52965
  • L Viper #22043
    Na most tudtam megnézni.
    Ez egyszerűen elképesztően jó.
    Hány percesre tervezed ?
  • Bucser
    #22042
    Balázs: megjött már a könyv?
  • Bucser
    #22041
    Miért te tényleg azt hitted, hogy a mainstream média feladata a tájékoztatás??

    Egyébként a Sodika nevű user az egyik leghibbantabb jobbant. (magyar gárda, jobbik, 64 vármegye)

    Neki köszönhető, hogy nincs politika fórum SG-n. Ő volt az ominózus barom aki egy fasisztákról elítélően nyilatkozó legfelsőbb bíró arcképére célkeresztet festett és linkelgette összevissza a fórumba. Ez kikerült az indexre, hogy ezen a fórumon ilyen sötétek vannak aztán ST döntött: nincs politika.

    HA beleolvasol Sodika dolgaiba kb olyan értelmes mint egy szétlapított szög... Önálló gondolkodásra képtelen szócső...
  • Molnibalage
    #22040
    No, mi ez a csend? :(

    Másik fontos dolog, hogy ideje beruházni egy leglális és újabb Sony termékbe.

    Egész emberi ára van az összesnek kivéve a pro-nak. Asszem az meg felesleges nekem. Bár most annak a trialja van fent, mert az kezeli az új szép nagy felbontást is.

    Az viszont relytély, hogy a Vegasban a 1024x768-as és az 1280x1024-es anyagot miért nem azonos képarányúnak látja... Az első kitölti a képernyőt ahogy kell, a másik viszont nem. Nagyon kicsit torzítanom kellett rajta.
  • Molnibalage
    #22039
    Preview.
  • Molnibalage
    #22038
    Mikre bukkan az ember... :)
  • Molnibalage
    #22037
    Visszavonom. A Frapsz felvette, de a Vegas 6.0 nem tud mit kezdeni vele...
  • Molnibalage
    #22036
    Nem. Meglátszna és iszonyat sok meló lenne. Annyira és nem értek ps-hez... Ha egyszer összejönne kellő számú ember 1 óra alatt meg lenne az agész. Nem is tudnék az összes pózba beállni, mert mindig máshol lenne a kamera. Én lennék ez egyetlen fix pont (vagy más földi egység, de azok meg távol vannak. Nem megy máshogy, ember kell hozzá.
  • Molnibalage
    #22035
    Tudok 1024x768-nál nagyobb felbontásban is felvenni! Egy kedves ember megajándékozott egy újabb Fraps-szel. :)
  • Scottt
    #22034
    Azt nem lehet megcsinálni ha nincs elég ember, hogy szépen össze photoshoppolgatod a falcont?
    Tehát beállsz minden pózba és összevágod^^
  • Molnibalage
    #22033
    Ez lenne a hosszabb verzió zenéje.
  • Molnibalage
    #22032
    Ha csak az a felvétel fog hiányozni akkor lesz időm két verziót is elkészíteni azt meglátjuk, hogy melyik lesz a jobb.
  • L Viper #22031
    Holnap sajnos én nem tudok jönni. Ma nem dolgozom, holnap este már igen.
    Jövő hét pénteken lesz szabad estém, talán szombaton is.
  • Molnibalage
    #22030
    ODS alá hogyan is kell Hitles-t rakni, hogy szép sivatagi textúrákat lássak?

    Ja, le kellett törölnöm minden Falcon verziót, mert nagyon összegabalyodtak a dolgok... Most újraraktam első körben csak az FF4-et. A kiválaszott zene amire csinálom nagyon rövid, (már linkeltem), úgyhogy felmerült az öltet bennem, hogy esetleg mégis a Remény rabjainak a zenéjére kéne csinálni. Az viszont nagyon hosszú. A rövid azért tetszik, mert 2 percben megmutatja, hogy mi is volt 10 év alatt. A végleges verzió előtt ti is láthatjátok majd a cuccot és lehet véleményezni és az FF csapat is. A többiek meg várnak a sorukra. :)
  • zsoltfireman
    #22029
    Én is benne vagyok! Holnap Joe-val már ketten vagyunk....
    Mi leszünk a vessző.......
    Hja,az nincs......
  • Molnibalage
    #22028


    Ezeken látszik. Persze, hogy azonos méretűek legyenek kb. majd jó kell zoomolgatni.
  • L Viper #22027
    Hány ember kéne?
  • Molnibalage
    #22026
    Skacok, ezt tényleg össze kéne hozni. Első körben FF4-gyel kéne próbálkozni, ha nem jön össze, akkor AF-fel. Szinte már csak ez hiányzik a kész állapothoz.
  • L Viper #22025
    A Polgármester úr csak elmondott olyan dolgokat amit más nem mer, de attól még sajnos igaz. ( A Parlamentben pont ez történik. )
  • Solt
    #22024
  • polluxware
    #22023
    számomra az hllatszott ki a mondandóból hogy teljesen kormány a felelős (lehet hogy így van..)

    ja és jöjjön a magyar gárda védelmezni

    én csak azt mondom hogy ez is egy rossz irány


    De igazatok Viper



    én itt most befejeztem itten egy időre...
  • zsoltfireman
    #22022
    A Mónikasót ne hagyd ki! Gyerekek ez a MATRIX!
    Nem is nézek TV-t,ja de,a hiradót!

  • L Viper #22021
    Gondolkozz már ember!
    Engem nem a politizálás vezérelt, hanem az, hogy ez a rohadt fos média hülyíti az embereket és a youtube-ról kell megtudni mi is történik az országban.
    Fontosabb a celebszarság, a táncika, meg a Győzike. Kultúra nulla, sok ember meg birkaként megy a hülyeség után. Ha nívós lenne a média, nem lenne ennyi hülye az országban, mint amennyit csinál.

