52965
  • Cirrus79
    #21723
    Szervusztok! Újabb problémába ütköztem...:) Uninstalláltam a red vipert és felraktam az openfalcont... Ahogy indítanám a küldetést (mindegy mit) a töltő képernyő alá az xp bedob egy hibaüzenetet hogy unable to read bitmap... 177. error etc... Gőzöm sincs mi lehet a gyík...
  • zsoltfireman
    #21722
    OFF


    ON
  • LeonSilver
    #21721
    Sesevót jó ...
  • Scottt
    #21720
    Régóta szar^^
  • JoeDestroy
    #21719
    PM ment.
  • Solt
    #21718
    Na ez nem tudom, hogy sikerült! A keresőt használtam alul! :((
  • Solt
    #21717
    RV OF
  • zsoltfireman
    #21716
    OFF



    ON
  • Wampa
    #21715
    Hú,Papi
    A külső-belső sötétség :)kihozza belőlem Lőrincze professzort:)
    Tehát:akkor és egyelőre....sorry.
  • Gundark 1 1
    #21714
    Ám legyen. Mi bevállaljuk :)
  • Scottt
    #21713
    Kép címének másolása új ablakba ott frissít egyet tádámm:)
  • Molnibalage
    #21712
    Ha kijön van egy tippem mi lesz a top10-es lista első helyén. :)
  • Gundark 1 1
    #21711
    Véletlenül ránéztem a számlálóra :) Höhö : ez a 21.711. hozzászólás . És még kis sem jött az FF5 :)
  • Molnibalage
    #21710
    Egy kis szépség. Asszem fel fogom még használni máshol is.

  • Wampa
    #21709
    Üdv
    Ammor lehet hogy letépem a netről ezt a Kubuntu jószágot.....
    Mert igy elég khaki:)a Linux alatt a kép.
    Windows alatt elég jól be fogom tudni állitani,bár a Falcon sehogy se akar oké lenni,elképesztő rondák lettek a 2D fülkék,van amelyik nem is jön be nativ felbontáson.Egyenlőre nem verem a falba az örömtől,hogy lecseréltem a crt-met:(
  • Buren
    #21708
    OFF
    Ha mást nem a képekhez írt szöveget olvassátok el. Nekem a film maga is kaki volt mikor megnéztem, de ezekkel a bakikkal már egyenesen röhej ...
    ON
  • JoeDestroy
    #21707
    Ja aha.. az :))
    Sorry!
    Linux alatt a KDE v. a Gnome Xwind. nálad a favorit (nem emlékszem mit favorizál az UHU). Az Ubuntu Gnome, a Kubuntu KDE4 felületet ad alapnak, és minden támogatása megvan mind hardwaresen, mind soft ügyletben. Felajánlja az ATI telepítést, valamint a játék csomagban benne van a FlightGear (FS klón OGL alatt, és a joyok minden kütyüje támogatott)
    Ha érdekel, ez újabb és támogatottabb mint az UHU. Egy CD-nyi telepítés után a csomagkezelőből elérhető minden. Én is jókat szórakozok (és még többet tapasztalok) vele :D!
  • Wampa
    #21706
    Köszönöm.....
  • sindelnet
    #21705
    RV parancsikon tulajdonságai/Cél/RedViper.exe után teszel egy szünetet,és beírod,hogy -hires
    Okézod,és a játék a felbontások teljes skáláját felkínálja
    a Setup/Graphics menüben.
  • JoeDestroy
    #21704
    THX! :)
    A simeket én is 32bit XP-n nyomom :))
    A Vista még nem lett haverom...
  • Bucser
    #21703
    FCC-2-t használok.

    Érzékeny a kóboráramra meg a feszkó ingadozásra szóval kell neki egy jó táp. ellenben rettenetesen pontos, nincs mozgó alkatrésze és úgy működik mint a valódi F-16 stick (azaz az eltérítési erő nagyságát méri és nem a mértékét. Teljesen testre szabható.)

    Az egyetlen gondom, hogy nincs időm játszani (mióta beköltöztem szegedre (cirka 14 hó) bent van a dobozban és várja a helyét és a sorsát.)

