52965
  • polluxware
    #21003
    te mennyire vágod az EECH-t?
  • Gundark 1 1
    #21002
    Báze téged még nem bannoltak ki emiatt? Ideje lenne pedig. Mert igen unalmas.
  • polluxware
    #21001
    NE NÉZZÉTEK MEG!!!!!!!!!!!!

    T
    T
    T T T
    T T T
    T
  • dev723
    #21000
    nézzétek meg
  • polluxware
    #20999
    EECH-t mennyire ismered? csak azért mert az allmod nem jön le, (annyira nem is baj) nekem csak az apache fülke kéne meg a legutolsó jó patch a játékhoz.

    gyári lemezem van.. de nemtom melyiket lenne érdemes felrakni.

    ez a 10.2 akkor is megy ha az allmodot nem rakom fel?
  • polluxware
    #20998
    azaz! :) ránéztem a screenekre... hááát, régen szebbnek tünt:)
  • 42nd Intruder
    #20997
    Gunship! esetleg?
  • polluxware
    #20996
    EECH topik eléggé kihalt.. Keresek egy játékot! Apache longbow (brit)/ Eurocpter-el lehetett benne repkedni ,csak nem vágom a címét..

    kábé olyan volt a grafikja mint az EECH-nak csak olyan FS2004 beütése is volt..
  • polluxware
    #20995
    akkor jól van.. egészségükre
  • Scottt
    #20994
    Romper Stomper:)Egyébként szinte minden Rock/Metál/Punk stb koncerten pogoznak.
  • polluxware
    #20993
    Russel Crowe is játszott mint kezdő színész ilyen filmben.. Ausztrál emberkék összefogtak a beözönlő koreai vendégmunkások ellen hogy lezuzzák őket mert elveszítették a munkájukat az olcsó munkaerő miatt.
    címét ne kérdezd...

    Vagy!
    Amerikai história X is jó film ebben a témában -> "Derek fogadó bulija"

    hirtelen ez a kettő jut eszembe, ha már kérded
  • JoeDestroy
    #20992
    Bizony bizony teljesen jól összeállított Guide Ed-től :)))
  • Scottt
    #20991
    Mint például?^^
  • polluxware
    #20990
    Ez a POGÓ dolog én azt hittem a neó n*ci szervezetek bulijain az amikor egymást lökdösik a szarabbnál szarabb ordibálós zenére és egymás shévelt kobakját tapicskolják...

    csomó filmben láttam ilyet..
  • L Viper #20989
    Kellőképpen beteg Emlékszem.
  • Molnibalage
    #20988
    OFF

    Egy ével láttam, de most is sírva röhögök rajta. :)

    ON
  • L Viper #20987
    Voltaképp a hangár, a kerítés, a tereptárgyakaz és az épületek nem a BMS része. Azok a SuperPak 4.2 részei.
    A BMS csak az új időjárásmodellt, napeffektet, szebb felhőket és füstöket stb. adja hozzá.
    A SuperPak 3-ra is telepíthetőa BMS, akkor nincs kerítés, mert az még nem tartalmazta akkor.
    Sok textúra átpakolható az OF-ből, ahogy Zsolti mondja és az RV-ből is, de az elnevezésekre figyelni kell, mert nem minden esetben egyezik meg.
  • zsoltfireman
    #20986
    Használja az OF dds texturáit! Ott vannak különböző frissítések!
    De rohadt jó nem????
  • Molnibalage
    #20985
    A BMS kerítés és hangár szebb??? Ez hogy a túróba lehet?
  • Molnibalage
    #20984
    Mindegyik az. Szép nagy hegyek vannak a Grúziai helyszínen, de a felhő-talaj textúra talákozásnál nekem villódzik a cucc, bár én FF 5.0 beta alá raktam fel. Elvileg ez tökmindegy.
  • JoeDestroy
    #20983
    Ahogy olvastam, itt is ugyanaz a helyzet mint az RV-s balkánnál.
    A menü és beállítóképernyők szövegei hiányosak, nem jelennek meg.
    Valamint a Balkán textúrázásánál nagy négyszög kék vízet nagy négyszög zöld vizek vettek körül. Az RV balkán terület erősen béta behatású még.
  • Molnibalage
    #20982
    Próbálta már valaki?
  • Molnibalage
    #20981
    Jé, van már ez is telepíthető? Érdemes lenne kipróbálni. Jó nagy hegyek között lehet bújkálni elvileg.
  • zsoltfireman
    #20980
    BMS




  • polluxware
    #20979
    Panavia Tornado FSX-hez egyenlőre pff...
  • zsoltfireman
    #20978
    Ja,BMS volt!
    Köszi Joe!
  • zsoltfireman
    #20977
    Mai multi Joe-val, Iraq fölött




  • Molnibalage
    #20976
    Ez nem így működik. Mint láthatod az exe nem ilyen. Problémás. Megpróbálok engedélyt kérni, hogy a beta I fájlokkal (ha megvan még egyáltalán) csinálhassunk felvételt csak mi. Szerintem 0 esély van rá, hogy Aragorn belemegy.

