52965
  • zsoltfireman
    #21803
    Látod....Naldo...miért nem marad az OF-es sz.rfészekbe???
    Ott állandóan csak kötözködnek....Most meg csak les...
  • L Viper #21802
    Raktár 2 - PAtch szekcióból kellenek ezek:

    1. SP42_OCI.zip
    2. F4-BMS1.03.zip
    3. Sp4.2_BMS_DATA.zip

    Ennyi kell, sorban mehet a szűz Falcon4-re.

    A Telepítés végén ne kérd a Free Hitilest, mert eléggé öszvér és működik a jó Hitiles is a BMS.

    A graphics/setup/advancedben a Z-Buffering ne legyen bekapcsolva ! ( akkor nem bugos a guruló és a kifutó melletti jelzőfények )
    Ha 1024x768-ban tolod, akkor a rendered 2D pit opció is maradjon kikapcsolva, mert olvashatóbbak a kabinban az apró feliratok.

    DDS textúrák akkor lesznek, ha ugyanitt kiválasztod a dds compressedet és kivárod míg újra aktív lesz a menü. Joe ezt hívja kávészünetnek :-)

    Ekkor lesznek felhőárnyékok és moddolhatóság egyebek.
  • L Viper #21801
    Remélem érthetően fogalmaztam. A lényeg, hogy az újra rakott Falcon berakja a registry bejegyzést és ebbe a friss felinstallált Falconba átmásolod a régidet, amit "feltupíroztál".
    De csak a mappanév egyezéssel fog működni.
  • L Viper #21800
    Ha előzőleg nem mentetted ki a registry bejegyzéseket, akkor az új Winre telepíts egy Falcont, de a mappa neve egyezzen meg a régiével, amiben a fontos cuccaid vannak.
    Abba mehet a fullosra rakott cucc, amit előzőleg elraktál, akárhová. A lényeg a mappanév egyezés. Mennie kell.


  • Molnibalage
    #21799
    Nofene. Csak nem hiányolnak téged zsolti?
  • Molnibalage
    #21798
    Én vettem, de nem jegyeztem meg. Majd, ha összeraktam akkor megnézem pontosam mik is azok.
  • Wampa
    #21797
    Vazze Gundi,ti miről beszéltek?Az utolsó 100 hozzászólásból annyit értettem ,hogy
    Zsolti este oda fog sz...ni az üzlet ajtaja elé,ahol a monitort vette,Balázs meg új gépet kapott St.Nickt-ől.:))

    Vipera
    Lement a RV installom,nem irnád le nekem ,hogy hogyan tegyem fel azt a szuperstabil szépet, amivel mosanában nyomod?Tudod ,a a régebbit.....
  • Buren
    #21796
    Sajnálom de az Encyclopedica Lanticum Historia c. kódexben csak ennyi van:

    "Miután a tenger mélyén élő hüllőpolipembereket (akik teokratikus államformában éltek -tehát nem komcsik/szocik) is megpróbálták holokausztizálni, a sértettek megidézték a hatalmas nagy Cthulhu-t aki magával rántotta az óceán legsötétebb bugyrába a városállamot és az idők végezetéig fog rajtuk csámcsogni a kismillió csápjával, ameddig újra meg nem idézik vagy nem kap hollywoodi moziszerepet."
  • Scottt
    #21795
    Szerintem működni fog?
    Balázs nem tudod milyen hardwerek vannak benne?Kihozta a mikulás?:)
  • Gundark 1 1
    #21794
    hát nem megmondtam hogy nácisárkányufó az első? Dehogynem. Egy :) Buren elvtárs az atlantiszt ki buktatta meg? Remélem vannak abban is náciufók.
  • Buren
    #21793
    Nem mert a halhatatlanság tiltott tudományát a nácik okkult fogásokkal érték el még 2000 évvel Mória alapítása előtt , miután a balrogok országát annektálták és etnikailag kitisztították. (az utolsó túlélőt egy anarchista banda lökte le a Pavlovics Berija hídról a Gyűrű háborúk idején)

    Később atlantisz (az ókori Árja főváros) bukásával eltűnt eme nagy sikerű népcsoport de egyes helyeken (Pl.: Egyiptomban, Húsvét szigeteken és Móriában) fenn-fenn maradt kultúrájuk egy csipetnyi része, ezért gondolhattad, hogy a Komcsitörpék találták fel a halhatatlanság művészetét (amit Lenin elvtárs kivételével nem alkalmaztak semmilyen személyen)

  • Molnibalage
    #21792
    Skacok, ha van egy Falcon istallom most és felrakok egy új rendszert akkor elvesznek a registry bejegyzések.