    Ja és nagyon helyem sincs rá.:(

    Jahh másik dolog 64 bites driver csak vistaára van XP-rte nincs. ezért midnen simem 32 bites xp alatt van.
  • Wampa
    #21702
    Az oké,a Samsung nagyon oké!
    Eddig mindig crt-m volt,kivéve miukor laptopot használtam,eddig nem dobtam el az agyam tőle....szemkimélés céljából szereztem,de eddig csak gúvadok:))
    Azon gondolkodtam,ez a pixelesség végig ilyen marad?
  • Wampa
    #21701
    Üdv Joe
    Windows alatt oké,fent van az Lg drivere is.
    Csak az RV van fennt,ATI1600 PRO van,marad is amég ez az AGP s alaplapom van(
    A Linux Uhu2.0 de Linuxot csak szeretem,hót hülye vagyok hozzá,igazából azért csipem az Uhu-t,mert jó nagy csomagból választhatok progikat,meg
    a netről is egyszerűen beépülnek.....banyek,drivert feltenni nem tudok(igazából semmit se)
    Most olyat kérdezek,hogy kiveszed az agyad és földhöz vágod:)
    Mi a gömörci túró az a hires?
  • zsoltfireman
    #21700
    Megvan már a monitorom egy 19-es SAMSUNG 1280X1024 5ms 33ért....
    Csütörtökön megyek érte......
  • JoeDestroy
    #21699
    Én is kérdezek.
    TM HOTAS tulajok, kinek van mod-olt joy-a.
    FSSB vagy Über II nxt, vagy valami; és mik a tapasztalások velük. (működés, érzékenység, beszerzés stb.)
    A 4mm-es torziós rugókat erősen ki fogom cserélni valami alternatív megoldásra. Sem a DCS-nél sem az IL-2-nél nem haverom mikor állandó irányítás kell. (Állandóan jobbkézre edzeni sem egészséges :))) )
    PM jöhet ezerrel!!! :)
    A CH Pro Pedál integrálását a HOTAS-ra megoldottam, nagyon prímán megy és a régi progiknál, ahol még nem volt több eszköz kezelés (pl. BMS1.03) így már minden funkció a megfelelő helyre tehető!
  • Molnibalage
    #21698
    Igazából a -hire kapcsolót defaultba beírhatná az install. Bajt nem okoz, ha be van lőve, de hiánya igen.
  • JoeDestroy
    #21697
    Milyen a vid kártya? Windows alatt megy a felbontás?
    Falcon: RV, BMS, OF
    RedViper.exe -hires -> 1440x900 max lesz.
    F4-BMS.exe -hires
    AF-ben alapból kiválasztható a windowsos max felbontásig

    Linux: Ha fent van a kártya meghajtó, akkor annak is ismernie kellene.
    Nekem az ATI-t 1680x1050x32 re belőtte. Előtte meg 1280x960 volt.
    Kubuntu 8.10
  • Wampa
    #21696
    Tiszteletem uraim
    Lecseréltem a hűséges crt-met egy tft-re.
    Zsoltinak:Lg,wide,19 colos,30k alatt az Electronicsban,meg a Tescóban,adtak 72 óra pixel garanciát,én a Tescoban martam fel,előtte kivertenm a gyerekből,hogy egy pixelhibánál is kicseréli.5milis,1000:1 kontraszt,1440x900 max res.,van benne pár beállitott profil,jó a menűje(olyan LG-s)ki lehet kapcsolni a power gomb ledjét,ami nem hátrány.
    Szerintem Windows alatt jól beállitható,Linux alatt egyenlőre hányás,mert
    nem tudok nagyobb felbontást állitani,mint 1024x768,igy pixeles.De lehet hogy csak crt-hez képest?
    Viszont a Falcont széthuzza (ott is a legnagyobb 1024x768),elég szar.
    Ha vannak jó tanácsok,hogy tökéletesithetem,ne tartsátok vissza:)!
  • Molnibalage
    #21695
    Ok, majd akkor intézkedek az ügyben. Hála istennek itt nem kell moderálgatni csak elrontott posztokat kell eltüntetni. :)

    Más. Megdupláztam a sávszélt és most már 8Mb/512 kbps. A vicc az, hogy most olcsóbb mint eddig, mert időközben árat csökkentett az Inivitel, csak ez visszamenőlegesen nem vonatkozik rám. Kedves...
  • zsoltfireman
    #21694
  • Bucser
    #21693
    Akkor kérj házigazda jogot.

    1000 HSZ-t megélt a topic és szerintem megszavazzuk ha kell.

    [email protected] címre küldheted. (meg szerintem elég sokat le is tettél az itteni Falcon community érdekében, még ha sok mindenben nem is értek egyet veled.)
  • Molnibalage
    #21692
    Nem, tüzes rókát. Törölni nem tudok, kérd meg a moderátorokat. Nem vagyok házigizda.
  • Solt
    #21691
    Na jó, feladtam... :((((

    Töröld Balázs, köszi... :(
  • Solt
    #21690
    Gondolom IE-t használtok! :) Berakom azzal is...

  • L Viper #21689
    Egyik sem látszik nálam sem.
  • Solt
    #21688
  • Solt
    #21687
    Pedig nekem látszik, nem hibás a link... egyébként egy SU-27-s...
  • Molnibalage
    #21686
    Nem látjuk...
  • zsoltfireman
    #21685
    cobra...
  • Solt
    #21684
    Egyetértek, kifejezetten ronda! Az én szívem csücske Ő