52965
  • Wampa
    #21763
    Üdv Zsolti
    Meg kellett volna kérdezni mennyi van raktáron......amugy azt is kérdezd meg,hány hibás pixelnél cserélik.
    A T.-ban felmértem hogy csak kirakva annyi van ,hogy lesz még februárban is,
    aztán megkérdeztem a pixelt.Azt mondta a csávó hogy 3 felett,de mivel rondán néztem,hozzátette 1 nél is .
    Amugy tényleg bekaphatják a yetinek,hogy a gyikba válalják a pixelgaranciát ,amit
    nekik kell cserélni,ha nincs is monitorjuk?
    Ezt nekik:


    Legalább egy 22 colos orosz CRT-t vettél volna ,amit a fejükhöz b...hatsz:)
  • Molnibalage
    #21762
    Mi az? Szokás szerint fostalicska a data és el sem indul...
  • JoeDestroy
    #21761
    Neked fülesre bizbasz van hozzá, vagy sapkaklipsz?
  • JoeDestroy
    #21760
    Nekem tőlük van.
    VirtualTransport. A garanciát is intézték, igaz az időbe telt, mivel a gyártóig ment. 45K.
  • zsoltfireman
    #21759
    Én így köszöntelek!
  • zsoltfireman
    #21758
    Köszi,és melyiket érdemes????
  • Solt
    #21757
    Én innen rendeltem! Korrektek, jó az ár, tuti nincs vám, és végig követhető, hogy merre jár a drága! Nekem 3. napon a kezemben volt...

  • zsoltfireman
    #21756
    Ok! Engem is érdekel TracIR!!!! De honnan????


    SAMSUNG 931BF vagy SAMSUNG 931C,melyik a jobb???????????
  • Molnibalage
    #21755


  • Solt
    #21754
    Üdv a klubban! :) "Beöltözés" után csak óvatosan, tőlem a család első látásra megijedt elég rendesen... azóta ez mérséklődött... most már csak hülyének néznek a fejhallgató + baseball sityak + trackir + kesztyű láttán! :D (kesztyű vezetéshez van :D)
  • JoeDestroy
    #21753
    :)))))))))))))))
    Megjött a mikulásom, megküldték kintről végre a garanciális fejegerem :D
    Hát csak precízebb mint a Freetrack... (bár az sem rossz, mig nem volt addig azt használtam megint.)
  • Molnibalage
    #21752
    Azután az eset után lett ingyenes (pontosabban annak hatására). Ne írj, mert lefutott dolog. Semmi értelme csámcsogni rajta.
  • zsoltfireman
    #21751
    Na ez igazán jó fej,lehet,hogy írok is nekik,mert akkora libiriót csaptak abból,hogy felraktam az elérhetőséget.....no coment!

    Hja,Samsung monitor; most vittem vissza pixelhibával,ott meg közölték velem,hogy kifutó darab és nincs több belőle,ne is keressek ilyen monitort ebben a felbontásban mert csak wide-osat fogok mindenhol kapni!Akkor mi az a duma,hogy pixel hiba esetén 72óra és cserélik?????
    Bekaphatják........ Extreme Digital=
  • Scottt
    #21750
    Tudom épp ezért annyira meghökkentő:)
    Egyébként a legdurvább szvsz a Mig-29:)
  • Molnibalage
    #21749
    Félig off. Vannak repcsik is. Az An-2 kabinon Aragorn beszart. Újra megcsinálja 0-ról az An-2-őt. Szép karácsonyi ajándékot adtam neki.
  • Molnibalage
    #21748
    Valami nagy gáz lehet ott. TGP képén nincs is not timed out felirat. WPN page meg csak akkor aktív, ha van Maverciked.
  • Scottt
    #21747
    Tudod egyszer még postoltam képet is hozzá.Talán a gbu-12es?Lényeg, hogy akármit nyomkodok egyszerűen Not Timed Out-ot kapok,márpedig a kedvenc fegyverem az LGB..Ha rampstartból indulok akkor van ez egyébként működik(training missionok)
  • Solt
    #21746
    Ok, köszönöm!

    Joe: Vettem, Nadja cirkunveniálva! Szpászívá(s)! :D

    Scott: No igen, ezt szeretném elkerülni! :) Most próbálok összerakni egy frankó RV-t... Cirrus kollégával nekifekszünk a magolásnak, hogy mire az új RV kijön, addigra első áldozók lehessünk! :D

    Balázs: A realism modot bármikor fel lehet tenni, vagy friss telepítésre érdemes? Utalsz rá a kézikönyvben, de (nekem) nem egyértelmű... köszi! ( Ne harapj! :D)
  • JoeDestroy
    #21745
    Az XSI integrálódott a 3D Studio MAX-ba.
  • Molnibalage
    #21744
    Melyik LGB? Mert az bug is lehet ám főleg, ha orosz..
  • Scottt
    #21743
    Nekem meg a 2D-s kabinok kutyulódtak össze annyira, hogy nem működik az LGB akármit csinálok azt írja ki, hogy Not Timed Out(mint a Mavericknél csak itt bármennyit vársz akkor sem fog át timeolni)
    :S
  • L Viper #21742
    Biztos egy régebbi ingyenes Photo Filtre stúdióval csinálta :-)
  • Molnibalage
    #21741
    Skinpack-ben benne van. Nem szedem ki, mert Raider már ingyenessé nyilvánította, csak Track IR-re gyűjtött vele pénzt. (Megjegyzem ez kissé érdekes mert, ha jogtiszta PS-re telik akkor talán Track IR-re is...)
  • Molnibalage
    #21740
    Aragorn engedélyével.

