52965
  • L Viper #21043
    Itt van, már tegnap rákerestem kíváncsiságból.
  • L Viper #21042
    Egy komoly szintű programozónak ez nem fog gondot okozni. Ahogy annak idején a régi Falconnak teljesen más alapokra helyezzék a füs és időjárásmodellezését, ezt itt is meg lehet oldani előbb utóbb.
    A kérdés az, hogy milyen lesz az FF5. Ha jó lesz minden téren, akkor nem fogják az AF-et bogarászni, mert minek is.
    Így legyen.
  • Molnibalage
    #21041
    Furgalsra is? Hol?

    Érdekes oldal.
  • L Viper #21040
    Valószínűleg ezért is merték bepostolni a Frugalsra is.
    Ez csak felbátorítja a moddereket, hogy nem fog velük az LP is kekeckedni.
  • Molnibalage
    #21039
    A füst megváltoztatása az nem fog menni. Az már keményen exe kódolt + trail.txt-t használja. Az FF4 is ilyen, csak a txt fájlhoz más exe dolgozik alá. Az FF5.0-ben már a trail.txt file is megszűnik, pedig sajnos pár gép füsölése gyenge és ezt még Aragorn is elismerte.
  • Molnibalage
    #21038
    "Az nem RAVEN(EF-111) hanem AARDWARK(F-111),de még Austrália repüli!"

    Én ne tudnám akinek kedvence a gép? Asszed eljönnek ide ő valaha? Miért tennék?
    -----

    "Én láttam a Blue Angels-t,láttam a B-2-est,Szu-35-öst,Lengyel F-16-ost is,sőt még USAF KC-135-el is repültem amikor itt voltak az OHIO ANG-től,akkor három F-16-ost tankoltunk a levegőben és ezt a műveletet a BOOM Operator helyéről sikerült végignéznem!"

    Ebből menyi a vicc?

  • Molnibalage
    #21037
    AZ LP-nek asszem lejártak a jogai a kód felett. Ők már le sem szarják az AF-et.
  • zsoltfireman
    #21036
    Köszi,
  • L Viper #21035
    Arról, hogy végre megvan a lekódolt AF-ben a kabinokra vonatkozó rész. El fog kezdődni a kabinbuzera, előbb utóbb lesz más kabin is.
    Eddig csak a validac.bin fájl átnevezésével repülhettél más típust AF-ben és csak kampányban, de a kabin az mindig maradt a 16-osé.
    Szerintem sokan várunk más kabinokat AF-hez. Egyszer biztos lesz szebb füst is.
    Így van esélye az AF-nek, mert ha nem piszkálnak bele az "okosok" akkor az FF5 megjelenése után, ha stabil is lesz ráadásul, akkor az AF-nek vége.
    Ha az RV-nek olyan lenne a multikódja mint az AF-nek, szerintem már akkor is sokan hanyagolnák.
  • zsoltfireman
    #21034
    Igazából nem nagyon értem azt az anomáliát.......
    Miről szól az a módolás????
  • zsoltfireman
    #21033
    Az nem RAVEN(EF-111) hanem AARDWARK(F-111),de még Austrália repüli!

    Én láttam a Blue Angels-t,láttam a B-2-est,Szu-35-öst,Lengyel F-16-ost is,sőt még USAF KC-135-el is repültem amikor itt voltak az OHIO ANG-től,akkor három F-16-ost tankoltunk a levegőben és ezt a műveletet a BOOM Operator helyéről sikerült végignéznem!
    Már nagyon sokmindent láttam,de azért jó lenne,ha ez nem csak igéret lenne és végre egyszer tanulnánk a külföldi szervezőktől,és nem mindíg a pénzéhesség lenne a mérvadó!
  • L Viper #21032
    Néztem, bepostolva a frugalsra is. Kíváncsi vagyok, mi lesz.
  • L Viper #21031
    Ez olyan szinten jó hír, hogy már buherálják az AF-et egyes hozzáértők.
    El fog kezdődni ennek is a moddolása, egyelőre ahogy látom a kabinok.

    Remélem sokan felfigyeltek erre a hírre.

