52965
  • polluxware
    #21563
    Tornado IDF az benne lesz alapból az FF5-ben? azon csak A-G mód van:)
  • polluxware
    #21562
    ez aztán szén volt a kazánba
  • polluxware
    #21561
    most úgy őszintén.. te valamit elfogadtál valaha is ami nem a te kezed műve volt?

    én alapból nem nyomok FF4-el kampányt soha mert ráuntam az idegesítő hibákra, amik remélem az új verzióban orvosolva lesznek.

    pl:

    a radar módok közül a TWS-nek totál nincs értelme mert az ellenség csak úgy ficánkol jobbra balra, majd oldja a lock-ot. az egy dolog hogy érzi hogy befogták, de megfordulni 1miliszekundum alatt??

    a rádió forgalmazás egy vicc AF-hez képest

    egyszerűen mindig oda jukadok ki hogy sokkal csúnyább az AF de akkor is jobban kézre áll, és használhatóbb.

    vagy példul a a külső kameranézetek amikor padlock-ol egy ellenségre, ami RV-nél úgy műkszik hogy tutira a 30km-re lévő riksa kocsira áll rá a hátam mögött bandukoló mig29 helyett.

    nekem ez a két legfájób hibája az RV-nek... A-A radar mód, rádió forgalmazás
  • Molnibalage
    #21560
    Ennyi. Akkor valszeg túl sok bűvészkedés lehet a Falcon verzióban. Tedd fel újra az FF4-et szerintem.
  • Buren
    #21559
    Jópof, nekem Gandhit kitalálta.
  • zsoltfireman
    #21558
    Ez meg is történt....és?????
  • Molnibalage
    #21557
    Ahogy a readmeben van. A theaters bemásol a főkönytárba és a theater lst átírva. Ennyi.
  • Molnibalage
    #21556
    Én Charles Yeagerre gondoltam, de nem találta el. :)
  • zsoltfireman
    #21555
    Ez érdekes...Neked,hogy ment????? Engem hiba üzenettek kidobott mind a három campaign-ból!!
  • repvez
    #21554
    ja szt. Istvánnál nálam is befürdött.De Pamela Andersont az egyböl tudta :D
  • Gundark 1 1
    #21553
    Az enyémet nem találta el :) Még a listában sem volt :)
  • repvez
    #21552
    Nagyon OFF, de marha jol el lehet vele lenni:
    a dzsin kitalálja hogy kire gondoltál
  • Molnibalage
    #21551
    Megnéztem a Norhern Typhoon hadhjáratot. Khöm... Valóban nehezebb az átlagosnál, de sajnos a srácnak szerintem rossz elképzelése van arrl, hogy hogyan kell nehéz, de egyben normális hadjáratot csinálni.

    1. Szimplán fogta és telinyomta aránytalanul sok fejlett géppel az északiakat. Sok MiG-29 és Szu-25. Van még H-6 is mikor az soha nem volt Észak-koreának...

    2. A DMZ végig védve van SA-2-vel, de irrális sűrűsséggel és agyatlanul. Kb. 20 SA-2 van a DMZ mentén végig, de nincs összemixelve mással.

    3. A kék oldalon levő gépek pozícionálása és típusai finoman szólva is érdekesek. Olyan gépek vannak ott amik a valóságban soha nem is állomásoztak ott (erősítésként viszont jöhetnének...). Viszont így érdekes alapból is a játék, mert pl. AMRAAM-os F-16C géppel kísértem F-111F gépeket.