    Szerinte nem sokminden látszik, mert az SP3 is tudta ezt. Szerintem meg fontos. Azóta szar mindenhol akkor a G'lock. Nézzétek az időt és a túlterhelést. Ha már elkezdődött a 8-9G-s fordulók után akkor még 5G-nél is szürkülsz tovább! Azt is nézzétek meg, hogy a "realxációs idő" is elég hosszú. Szerinem ez az egyik legfontosabb újítás / javítás. Nincs olyan, mint amit FF4 / AF dogfightban tapasztaltunl. Végtelen hosszú 9G-s fordulók 450-600 csomóval és utánégetővel.
  • JoeDestroy
    #21739
    A mig-29 részen a config editorban Nadját kapcsold ki.
  • zsoltfireman
    #21738
    RV-hez Raider 3D cocpit a legjobb,ez F-16-hoz készült
  • Solt
    #21737
    Urak! Tudnátok kabin ügyben segíteni? Milyen nagy felbontású 3D-s kabinok vannak RV-hez? Főleg F16 érdekelne...

    Picit belekavarodtam már... most ott tartok, hogy a blk-30 már oroszul beszél hozzám! :D
  • Scottt
    #21736
    Igen nekem is feltűnt, hogy sablonos mozgás van.
    Pápa ha kielemzed,akkor sztem van egy helyed a NASAnál:)
  • Molnibalage
    #21735
    Csak azt nem írja a komment, hogy első próbálkozásból is két perc? Mert van mintázat a mozgásban. Ki lehet elemezni és nagyon sokáig el lehet játszani, hogy meg esem kell mozdítani. Anno én 31 másodpercig jutottam asszem.
  • Scottt
    #21734
    http://kepfelto**ltes.hu/view/080116/49_www.kepfelto**ltes.hu_.jpg
    CSillagot töröljétek ki
  • Scottt
    #21733
    Na kiből lesz usák pilóta?csak screenshottal hitelesítjük
  • Cirrus79
    #21732
    Köszi a segítségeket...:) Megoldódott, mint PVC a nitrohigítóban. Természetesen megint én voltam balfék! Mégegyszer, köszi!
  • Molnibalage
    #21731
    Aztahétszentségit! Ez full 3D kabin lesz.

    Péntekre meg lesz az új gépem és még aznak összerakom, ha minden jól megy. Hétvégén, ha lesz időm és működik akkor talán fel is veszek vele.
  • Solt
    #21730
    Installnál voltak gondok, de most már működik! :) Tegnap éjszaka még belekezdtünk egy kampányba, meglátjuk mire jutunk! :)
  • Wampa
    #21729
    Üdv Joe
    Köszönöm és észbentartom.:)
    Amugy azért itt irok,mert privátban eltűnik a kurzor:),de ilyenen már meg se lepődök.Isten kútjai kifürkészhetetlenek:)
  • L Viper #21728
    Igen, Naldo bár nem olyan aktív, de viszik tovább a többiek és ezzel vége is a további infóknak róla.
  • Molnibalage
    #21727
    Az OF fejlesztése elvileg zajlik. Erről nem sokat tudni...
  • L Viper #21726
    A legújabb hivatalos OpenFalcon a 4.5 egy klikkes install. Gondolom ez van meg. Van még az erre való javítás és a 4.6 grafikus fájlok, ami nem hivatalos.
    Sajnos az OpenFalcon a mai befejezetlen formájában max gyakorlásra és örömrepkedésre alkalmas, mert rettenetesen bugos, sokat kivág az asztalra.
    Hadjáratra szinte teljesen használhatatlan, mert abban méginstabilabb.

    Privátban azért átküldöm a Falcon registry pucolót.
  • Molnibalage
    #21725
    Valamiért akkor nem lett rendesen unistallálva. Maradt valami bejegyzés. Asszem akkor van ilyen hiba, amikor az adatbázis hivatkozás rossz valamire.

    start menü -> futtatás -> regeitd
    Törölj ki minden bejegyzést ismételt unistall után ami a régi és új Falcon könyvtáraira hivtakozik. (vagy Viper főeseperes majd segít valami registry pucoló prpogival)

    Ennek nem szabadott volna megtörténnie...
  • Cirrus79
    #21724
    error 177 \cpmanager.cpp