52965
  • zsoltfireman
    #21403
    Ezt a hibaüzit dobja TerrainMerger01d.exe kezdésénél....

  • L Viper #21402
    Másold át a BMS-ből a texture.zip-et, és utána csak a TerrainTexCompress.exe-t futtasd. Ha így sem jó, akkor a textúrák átkonvertálásánál bolondult meg valami.
  • zsoltfireman
    #21401
    Most lefuttatom a téli textúrákat,hátha akkor nyár lesz.....
    Igazából HiTiles2Falcon4+.exe futtatás után nyomtam a TerrainMerger01d.exe-t,ott egy hiba üzit dobott,aztán jött a TerrainTexCompress.exe
    Ezek után kurva nagy tél van alap Koreában.....
  • zsoltfireman
    #21400
    HiTiles-el akarom!!!!
  • Molnibalage
    #21399
    Sehol nem látok olyan szöveget ami FF4 alá installálást regélnél. Nem lehet szerintem. Ne vesződj vele, mert az FF5.0-tel együtt vagy kicsit később jön ki az ITO2. Az FF5.0 csapat által menedzselt egyetlen helyszín.
  • L Viper #21398
  • Wampa
    #21397
    Üdv
    Ha valaki kimaradt és érdekli,szóljon.
    De igy tényleg jobb,mint freemailen,igaza volt Vipelux...izé Vipera lantlé....topiktársnak.:)
    Remélem a Gundkvizíció nem olvas most.....
    Majd küldöm a többi cimet,(kb egy giga lesz a végén).Ha le nem tosznak onnan addig.
  • L Viper #21396
    Ebben Destroy a szakértő, még azt a hadszínteret én nem próbáltam.
    Pár oldallal visszább az Öbölháborúsról volt szép leírása.
  • polluxware
    #21395
    Tündéri ez a Wampa gyerek

    számomra nem új ez a könyv, eztetetet kerestem én már torrenten

    Buren-el még filózunk azon a Lenin renden
  • L Viper #21394
    HiTilessel akarnád, vagy anélkül ?
    Elvileg elég amit csinálsz. Nézz bele az rv-ben a texture.zipbe, ha abban nyári textúrák vannak akkor elég csak egy "terrain texcompress" indítanod és nullát választani.
    Ha abban nem nyárik vannak, akkor egy másik Falconból, pl. BMS-ből másold rá a texture.zip-et az RV-ére és utána próbáld megint a a terrain texcompress-t. ( Persze Hitiles esetében feltétel, hogy a BMS-en is HiTiles legyen )
  • L Viper #21393
    Hmmm, épp aktuális, most szombaton voltam tribute fesztiválon, az egyik banda Pantera számokat nyomott, egy másik meg Children of Bodommal taglózott. Rendesen oda*asztak
  • 42nd Intruder
    #21392
    Még annyit kérdeznék:

    van az ITO2 nevezetű Izraeli terület. Namármost ez FF3 alá lett készítve, de fel lehet rakni RV alá is, de nem értem, hogy hogyan. Itt van az összes fájl hozzá és a ITO2 Readme.exe-ben van egy doc fájl amiben leírja mit is kéne csinálni, de nem igazán értem. Valaki tudna segíteni, aki jobban érti nálam?
  • 42nd Intruder
    #21391

