52965
  • zsoltfireman
    #21123
    Biztos nem a falcon-t nyomnám.........
  • Scottt
    #21122
    Sztem ennyiből már egy használt Cessnára futná nem?^^
  • Wampa
    #21121
    Lassan vehetne egy gépet..:))
  • Molnibalage
    #21120
    Azzal is próbálkoztam. Az eredmény ugyanaz.
  • Bucser
    #21119
    A word2007-es változatot majd legyél szíves visszamenteni 97-2003-asra is. Az emberek jó része nem váltott át Office 2k7-re.
  • Molnibalage
    #21118
    Nem kell Track IR. :)
  • zsoltfireman
    #21117
    Normális.......?
  • Molnibalage
    #21116
    Kettőt kérnék! :)
  • L Viper #21115
    Nem F-16, de ez bizony jó cucc :-)
  • JoeDestroy
    #21114
    Hát nem. 32bit vista, 8.10 cat, Falcon 1024x768 menűképernyő nem frissíti magát. Az előző kép ottmarad, az újnak csak a gombjai jönnek fel, így a beállítás szinte lehetetlen. (lehet h. csak drivergond, de bosszantó).
    megnézem 64bit vistával is. Elvégre a jót is szokni kell!
    Nem?!!!
    (a linux kellemes meglepetés volt.. Majd ott is kipróbálom a Falcont -kár hogy csak OGL támogatott- elvileg)
  • Gundark 1 1
    #21113
    Neked megy jól a Falcon vista alatt? No nem mintha lenne stabil netem de egyszer csak összeszedik magukat ezek a... Khmm szolgáltatók. Kipróbálnám üzemszerűen a visztát. De eddig még nem tudtam rászánni magam :) Persze az SP1-el
  • Molnibalage
    #21112
    Az FF! kézikönyv készült Powerpointtal.Az új Word 2007-tel készül. Próbáltam én minden állítani. Majd Aragorn megcsinája, ha készen lesz.
  • JoeDestroy
    #21111
    Nem nyomtatható tulajdonság. ? Akkor csak a PPS-ben marad benne.
    Maga a powerpoint kinyomja papírra azt a valamit? Valami beállítás közt nincs egy háttér nyomtatása opció? (pipát neki!) gondolom én...
  • JoeDestroy
    #21110
    Hát a Warhead engem sem :D. Csernobil már majdnem :)) Levezeti a feszkót:)
    Szal 64 bit vista. Akkor azt is megnézem..
  • Molnibalage
    #21109
    Nem a formátum a baj. Egyszerűen az egyik tulajdonságot élből nem konvertálja át sem az Adobe professional 6.0, sem a Primo pdf és semmi egyéb más konverter. Bent a cégnél sem...
  • Scottt
    #21108
    Hát gondolom valahol van egy olyan menüpont, hogy save as(mentés másképp,mint a paintben)aztán ott gondolom lehet formátumot választani nem?
    Mint a paintban(Ez is mutatja milyen bonyulult dolgokat használok^^)
  • Molnibalage
    #21107
    Megnyitom a pds-et és aztán? Azán mi? Nem értem.
  • LeonSilver
    #21106
    Ilyet én is tudok mutatni. :D
  • sindelnet
    #21105
    Ezt meg kell,h nézzétek---->ITT
  • Solt
    #21104
    64 bit, ATI... :) Nyemá problemá... :))

    Crysis? Jaj... ez rosszul esett! :D A legelvetemültebb ötletem a Far Cry2 volt, az maxon reccenés nélkül ketyeg, bár nem sokat. Első 1-2 óra után valahogy nem köt le... Ehhez képest az új COD cirka 10 percet volt a gépemen! :D Rosszul lettem tőle... :S
  • Scottt
    #21103
    Lehet, hogy a 3-nem kompatibilis egymással.Vagy olyat nem lehet, hogy a pdf-et megnyitod és save as aztán..
  • Molnibalage
    #21102
    Skacok ért valaki a pdf konvertáláshoz? Mikor ppt-ben volt háttérszín beállításom akkor átkonvertálta az összes pdf konverter. A 2007 officeban beállított hátterekkel nem tudm mit kezdeni, csak fehér háttér marad. Ez miért lehet?
  • JoeDestroy
    #21101
    Valaki emlegette, hogy vista alatt jó neki a Falcon. 32 v. 64bit vista?
    Ati v. NVidia?
    Nekem a vista alatt mindegyik menüje ottfelejti magát bezárás helyett.
    Még az AF 1.013-is! (32 bit vista ultimate, 8.10 catalyst (8.8 és 8.11 sem jó. A 8.11 egyébként sem jó mással sem))
    Viszont a STALKER Clear Sky DX10.1-ben és a Crysis Warhead (mindkettő szinkronizált :D) nagyon jól fut. 25-60 FPS helyfüggően, magas beállításokkal 1680x1050-ben.
  • zsoltfireman
    #21100
    A megfelelő helyre, /F-16 Vulcan gun sound/

  • Molnibalage
    #21099
    Ja, ma jött ki az OCI II nagy update. Amennyire látom sajnos még ebben sincs új exe. Az exe hibákat leszámítva szerintem már kiadható lenne a cucc. Viszont most lassú és az FF4-gyel összevetve borzalmasan instabil.
  • Molnibalage
    #21098
    Van rá esély, hogy alapból benne lesznek a skinek az FF5.0-ben.
  • zsoltfireman
    #21097
    Igenigen! Elég jó!!!!
  • Molnibalage
    #21096
    JanHAS SA-2 skin. :)
  • zsoltfireman
    #21095
    Nem tudom,toborozz embereket estére!!!!

    SAM buster RV módra........




  • Molnibalage
    #21094
    Hányan lennénk?
  • zsoltfireman
    #21093
    Felőlem ma is lehet!!!!
  • L Viper #21092
    Dogfightban ki lehet, TE-ben és kampányban neccesebb a liftezés miatt.
  • Molnibalage
    #21091
    Na, mikor lesz egy kis FF4 multi? Le kéne tesztelni a taxizás hatékonyságát, hogy ki tudjuk -e rakni a FALCON-t.
  • L Viper #21090
    Fel is raktam :-D
    Köszi
  • Molnibalage
    #21089
    Ez nem Aeyes oldaláról van? Ott is vannak ilyen képek. Elvilegbármilyen kép berakható, mert egyszerű képformátumban vannak tárolva.
  • zsoltfireman
    #21088
    EZT BMS-re FEL LEHET TENNI!!!!!
  • Molnibalage
    #21087
    Szerintem nem. Isteni csoda kéne hozzá. Nagyon komoly exe bugok vannak. Ha minden ki lesz javítva még akkor is két gyors tesz kör kell asszem...


    A kisebb bugokból többet viszont én javítottam már. Gépek rossz rack használatát, hibás bombeffektek hivatkozását, stb. Minden ami kicsit is adatbázis jellegű. Hát ide is eljutottam. :)

    A jubileumi klippet akkor is meg kéne csinálni egy hónap múlva.
  • zsoltfireman
    #21086
    Hát ezek után kitudja,hogy lesz e ünneplés FF5-el a 10 éves évfordulón....

  • Molnibalage
    #21085
    Tengnap reültem egyet az FF4-gyel. Felüdülés volt mit ne modjak az atombugos beta után. Minden idegesítő gond nélkül repülhető volt a dolog.
  • polluxware
    #21084
    frigó féle su-27 modell képek az oldal közepe tájékán