52965
  • L Viper #22123
    Nézd meg a a galériámat, az összes Falcon 4 mappában lévő kép ( 10db ) RV-vel készült.
    Ha érdekel felhő és fa meg jó égmod, a képeken szemrevételezheted. Ha tetszik átküldöm.
  • Molnibalage
    #22122
    Alig várom már, hogy kiadhassam a moviet. A OF guyok huszonakárhányan repültek valamit, de a videónak se híre se hamva. A felvétel után cirka 1,5 órával szerintem már fent is lesz a cucc. Az új gép gyoran kódol és a net is gyorsabb.
  • Ventura82
    #22121
    Köszöntem uraim! :)
  • L Viper #22120
    Ami mindenképp kell az az 1.0.0.3-as és 1.0.0.4-es javítások, így sorban mindkettő.
    Én a felhőket és az eget szoktam még variálni.

    Ha 1024x768-as felbontásnál nem használsz nagyobbatt, akkor érdemes átnevezni a \Falcon4\art\ckptart\ -ban az F-16CG és F-16CJ mappákat is. Ekkor egy szerintem az alapnál sokkal jobb kabint kapsz.

    HiTilest is lehet használni a tájhoz, bár nekem az alap táj jobban tetszik. Alacsonyabbról picit rosszabb a felbontása csak.

    Kezdésnek ne bonyolódj jobban bele a moddolásba, arra még van sok idő. ( Nehogy szétcseszd és újra kelljen rakni )
  • Molnibalage
    #22119
    Kézikönyvben minden le van írva a telepítési résznél.
  • L Viper #22118
    Ha Te is leszel, akkor megoldva a bötükirakás
  • JoeDestroy
    #22117
    Tipikus mindennapos dolgok ezek kérem :))
    Lásd az F-15-öst. Na az nem lehetett gyenge...

    Szevasz Zaccos! Rég láttunk
  • gsg16
    #22116
    Üdv!ha még nem volt!!
    a pilóta!
  • zaccos1
    #22115
    Tiszteletem!Csak jelezném hogy így karácsony elött rengeteg a meló,de ha tudok mindenképp jönnék szombat este...Már hiányzik egy kis csoportfoglalkozás....
  • Ventura82
    #22114
    Üdv,
    újra kéne egy kis help nékem... RV1 fönt van, belekukkantottam, fut egész szépen. Repülni sajnos nem nagyon tudtam, mert a régi joyom még gameportos, az meg már nincs a gépen, de majd kérek egy usb-set kölcsön. Azt szeretném kérdezni, hogy most, hogy fent van egy "szűz" RV, mit kell/lehet még feltenni a kinézet javítása, stb. érdekében?
  • Gundark 1 1
    #22113
    Ehh. "ki gépen száll fölébe annak moddolt e táj, s nem tudja hol lakott itt Kim Ir Szen elvtárs" :)
  • Gundark 1 1
    #22112
    Ez nem az a klasszikus amit L_Viper irt még anno: Ki gépen száll fölébe annak moddolt e táj s nem tudja hol lakott Kim Ir Szen elvtárs? :)
  • repvez
    #22111
    Az összefügg a tájjal ha a táj szép akkor a TGP képe is valosabb képet mutat.
    Egyébként az lenne még nagy feeling amikor OCA küldetésbe az AWACS megmondaná, hogy melyik városba melyik házat kell lebonbázni és keresgethetnénk az utcák között hogy melyik az.
  • Molnibalage
    #22110
    Nekem a szép TGP képen akadt fent a szemem.
  • repvez
    #22109
    Hogy egy régi klaszikust idézzek modositva. csak az a szép táj csak az hiányzik nekem :)
  • Molnibalage
    #22108
    Vótmá'?
  • Molnibalage
    #22107
    Az én variációmmal még négy is elég. :)
  • zsoltfireman
    #22106

    OFF

    FSX multi Joe-val





    ON
  • JoeDestroy
    #22105
    Multipróba FS módra :)
    Egész jó.






    Majd kapunk ezért ... :))
  • L Viper #22104
    Az O betü lehet egy ötszög forma is, akkor elég 5 ember, vagy beraksz egy AI gépet jó késői felszállási idővel és hozzá formálódunk.
  • Molnibalage
    #22103
    Igen. Így már öten leszünk. Az O betűhöz hat kéne, de akkor ott trükközés lesz. Nem csak F-16-ból lesz. A függőleges részeken hosszú és keskeny gép kell. Az A-5 Vigilant az ilyen.
  • L Viper #22102
    Zaccos és PZolika is remélem ráér szombaton, majd külön is szólok nekik, ha nem olvasnák itt.

    Akkor AF 1.013 és RV a két gyári peccsel ? Szerintem sem kéne mással próbálkozni, nehogy valami inkompatibilitási marhaság miatt ne legyen jó.

    Ha minden kötél szakad AF-el biztos könnyű lesz megcsinálni.
  • JoeDestroy
    #22101
    OK!
  • Molnibalage
    #22100
    Nagyon jó lenne.