    Örök hála köffe!
  • repvez
    #21390
    jelentem nekem lejött és nagyon jo igaz én csak a képeket néztem,de biztos hasznos az irás is.Párat én is gyujtottem már,de föleg olyant ami részletfotokkal van tele egy tipusrol és van benne 3 nézeti rajz méretarányosan.
  • Gundark 1 1
    #21389
    Köszi Wampaboy, leszedtem. Még csak átfutottam. De nincsenek benne náciufók, vagy a sorok között kell olvasni? :) Meg amit irtam is, menekited a vagyonodat, mert már közel járnak a fejvadászok :) Mindenki a mozaik egy darabját kapja meg, és csak amikor a maja naptár lejár akkor lehet összeilleszteni őket, hogy feltámasszák a földön a lantlénykultuszt :) Nagy ravasz vagy ám :)
  • Wampa
    #21388
    Tiszteletem Gentlemen
    Amit küldtem a törzstagoknak,az egy repis könyvcsomag első darabja,a cime Russian warriors....azért ilyen titokzatosan,hogy ne tiltsanak le a filemegosztóról,meg a lantlényeknek küldjn csomagot a Mikulás:)Viszont emilben nem nagyon megy az óriásfile.
    Na most én ebben a pillanatban szedtem le,csomagoltam ki,olvastam......hogy-hogy senkinek se jött le?
  • Scottt
    #21387
    A Panterát elég késő este felhangosítva kezdtem el nézni(arcüreggyulladás miatt bevan dugulva mind 2 fülem),szomszéd sztem igen összefosta magát:)
  • zsoltfireman
    #21386
    Skacok,ha valakinek van RV-re Saitek X52-es (key) a config mappából calibrációja,legyen kedves küldje el nekem,mert ma megyek egy cimbihez akinek ilyen joy-ja van,én meg azt még nem tanulmányoztam,de így lenne egy kiindulási pont....
    Köszönettel!
  • Molnibalage
    #21385
    Manuális install van hozzá asszem. FF forumon keress rá.
  • zsoltfireman
    #21384
    LÉtezik Aegean RV-re?????? Azonnal kell!
  • zsoltfireman
    #21383
    FSX....
  • Molnibalage
    #21382
    Mi ez? Aegan terep? Balkan?
  • zsoltfireman
    #21381
    RV...

  • zsoltfireman
    #21380
    Sajnos csak tél van! Nem tudom miért,rohadtúl idegesít!!!!
  • JoeDestroy
    #21379
    Nyár lett?
  • Molnibalage
    #21378
    A skinpack fissítése lassan időszerű lesz...
  • Molnibalage
    #21377
    Koszoltad is a skint? Mintha más lenne a géptörzs és a panelvonalak egy része.
  • zsoltfireman
    #21376

    JOLLY ROGERS
  • JoeDestroy
    #21375
    Már csak beszúrom.
    Viper ajánlom figyelmedbe!
    Igen. Lelkes zenerajongók sokmindenre képesek :)
    Ez is ütős összhatás :))
  • Wampa
    #21374
    Üdv
    Mindenkinek küldtem egy médiafire-os cimet,remélem sikerül letölteni a zipet.A sirius-i lantlény invázió terve...ráb..tak mert a macskám béta centaur-i ügynök.
    A pdf. második fele Tropauer Hümér összese:))
  • zsoltfireman
    #21373
    Köszi Viper!
    Figyu,tegnap Joe-val összedobtunk a gépemre egy szűz RV-t,multizás céljából,de az istenért sem tudom a nyarat beállítani,állandóan telet kapok,pedig kétszer lement a DOS-os ablak "0" választás után...
    Ez miért van?
  • zsoltfireman
    #21372
    Egy kicsit fáradt voltam már,biztos,hogy szebb is lehetne....
    Ráadásúl még egy Super Hornet tail template-t is összedobtam elötte...
    Hogy csinálom ilyen gyorsan??? Imádok skinezni!
    Mindjárt felrakom!
  • Molnibalage
    #21371
    Annyira furcsa nem kanfúron látni...

    (Hogy csinálod ilyen gyorsan egyébként?)
  • L Viper #21370
    Te aztán egy termelékeny, jómunkásember vagy
  • zsoltfireman
    #21369
  • JoeDestroy
    #21368
    Figyelni holnap a postokat!
    kb 4-től ráérünk, és repkedünk:) (ez a terv :D )
    Nekem már a péntek ? és a szombat (Katalinbál!) nem jó..
  • Molnibalage
    #21367
    Érdemes egy 'amatőr' előadótol is meghallgatni. Mostnában fura módon sok kedvenc számomat hallgatom meg kicsit másképpen.

    Például ezt és így.

    Vagy így.

    Mai zenei rovatunk végéhez értünk. :)
  • Molnibalage
    #21366
    Ez volt a földi karmeseterek poénkodása elején. :)

    Ne tudd meg hány zene vár videólkippre. Olyan cirka 14-15!
  • Scottt
    #21365
    Eddig Pápánknak elég sok problémája volt(hardweres)az én asszme most 6 éves gépem 1 hardweres problémát sem produkált eddig.
    Pápá kárpótlásul az elmaradt multiért.Te szereted a klippek alá a zilyen zenét nem?;)
  • JoeDestroy
    #21364
    Nincs mit.
    Holnap :)
    Nálam nyár volt, napsütés (helyett vihar) :D