52965
  • Molnibalage
    #21083
    Ez az FF csapattól független dolog. Nem tudom, hogy az itt mutatott dolgok mekkora része lesz elérhető FF5.0-ben. Eddig ami tényleg szép, jó és ccc-től van az A-50 (az új A-6E EA-6B modellt még nem láttáok, ahhoz elvileg én csinálok skint).

    Gondolom azért feltűnt, hogy a legtöbb screenshot antialiasing nélkül készült és a skinek primitívek. Az utóbbin meg lehet segíteni. Modell csinosítás meg nem megy. Ha jobb modellt akarsz akkor 0-ról kell kezdeni.
  • polluxware
    #21082
    bocsánat hogy ezt mondom, de sztem azt a pár gépet ami van azt kéne csinosítani nem pedig egy halom csúnya sz... bepakolni
  • polluxware
    #21081
    OFF

    ivao.hu - magyar oldal FS oktató dolgok (IFR, VOR NDB navigáció egyebek..)

    ON
  • Molnibalage
    #21080
    YF-23
  • Molnibalage
    #21079
    Működik. Egy nagyon fontos bugra leltem az FF4-gyel való játszás során, ami az FF5.0-ra vonatkozik.
  • L Viper #21078
    Pontosan így van. Ha akarsz egy másik Falcon verziót, akkor a Te esetedben egy üres FF5_beta_III mappa az új kiindulási alap.
    A registry miatt ez kell, igen.

    Én mindig Falco4 mappát használok. :-)
  • Molnibalage
    #21077
    Sajna nem jó. Közel sem tudja azt ami kell nekem. Még a 2003-as formátumban elmentett doksi is egy okádék valami benne.
  • Molnibalage
    #21076
    Ha a mostani Falcon telepítés FF5_beta_III mappában van és ezt átnevezem mássá akkor az újat is ide kell felrakni nem? Ez volt az első install, tehát ez a registry bejegyzés él.
  • L Viper #21075
    Szép.
  • polluxware
    #21074
    Nem hallom hogy suttognál.. :)

    egyébként az XP-n gyogtiszta, tehát a válasz Igen

    de hogy jön ez ide?? rólad volt most szó
  • Molnibalage
    #21073
    Halkan kérdezem meg, hogy neked jogtiszta az XP-d vagy az Office?
  • polluxware
    #21072
    tornado
  • polluxware
    #21071
    "Ebben igazad van." - ezt elteszem emlékbe
  • Buren
    #21070
    Igen. Mindent tud amit az egész office család. És az egész gratis. Nincs se széria lopás, se krekkelés, se rémkoppantók és még a karmád is jó lesz tőle!
  • Molnibalage
    #21069
    "kis lopás-nagy lopás /mi a különbség?"

    Ebben igazad van.
    ---

    "amúgy engem totál hidegen hagy, csak nem kéne másokat baszogatni állandóan mert nem adnak ki azért pénzt amit véletlenül pont a te haverjaid csináltak... ennyi"

    Én kit baszogatok? Mellesleg nem az "én haverjaim" csinálták. Aeyes soha nem volt FF dev tag.
  • Molnibalage
    #21068
    Nem. Be tudja olvasi azt amit az új fajta formátumban mentettem el?
  • polluxware
    #21067
    kis lopás-nagy lopás /mi a különbség?

    amúgy engem totál hidegen hagy, csak nem kéne másokat baszogatni állandóan mert nem adnak ki azért pénzt amit véletlenül pont a te haverjaid csináltak... ennyi

    pííc
  • Buren
    #21066
    OpenOffice-t próbáltad már?
  • repvez
    #21065
    Igen de nekem soha nem kért aktiválást amit én használok.

    Ha még lehet egy kis kérés a manual készitéséhez,lehet ugy megoldani, hogy a különbözö fegyverfajták és egyéb menük használatának proceduráit a kapcsolás sorrendjének megfelelö kis táblázatba szedni és sima fekete fehér formába berakni, hogy elég legyen csak azokat kinyomtatni mankonak és ne keljen az egész 300oldalt vagy a szovegböl kibogarászni hogy mikor melyik gombot kell nyomni.
  • Molnibalage
    #21064
    Ezek csak serialok nem? Aztán kér aktívációs kódot is... Egyébként úgy tűnik a problema letudva. Bátyus barátjának van működő verziója. Holnap áthozza. Addig kitart a 23 indítási alkalom. :)

    A kézikönyv már most 210 oldalas és hol van még a vége... :)
  • Molnibalage
    #21063
    Azért van külnöbség egy 600-2200 forintos kabin és egy 100'000 forintos program között aminek a képességeinek 95%-át soha nem fogom kihasználni. Egyszer majd veszek eredeti office-t is csak nem most. Vagy abban az esetben 2011-ig nem lesz Falcon kéziköny. Melyiket választod?
  • repvez
    #21062
    nekem ezekkel müxik az enterprise verzio:
    F3DJD-6FFQ4-XQTQF-PGK47-8MDQ8

    CM9R7-9X4DV-F43J4-JVC67-GYDQ8
  • L Viper #21061
    Raktár 2-t akartam írni.
  • L Viper #21060
    Raktárk- PAtch szekcióból kellenek ezek:

    1. SP42_OCI.zip
    2. F4-BMS1.03.zip
    3. Sp4.2_BMS_DATA.zip

    Ennyi kell.
    Destroy nemrég leírta hogy kell Balkánt tenni HiTilessel.

    A graphics/setup/advancedben a Z-Buffering ne legyen bekapcsolva ! ( akkor nem bugos a guruló és a kifutó melletti jelzőfények )
    Ha 1024x768-ban tolod, akkor a rendered 2D pit opció is maradjon kikapcsolva, mert olvashatóbbak a kabinban az apró feliratok.

