52965
  • Solt
    #21843
    CCC baloldali menüjében a legalsó fül: ATI Overdrive... katt oda, lakat old, és voálá...

    Egyébként nagy bátorság volt passzív 48xx-at venni! :(
  • Molnibalage
    #21842
    A kártya? 4850-es.
  • Molnibalage
    #21841


    CCC akármelyik opciójára ez jön be és az ATI kis ikonra kattintva is...
  • Solt
    #21840
    Milyen típus?

  • Molnibalage
    #21839
    Passzív hűtésem van, azért lenne fontos tudni a hőmérsékletet.
  • Solt
    #21838
    CCC - Overdrive fül - kis lakatra katt, felold - innentől a fordulatot is tudod manuálisan szabályozni...
  • Molnibalage
    #21837
    A Falcon megy, nincs UI black screen és egyebek. FULL AA és AF mellett is tudok Fraps-szel felvenni 1280x1024-ben! Új dimenziók nyílnak meg előttem videókészítésben!
  • Molnibalage
    #21836
    Új néz ki, hogy működik az új vas. A hangolása még hátra van.

    Hogyan lehet a videókártya hőmérsékeletet megnézni az ATI control centerben? Nem találom sehol...
  • Molnibalage
    #21835
    Aszentségit! Ezt azonnal tessék kipróbálni.
  • polluxware
    #21834
    hogyne játszottam volna a dune 2000-el??? meg a simával annó...

    az volt az első játék amiben kiprószáltam egy SB isá-s hangkarit:)
  • JoeDestroy
    #21833
    Mivel te vagy aki kampányban és egyéb helyeken a 2D-s stratégiát keni meg vágja a Falconban. :)
    Én max néhány mech. alakulatot küldök javítani, lévén karbantartok egyébként is :)
    Ja az képtársítás. Max nem játszottad..
  • polluxware
    #21832
    ha nem vagy pipifaxos mint én akkor felesleges újrarakni ha egyszer már elindult a win..

    csak telepíts fel minden drivert a cd-ről amit kaptál a laphoz..

    gondlom vmilyen amd-s cuccost vettél
  • polluxware
    #21831
    "Hát Pollux a Dune 2 mestere... :)"

    ?

    Amúgy meg filmek:

    The Thing / A valami na ez horror scifi
  • Molnibalage
    #21830
    Nem is kellett system reinstall. Bár két PCI eszközt nem ismer fel a gép egyelőre és hang sincs. Szóval a végén lehet, hogy mégis reinstall lesz..
    Viszont baromi csendes a gép. Azokat viszont akik kitalálták a CPU hűtő rögzítését és másgegybet elküldeném a halál havára. Rohadtul nem értenek ahhoz, hogy egy nyamvadt kötést hogyan kéne megcsinálni...
  • JoeDestroy
    #21829
    Hát az árnyalat lehet a világos, de én anno a Harkonnen családot manageltem igaz második körben, először az erővel az Atredeis család jött (jobb volt a hangzása a sötétebb oldalnak).
    Komolytalanra fordítva, holnap délután --tól :) multi?
    PM-ben lehet jelezni, oszt majd közkincsé tesszük hátha látszik is.
    :)
  • Gundark 1 1
    #21828
    Nem voltam az Arrakison mikor a hülye amerikai állam nevű embert megölték. Azt sem tudom minek ölték meg. Jelentéktelen volt. Te meg az Atreidesek... Legalább tudjuk ki állt amögött hogy a ezeket a dűnére küldjék :) A nemes lelkű atreidesek legyilkolták a fél galaxist mert azoknak nem tetszett a rendszer :) Hiába, a nemeslelkűség , és a megértés, valamint a tolerancia mindig jellemző volt a bátor hatalomra :)
  • Wampa
    #21827
    Ha valakinek kell valamelyik,itt van a vinyón.
  • Wampa
    #21826
    Komolyan tetszett?
    Nekem a könyv a kedvencem a Dűnés könyvekből,bár csak a Dűne Istencsászáráig olvastam,tervben van,ha végzek Merlével.
    Na de a film......nem birtam megnézni.
  • Buren
    #21825
    Ej a kezdőbetű alapján nem kéne kitalálgatni az emberek múltbéli állásait! Az igazság, hogy a nemes lelkű Atreides családban tanítgattam az ifjú Muad-Dib-ot mielőtt még elmentek volna nyaralni a Dűne bolygóra.

