52965
  • zsoltfireman
    #21363
  • zsoltfireman
    #21362
    Mai RV multi Joe-val....


    Köszi Joe!
  • zsoltfireman
    #21361
    Köszi mindenkinek,Pénteken körülnézek móni ügyben,itthon nekem is "19-es Samsung-om van azt favorizálom!!!

    A Super Hornet Jolly Rogers-t elkészítem!
  • JoeDestroy
    #21360
    Most végeztünk :(.
  • polluxware
    #21359
    Az első tft-m egy 15ös accser volt:)

    ma is használja tesóm...

    mindig az első szériás dolgok a legidőtállóbbbak
  • Scottt
    #21358
    Elbújhattok én még egy sima nagy böszme 17collos monitorban tengetem virtuális életem,és hiába lesz új gép csak 1024ben tudok játszani az a nativ felbontása az ilyen kütyüknek.
    HD tv-t meg csaknem kötöm rá:D
  • polluxware
    #21357
    nos igen... érdemes néha megnézni az ilyen médiamárkokban egyes monitorok képeit:)

    a vicc az hogy néha a legdrágább messze nem a legjobb, és ez a miliszekundum hisztéria meg totál felesleges rongyrázás.

    mai napig egy 17es acer 25milis moncsit használok, és volt alkalmam látni azóta néhány újabb monitor képét...

    ez még abból az időből származik amikor még 1pixel hibánál cserélték a cuccost:)
  • Buren
    #21356
    Hülyeség. :)
  • L Viper #21355
    Nekem nem jó most. Talán szombat este legközelebb.
  • Gundark 1 1
    #21354
    Én végülis ráérnék, de most az ötperces szünetek vannak a netben :)
  • L Viper #21353
    Látom alkotgatsz megint
  • Gundark 1 1
    #21352
    Nekem samsungom van. Bennt is az volt. Kiválóak. A többi sehol nincs hozzájuk képest :) Ezt onnan tudom , hogy volt egy fal tele monitorokkal, és mindet beállitottam ugyan azokra a beállitásokra. És megnéztem :) Közben jött egy hülyegyerek hogy állitgatja. Na azt elvitettem a lantlényekkel. :) Neállitgassáhülyegyerek tesztelek :) Szóval én a samsungokat ajánlom
  • 42nd Intruder
    #21351
    Zsolti!

    Olyan kérdésem lenne, hogy ebből a WO* sorozathoz készült skin csomagból tudnál a Falconba az F/A-18F-re csinálni Jolly Rogers-es skint? Igazából a low festés kellene fekete vezérsíkkal festésre gondoltam. Ha a pakot nem tudod letölteni, hogy megnézd akkor el tudom küldeni, mert azt hiszem regelni kell :)
  • Molnibalage
    #21350
    Na FF4 tesztre ki ér rá? Kb. fél óra lenne az egész.
  • zsoltfireman
    #21349
    Köszi skacok....
  • Scottt
    #21348
    ipon.hu,aztán ott van valahol a bolt címe,vagy az aquások.
  • polluxware
    #21347
    Itt Szegeden vagy nyóc ilyen hiperbiszbasz üzlet van (tecskó, koráá, lidilllilii, megmittoménmég)
  • zsoltfireman
    #21346
    OK! De kell egy pontos cím ahol tudok venni Bp!!!!
  • polluxware
    #21345
    meg ne próbáld!

    29ért kapsz LG-t, vagy acer 19-est

    pixel hibát borítékolom ha xerox-ot veszel
  • zsoltfireman
    #21344
  • repvez
    #21343
    nem tudom a 17" nekem kicsinek tünik egy kicsit többért már boltba is kapsz 19" vagy 39-ért már 22"wide monitort jobb késleltetéssel és ismertebb márkát.
  • zsoltfireman
    #21342
    Skacok,lenne lehetőségem egy Xerox "17-es 8MS TFT monitorra dobozban,garanciával 24e-ért..
    Érdemes megvenni? A melóhelyre szeretném,de nem ismerem a Xerox-márkát....
    Segítsetek....
  • JoeDestroy
    #21341
    TS thomi
    Szoba: Falcon
    Pass: falcon
    Lehet gyűlni. kb negyedórás távollétben leszek.
  • JoeDestroy
    #21340
    Megteszi majd egy levágott darab seprűnyél is :D ..
  • Molnibalage
    #21339
    Ehhez hasonlót már crika 1,5 éve postoltam itt is. Akkor egy katonai rendszeren mutatták be, hogy mit tud. Még ennél is látványosabb volt. Sajna nem emlékszem, hogy hol találtam.
  • Hypo #21338
    es a szimulatorban majd a levegot markolaszod a joy helyett?:)))))
  • Buren
    #21337

    ^^^^
    sziriuszi fejvadász ( venator de serius )

    Végül is tök szimpatikusak... nem?
  • Gundark 1 1
    #21336
    Majd átutalom azt a pénzt amit a sziriuszi fejvadászoktól kaptam azért amiért megmondtam hogy hol vagy. Ja vagy várjál annak már nem sok hasznát veszed :) De végülis a szándék a lényeg :) De csak beszélni akarnak veled. Semmi komoly.
  • Wampa
    #21335
  • Wampa
    #21334
    Üdv
    Most már mindegy,légy férfi,benne vagy a sz..ban!
    Egy dolgot tehetsz,az összes lovettát utald át a Viper meg az én bankszámlámra.....:))
  • Scottt
    #21333
    Olyat nem akarsz amin a mátrixos csávó beint a kép nézőjének?
    Földim:böktem(írtál privit)
  • Gundark 1 1
    #21332
    Mibe kevertek engem már megint gonosz Lantlények?! Mindig a trükközés, meg a bűvészkedés.. De majd elszámoltatnak titeket a náciufók!(vannak náluk még keményebbek, a komcsináciufók, de azok csak akkor jönnek ha tényleg gebasz van. )
  • zsoltfireman
    #21331
  • Molnibalage
    #21330
    Ilyen tényleg van?
  • zsoltfireman
    #21329

  • Molnibalage
    #21328
    Skacok, dec 15. közeleg. Ki ér rá dec 10 környékén segíteni. Legalább 4 ember kéne még rajtam kívűl a FALCON szó kirakásához.
  • Molnibalage
    #21327
    Skacok van egy rossz hírem. Amennyire meg tudom ítélni, 100%, hogy nem lesz idei kiadása sem az FF5.0-nek, de talán még jövő január végén sem. Egyszerűen iszonyúan bugos. Sajnos várni kell. Viszont megéri.

    Megpróbálom elérni, hogy akkor a data editálásaim kerüljenek bele mégis, ha már ennyire csúszik a dolog. Azok nem okoznak bugot (max. a rack bombák pakolási sorrendjének megváltoztatása a 6 bombás orosz rackeken, szénné vannak tesztelve és nagyon egyszerű a berakásuk. Addig is gyártom a szép skineket. :)

    Csináltam már többet is a Su-33-on kívűl, de Aragorn sajna nem rakta bele a preview threadbe egyiket sem.
  • Wampa
    #21326
    Meg amugy is jövök vele Gundarknak.:)
  • L Viper #21325
    Fú *azdmeg :-)
  • Wampa
    #21324
    Viper
    Amit priviben irtam,kb 1Giga.....