    DDS textúrák akkor lesznek, ha ugyanitt kiválasztod a dds compressedet és kivárod míg újra aktív lesz a menü. Joe ezt hívja kávészünetnek :-)
  • polluxware
    #21059
    Balázs annyira szorgalmazod a jogtiszta dolgokat ("vedd meg ezt, nem drága.." "készítők is örülnének")

    amúgy sajna passz

    Office 2007 ügyében valki segíjen már Balázs komának!!!
  • Molnibalage
    #21058
    Ja, a BMS SP kmobó amit repültök az mi is pontosan? Mit raktok fel?
  • Molnibalage
    #21057
    Hát ez lényegesen egyszerűbb, mint a Falcon switcher.
  • zsoltfireman
    #21056
    BMS a másodmelóhelyemen ma


  • L Viper #21055
    Azt a progit, még nem próbáltam ki, egyszerűen lusta vagyok leszedni a jól működő Falcon verzióimat. Még mindig a mappaátnevezgetős módszert használom, amit már leírtam itt, de belinkelem újra:


    Falcon verziók egyszerre:
    -------------------------


    Úgy szoktam csinálni, hogy mindig Falcon4 mappába rakom az alapfalcont.

    Rárakom mondjuk a RedVipert, beállítom ahogy szeretem, stb.

    Ha másik Falcon verziót akarok használni, pl. OpenFalcon, SuperPak4, stb, akkor átnevezem valamire a Falcon4 mappámat, jelen esetben ugye a RedViper volt rátéve:

    Legyen ez a neve Falcon4_RV

    Létrehozok újra egy Falcon4 mappát, ami ugye most teljesen üres. Ebbe újra feltelepítem a Falcon4 -et, majd a SuperPak 4.2-t, vagy az OpenFalcont, vagy amit akarok.

    Indul frankón, bekonfigolom, játszok stb.

    Ha újra RedViperezni akarok átnevezem megint, pl. Falcon4_OF -nek. Ebből tudom, hogy OpenFalcon van benne.

    A Falcon4_RV mappát visszanevezem Falcon4-re és megy újra a RedViper. És így tovább.

    A konfig editort újra elindítva előfordulhat, hogy újra ki kell tallózni a hozzá tartozó játék indító .exe fájlt, de a cfg az ettől jó marad. Ez csak akkor érdekes, ha esetleg megint állítgatni akarok valamit az editorral.

    Mai napig hibátlan az összes fentlévő Falcon verzióm.


  • Molnibalage
    #21054
    Ennnél kicsit többre kellen szükségem.
  • Buren
    #21053
    Mintha Ara' bácsi egyszer azt írta volna, hogy szívesen csinálna Lancer pitet ha már befejezte az addigi munkáit...
  • zsoltfireman
    #21052
    Falcon Switcher!!!!
  • zsoltfireman
    #21051
  • zsoltfireman
    #21050
    Sajnos a B-1B-t nem engették fotózni!
    Alig fértem el a cockpit-ba,pedig nálam magasabb volt a személyzet
    F-4,F-15E,F-16,C-17,C-130,KC-10 amik még voltak

    Ráadásúl Golly Rogers-es Macskák voltak!
  • Molnibalage
    #21049
    Skacok, akkor hogyan is lehet megcsinálni a dual install Falconnal? Mivel az FF5.0 játszhatatlan hadjáratben, de én meg repülnék...
  • Molnibalage
    #21048
    Bazz, a B-1 cokcpit fótók ugye megvannak? Mert kellene! ;)

    Sajnos soha nem láttam élőben F-14 kandúrt. :(

    Most nagyon irigy lettem.
  • LeonSilver
    #21047
  • zsoltfireman
    #21046
    "Ebből menyi a vicc?"

    Ez nem vicc! Fotóim is vannak! Nekem a repülés iránti szerelem nem ál meg a Falcon-ozásnál!
    Rendszeresen járok a külföldi repnapokra,nagyon komoly gyülyteményem van (különböző dzsekik,overalok) ide tartoznak az F-16-os felvarrók is,nem egy közüllük limitált!
    Folyamatosan kapcsolatba vagyok az ebay aukciós oldallal is!
    -1995-ben láttam a Pozsonyi repnapon a Szu-35-öst (+ cobra man.)
    -2000 környékén még a Taszári bázis amcsi fenhatóságú volt,rendszeresen jártak USAF,ANG,USN stb hadgyakorlatra,azidőtájt kapcsolatban voltam rep.újságíró barátaimmal (Zord Gábor,Kővári László,Gál József,Szórád Tamás),nekik volt köszönhető,hogy repülhettem OHIO ANG KC-135-ös tankerrel,hogy láthattam,megérinthettem az F-14 Tomcat-et,hogy elmentünk az éles hadgyakorlatra Malacky-ba ahol az Avianó-i 510FS F-16CG gyakorlatoztak és még sorolhatnám.....
    -1999-ben sikerült Fairforba egy B-1B cockpit-jét is kipróbálni
    -2007 Leewarden Hollandia Open Dagen Blue Angels,ott voltam!
    -B-2-est rengeteget láttam,idén Májusban láttam először repülni Me-262-est Berlinben

    Ilyenekkel nem szoktam viccelni!
  • L Viper #21045
    Persze, igazad van, de a kabin csak az első lépés és nem kis lépés.
  • Molnibalage
    #21044
    De ez amit csinálnak ez nem exe buherálás. Ez csak data. Ez exe kódolás az ettől még sokkal messzebb van.

    Office crack segítség?