    Még egyszer berakom. Szedjétek le ami kell, mert január végén bezár! Beszéltem Fafa-val.
  • L Viper #22099
    Akkor szombat este megcsináljuk a bötűket ?
  • zsoltfireman
    #22098
    Check-old le!
    ez is

    Szóval,ha ott körülnézel láthatod a munkáimat!
  • zsoltfireman
    #22097
    OK! Köszi!
    18-as,16-os azenyém!!!!
  • Molnibalage
    #22096
    Zsolt, az A-4 agresszor skin a tem műved? A sivtagi F/A-18 az igen. Meg melyik F-16 agresszor? Nem a színe kell, a neve annak amit csináltál. Írok Fafának, hogy rossz név alatt fut, mert te csináltad őket.
  • zsoltfireman
    #22095
    OFF
    Most ezt szelidítem,ajánlom mindenkinek!





    ON
  • Molnibalage
    #22094
    Nem utáljuk egymást, csak külön utakon járunk. Gondolj bele, már legalább három éve más az exe mindkét oldalon. A saját exe fejlesztés is olyan bugokat okoz, hogy ha elmondanám sírvafakadnál. L_Viper-nek néha mondok ezt-azt. Ő tudna róla mesélni.

    Gyakorlatilag képtelenség már a kettőt egybegyúrni. Az lényeges különbségek nem modulszerűek és áthatják az egész játékot. Az nem úgy van, hogy kiveszem az egyikből átteszem azt megy. Nagyon nem...

    Mellesleg az FF csapat előtt a fő szempont az élvezhető FPS volt mindig is. A beta I állapot másfélszeres (egyes repcsiknél kétszeres!) bubble méret mellett is úgy ment a régi gépemen, mint az FF4 3-as bubble slideren. Hol van ettől az OF? Fényévekre? Mondjuk most már az FF5.0 beta IV is, mert ez a része szétesett...
    Yoni (i_hawk) csinálta a nagyobb bubble részt és mivel ő elhagyta a csapatot ez most nincs benne az exe-ben. Azért meg fogom kéri, hogy ezt a módosítást csinálja meg már FF5.0-höz is majd. FF4-hez csinált egyet még nekem régen.

    A bubble-vel komoly gondok vannak és az FPS nagyon szar különböző okoból kifolyólag. A játék hadjáratban most játszhatatlan, mert a 2D-s világban semmi sem mozog (így elvileg TE-ben semi ami a bubble-n kívül van). A radar DBS módja végre működik megint (beta I alatt jó volt, II alatt megint szétcsesződött...), a terep radarképe végre megint jó (az is szar volt régen), viszont a radar egyes estekben fogja magát és nem pásztázik.

    És van még pár ilyen bug. A Maverick után wingman unable bug is fixálva volt már beta I alatt. Aztán beta II alatt AI használt minden fegyver. Most megint lehet, hogy szétment. Vágod? Még a saját kóddal is ennyit kell szenvedni? É ennél több bug volt. Az AI szarul használta az SARH rakétákat, az ARH raketták radarja néha nem kapcsolt be, az HMS szar volt, stb.

    El tudod képzelni mit kéne az OF-fel szopni mikor amúgy is olyan insabil, hogy sírvafakadok. Mondjuk a beta is az volt eddig a beta I-et leszámítva. Stabilitás terén végre kezdünk magnukra találni. Már kb. 98% eséllyel végig tudsz repülni egy bevetést...
  • L Viper #22093
    Semmiképp nem írtam le, mert jó cucc, csak ebben a félkész állapotban szenvedős sajnos.
  • repvez
    #22092
    akkor csak megint felmerül a kérdés, hogy mi a faxért nem lehet összeállni és egybegyurni azt ami jobb az egyikeben mint a másikban.Ha több a coder akkor gyorsabban haladna az egész és nem kéne szétszakadni a falcon tábornak.Lehetne egy szép grafikáju realisztikus falcon.
    MÉg sehol nem olvastam hogy miért utálja egymást a két csapat, hiszen magunknak fejlesztjuk és hasznuk sincs belöle (a tapasztalaton kivul).Hatékonyabb is lenne a fejlesztés mivel nem kell 2x kitalálni hogy 1 dolgot hogyan lehet megvalositani.
  • Molnibalage
    #22091
    Most írtam. Hustler beszélt velük. Tavasszal lehet valami. Ott több kóder is van, szóval talán várható valami fejlődés. Ha benne lesz az új FM és JHMCS akkor nem szabad leírni.
  • L Viper #22090
    Régebbi PC-re tudom ajánlani a SuperPak 4.2 + BMS 1.03 kombinációt is. Nálam az is fent van, mert stabil és szép is.
  • L Viper #22089
    Én az OpenFalcont a hadjárati instabilitás miatt tettem a felejtős kategóriába. Jó meg szép, csak sajnos nincs befejezve. Egyszer talán kész lesz ez is.
  • Solt
    #22088
    Na lesz egy kis időm kipróbálom....
  • Molnibalage
    #22087
    A konfig tekintetében az a megfelelő.
  • Molnibalage
    #22086
    Maverick gyakorló küldetés. 8-10 füstoszlop és taccs. Ennyi. Nem tudom mit kéne OF-efl csinálni, hogy menjen rendesen. A bátyus gépén a Crysys ment szinte csonfullon és a 3D mark 2006-ben 10%-kal kapott több pontot csak nálam...
  • Ventura82
    #22085
    Oké, már bogarászom. Köszi a segítséget.
  • Solt
    #22084
    Akkor egyértelműen Red Viper... többi a magyar honlapon! ;)