    "akinek esze van az elmegy innen" - Ezzel meg végképp nem értek egyet, ennél rosszabb hozzáállást el sem tudok képzelni. Szeretem a hazámat, büszke vagyok az elődeinkre, az őseimre, menjen el az aki ide vitte ezt a gyönyörű országot.

    Vége
  • polluxware
    #22020
    Nos akkor jó házigazdaságot:)

    UFF



  • JoeDestroy
    #22019
    Péntektől van VFAT.
    REAPER holnap 19:45-től repül program szerint.
  • Molnibalage
    #22018
    Mondjuk, hogy félig házigazda lévén modok egy pár dolgot és azzal tekintsük lezártnak.
    ----

    "de egy ember halálát politikai célokra használni"

    A gond, hogy nem egy ember halt bele abba ami most van itthon... Milyen politikai célokra gonodolsz? Az neked politikai, hogy rendet szeretne az ember és nem féltani magát és családtagjait ott ahol egyes (nem mind) hiperpigmentált elemek megjelennek? Aha...
    ---

    "már a jobboldalé ez az ország... ez van"

    Meg normális vagy? Nézzed meg a hazai közállapotokat 2002 óta. Olyan mélyrepülés van amit álmaimban sem mertem volna elképzelni. Ma alig van olyan hír ami ne verné ki a bitztosítékot az átlagemberben nap mint nap. Csak a BKV figyelő és Kötött pálya blog olvasása felébreszti az emberben a gyilkos ösztönt...

    Halkan megkérdezem, hogy ki is kormányoz cirka 6,5 éve? Eh...

    És akkor innentől vége. UFF. Elintézem a házigazda jogot hamarosan.
    ----


    Más. OF felvételeket is teszek be a 10 éves videóba, csak tudnám hogyan.. Nem tudom mit csinálhatok rosszul, de 8-szoros full aa és af mellett is olyan trágyán néz ki az egész, hogy az már fáj. A skinek olyan ótvarul néznek i jóformán, mint aa nélkül az RV-ben...

    FPS a béka segge alatt.. Nem igaz, hogy még ezen a gépen sem moccan meg rendesen. Az AGM-65 Maverick gyakorlóküldetés megfeketei a gépet a sok füst miatt. Nem vagyok elvakult, de ez egyszerűen játszhatatlan.

    Utánégető átmegy a 3D modellen, fekete villódzások a gép textúráján, áttetsző 3D modell (bedöntés közben a függesztmények látszódak a szármy alatt mikor felülről néztem a gépet!) egyes esetekben. Stb. fogom, elindítom és ilyen. Elhiszem, hogy sokaknak teszik és riszpekt a kitartásért nekik, de ez valami űberszar. Az FF4 ehhez képest olyan laza. Felrak, megy, játszik, örül. És nem 20 FPS-sel, hanem ezen a gépen 100-zal...
  • polluxware
    #22017
    Bocsánat nem politizálok! tudom fájt amit mondottam egyeseknek itt, csak egyszerűen annyira elvan baszva minden ebben az országban, és ebben az idióta marakodásban elhalnak az értelmes gondolatok, próbálkozások és ez őrjítő.

    akinek esze van az elmegy innen

    ennyi, Bocsánat!
  • polluxware
    #22016
    amúgy meg:) pojén amikor a sok nem "intézkedő" rendőr letartóztat egy csomó kirakat romboló hithű honpolgárt, osztán a "jobboldali" érzelmű ügyészség kiengedi, a fidesz meg a rendőröket basztatja mert nem végzik a dolgukat:)

    már a jobboldalé ez az ország... ez van

    nem vagyok elvakult balos, de ez sem vezet jó irányba amit a másik oldal akar, mert oTT aztán lesz korrupció rendesen

    node járunk még ebbe az utcában is hamarosan
  • polluxware
    #22015
    egyetértek egy részével... tényleg

    de egy ember halálát politikai célokra használni

    meg aztán nyiltan buzdítani a cigányok ellen... mégha 75% tényleg alja népség

    rossz irányba vezet ez is
  • Molnibalage
    #22014
    Ez most hétvégén van?
  • Scottt
    #22013
    Nekem volt Il-2es Századparancsnokom lakik ott.Mesélt ezt-azt^^
  • Molnibalage
    #22012
    Ezek sem teljesen normálisak..
  • Molnibalage
    #22011
    Hát hallott ezt-azt, de azokat szeritem már midenki tudja...
  • L Viper #22010
    Akkor ő gondolom sok olyat tud, amit a média soha nem közöl le.
  • Molnibalage
    #22009
    Munkatársam ott lakik...
  • L Viper #22008
    Elnézést az OFF-ért, de ezt aki csak teheti nézze meg és döbbenjen.
  • L Viper #22007
    Az összes kép a SuperPak 4.2 + BMS 1.03 -al készült a Balkánon.
    HiTiles, és a szokásos ég, illetve felhőmod. DDS textákkal.
  • Molnibalage
    #22006
    Melyik verzió melyik? Felhasználmá őket a videóban.. Felülről a harmadik az SP4.2 a kabin alapján.

    Tegnap azért repkedtem is egy kicsit ez eltérő verziókkal. Hihetetlen, hogy amit ma természetesenk veszünk annak nyoma sincs még korábban. Az eredeti játék (1.08) annyira más, hogy az már felfoghatatlan...

  • JoeDestroy
    #22005
  • zsoltfireman
    #22004
    Sajnos pont ez nem elérhető :-(