52965
  • L Viper #21603
    NWS - Nose Wheel Steering :-)
  • L Viper #21602
    Ez csúnya volt! Miért lennél számkivetett ?
  • polluxware
    #21601
    Van itt olyan aki még nem látta a Generation kill-t??

    hmm???
  • polluxware
    #21600
    banner alatt van egy olyan hogy Magyar Honlap, ajánlott elolvasni mert magyarosan zanzásítva van benne minden az RV-ről..

    ajánlott elolvasni mert ha nem, itten a fórumban van egy agresszív dev tag aki dúúrván beszól ha nem olvasod el a könyvét!

    ja és nehogy kipróbáld az AF-t! még a végén megtetszik oszt úgy jársz mint én...

    számkivetetten.....
  • Cirrus79
    #21599
    Köszi szépen, máris kipróbálom...:) Ja és megkeresem a kiosztásban, hogy vajon minek csúfolják...:) Kösz mégegyszer.!
  • L Viper #21598
    *azdmeg Balázs, már mentem volna aludni, de még mindig ezeken röhögök
  • Gundark 1 1
    #21597
    Luxi, nem szabad megnézni az ilyen filmeket még egyszer felnőttként :) Gondolj csak a vasmadarakra :) Tényleg az még nagy királyság volt. Minden manővernél megváltozott a felségjelzés, néha még a gép is. Eztet még a Raptor se nem tuggya :) Egyébként miért nem kaphatok párttagságit? Mert rávilágitottam a párton belül dolgokra? Ezt reformkommunistának hivják :)

    Cirrus, a legjobb helyre jöttél. Ez itt a magyar falkonklub :) És ha jól emlékszem akkor jobb shift meg ami mellette van nekem a pont. De én már régen használtam, mert rája van téve a ziksz52re :)
  • L Viper #21596
    Magyar billentyűzeten: Jobb Shift és a mellete lévő mínusz egyszerre benyom.
    Amúgy ott van az :-) a keyhelpen is.
  • Cirrus79
    #21595
    Sziasztok!
    Kb. 10 éve szimulátor fun vagyok, de csak most kezdtem a Red Viperrel foglalkozni... Nem tartom teljesen lámának magam, és az angol is megy úgy ahogy, de egyszerüen nem találom a bill. kiosztásban, hogy mivel tudnám az orrkerék működtető mechanizmust életre kelteni...:) Tudna valaki segíteni? :) Mégis láma lennék? :)
  • polluxware
    #21594
    Háát Gundark visszaszíttam amit mondottam.. ez a film régesrég nem tünt ennyire idiótának..

    ettől még a horda mighuszonnyóócasok is hihetőbbek voltak

    dúúúrva ennyi év távlatából.........
  • Molnibalage
    #21593
    Hatalmas OFF, de nézzétek meg az összeset. És sírva röhögtem végig az összeset.
  • polluxware
    #21592
    lejött a Tűzmadár akció!!! jó kis 1megás nyet

    ha még nem említettem volna:

    Generation kill megnézni!

    isohunt.com fen van az összes rész + feliratok.hu

    nem kihagyni!
  • polluxware
    #21591
    Hát Gundark... én meg már azthittem neked is mehet a párttagsági...

    ejjj

    Én csak azt tapasztalom hogy egy 20mérföldön belüli célpont ami egy magasságon van velem folyamatosan ledobja a lockot.. RWS-nél!

    ja és szembe repül velem...

    a rádió meg olyan hogy mindenki dumál mindenfelé és senki se hall semmi értelmes infót, csak amikor már késő.. lehet csatornát szelektálni, de még ekkor is bele-bele dumálgat olyan package akinek nem kéne.

    Tetszik az RV mert élmény vele örömrepkedni, csakhát az AF AF:)

