52965
  • Gundark 1 1
    #21323
    hihihi :) Nem repülő.. De annak a 24 literes motorja van benne. Talán nem árulok el nagy titkot.. Megy mint a rosseb

  • Molnibalage
    #21322
    Este 7 után jó nekem előreláthatólag.
  • zsoltfireman
    #21321
    Sziasztok,szia Joe!

    A Holnap jó! Mindenképp jelezzd,hogy mikor....
  • JoeDestroy
    #21320
    Holnap lenne jó délután. Szerintem Zsoltinak is.:)
  • L Viper #21319
    Ejj de kis gonos vagyé :)
  • Molnibalage
    #21318
    Vagy movies mappa töröl, örül. Esetleg AF töröl, örül.
  • L Viper #21317
    Movies mappa átnevez - játszik - örül...
  • netmester
    #21316
    az af nem megy. indítás után fekete képernyő, légvédelmi sziréna
  • Molnibalage
    #21315
    Szerintem is csak PS. Aragornák tervezik, hogy ők is össze PS-elnek egy ilyet. Értjük ám a tréfát. :)

    FF4 teszt még mindig senki? Sebaj. Van más dolgom is. Szép skinek gyártása. Csak Aragorn tenne már be a preview thredbe párat. Eddig az összes nagyon bejött neki és a többieknek is.
  • repvez
    #21314
    Ahogy nézem PS-ben sikerült az árnyékot rátenni, ha nem akkor elég jo csak kár hogy önárnyék nincs és dinamikus se.
  • Molnibalage
    #21313
    Ez meg hogyan?
  • Molnibalage
    #21312
    FF4 multiplayer tesztre ki ér rá ma egy fél-egy órára? Az IR keresők érzékenységét tesztelném egyes esetekben dogfightban. Fontos lenne.
  • JoeDestroy
    #21311
    Minority. Bocs.
  • JoeDestroy
    #21310
    Minotiry Report...
    Új játékvezérlés a láthatáron..
    Home page.
    3D(esetleg 2D) click pitben a billentyűzetet egeret el is lehetne felejteni :)
  • Molnibalage
    #21309
    Kis szösszenet a fejlesztés nehézségeiről.
  • L Viper #21308
    Ne sírjál Luxion, lesz nemsoká angol eredeti verziód :-D
  • polluxware
    #21307
    hát tényleg nem megy az AntiSF 64-bit alatt

    próbáltam egy újabb verziót amit 64-bit-re írnak ugyan,de azzal sem megy a dolog..

    állítólag az FS megy alatta szépen amit mondjuk lehet hogy érdemes kiprószálnom
  • L Viper #21306
    Az jó, az AF-ben sem lehet ráncigálni :-)
  • L Viper #21305
    Igen, szép nagy F16-os. Lelóg a szárnya a koksani kifutóról is!

    Maxra azt a csúszkát!
  • Molnibalage
    #21304
    Ez a jövőben elvileg meg fog oldódni. Bubble slider már rég nincs a betában és szóltam, hogy a másikat is ki lehetne nyírni...
  • JoeDestroy
    #21303
    Csak hogy minden NAGY legyen? :))))
  • L Viper #21302
    Akarom mondani Magnification.
  • L Viper #21301
    Ne csodálkozz, az ilyenek húzgálják észnélkül a csúszkákat maxra, pl: Vehicle Manification .
  • Molnibalage
    #21300
    Ja.

    Hát ez érdekes. Az elmúlt pár napban több ember is kérdezte, hogy mi az a 2D/3D világ. Ez mélyütés a javából. Ezek el sem olvasták semmilyen szinten a kézikönyvet? Azt hittem, hogy köztudott ez és, hogy mindenki ismeri ezt a tényt...
  • Buren
    #21299
    A korai daraboknak még a védelmük is elképesztő volt... 16 db 20 mm-es (!) gépágyú...

    Aztán úgye később irreveláns lett az ekkora mennyiségű önvédelmi ágyú hordozása, dehát papíron akkoris jól mutat.
  • Molnibalage
    #21298
    Hát igen... A dugattyúmotor repülőgép fejlesztés csúcsa volt. Egyben meg is mutatta, hogym miért nem járható út a jövőben.
  • Gundark 1 1
    #21297
    Igen :) Az aluminium felhő mérete a brutális :) Szerintem azóta sincs olyan gép amire a hangárt tolják rá :) A szárnyban menet közben lehet szerelni a motorokat.. :)
  • polluxware
    #21296
    ez biza így van.. de azér trükközök rajta még
  • JoeDestroy
    #21295
    A kis játékos :)
    Polluxion!
    Nem próbáltam 64 biten az antif*st. De szerintem nem lesz jó a driver.
  • Scottt
    #21294
    Nem ez túl ronda, hogy szép legyen:)
  • L Viper #21293
    Annyira ronda, hogy már szép.
  • Molnibalage
    #21292
    Goblin és az Alumíniumfelhő. :)
  • polluxware
    #21291
    minyócas
  • Gundark 1 1
    #21290
    Te ne gyanusiccsá megint Lantlénykém :) Nekem sp3as ikszpém van. Gondolkodtam a visztán de lebeszéltem magam róla. No meg az én gépemre mivel 3 giggás egymagos nem is kell igazán. Ez a sima ittend hasiccsa :) Igaz van benne 4 giga ram. Én vindóz 7 hivő vagyok. :) Mert az jó lesz nekünk, mert az jó. Már most, csak elég sokat kell mondogatni :) De ha már pápai áldás van a dolgon. Korán elpuffogattam a "örök szerelem" szót. Most inkább ez a szerelmem :) Mindig is tetszett, a koncepció is meg a gép is.

  • Molnibalage
    #21289
    Falcon szempontjából hogyan viszonyul a 64-bit? Számít az? Szerintem nem, hacsak nincs 2GB RAM-nél többed. Mennyit bír kezelni a sima XP? A videókari + RAM számít együtt?

    Bár nem vagyok házigazda, de az FS offolást légyszíves az FS topikban ezentúl jó? Úgyis megismertjük egymást ott is, csak legyen valami egységes képe a topiknak. Persze érdekes videók ás képek repcsikről továbbra isjöhetnek.
  • polluxware
    #21288
    hát nem megy az SF akkor lehet bűvészkedni...
  • Solt
    #21287
    Nékem is 64 bites Vista van fent... az eddigi legjobb op rendszer szerintem!

    De, BS-hez nincs 64 bites SF driver...

    Egyébként érezd magad lehordva... van topikja a cápának! :D
  • polluxware
    #21286
    elvtársak.. és nem elvtársak

    zsír a winxp 64-bit edition.. ha valki nem akar 32-bites drivert kezelő progival szuttyogni, akkor csak ajánlani tudom..

    egy kérdés:

    BS-t még nem próbáltam de az antiSF az felmegy 64-bit-es OS-re?
    Mintha Gundark, vagy Joe Meklovszki említette volna hogy 64-bites Vistája van...
  • zsoltfireman
    #21285
    Köszönöm!
    De akkor is a legjobb addon a Microsoft F-16!!!
    Én is küldök nemsokára egy pár linket FSX-hez......
  • JoeDestroy
    #21284
    Néhány apróság az FSX/2004-hez!
    PL A-10, Typhoon, Spit, Mitchu F-2, C-17 és egyebek.
    Zsolti, Ez az a link amit már említettem :)