    A végén az FF6-ot az AF-re fogjátok fejleszteni , bár az LP amíg létező cég, addig ezt nem fogja jó szemmel nézni, de lesznek próbálkozások. Meglesz abban a lekódolt AF-ben a füst, a felhő egyebek. is, bár a kabin az igazán nagy lépés lesz, hisz ez volt a fő bajunk az AF-el.
  • Gundark 1 1
    #21030
    Oroszországot akartam irni, de mindegy. Ők úgysem jönnek. SUE? Hmm. Na ezt sem hiszem könnyen :) NEm akarok vészmadárkodni, de ebből tök ugyan az lesz mint az idei.
  • Molnibalage
    #21029
    Egy csúnya kérdésem lenne. Használ valaki itt ultimate office 2007-et? Hogyan lehet rendesen megtörni? Serial nubber után aktivációs kódot is kér. Anélkül összesen csak 25-ször lehet elindítani...

    Ey fajta törést már megpróbáltam, de valamiért 1 hét után nem működött. Ráadásul utána kiirthatatlan volt. Uninstall nem volt lehetséges, még a registryből sem lehetett kiszedni.
  • Molnibalage
    #21028
    +5 Az ő programja egy nagyon kis valami. Egy kis valamit könnyű programozni. A problémák erőssége nem lineárisan nő.
  • Molnibalage
    #21027
    Ez nagyon nem így van ahogy írod. Több okból sem.

    1. A Falcon kódja régi. Nagyon elavult lehet manapság.

    2. A srác nem látná át elsőre, hogy mi is ez.

    3. A kódhoz egy azaz egy ember fér hozzá tudtommal. Mindeki aki kódol megcsinálja a maga kis részét és a nagy kóder beintegrálja.

    4. Ha akarna Falconba akar bedolgozni megtehetné. Nem kell ahhoz hívni valakit. Oda mindenki önként megy és nem felkérésre.

    Az AF tényleg stabil, de reménytelenül elavult. Semmi GPS fegyver, a HARM kód is új az FF4-ben, stb. Azért egy 4 éves SP4 szinttel ma már nem lehet villogni és "only F-16", 0 moddolási hozzállással meg aztán végképp. Ma, ha egy moddolhatatlan szim. az egy rossz vicc.
  • wittman
    #21026
    Su-30MKI-t viszont körbefotóznám...de India itt sem lesz, nem hogy Su-30-al...
  • polluxware
    #21025
    indiának su-27?? hm.. sztem keverted vmelyik kesze-kusza latin amerikai országgal. PERU!!! ez az ott van su-25T is. asszem

    Mig-29? repül azokból még vmelyik? vagy az összes vonatozik már abban a szép kis sorban..

    Blue Angels? nos azt tudni kell hogy azok amolyan "toborzó" jelleggel röpködnek amerikában.. tehát itt a hitetlenek földjén nem sok keresni valójuk van tudtommal.

  • polluxware
    #21024
    hátha megkapná az RV4-ből azt shájni effektet... meg egy két plusszt...

    öcsééém... sohamás szim nem kéne:)

    Akárki akármit mond.. (ebben te is benne vagy Balázs) nekem még mindig a legstabilabb, legjátszhatóbb Falcon változat (balkán miatt)
    nem szép, meg sok minden hiányzik belőle, de ami benne van az tisztességesen

    egyébként!! Balázs, nálatok senkinek nem jutott még eszébe hogy ezt a srácot aki elkezdte pötyögni ezt SEVENG féle F-18-at azt bekéne szervezni hozzátok? egymaga megcsinált egy müködő progit a nulláról... FFalcon5-öt ha besegítetek neki, meg nem cikized halálra, sztem 30nap alatt megcsinálná..

  • Molnibalage
    #21023
    Ennek megfelelően el lehet képzelni, hogy a listát mennyire kell komolyan venni. Az Thunderbirds idén (vagy tavaly) jártak Európában kevéssé valószínű, hogy megint átjönnének. At Blue Angels meg 50 év alatt járt Európában kétszer...

    Azt kell hogy mondjam ezen az egy oldalon tökéletes látszanak a magyar közállapotok. Nagyotmondás a kormány és a HM részéről, de valóságtartalma nem nagyon van a dolognak. Soha senki nem rendezett 3 év alatt 3 repnapot, főleg nem ennyire kevés repórával (és szinte széteső MiG-29 gépekkel...).
  • wittman
    #21022
    Akkor nem jössz...
    Indiának nincs Su-27-es gépe...
    csak az a szomorú, hogy az álomlista kitalálója ezt sem tudja...pl USAF F-117? mikor már kivonták őket...
    inkább ez egy vicc lista
  • Molnibalage
    #21021
    Apám még látta a régebbi listát. Volt rajta még F-117 is mikor azok jövőre már nem repülnek. (Fater még azt is bizonygatja, hogy F-111-es (!) is rajta volt a listán. Már a Raven sem repült 11 éve...
  • Gundark 1 1
    #21020
    Az igérgetés eddig is megvolt. De tulajdonképpen egyszerű. Ha nem jön az indiai 27es én nem megyek.
  • haflac
    #21019
    Vasmadarak - Lángoló égbolt VHSRIP
    (Iron Eagle)

