52965
  • Ventura82
    #22083
    Na igen...a gép. Gyanítom ez lesz a gyenge pontja a mókának.
    Xp, 1 giga ram, 2,6 celeron proci, ati 9600pro videokari. Elég régi már a lelkem.
  • Solt
    #22082
    Hogy csinálod azt a 10-12 fps-t?

    Nekem kicsivel jobb a gépem, de 1680x1050-s felbontásban a 30-40 FPS gond nélkül megvan...
  • Molnibalage
    #22081
    Magyar honlap --> Kézikönyv első pár oldala és tisztábban fogsz látni.

    Milyen géped van? Az én mostani gépemen is pár füst és gép mellett 10-12 az FPS OF alatt... Az én szememben sajnos egy vicc az OF.
  • Ventura82
    #22080
    Sziasztok!
    Nem is tudom, hogy hol kezdjem. Régen, amikor megjelent a Falcon 4.0 rá is repültem és megvettem. Játszottam vele úgy 4 évet, utána eltettem pihenni. Most eszembe jutott, hogy van nekem ilyenem is és elő is tört belőlem az érzés, hogy jaj de jó lenne, ha megint viszketne az ujjam a joy-on... Csakhogy az van, hogy olvasgatom a fórumokat, és nem tudom eldönteni, hogy mit válasszak a modifikációk közül. Openfalcon vagy FF?
    Tudna nekem valaki segíteni, hogy melyik a jobb, vagy rosszabb? Ja és az Allied Force-ra kell őket tenni, vagy elég az ősrégi Falcon 4.0-is?
    Na bocs a wall of text-ért, előre is kössz a válaszokat.
  • zsoltfireman
    #22079
    "sólyom karmok nélkül"
    Béke idő van!
    Kiképzés,NAV. stb!
    "Ha békét akarsz,készűlj a háborúra"
  • Molnibalage
    #22078
    Szép szép, de mit ér egy sólyom karmok nélkül? Az új F-16 kabin full 3D-s lesz (és az OF kabin asszem már most is az, de legalábbis az ICP az.) Persze ennek magasabb a poligonszáma és a textúrák is gondolom nem 1024x1024 méretűek...

    Privit olvastad már?
  • zsoltfireman
    #22077
    OFF
    no coment....
    ON
  • Molnibalage
    #22076
    Tessék összevetni a játékkal. Elég közeli. :)
  • L Viper #22075
    Értem, akkor megpróbálok kardoskodni a szombat estéért odabent.
    Nálunk az évvége mindig ilyen *zar sajnos.
  • Molnibalage
    #22074
    Egy finomhangolt verzió. Már csak egy nyelvtani hiba van benne és a hiány...
  • Molnibalage
    #22073
    "AF = LP

    The boys at LP have had the code for 7 years. There were at 1 time about 10 guys working on the code. They were very focused, they did not work on Air Mobile, Naval Ops, adding 100 new aircraft, every weapon imaginable, and so on. They concentrated on the F-16, MP stability, campaigns, AI, ATC and so on. Their coder for MP is William Mulvilhill, who used to manage the code and servers for JetNET, an on-line MP server. They know their stuff.

    If we had 10 coders, and focused on the same issues, we could do the same. BMS is doing their work in the same manner, and when they release it this Spring, it will be awesome."

