó. :)
  • wittman
    #20898
    tényleg nem drága
  • wittman
    #20897
    Te hol látod, hogy azt írtam hogy gondom van...
  • Molnibalage
    #20896
    Igen. Full clickable. A 13 euróval meg mi a gond. Nevetséges összeg egy ilyen kabinért. Én dupla ennyit is lazán leszurkolnék érte.
  • wittman
    #20895
    13Euro...
  • wittman
    #20894
    Igen ez 2D/3D-s 1600X1200-as kabin. Gondolom 3D-ben is full kezelhető kapcsolókkal.
  • wittman
    #20893
    Most látom az Aeyes website-on, hogy van 2D-s F-15E 3.0-s kabin...
  • Molnibalage
    #20892
    Az csak 2D-s kabin. Az igazi nagyágyú a 3D-s. Itt nézegessed meg. A régi telepítése amúgy is kicsit körülményes. Ezt fodod, megveszed, kilkk-klikk és már fent is van. Az F-15C hasonló szépségű.
  • wittman
    #20891
    nézem az Aeyes F-15E kabin fotókat...ohhh szóval, akkor most már értem miről beszélsz...
  • wittman
    #20890
    a kérdőjel lemaradt...az előbbi mondatom végéről?
  • wittman
    #20889
    Redviperben repülhető az F-15E, mert ahhoz van F-15E kabinom 2.4-es verzió
  • Buren
    #20888
    A glide wrapperrel nekem jobban akadozik mint a BS ...
  • wittman
    #20887
    1.17 D3D-s patch a legutolsó, de nekem WinXP alatt 98-as kompatibilitás beállítással sem volt jó.
    Próbáltam glide-al is, mert beraktam a 3dfx Woodoo2-es kártyámat(még a Jane's F-15E miatt vettem meg), de hiába van hozzá jó driverem, akkor sem szerette valamiért nálam az XP. Jut eszembe dx9-es Ati kártyákon D3D-s patchel a mission betöltés után directx hibára hivatkozva befagy a progi.

    98SE-n tökéletesen megy Catalyst 2.5-el 8500 Radeonnal dx8.1 mellett.

    Legjobb bevetés a Saddam's Palace volt...
  • Molnibalage
    #20886
    Asszem igen. De akkor FF4-gyel tegyed és vedd meg az Aeyes féle F-15E kabin. K*rva jól néz ki.
  • L Viper #20885
    A Janes F15 az nagyon jó, nemrég játszottam vele.
    XP-n is fut a legújabb gyári patch-el, persze csak pixelesen, de valahol olvastam, hogy van egy glide emulátor, amivel menne a 3DFX-ben is. Sajnos D3D-ben nagyon bugos.
    Amik vannak nekem glide emulátorok, azok nem jók, de annyi van ezekből is, egy működő kéne, csak rá kell akadni.
  • LeonSilver
    #20884
    Joe bakker.A ME a mokroszoft eddigi legszarabb oprencere.
    Legszívesebben a világ végéig szaladtam volna ha nagy ritkán a boltban ME-t kellett feltennem a kuncsaft gépére.Tudtam ugyanis, hogy max. 1 hét és hozza a szarát ...Szerintem az XP már az elejés is egész jó volt az SP1 óta meg fasza.A Vista is jó ( szerintem ) csak nem arra amire sokan használják illetve nem nyújt annyival többet, hogy az emberek váltsanak rá.
    De inkább ne offoljunk mert szét lesz rúgva az izénk .. :)