52965
  • zsoltfireman
    #21963
    Példáúl az,hogy 48/24-es munka beosztásban dolgozom,és álva elalszom!
    Amúgy jól vagyok!
  • Molnibalage
    #21962
    9 db skin van benne. F-16, F-14, F-5, F/A-18 és A-4 gépek.

  • Molnibalage
    #21961
    Mi gátol meg addig abban, hogy elküldjed amid van? Vagy addig is készül még több? :)
  • zsoltfireman
    #21960
    Az engem is érdekelne AGRS skin pack!!
    Csak 15.-e magasságában!
  • Molnibalage
    #21959
    Zsolti, mikor kapom meg skinjeidet? Raknám össze az új skinpaket. Az agresszor skineket megkaptam már egy kinti sráctól.
  • Molnibalage
    #21958
    " törzsbe épített 30 mm-es gépágyú percenként 3900 lövést tud leadni. Ez már önmagában elég lenne egy tankhadosztály megsemmisítéséhez"

    Hogyan lehet ekkora baromságt leírni?
  • Molnibalage
    #21957
    Igen, én is a napokban olvastam. Nem véletlenül kapnak új szárnyakat az A-10C gépek.
  • LeonSilver
    #21956
    "Anyagfáradásos repedéseket fedeztek fel az amerikai haderő fő csapattámogató csatarepülőgép-típusánál, az A–10-es Thunderbolt II-nél."

    Czikk-Czakk

    A vidijó nagyon ottvan.
  • Wampa
    #21955
    Üdv Viper
    A BMS modhoz vannak fülkék is?
  • L Viper #21954
    Régebben én is használtam a VLC-t, de volt pár dolog, amivel nem bírt. Egyébként szerettem.
    A KM-nek is természetesen saját kodekjei vannak.
  • Wampa
    #21953
    Nekem is VLC van,de kodeket nem tettem fel és oksi,ugy tudom a VLCnek beépitett kodekjei vannak.......nem?
    Én szeretem,tényleg mindent visz.......:))
  • Wampa
    #21952
    "Jarhead"

    A slang term used by sailors as early as WW II to refer to members of the Marine Corps, drawing the term from the resemblance of the Marine dress blue uniform, with its high collar, to a Mason jar.
  • L Viper #21951
    Itt egy link, szedd le, próbáld ki. Ha tetszik a kodekek és a többi medialejátszó is kukázható :-). Szerintem jó lesz az AF utána.

    KM Player magyar letöltés.
  • Wampa
    #21950
    "Leathernecks"

    The Marines long-standing nickname goes back to the leather stock or neckpiece, which was part of the Marine uniform from 1775 to 1875. The leather bands around their throats were intended to ensure that Marines kept their heads erect.
  • L Viper #21949
    Felejtsd el azokat. Hidd el a KMPlayer valóban nagyon ott van a szeren.

    Ha a Winampot szereted, alapból van benne Winampos kezelőfelület is. A Winampot sem használom azóta. :-)
  • L Viper #21948
    Próbáltad már a videókártya menüben az élsimítást kikapcsolni, vagy 2x-esre tenni ? Akkor mennie kell.
    Rakd fel újra, rá az 1.013-at. Ha régen ment, most is menie kéne, hiszen régebben multiztál is velünk AF-el (is).

    Lehet valami kodekcsomag miatt van.
  • netmester
    #21947
    hát nekem ezekre is azt mondták hogy visz mindent azt látod hogy mégse. lehet hogy bele van építve a codek csak nem tudsz róla, mert nekem a media plajer c is úgy jött hogy eggyüt volt a klittle packkal

  • L Viper #21946
    KM Player mindent visz, ingyenes és hibátlan.
    Qicktime-ot sem használok azóta. Zenétől a videófájlokig, mobiltelós videókig mindenhez csak ajánlani tudom. Ja és azóta mióta átálltam erre, kodekcsomagokat is kukáztam :-)
  • netmester
    #21945
    és még így is van olyan amit nem jáccik le egyik sem
  • netmester
    #21944
    nekem jelenleg fentvan a VLC,dvix,MPlayer,bsplayer,zoomplayer,windows medi player classic,és sszem még valami.és egy jó nagy codek pack amiben minden benne van
  • netmester
    #21943
    én használok és ha recseg akkor aza a baja szerintem hogy nincs meg a megfelelő codek
  • polluxware
    #21942
    ha xp akkor power dvd6

    ha visnya... akkor a beépített megteszi (lehet fintorogni de így van)