    Na, akkor system install után átnevezem a régi Falcon könyvtárat másra és felteszek egy újat az átnevezett eredeti nevére. Abból törlök minden fájlt és átrakom az egész régit. Akkor működni fog nem? Mert ez tök ugyanaz szerintem, mintha többet raknál fel. Viper? Vélemény? Ebben te vagy bajnok.
  • Gundark 1 1
    #21791
    Mostan akkor a zelfek komcsik? Akkor a főnöküket Brezsnyevnek hivták? És a törpök? Kiselvtársak? Mert az hogy a szauron brigád az zimperialista az biztos. Gyárak, orkok, meg környezetszennyezés. Na meg a kiccsávók akik szaladgálnak a hülye gyűrűvel. Megy a parti meg a banzáj , de mikor szarba kerülnek a légierő húzza ki őket mi? Nem jutnak ezek semmire nélkülünk na. Mi még a hülye kukkervilágítótornyót is ki tudtuk volna kerülni.
  • Molnibalage
    #21790
    Nem tudom. Darabokban van még. Ma délutáni (esti) program lebontani az régit és beletenni az újat. Aztán jöhet egy XP reinstall és minden mással. Kész öröm lesz újra feltenni a betát, mert manul installos és kell hozzá manuálisan vagy 15 patch...
  • Scottt
    #21789
    Debrecen ahol a rendes edzéseink szoktak lenni^^ Igen Wampulin Kyo:)

    Gundark a zelftársaink feloldották Mória titkos levéltárát és biza mindent az elftársak találtak fel azért halhatalnok,szal minden a komcsikbóljön.
    Előszőr nézzél Gyűrűk Urát:)

    Pápa mit tud az új gép?:)
  • L Viper #21788
    Remélem egyre jobb lesz. Én is kíváncsian várom.

    Wampa -igen.
  • Gundark 1 1
    #21787
    Várjuk. És ne idegesitsd magad. El kell fogadnod Dronk új elméletét. Szerintem a 16osba is egy sárkány van szerelve egy kicsi. És hátrafelé (lehetne keresztben is, de akkor boxersárkány lenne ) Erre az a bizonyiték hogy mikor belerúgnak a sárkányba és a 16os elindul nagy lángnyelv van hátul. S mivel a sárkányban elöl jön a láng... éérted? És milyen különös véletlen hogy a gépszerkezetet is "sárkánynak" hivják. Éérted? :) Minden mozaiknak megvan a helye
  • Molnibalage
    #21786
    Na, kijött az új exe! Mivel ma rakom össze az új gépet nyilatkozni max. holnap tudok róla.
  • Gundark 1 1
    #21785
    Nem is iga, mert a komcsináciufók voltak. Mert az alap a náciufó. Minden más abból jön. Mert a németek találták fel a zufót. Nézzé má utána a repülléstörténetnek mielőtt vádaskodol
  • Wampa
    #21784
    Kyo?
  • Molnibalage
    #21783
    Igazából azt akartam írni, hogy aki szerint az mostani a jobb az egy idióta. 30 másodpercig 9G-vel húzni és nincs blackout? Aha. persze.
  • Molnibalage
    #21782
    Nem'tom ki ez a Kid srác, de sok fogalma nincs a blacoutról. Aki szerint a mostani jó az nincs magánál. Kicsit eldurrant az agyam. Komolyan mondom kicsit dühítő, hogy sokan csak pattognak és kérdeznek, de oda sem figyelnek arra amit írunk nekik...
  • Molnibalage
    #21781
    Túl rövid. Már 1,5 éve ki van választva két szám erre.

    Az egyik jelölt.

    A másik a Remény rabjai film végén elhangzó zene.
  • L Viper #21780
    Hol lesz? Lehet kimegyek.
  • Buren
    #21779
    Azt azzal a mostanság játszott johnny walker-es reklám sémában kéne megcsinálni. :) Falcon 4.0-al felszálltok aztán végigmentek a falcontörténelmen évszámokkal meg minden egyébbel együtt. :)

    Annak a számnak a címe "Damnum et Triumphus" ha mégiscsak...
  • Scottt
    #21778
    Tudom,hátha felpörög tőle a topik,ha más nem megint kirakom az elakadás jelzőket:)
    Dec 17 nyíltedzés jössz?:d
  • L Viper #21777
    Földim nyugszik, erre egyesek itt harapnak
  • Scottt
    #21776
    Áll a topik..
    Politikázzunk
    Kecseg veres csinnyag:D Amiatt nem adják ki a FF5-t a komcsiufókok meghamisitották a zexét oszt nemjó bugzik-.-"
  • zsoltfireman
    #21775
  • Molnibalage
    #21774
    Monduk úgy, hogy részben. Falcon 4.0-tól kezdve, SP3, SP4+BMS, AF, OF, FF3, FF4 és FF5.0 felvételek is kerülnek bele.
  • Molnibalage
    #21773
    Igen.
  • L Viper #21772
    Ez nagyon szééééép .

    Zsolti készítette ?
  • Scottt
    #21771
    Amit FF4-el forgattok?!?!
  • Molnibalage
    #21770


    Benne lesz az évfordulós vidiben.
  • JoeDestroy
    #21769
    Mindkettőnek a szürke-szürke 2milisec. Szerintem egyforma panelek vannak bennük (bár a panel típusát nem írják sehol).
  • zsoltfireman
    #21768
    MS 2vagy5????
  • JoeDestroy
    #21767
    Szinte mindegy hogy C v. BF.
    A speckó szerint a megjelenítő színtartománya és vezérlése a C-nek újabb, a fényereje meg a BF-nek nagyobb. A többi kb egyforma.
  • zsoltfireman
    #21766
    Ehez mit szolsz?
    SAMSUNG 931BF vagy SAMSUNG 931C,melyik a jobb???????????
  • Solt
    #21765
    Az ki sem férne a gyárkapun! :D
  • Solt
    #21764
    Én az alap csomagot vettem! Tökéletes a sapka bizbasz is, nem kell a ledes! Ráadásul sokat játszom 5.1-ben, úgy meg szépen néznék ki, hogy még a füles is rajtam legyen a ledes megoldás miatt! :))

    Joe, ez egyben neked is válasz volt! :D