    Mivel nem FF-fel kapcsolatos ezért posztolom a beta fórumról. Most akkó mi is van? Mégis lesz újabb BMS (OF) release?
  • Molnibalage
    #22072
    Ha most hétvégén nem jön össze akkor megpróbálom a beta teammel is.
  • Gundark 1 1
    #22071
    Nekem biztos nem jó a péntek Vipcsi, mert meló van másnap :)
  • Molnibalage
    #22070
    FF4. Ez sem néz ki rosszu. Nem tudtam megállni, hogy ne mutassam meg a teljes jelenetet.
  • sindelnet
    #22069
    Viper,küldem privit,ha tudsz segíts....
  • L Viper #22068
    Szerintem, ha szólunk PZolikának és Zaccosnak jönnek ők is, ha az estéjük szabad.
  • JoeDestroy
    #22067
    Ha csak egy drót megy a netre, akkor nem fog menni a két gép. Ahhoz a szomszéd netje is kellene.
  • Molnibalage
    #22066
    Hs jól értem akkor a kéz el fog mozdulni a gázkarról és nyomogatni fogja az MFD gombokat?
  • Molnibalage
    #22065
    Akkor az már négy. Ha minden kötél szakad akkor bátyus gépét is csatasorba állítom és azt is én irányítom. Az már öt!
  • L Viper #22064
    Sajnos minden este dolgozom, a szombat az a talán kategória valószínűbe hajolva :-) Majd csütörtök körül tudom megmondani. Ha Gundinak is a szombat jó, akkor az lenne a jó nap. A csendes társakat is biztos be lehet agitálni.
    Logikus az RV a két patchel és az AF 1.13-al. Azzal nincs szenvedés.
  • JoeDestroy
    #22063
    Jövök. Úgy csinálom h. jó legyen.
  • Gundark 1 1
    #22062
    Rv, szokásos peccsek és kész?
  • Molnibalage
    #22061
    Az RV-vel kéne első körben. Ha nem megy, akkor AF. A többi verzióval ne szivassuk egymást szerintem. Ezek egymás mellett meférnek gond nélkül. Bár, ha ultrajók akarunk lenni, akkor a 6 betűt kirakhajuk X féle verzióval. Csak sokáig tart és a siker esélye csökken.
  • Gundark 1 1
    #22060
    Nekem a péntek biztos nem jó, mert másnap munkanap :) A szombatot még nem tudom. De lehet. De akkor még fel kell pakolni a falconokat. Az AF-et értem (gondolom a 13as pecs kő) de az FFel mi legyen? FF4, Superpakk béemes és ezt igy hogy? :)
  • Molnibalage
    #22059
    Még mindig senki? Régen olyan simán összejöttünk öten-hatan... :(
    Most már tényleg csak ez hiányzik, minden egyéb kisebb-nagyobb változtatást már megcsináltam benne, csak ez hiányzik.
  • Molnibalage
    #22058
    Ez atomdurva lesz.
  • Molnibalage
    #22057
    Repearnek is volt valami technikai problémája sajnos.
  • JoeDestroy
    #22056
    Aha marha jó volt :)
    Kár hogy csúszott a program, a kiscsávóm szerette volna megnézni.
  • Molnibalage
    #22055
    Kurva jól repül Repear. A zene is jó most. A Bourne film zenéje. Nagyon jól passzol a koerográfiához.
  • JoeDestroy
    #22054
    Hazai bemutató folzik most. VFAT
  • Buren
    #22053
    Nero burning ROM(E)
  • Scottt
    #22052
    Oszd meg velemis mert nem értem.
    Én eddig azt hittem azért Néró mert az szeretett a tűzzel játszadozni a régiek szerint^^
  • Molnibalage
    #22051
    Azért még jó lenne karácsony előtt összehozni. Skinpack + ez lenne az ajándékom. Most esik le, hogy zsoltinak még nem raktam fel vizsgáltara.

    Ja, rougeblade hamarosan új honlapot csinál nekem. Végetérsz a féléve a suliban.

    Szóval lesz itt ajándék. :)
  • L Viper #22050
    Jó lenne, ha összejönne az is. Elvileg péntek este ráérek. Ha a többieknek is jó az jó lenne.
  • Molnibalage
    #22049
    Ez kész...
  • Molnibalage
    #22048
    Nagyon OFF, de nagyon durva. Csak most esik le, hogy miért Nero a CD/DVD író program neve. Nero Burning ROM. Kicsit máshogy ejtve a végét egészen új értelmet nyer a dolog. :)
  • Molnibalage
    #22047
    Most már tényleg csak a repcsis kirakós rész hiányzik belőle és adnám is kifele..
  • Molnibalage
    #22046
    Ezt a zenét választottam ki már vagy 1,5 éve. Már a tavaly nyári nyaraláson is ezt halgattam és képzeltem el, hogy mi lesz benne. Hustlernek is tetszett, szerinte nem gyors. Valószínűleg akkor marad ez és a másik zenét meg akkor elrakom a 15 éves évfodulóra. :)

    Még kicsit finomhangolom. Ja, és a legjobb rész a beták kirakása még hiányzik, csak pótálst tettem be, hogy a dinamikáját lássam.
  • Molnibalage
    #22045
    Még nem.
  • L Viper #22044
    No iden. A legfeleslegesebb dolog náluk a híradó.