52965
  • polluxware
    #21923
    afgán turisztikai reklámfilm
  • polluxware
    #21922
    egy kis érdekesség
  • polluxware
    #21921
    Nos igen, az ODS gyalogos szempontból ugyanaz mint a Balkányos hadművelet... Minimalizálni akarták a földi egységek várható "lehetséges" veszteségeit ezáltal a légierőt alkalmazták jobban, aminek sajnos túúl sok "nemkívánt járulékos" veszteségei voltak. ergó civilek

    az újabb hadműveleteknél meg újra elővették a gyalogságot (afganisztán, irak), csakhogy azóta az ellenség is fejlődött sokat. Botor dolog volt tőlük elbagatelizálni ezeknek az egyszerű embereknek a képességeit, plussz lebecsülni a fanatizmus mindent elsöprő taktikai erejét.

    tanulhattak volna az oroszok hibájából..

    kíváncsi leszek mi lesz ennek az egésznek a vége
  • Scottt
    #21920
    Remélem, hogy már láttátok a Jarhead(bőrnyakúak)című filmet.
    Az ODS-t dolgozza fel másszemszögből
    "Háború van de neked lövésed sincs"
  • L Viper #21919
    Akár !
  • Molnibalage
    #21918
    A poén videó leírásában volt.
  • Molnibalage
    #21917
    Ideális zene Funfalconhoz. :)
  • Molnibalage
    #21916
    Krisztusom. Szóval így született meg a szeppuku ötlete... :)
  • L Viper #21915
    Nálam ez klasszikus, de jó volt újra látni
  • LeonSilver
    #21914
    OFF

    Ettől készen lesztek mint a házi feladat ...

    ON & bocsika de ezt nemlehet kihagyni ;)
  • L Viper #21913
    A hülyeség örök
  • LeonSilver
    #21912
    Szoc.Nekem az, hogy ez egy jól elkapott pillanat.
  • JoeDestroy
    #21911
    :D !
  • Molnibalage
    #21910
    Bazz...
  • Scottt
    #21909
    Elvileg fesz ráadás nélkül menni kéne^^
    Ramot nem nagyon húzgálnak az emberek.
    Van itt az sg-n elég tuning topik nézz hát hátha találsz valami értelmes ember.
    Az fix, hogy a VGA-d 20-30% plusszt még 110%stabilan bírna
  • Molnibalage
    #21908
    Ez tuti? Hol állítsam és hogyan? A RAM-opt is alig mertem felhúzni 1066-re, mert hülye 4.00a meg hasolnó baromságokat ír ki a BIOS. Mi a halál faszért nem lehet tiszességesen kiírni, hogy mi mit csinál? Aztán van valami intelligens CPU dolog is amit be lehet kapcsolni, de a nevére már nem emlékszem fejből. Javaslat?
  • Scottt
    #21907
    Minimum 3ghz-ig feszültség ráadás nélkül megy.
  • Molnibalage
    #21906
    Mennyire? BIOS állítgatásban nem vagyok merész és szerintem tök felesleges húzni. Full AA és AF mellett hadjáratban is 30 FPS-sel veszek fel. Akkor miért húzzam? A videókari is asszem minimumon van. A biztonság kedvéért kis asztali ventilátorral azért fújattam ma játék alatt, de holnap veszek rá lassú, nagy és csendes hűtőventit. A lényeg a számomra a csend nem a giga teljesítmény. Nekem ilyen igényeim vannak.
  • Scottt
    #21905
    Pápa,jó az új géped de húzd meg az új procit,mert a 4850et csak úgy tudja kihajtani:)
    Leon a kép pedig tényleg durva:O
  • Scottt
    #21904
    Pápa,jó az új géped de húzd meg az új procit,mert a 4850et csak úgy tudja kihajtani:)
  • Molnibalage
    #21903
    Nekem erről más szó jut eszembe..
  • LeonSilver
    #21902
    Qrvajó ez a pikcsör
  • polluxware
    #21901
    cumi

    csak vista alatt gyorsabb a BS



    mosmán ezt is tunnyuk...
  • polluxware
    #21900
    egy bajom van eddig a win2k3-al... logitech setpoint telepítője nem indul valmiért... és ez gáz.... ugyanis sok kis apró finomság van a VX revoluvnyámon amihez kell a Setpoint progi!

    mingyá kiprószálom a BS-t hogy megy e benne a cpu affinity dolog...
  • polluxware
    #21899
    vista az nekem se jön be... homályos a felület, vlite-al 0-ra csupazítva is 4giga!!! úgyhogy paint meg notepad marad benne

    sok idegesítő hülyeség

    nem esik kézre...

    szar
  • polluxware
    #21898
    Windows 2003 Server Standard Edition 32-bit

    microfos honlapján írják az összehasonlító táblázatban... de nem vitatkozok, sztem sem lehet 32-biten 4Gb többet megcímezni, ez fizikai korlát, max valmi trükközés lehet ott is.
  • Molnibalage
    #21897
    Vistára én nem vagyok hajlandó átállni. Felesleges és a Falcon nem fér meg vele rendesen. Nekem meg szinte csak az létezik.
  • JoeDestroy
    #21896
    A 2003 nem standard edition PAE engedélyezéssel 32-64 GB ramot kezel.
    A 2003 standard vista x86 XP sp2-3 max 4GB. Kompatibilitási gondokra hivatkozva kiherélték a címkiterjesztést.
  • JoeDestroy
    #21895
    Nekem kb 2 éve 4GB ram van a gépben. Az előző kártyával 3,5 GB maradt az XP-nek, semmi gondja sem volt, most 3 marad neki most sincs gondja. A sok ram akkor gond, ha sokféle. Egyébként nem voltak anomáliák. Vista x64?
  • Molnibalage
    #21894
    Na kis hírek a B4-ből.