    Én úgy hallottam, hogy téged elbocsátottak pozíciódból miután csak 19 Sardaukar katona árán sikerült megölni Duncan Idahot - egy embert! Az a kiképzés nem lehetett valami hatásos... :)
  • L Viper #21824
    Igen, az édzsbió is leadta régen, de ez is, mint sok más, csak eredeti angol nyelven az igazi.
  • JoeDestroy
    #21823
    Néha nem árt egy kis fűszert szórni a tűzbe :D
    Véletlenül volt szerencsém látni filmen is (HBO-n volt anno).
    A Civilization! (és nincs szám a végén) után ez volt amit nyomattam, és a Settlers II be is zárta a sort nálam. No azóta nem nyúltam ehez a stílushoz.
  • L Viper #21822
    Szerény véleményem szerint a valaha készült legjobb scifi film :-)
    Nem kúrták szét hollywoodi szarságokkal.
  • Gundark 1 1
    #21821
    Nos ha már személyeskedünk, akkor.. már lejárt a titkositás, de még igy is csak annyit mondhatok kedves Buren hogy egy igen kicsi Sardaukar alakulat parancsnoka voltam melynek a feladata a Harkonnen nehézgyalogság kiképzése volt. Ha jól emlékszem találkoztunk a palotádban mikor megérkeztem jelenteni, Harkonnen Báró úr? :) B mint Buren.. B mint Báró.. ej ej. Vagy ez is a múlt azon része melytől elhatárolódsz? :)
  • Buren
    #21820
    Azok tényleg jók voltak!
    Állítólag a Children of Dune minisorozat is jó, csak azt ugye nem adta semmilyen csatorna tudtommal és még a torrentezéshez nem jutottam el.
  • Buren
    #21819
    ÁÁÁ! Szóval Gundark az Arrakis bolygó elfoglalásán ügyködött még pár évtizeddel ezelőtt! Biztos az összes Fűszert magának akarta, hogy letudja igázni a náciufókat meg a lantlényeket! De a Fremenek meghíúsították gaz tervét ezért kénytelen az én jövőbeli színészi karrieremből finanszírozni totalitárius elképzeléseit! A kis gonosz! :)

  • L Viper #21818
    Na hogy visszatérjünk a filmesztétika órához, a múltkor méltatlanul kimaradt a felsorolásból a Dune !!!
    Nem a Sting féle régire gondolok, mert az nagyon kiherélt verziója Frank Herbert remeművének.
    De a 3 filmes eposz ( Jessica Lang ) az nagyon visszaadja a regényt. Az nagyon frankón sikerült
  • Gundark 1 1
    #21817
    Ja, most nem lobog a vörös zászló mi? :) Megtagadod a munkásmozgalmi múltadat, egy armani öltönyért? :) Ennek örülni fog a pártkongresszus :)
  • Buren
    #21816
    Ha már azt szeretnéd, hogy velem forgassanak valamilyen filmet akkor inkább legyen már valami maffiózós. (olasz-amerikai nem pedig orosz-orosz :) Lehetsz majd a Consigliere-m. :)
  • JoeDestroy
    #21815
    Hát Pollux a Dune 2 mestere... :)
    Bár anno szerintem páran lecsavartunk néhány kört azzal is. Szerintem.
    Majd ha figyel, megadja a visszanemvonható vörösutitervezés kissebbnagyobb csínjátbínját. Megilyesmit. :D
  • Gundark 1 1
    #21814
    Veled forgatják majd a Buren a Barbár következő részét :)
  • Gundark 1 1
    #21813
    Ebben soha nem értettünk egyet :) Barbár vagy, és vérkultusz hivő, ami elfogadhatatlan a zuniverzumban.
  • Buren
    #21812
    Sajnálom de a legújabb néprajzkutatások, telefonos felmérések és szavazótopikok színtisztán rávilágítottak, hogy Cthulhu a legerősebb, legomnipotensebb élőszimbiózis a zunuverzum eme részén, sajnálom de úgy tűnik nem vagy teljesen naprakész. :)

    Ha esetleg valaki nem ismerné eme Roppant Hatalom eredetét kattintson ide, hogy felvilágosodjék halandó elméje.