    Biztos az a gond hogy AF-el kezdtem el falconozni, és ahhoz szoktam hogy ott flottul mennek a dolgok.
  • Molnibalage
    #21590
    Fent van a tárhelyemen az is. 2003-as évfolyamban volt. "Ha rövid a kardod..." címet viselte.
  • L Viper #21589
    Jahh, láttam a screeneken, de még nem raktam fel.
  • sindelnet
    #21588
    Ilyen szép a víz a Spanyol helyszínen,ha vknek sikerül feltenni.
  • L Viper #21587
    Olyannyira, hogy amikor az Aranysasban volt a BVR cikk ( már jó régen ), ott is bezony a Falcon4 radarképei voltak az illusztrációk az üzemmódokhoz.
  • Molnibalage
    #21586
    Mert a beaming és földháttér miatt a radar elvesztheti a célt. Nincs itt semmiféle bug. A Falcon egyik legütősebb modellezéi része, hogy a BVR légiharc összes főbb változójával számol.
  • Gundark 1 1
    #21585
    Te nem számitasz :) Veled minden megtörténik ami a szövetségeseddel :) Szinte könnybe lábad a szemem mikor visszaemlékszem az első találkozásotokra Polluxionnal, a felkelő nap (érted.. NEM lemenő, nem utalgatunk, mig a felkelés..Érted? :) első sugarai derengőn megvilágitják a Vörös Teret, megcsillan egy sugár a Lenin mauzóleumon, s Ti álltok ott sorban, a sok jómunkásemberrel, akkor még nem ismertétek egymást, csak az eszme fogott össze, és beszélgetni kezdtetek a szovjet légierőről, illetve arról hogy miért az Elvtárs a példaképetek Ebből filmet kéne csinálni. Mindenképpen benne lesz az is mikor Lenin elvtárs szónokol a munkásoknak, egyszerű kétkezi jómunkásemberek által kézzel gyártott (kiemelve a kétkezi munka dicsőségét) Rolls Royce-án állva. Mikor visszatért svájci számüzetéséből. Amikor először hallottam arra gondoltam hogy a számüzetés szar dolog. De akkor miért oda küldték? :) De később rájöttem, hogy megvilágtsa a jómunkásemberek elméjét akiket kizsákmányoltak a lantlények.
  • Scottt
    #21584
    Én viszont észleltem néha olyat, hogy tényleg magától ledobta a lock-ot.De van amikor megmaradt^^
  • L Viper #21583
    Én leginkább TWS-t használok RV-ben is, de nem vettem észre anomáliákat.
  • Gundark 1 1
    #21582
    Luxion, ha jól emlékszem akkor a TWS-nek pont az az értelme hogy a kuncsaft nem kap sipolást a fülébe a befogástól, mint az STT-nél. Igy van meglepi. :) Nekem hosszúlövésnél még szinte soha nem dobta le a lokkot.
  • Scottt
    #21581
    De engem de érdekel Spanyolország:D
  • L Viper #21580
    Ha jól emlékszem két 1.0.0.5 volt. Az első ami kiszivárgott még jó régen, a "kabinos". A másikban már nem voltak kabinok, de az SRTM domborzat igen.
  • sindelnet
    #21579
    Sőt ,lehet h még EZ is kell hozzá...
  • sindelnet
    #21578
    Jaja,de az új kabinok közül egy sem volt működőképes.
    A spanyol helyszíntelepítés előtt egy másik nem hivatalos patch szükséges,pontosabban csak a SRTM_Ko_RV_04a.exe,ami a domborzatot fésüli át.IDE feltettem,de aki kipróbálja,az egész Falcon4 főkönytárról csináljon backupot előtte!!!
  • Scottt
    #21577
    Aza kínai hülyeség bmeg
    Egyébként amit találtak régebben a srácok az 1.005 amiben új kabinok voltak.Asszem valami nagyon régi-és nagyon zárt cucc volt,de semmi xtra nem volt benne.
  • Molnibalage
    #21576
    A Nordicot nézzéteg már meg, hogy működik -e BMS alatt!
  • Molnibalage
    #21575
    Milyen kínai hülyeség?
  • sindelnet
    #21574
    Lehet,mert 1.004 alatt nekem sem működik:(
  • L Viper #21573
    Egy linket dobtak a Frugalsra. Itt egy rakás hadszíntér a Falconhoz, már a Spanyol is közte van, onnan is tölthető.
  • L Viper #21572
    Vazzeg, tényleg az a kínai hülyeség kell neki az RV-hez, megkérdeztem Revientort.
    Ha jól emlékszem abban volt integrálva SRTM domborzat.
  • Scottt
    #21571
    Már több mint hat órája bannolták:)))
  • zsoltfireman
    #21570
    Solikka! Miért nem húzol el innen a f....ba??????
    Keress egy olyan fórumot,ahol gyógypedagógiás gyerekekkel is foglalkoznak....
    Ez jó tanács!
  • zsoltfireman
    #21569
    Na,ez sem működik.......
  • polluxware
    #21568
    Nehari de nem én kötök bele minden szarrba..

    de kötekedik a fene, csak elmondtam mi nem tetszik az RV-ben.. és hiába magyarázod meg, ezek számomra több esetben tapasztalt idegesítő hibák

    de ez szubjektív

  • Molnibalage
    #21567
    Mindhárom.
  • Molnibalage
    #21566
    "most úgy őszintén.. te valamit elfogadtál valaha is ami nem a te kezed műve volt?"

    Igen. Hány százaléka az én munkám az egész Falconnak? 1%? Maximum...


    "a radar módok közül a TWS-nek totál nincs értelme mert az ellenség csak úgy ficánkol jobbra balra, majd oldja a lock-ot. az egy dolog hogy érzi hogy befogták, de megfordulni 1miliszekundum alatt??"

    Ezt nem vágom. Miről beszélsz? A sima TWS "befogást" nem érzékeli. Tudom, mert most hadjárat alatt teszteltem le Szu-25 gépek ellen. Lazán nem fordultak meg és főleg nem 1 ms alatt..


    "a rádió forgalmazás egy vicc AF-hez képest"

    Miért is? Azért mert lassabb? Néha kicsit beragad a dolog, de viccnek nevezni elég sértő.


    "egyszerűen mindig oda jukadok ki hogy sokkal csúnyább az AF de akkor is jobban kézre áll, és használhatóbb."

    Én meg mindig oda, hogy repülök vele egy bevetést és aztán elegem van belőle. Cirka egy hónapja belekezdtem egy hadjáratba. 3 bázis ellen hoztam létre támadó bevetést. A 3 legfontosabb repteret az első hullámban simán leradíroztuk minimális veszteséggel. Aztán azt csináltam amit akartam. Az AI összevissza két MiG-29-et emelet fel ellenünk, pedig szándékosan a hadjárat elejétől számítva 30 órával szálltunk fel és 20 perc volt az út oda. Eh...


    "vagy példul a a külső kameranézetek amikor padlock-ol egy ellenségre, ami RV-nél úgy műkszik hogy tutira a 30km-re lévő riksa kocsira áll rá a hátam mögött bandukoló mig29 helyett."

    1. A Padlock 8 mérföldig működik.

    2. Talán olvasd el a priotitásokat.

    3. Talán tedd realisticra és nem enhanedre.

    Pollux az a baj, hogy úgy ítélsz, hogy nem ismered annyira őket, mint én. Meg mintha kicsit élveznéd, hogy kötekedhetsz velem.
  • zsoltfireman
    #21565
    Hja,ez most AF,RV,OF-hez készült????
  • Molnibalage
    #21564
    A Tornado az későbbi patchben lesz tudtommal, nem sokkal az FF5.0 kiadás után.