    Több bugot megszüntettek ami eddig volt, viszont sokkal súlyosabbak bukkantak fel. Én mivel tehetetlen vagyok ez ügyben csak reménykedni tudok, hogy egyszer véget ér a fejlesztési folyamat FF5.0-re eső része.
  • polluxware
    #21893
    hát jó
  • Molnibalage
    #21892
    Nem, mert összeolmik a rendszer ha túl sok van. A bátyus is ezért szedte ki a gépéből a sok RAM-ot. Én nem azért vettem, hogy ne használjam. Eladom a francbe és veszek jobbat és újabbat. Mivel a gépért nem jelentkezett senki ezért meghirdetem és eladom.
  • polluxware
    #21891
    mármint az ilyen 4éves tunerkártyákra gondolok...

    sztem te szedd le ezetet.. 4gigádból az XP így is bőven használ 3gigát

    az meg nem elééég???

    -> XP SP3 hun, vagy ha várol kicsit, kiderül hogy a 2003 server-ből mittok kihozni, ugyanis az annak ellenére hogy 32bites, valhogy így is tud több ramot címezni asszem...
  • Molnibalage
    #21890
    Felejtsem el? A legjobb dolog szinte ez volt a régi gépemben. Asszem írok egy levelet az ASUS-nak, hogy akkor most mi is van?
  • polluxware
    #21889
    ááá... tunerkártya meg iesmik... felecsd el

    win 2003 SP2 most ment fel, sikerült aktíválni is! :)

    csomó mindent le kell benne tiltogatni oszt workstáción leszen belőle, gáme kapabilitizzel

    ja és megeszi az xp driverket simán
  • Molnibalage
    #21888
    Bazz, a Track IR-t sem tudom belőni. Kezd kurávra elegem lenni ebből a szarból. Nem igaz, hogy mit össze kell szenvedni vele.
  • Molnibalage
    #21887
    A hang felment, ha manuálisan raktam fel. Kedves, hogy ennyire hülye barom a szoftver. Az egy dolog, hogy én megoldom, na de más?

    A dotnetből meg felraktam a 3.0-át azt örüljön. Most az ASUS tunerkártyával szívok, ahhoz kéne driver. A gyárit már nem fogadja el ami eddig jó volt 4 évig...
  • polluxware
    #21886
    egy tanács:

    azt a dotnetfx dolog az a netframework 2.0 akar lenni ami az ATI catalys-t keretprogijához (catalyst control center) kell. 64-bites verzió is van abból tudtommal (biztos), bár úgy emlékszem alapból benne van a 64-bit SP1ben... mind1 szóval csak az ATI display drivert rakd csak fel úgy is tod letölteni max 13-23 mega, +!! ati tray tools leguccsó változata. XP alatt tökéletesen megy, kicsi, gyors úgyanúgy beállít AA,AF-t max tévékimenet ami felejtős
    XP alatt a atiCCC sokat fog a gép indulásán, vistán viszont csak azt használd, mert nem megy a szín állítgatás mással.

    hangkari? na az érdekes... mielőtt felrakna az ember egy 64bites opszot érdemes megnézni hogy normális driverek vannak e mindenhez... úgyértem ilyen cmédiás driverek nem nyerők sajna.


    Én most a win2003-al szenvedek:) abban új kernel van amivel elvileg gyorsabb a BS úgy mint vistában.. NT 5.2.
    XP-ben 5.1 kernel van csak... Vistában tovább fejleszetett 5.2->6.0
    és azért megy a BS ezek alatt gyorsabban mert a win2003, win64, vistában úgy nevezett NATÍV SMP kód van, az XP-ben csak valmi sima SMP támogatás.
    ja és a win 2003 standard ami van az 32-bites!!!! ergó megy vele az antiforce

    x64-bit el is menne a BS ha lenne eredeti gamma, vagy 64bites AntiSF




  • Molnibalage
    #21885
    1600-at bír az alaplap. Nem akarom húzatni. Nincs értelme. Jelenleg szopok a telepítéssel. A videókarihoz kell dotx (vagy mi a faszom 2.0), de nem találok 64 bites-t. A hangkártya közli, hogy kell egy patch, hogy feltelepüljön. Leszedtem és közli, hogy nem rakja fel magát, mert ami van most az újabb. Anyád...
  • Gundark 1 1
    #21884
    Azért valahol sajnálom hogy ilyen nem várt problémákkal kell szembesülnöd :) A filmezéshez jelentős beruházások kellenek :)