  • Cirrus79
    #21811
    Sziasztok!
    Meg tudná valaki mondani, hogy hogy tudok a kampányban útvonalat megadni a földi egységeknek? Rákattintok, a karikát elviszem oda ahova szeretném küldeni őket de egy idő után meggondolják magukat és visszamennek... Olvastam a kézikönyvben, hogy valamelyik videóban benne van, gondoltam a TE-sben, de nem találom....
  • JoeDestroy
    #21810
    BMS :D


  • L Viper #21809
    Mire ezt Balázs bemásolja, meg ráérez a fifikájára, addig fent is van neki az alapfalcon. Ahogy én ismerem installálni fog egy Falcont
  • JoeDestroy
    #21808
    Ez az a registry bejegyzés, amivel a mentett falcon visszaállításánál nem kell install. Ha nincs a switcher használatban.
  • Gundark 1 1
    #21807
    Mindíg örömmel világositom fel az ufóösszeesküvés kormányok által homályban tartott embertársaimat, elv- és párttársaimmal Luxionnal, és Burennel kart karba öltve. (mindketten igen sok népnevelő kitüntetéssel jutalmazva)

    Először is tudd meg hogy számtalan lény van a zunuverzumban akik kicsit, közepesen illetve nagyon genyók. Vannak jók is de azokat kussoltatják. A közepesen genyók a lantlények, a nagyongenyók a sárkányok és a hi tech hüllők. (akik uralják a földet most, de el lettek üldözve a főd alá, mert valamit pofáztak)

    Erősorrend :
    Mindegyik egy hatvánnyal erősebb mint a következő :
    Az első a sárkányhajtású ef16--Ufó---Lantlényufó---Sziriuszi ufó---Náciufó---Komcsináciufó. Ezek az ismertek, de lehet hogy létezik a sárkányoknak is ufója, akkor az a komcsinácisárkányufó. Az mindent visz. Persze ezek kis hajók. A nagy hajók a hold és a mars. Mert azok is kivülről jöttek. A kutatás jelenleg is tart. Főleg a hold topicban :) Az elv és párt barátaim, inkább a társadalomtudományi részével foglalkoznak, én inkább a technikaival. Természetesen tagja vagyok a KGB-nek. Az igazi jelentése : Köcsöglantlény Güldöző Bizottság. De ez titkos.
  • Wampa
    #21806
    Köszi
  • zsoltfireman
    #21805
    Szia Joe,


    Mi ez????
  • JoeDestroy
    #21804
    Jegyzettömb: falcon4.reg beszúrni az alábbiakat:

    Windows Registry Editor Version 5.00

    [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\MicroProse]

    [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\MicroProse\Falcon]

    [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\MicroProse\Falcon\4.0]
    "baseDir"="d:\\game\\falcon4"
    "objectDir"="d:\\game\\falcon4\\terrdata\\objects"
    "misctexDir"="d:\\game\\falcon4\\terrdata\\misctex"
    "theaterDir"="d:\\game\\falcon4\\terrdata\\korea"
    "movieDir"="d:\\game\\falcon4"

    [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\MicroProse\Falcon\4.0\MPR]
    "MPRDetect3Dx"=dword:00000001
    "MPRDetectCPU"=dword:00000001
    "MPRDetectMMX"=dword:00000001
    "MPRDetectXMM"=dword:00000001

    A könyvtárszerkezetet aktualizálni a sajátra, mentés, duplakatt, hozzáadás a registryhez, RV.exe futtat, játszik. MONDOM játszik!
    :)