    http://rapidshare.com/files/163319905/Vasmadarak.part1.rar
    http://rapidshare.com/files/163336672/Vasmadarak.part2.rar
    http://rapidshare.com/files/163355904/Vasmadarak.part3.rar
    http://rapidshare.com/files/163375852/Vasmadarak.part4.rar
    http://rapidshare.com/files/163397564/Vasmadarak.part5.rar
    http://rapidshare.com/files/163443167/Vasmadarak.part6.rar
    http://rapidshare.com/files/163459584/Vasmadarak.part7.rar
    http://rapidshare.com/files/163463906/Vasmadarak.part8.rar
  • Molnibalage
    #21018
    Egyeseknek nagyon szívügye az AF.
  • zsoltfireman
    #21017
  • zsoltfireman
    #21016

    Srácok,ha ez mind igaz,akkor az eddigi legdurvább repnap lesz!
    Na ott összejöhetnénk egy pár sörre!!!
    Lengyel F-16.....+ a többi persze!
  • polluxware
    #21015
    Ja! kutyákat nem bántani, azér harapok
  • polluxware
    #21014
    Sztem. majd kiderül mint lesz hogy lesz, és hidd el Balázs hogy a galaxisban az a sok csillag tudja merre menjen, mégha te nem is értessz velük egyet

    píííc
  • Molnibalage
    #21013
    Tök mindegy ilyenkor mit írnak bele. Amúgy sem fognak eljönni csak pénzért. Azt meg sosem adtunk nekik. Idén nem túl szerencsés megrendezni csak PR az egész a repidő kárára. Minden évben lehet találni egy alkalmat amiért meg lehet ezt rendezni. Nagyon nyomoós ok kell arra, hogy kimenjek. Már az is vicces, hogy egyszerre van benne Mirage-2000 és Rafale. Vagy egyik vagy másik jön, de eggyütt biztosan nem. Már ebből is látszik, hogy ez csak egy vágyálom lista.
  • haflac
    #21012
    repcsinap meghívottak
    katt

    csak az orosz jöjjön végre
  • JoeDestroy
    #21011
    Nem az..
    De majdnem.
  • Molnibalage
    #21010
    Nem, ő más volt. Egykutya mindkettő.
  • zsoltfireman
    #21009
    Ez az a köcsög,aki a Tűzoltókat szidta!
    De meg lesz találva,és meglesz baszva a kutyájával együtt!
  • polluxware
    #21008
    Köszi! ,de onnan próbáltam leszedni, minden más lejön viszont ez a 574megás dolog mindig leáll..

    ezen még túl is tenném magam, alapból is elmegy nekem a táj modok nélkül viszont a gond az hogy ha a joy-t engedélyezem akkor felfelé néz a kabinban az ürge oszt ennyi

    nincs valami panel ahol belőhetném a joyomat? (logitech extreme 3d)

    apache kabint felraktam, ennek ellenére nem tudtam kiválasztani ezt a helót repülés közben
  • L Viper #21007
    Mindenképp az Allmodot próbáld meg rárakni, nagyon szépen össze van rakva és az iniben azt kapcsolsz ki-be, amit akarsz.
  • JoeDestroy
    #21006
    Itt az allmod is innen lejött.
    meg ha feljebb mész a könyvtárakban, van ott minden "EECH Raktár" :)
  • 42nd Intruder
    #21005
    Hát ismerem eléggé. All Mods kell, mivel az tartalmazza az 1.10.2 előtti összes frissítést, majd erre rá az 1.10.2.

    Esetleg probáld meg az Apache kabint innen leszedni, hátha. Bár ha ninc smeg az Apache vs Hokum akkor felesleges. Probáld meg úgy telepíteni, hogy EECH -> All Mods -> 1.10.2 patch, hátha így megy... Ha nem akkor írj PÜ-t, hogy mit csinál hátha kiokoskodom mi a baj.
  • Gundark 1 1
    #21004
    Sokat nyomtam még anno. Az alaszkai hadjárat volt az utolsó amit csináltam. Ha sok infó kell róla akkor L_Viper benne van a témában. (mivel nem lehet pejorativan nyilatkozni a másságról, igy úgy fogalmazom meg : Helikoptermeleg :))