    Közzé tettem a 1,5 éves sztorit. :)
  • L Viper #20975
    Csak Dogfightban lehet jól felvenni klipet.
  • L Viper #20974
    Komolyan mondom kiadhatna az FF5 team egy 1.0.0.5-ös nevű peccset RV-hez, amibe semmi más nem lenne, csak az új multikód. Szerintem már ez is lenyugtatná a várakozó Falconosokat.
    Ha 3-nál többen RV-zünk elkezdődik a liftezgetés, meg egyéb marhaságok.
  • Molnibalage
    #20973
    Ja, mivel az új beta már one click installeres bepróbálkozhatok FF4 multival is! A 10 éves évfordulós FALCON betű kirakását FF4-gyel kéne akkor megcsinálni. ( Az AF ocsmány az OF meg ellenkezne elveimmel. :) )
  • Molnibalage
    #20972
    Jelenleg nem idegesítő dolgokkal van a baj, hanem olyanok vannak amik játszhatatlanná teszik a játékot.

    - Az AI emberi játékos ellen rosszul használha az SARH rakétákat.

    - A hadjáratban az FPS el van csesződve valamitől. Ahol eddig volt 60 ott most 1/3-a ha van.

    - Több küldetés repülése után mikor megint beülsz a gépbe semminek nem töltődik be a textúrája.

    - Tök véletlenül derült ki (nem vette észre senki), hogy a rakéták dinamikus fényei eltűntek. (A vicc az volt, hogy Dewdog gépén eddig soha nem is látszottak. Ő azt hitte, hogy nincs is ilyen feature. Tökk vicces, mert több képes szerepelt a preview threadben is ahol ez látszott. Ott a beta fórumon postolt képek cirka 3-4%-a van felrakva...

    - UI képernyőn nem látszanak egyes gépek ikonjai.

    Stb. Ezek mind olyanok, hogy önmagukban is megakadályozzák a kiadást, nemhogy együtt...

    Viszont a kisebb bugok kezdenek elfogyni. Beta I,II,III (most OCI III van) alatt nagyon sok kis apróbb bug is gyűlt gyorsan. Most két hét alatt szedtünk össze annyit, mint akkor 3 nap alatt. Ez azért jelent valamit. A felsorol hibák javításáról semmit nem tudok, nem az én asztalom egyik sem.
  • Molnibalage
    #20971
    Már posztolva volt, hogy bugos lett ez a beta. Azért beta. Snakeman majd javítja.
  • L Viper #20970
    Én azt mondom, inkább adjátok ki később és ne legyenek benne idegesítő dolgok.
    Nagyon várom. Azért nem sértődök meg, ha Karácsonykor már egy tökéletes FF5-el szimezhetek .
  • Wampa
    #20969
    Üdv
    Balkán hadszintér témában......én TE -et nyomok,nem szeretem a kampányt.
    Szeretek csak ugy felszállni,szétlőni ezt azt,sikeresen,boldogan visszatérni.
    Na de,hová tűntek nekem a Balkánról az F16 osok?
    Van A10,F117,F22,F4,F14-15,DE ELTŰNT A FALCON SZIMULÁTOROMBÓL A FALCON......hú,ezt most orditottam volna?
  • Molnibalage
    #20968
    Szerintem nem. Minden attól függ, hogy milyen sebesen lehet a bugokat fixálni. Ezentúl inkább nem is mondok időpontokat.
  • Scottt
    #20967
    Pápa akkor, hogy lesz jön egy hónap mulva az FF5 vagy sem?
  • Molnibalage
    #20966
    OF-ben a Gatlingot?
  • Scottt
    #20965
    Én arra gondoltam, hogy feldughatod a 6csövű gatlingot oda ahova akarod,hiába lövöd és porzik szépen ha semmi baja nem lessz.1xrűen túl gyengére szimulálták^^
  • zsoltfireman
    #20964
    RV-Theaters-ODS-Campaign-ODS1

    Ki lehet próbálni....
    Jó szorakozást