    amúgy meg a VLC player-t én max arra használom hogy ha valmit csak félig töltök le, képes belenézni (avi, wmv, akármi)

    szvsz..
  • Scottt
    #21941
    Vki használ itt VLC playert? Nem tudjátok mi lehet az oka, hogy recseg a hang a dvd filmek alatt(csak dvd más alatt nem[videók})Meg laggol a kép?
    Vagy tudtok ajánlani valami dvd-s lejátszó?
  • netmester
    #21940
    hát valami miatt nem akar menni és már mindent próbáltam amit eddig mondtatok. probléma változatlan: indítás után sziréna és fekete képernyő. ha átnevezem a movies mappát akkor meg telepíteni akarja az af-et és keres hozzá valami fájlt amit meg ha megtalálok és berakok akkor sem megy.
  • Molnibalage
    #21939
    De.

    Mi a baj az AF-del mester?
  • netmester
    #21938
    emberek kéne valamit csinálni az af-emmel, vagy akkor már inkább várjam meg az ff5-öt addig meg repkedjek redviperben egyedül:(
  • polluxware
    #21937
    tán csak nem Noctua venti?
  • Molnibalage
    #21936


    Mit össze kell szopni, hogy az embernek normális gépe legyen... Mivel megfelelő hűtő nem volt, egy másikat applikáltam rá. Kész öröm volt...

    A fehér alátétek rgéi műanyag függönytartó görgők átfúrva. :)

    A többi sarkát gumigyűrű tarja rugalmasan. A rögzítő csavar kicsit kitágította a bordák közötti rést, de leagalább már ez önmagában ad egy merevséget. Még 800-as fordulaton is olyan jól megy, hogy szinte hideg a hűtőborda, ha csak az winxp asztalon vagyok. Ja és olyan csendes, hogy nem is hallani. A vinyú kerregése hangosabb. A DVD a leghangosabb a gépben, ha megy.
  • Molnibalage
    #21935
    Éleslövészet szerintem.
  • Molnibalage
    #21934
    F-20 Tigershark. Örök szívfájdalmam, hogy nem valósult meg a gép. Megfelelő avionikával lazán jobb lenne a Gripennél.
  • Molnibalage
    #21933
    Falconhoz képest egész szép teherautó. Végre nem fekete textúra a jármű alja...
  • Molnibalage
    #21932
    Ezzel dat fileokat tudtok nézegetni. Jópofa. Mik nem készültek hozzá régen...
  • Scottt
    #21931
    A jarhead arra utal, hogy az ember frizujára ugyebár a tarkóján van[na értsétek jól:)]aztán nekik ott bőrvan(csak felül van haj)innen jön a bőrnyakú^^
  • Gundark 1 1
    #21930
    De a róka kettő annál inkább :)
  • L Viper #21929
    Szerencsére a Foxtrot Uniform is ritkán hangzik el filmekben
  • Wampa
    #21928
    Hát most mit csináljanak ha ez a pilóta neve:)))))
    Ha azt mondják Jimmy,akkor mindenki les mint juh az akolban.
  • Molnibalage
    #21927
    Ja... A Copy that-et jó, hogy nem "ok, lemásoltam-nak" fordíják.
  • Molnibalage
    #21926
    Én csináltam. :)
  • L Viper #21925
    Nekem a kedvencem, amikor a repülős flmekben rádiózáskor "Rodzserral" beszélgetnek
  • Wampa
    #21924
    Üdv
    Tényleg az a forditás hogy Bőrnyakúak?Én nem láttam:(
    A Jarhead viszonylag uj kifejezés a Marines katonákra,utal a rövid(kopasz)hajukra,
    Köcsögfejűek......
    A Bőrnyakúak(Leathneckers)meg régi kifejezés,arra utal,hogy az első Tengerészgyalogos egységek annak ideján a Navy hajóin(ahol a lázongást megelőzendő tartották őket)egy bőr nyakpajzsot hordtak ,ami a kardcsapásoktól védte őket.

    Emlékeztek a Nagy durranás 2-re?
    Mikor ugrálnak ki a gépből és kiabálják hogy Winetou,Winetou ....aztán kiugrik egy indián és kiabálja hogy Én!
    Ott is elbaszták a magyar forditók,mivel a az amerikai katonai ejtőernyősök
    valamiféle csatakiáltása amit ugráskor orditanak,a :Geronimo!
    Gondolta a forditó,ingyán,ingyán....és leölte a poént.:)