52965
  • zsoltfireman
    #21683
    Cobra,cobra......
    Láttatok már igazi Demo F-22-est repülni?????
    Youtube.....no coment,hja ilyen tolóerővel......
    Pedig akkor sem tetszik a gép......
  • Solt
    #21682
    Neeem... sokan vagyunk, de csak az én szám jár! :) A többiek bölcsebbek! ;)
  • Scottt
    #21681
    Nem csak tudtam, hogy csak te vagy "hasonló érzelmű" a topicklakók közül:)
  • Solt
    #21680
    Neeee... nem akarok billogot! :D
  • Scottt
    #21679
    Rá se néztem, hogy ki írta egyből tudtam, hogy csak te lehettél:)
  • Gundark 1 1
    #21678
    Ja. Kérdés hogy egy egy ilyen bemutató után mennyit kellett selejtezni :) Illetve... bocsánat, került a "gazdaságosan nem javitható" kategóriába :)
  • 42nd Intruder
    #21677
    Állítólag kobrát először egy F-14-es csinált, csak az amerikaiak féltek, hogy az amcsi fólia nem nagyon tudja elviselni az ilyen manővert így nem erőltették tovább. Lehet rosszúl tudom... De az orosz vas aért bírja nah :D
  • Solt
    #21676
    Az alsó képen vési bele a Fico nevét?

    [igen, buta vicc, nem vagyok erőszakos, de ezt nem bírtam kihagyni!]
  • LeonSilver
    #21675
    Az MH 59-es oldalról.
  • Molnibalage
    #21674
    Bezzeg mikor ezt leírtam az index repnap topikban, ej de lehurrogtak engem, hogy hogyan merek ilyet mondani...
  • Scottt
    #21673
    Még én sem olvastam/hallottam sehol, hogy csak Orosz gép tudna kobrát/harangot csinálni.Kecsón sok hülyeséget mondanak az nem mérvadó
  • Molnibalage
    #21672
    Érdekes. Hustler ajándéka. Jövőbeli fejlesztésekhez jól jön.
  • Molnibalage
    #21671
    Ó, csak sok önjelölt szakértő mondta ezt. Legalább egy kecsói repnapon is elhangzott... Eu pont olyan beszólás, mint hogy kobrát csak orosz gép tud csinálni. A jenkiknél először egy F-14 csinálta meg tudtommal, de elsőnek amennyire halottam egy Draken (!).

    Légiharc manővernek sem volt jó igazán soha max. 1 vs. 1 esetben. Az meg elég ritka...
  • polluxware
    #21670
    lantasztikus
  • Bucser
    #21669
    Azt soha senki nem mondta, hogy Harangot csak orosz gépekkel lehet csinálni tudtommal.. (SZVSZ harang egy eléggé hagyományos közel légiharc manőver, bár mostanra csak sóelem mivel nagyon sebezhetővé teszi a gépet...)
  • L Viper #21668
    Ejj de szép ez a "Kicidelta" :-)

    De ez nem is igazi vadászgép, a hajtóműve nem is füstöl rendesen
  • Molnibalage
    #21667
    Nem gyenge.

    1. Ennyit arról, hogy csak az orosz gépekkel lehet harangot csinálni. Persze a laikus ezt beveszi...

    2. A gépet manőverező képessége finoman szólva elég impresszív. Egyes helyzetekben bőven a MiG-29 felett van.
  • Buren
    #21666
    Nem mert militarys képek...

    A wikin ezt a szöveget biggyesztik oda az air force-os képekhez:

    "This image is a work of an U.S. Air Force Airman or employee, taken or made during the course of the person's official duties. As a work of the U.S. federal government, the image is in the public domain."
  • Molnibalage
    #21665
    Azok nem jogvédettek? Nagyon fontos lenne szétválogatni őket.
  • Buren
    #21664
    Nem mind az, jó néhány az af.mil-ről van...
  • polluxware
    #21663
    nekem??? semmi semmi
  • Molnibalage
    #21662
    Megint mi problémád van?
  • polluxware
    #21661
  • Molnibalage
    #21660
    Ezek Airliners-es fotók? Fontos lenne tudni, hogy szerzői jogvédettek vagy sem. Nem rakjátok ki kinti fórumra is?
  • Scottt
    #21659
    Nem feltétlenül,1600as felbontás ha jól saccolom az olyan 7-8megapixel lehet.Géppel,állvánnyal(repülőre,na mindegy.)együtt lazán kijön félmillából.
    Ha összeadjuk az itt dolgozó összes emberke fizetését abból szerintem egy Cessnát lehetne venni,minimum:)
  • LeonSilver
    #21658
    Gondolom olyan géppel fényképeznek aminek az ára a mi több éves fizetésünk...
  • LeonSilver
    #21657
    Itt vannak a képek ha valakinek nem sikerült lehúzni a datáról!
  • Scottt
    #21656
    Én is szeretem,jókat röhögök rajtuk
    Ha maga a zene nem is durva a szegény állatkák változatos halálneme annál inkább:)
  • L Viper #21655
    Egyik kissé idióta haverom egy időben gyűjtötte viszont a Happy Tree Friends-eket. Nem kevésbé beteg.
  • L Viper #21654
    Nem igazán. Durvább műfajban utazom :)
  • L Viper #21653
    Nekem most lejött egyből a datáról.
  • LeonSilver
    #21652
    Majd ezentúl oda teszem én is.Azért a datáról sem lehetetlen letölteni.Már 31-nek sikerült. :P
  • Scottt
    #21651
    Földim te szereted a Fall Out Boy-tnem?
  • L Viper #21650
    A Mediafire-ra raktam én is (pár apróságot leszámítva) mindent újabban. Meguntam én is, hogy a data sokat vacakol.
  • polluxware
    #21649
    azért csak óvatosan..
  • Wampa
    #21648
    Off
    A Leninrended Polluxion elvette az eszemet....már vagy húsz perce egy ruszki chanson rádiót hallgatok,dúdorászom hogy:davaj,davaj,harasó...
    és csak most kapcsolok:)
    Átváltottam egy Quebec-ire,itt meg keverék francia-angolul vinnyognak a k.anyjukat(amit sajnos értek,fura mert amugy hálistennek se az amcsi se a franci dalokat nem értem jól,tán az igazi nyelvem a kreol?)
    On
  • JoeDestroy
    #21647
    Egyetértek. A Data elég sz*r lett. Ma egyfolytában time out volt, pedig többször is le akartam szedni a képeket.
    Én is csináltam accountot a MediaFire-re. Elég jó.
  • Molnibalage
    #21646
    A data helyett nem lehetne valami más tárhelyet használni. Más is tett fel oda dolgokat, de kínszenvedés onnan leszedni. Legtöbbször nem tölthető le a cucc. A Mediafire nagyon tuti, lehet sajád fiókod és total commander szerű felületben lehet kezelni. Egyszerre akármennyi fel és letöltés mehet és kulturált a kezelőfelülete.
  • Wampa
    #21645

    De:
  • JoeDestroy
    #21644