    4. Ha már rászánta megát és lettek külön helyszínek talán normális adatbázist is alá lehetett volna rakni.

    Összegezve a szándék jó, csak kissé agyatlannak tűnik az egész... "Nyomjuk tele powerrel északot 'oszt jóvan" elvet követi. Ennél még az én nagyon-nagyon WIP hadjáratom is fényévekkel kifinomultabb... A számdék a fontos.
  • Gundark 1 1
    #21550
    Az enyémet nem tudnád űberelni. Világitó neonzöld festés (gyöngy,természetesen) nonfigurativ tatook az oldalán, 3 db 20 mms gépágy, 2 csörgő, és 12 Aamraam az alapfelszerelés, valamit két hajtómű, egymás felett, mint a lightntning-ben. Helyből száll fel, és 3x hangsebesség az utazótempó. Természetesen kék és piros neonok világitanak rajta.
  • Molnibalage
    #21549
    Az a baj, hogy nekem gyakorlott játékosra lenne szükségem. A modellezés egyes részeit tesztelném.
  • DANIELE
    #21548
    Én ráérek!
  • Molnibalage
    #21547
    Multi tesztre ki ér rá most?
  • Wampa
    #21546
    Az lehetne a cime:Need for Speedfalcon
  • Wampa
    #21545
    Üdv Big G.

    Nem is hülyeség,csináljunk tuningolós Falcont:)
    Elősször kapnál egy A-t a végén meg a Block-60 ast.
    Minnél több pénzt gyűjtenél,annál jobb fegyvereid lennének,Zsolti
    csinálna skineket,alaptól a csicsásig,Balázs átirná a cuccot,hogy lehessen
    titán szárnyvégeket,karbonszálas féklapokat feltenni,tuning disztárcsákat a futókra......Egyre jobb helyen lehetne venni reptereket,egyre nehezebb pályák....Az utcsó szinten a főboss lehetne egy nagy Godzilantlény,védené egy csomó náciufó.....
    Néha ki lehetne szállni a pitből,ott meg nyomnánk FPS-ben.....
    De f...a vóna!!!:)
  • JoeDestroy
    #21544
    Jaja!
    Link volt? Kár hogy már nem láttam..
  • DANIELE
    #21543
    Hello, VIPER terveztek e mostanában multit RedViperrel, mostanában nem voltam jelen nem vagyok képben. De látom, mindig akad egy két kavaró kiscsávó, ahogy olvasom a hozzászólásokat.
  • L Viper #21542
    Szerintem nem tudta, hogy ez a topik vén hülyék gyülekezet, velem az élen, meg közepesen vén hülyék is vannak, illettve feltörekvő ifjú titánok, hogy őket se hagyjuk ki :-)
  • Gundark 1 1
    #21541
    Na mostan Bácsi, maga lenni itten a kommunikációs S/S :) Maga érti hogy mit akart ez a Solikka gyerek? Mert ha azt gondolta hogy "kárt okoz" a számittógépemben, akkor kb 12 éves lehet. Vagy tényleg keresett valamit (?) és csak ennyire szerencsétlen? :)
  • L Viper #21540
    Az bizony ! Arra gondoltam.
  • sindelnet
    #21539
    Ja... a kedvenc kínai oldalunkon,de abban nem volt semmi új dolog,úgy emlékszem...
  • L Viper #21538
    Azt én sem értem.
    Volt egy nem hivatalos dolog 1.0.0.5 néven, az kéne neki ?
  • sindelnet
    #21537
    BALÁZS, nem tudod bannoltatni ezt a barmot?
  • sindelnet
    #21536
    Sztem húzz a k. mamádba...
  • L Viper #21535
    Na mostmár húzzál a francba a trójais oldaladdal együtt !!!
  • solikka
    #21534
    Szóval igy sem értitek?
  • sindelnet
    #21533
    De mi ez a telepítési követelményeknél?
    :Falcon 4.0 + FF4 RedViper + Fix 1.0.0.5
    Csak fix 1.004-ről tudok...
  • solikka
    #21532
    [moderálva]
  • L Viper #21531
    Egx videó.

    Képek-SuperPak kabin :-)
  • L Viper #21530
    Hmmm jónak néz ki...
  • L Viper #21529
    Komolyan mondom nem tudom miben kéne segíteni. Eléggé nem világos, hogy pontosan mit szeretnél.
  • netmester
    #21528
    vagy kerozint :)
  • polluxware
    #21527
    ne önts olajat a kihunyó tűzre (vagy benzinyt:)
  • Molnibalage
    #21526
    Szemeteled még egy ideig a topikot? Nem kéne...
  • solikka
    #21525
    Hát senki sem tud segiíteni :(:( :D
  • Molnibalage
    #21524
    Kijött a spanyol helyszín.