52965
  • Molnibalage
    #22163
    Ok. Most még a windóz formatálja az új vinyót. Nem tudom, hogy mennyi idő alatt fejezi be. Elvileg mehete vele a repkedés párhuzamosan csak nem merem egyelőre. Szreintem fél óra alatt csak befejezi. Addig dumálhatnuk. :)
  • JoeDestroy
    #22162
    Lehet gyűlni.
    TS thomi
    Szoba : Falcon
    Pass: falcon
  • Molnibalage
    #22161
    Jó.

    Viszont kibaszottul ideges vagyok. Úgy tűnik, hogy szar vinyót adtak el nekem. Az utolsó 300 GB-os szelettel nem tud semmit kezdeni a Partition Magic. Hogy szakadna rá az a jó...
  • JoeDestroy
    #22160
    kb 7-körül nekem is jó.
  • Molnibalage
    #22159
    Mikor kezdünk. Kb. 1 óra múlva készenállok.
  • Molnibalage
    #22158
    Miért is? Én már 10 hónapja az új FF5.0 UI-t látom és egyáltalán nem ronda. Csak más. Mi olyan szép és jó az FF3-ban? Szerintem semmi.
  • zsoltfireman
    #22157
    PM ment!!!!!
  • L Viper #22156
    Brutális
  • L Viper #22155
    Az. A FreeFalcon 3 menüje ehhez képest esztétikai remekmű. Nagy hülyeség volt lecserélni, meg így összekeverni. Azért valahogy eligazodok ebben is :)
  • Gundark 1 1
    #22154
    Tegnap én is feltettem az RV-t. Nekem legalább 1 éve nem volt fenn. Most újra megdöbbentem hogy mennyire ocsmány a menüje. Botrányos.
  • LeonSilver
    #22153
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=mJSk2Xc3Eq4]A-10 "Warthogs from hell"[/URL]
  • L Viper #22152
    Mindenképp jönni akarok. Tegnap beállítgattam az RV-t is. Bevallom, jó rég volt fent nálam.
    Rátettem a két gyári peccset, a szokásos fa, felhő és ég dolgaimat. Realism patch egyelőre nincs rajta.
  • Molnibalage
    #22151
    Akkor küld már el némi instrukcióval, hogy hogyan kell még 5-10 percet rászámok, de aztán install... Még formatálgat...
  • JoeDestroy
    #22150
    Szerintem Zsoltival estefelé összefutunk, ha csináltunk szobát, beírom.
    A ghostal kb 5 perc a rendszer áthelyezés.
  • Molnibalage
    #22149
    A PM8 végre rendesen formáz elvileg. Nem dobott ki hibaüzenetet és tényleg sokáig csinálja. Aztán jön egy system telepítés. Az eltart vagy 3 órát addig el fogok tűnni.

    Este akkor mikor legyen gyülekező. Ha Gundark később jön az sem. Baj. Csak az "O" betűhöz kell hat ember. Addig a többit meg tudjuk csinálni.
  • JoeDestroy
    #22148
    Balázsnak ment, csak elnyomtam.
  • JoeDestroy
    #22147
    A Paragorn partition managger 9-est használd vistán (is). A partition magic 8 sem megy jól 64 biten XP alatt még jó volt, de talán 32 bit vistán sem volt az igazi.
  • Molnibalage
    #22146
    Repülés közben esélytelen. Földön is jó lesz. Azt meg lehet csinálni, hogy egyes betűek más gépekkel rakunk ki. F-15E is szóba jöhet, mert sötétebb színével jól látszik a betonon.
  • Molnibalage
    #22145
    Jelenleg még ott tartok, hogy valamiért tmég a PM7 partíciót sem akar léterhozni rendesen, hogy telepítsek...
  • Gundark 1 1
    #22144
    Na akkor este parti? Én 10nél előbb nem tudok jönni, de lehet hogy fél 11 is lesz belőle, mire hazajövök meg lemálházok. Durva lenne repülés közben kirakni a falcont? :) Természetesen formációra gondolok. Ha nem csak AFben csináljuk meg akkor mehetek tizennyócassa? (a férfiak azzal repülnek :) Vagy egységes képet kell nyújtanunk?
  • JoeDestroy
    #22143
    A régi ghostal egyszerűbb. A ghost 6 vagy egy dos bootcd-t csinál, rajta a progival. arról bebootolsz, és asszem local particióról partícióra opció is van. Oprendszertől független, még a linux ext3 filerendszerét is tudja menteni, a ghost6-ot keresd meg.
    Az újak meg települnek az oprendszerbe, onnan bentről lehet a mentést megcsinálni, visszaállítást pedig a telepítőcdről bootolva teheted meg. A ghost 9-től egy mini windows felületű a cd oprendszere.
  • Molnibalage
    #22142
    Egyéblént másnál is hasonló vagy még durvább az arány. Pár emberről akkor egy kis statisztikai adat.

    Aragorn 13159
    T Rex 9871
    Ripsaw 5588
    DewDog_2 4461
    i_hawk 4213
    JimG 4130 (ő már régen nem tag...)
    Hustler 4016
    Hailstorm 3517 (ő sem, talán még FF3-as időkben volt)
    qawa 3322

    Akkor nézzétek meg, hogy publicba mennyi van nekik. Csomó olyan tag van akik régen Falcon fejlesztők voltak, de még én sem láttam tőlük soha poszot. Egyszer végignézem a beta fórum régi topikjait. Olyan nevek voltak ott... Talán egy két név nektek is beugirk még innen-onnan.

    bird, Doc, Triton, Peled, Earthling, PSYCO, Ender Wiggin, Quake, BenBen, RogueSqdn és még sonak mások. Szerintem tiszteleből és érdekességképpen olvassátol el a régi Falcon verziókhoz adott kézikönyveket. Szép történelmi dokumentumok.. :)

  • L Viper #22141
    Ghostolásról csak annyit tudok, hogyan kell lementeni a szépen beállítgatott rendszeremet, azután abból a mentett fájlból pedig később visszaállítani, vagy másik vinyóra rakni. Kb 5 perc alatt kész is a visszaállítás. Klónozással még nem próbálkoztam.
    Lehet, hogy az én verzióm nem jó a Te 64 bites XP-dhez

    Megyek holnap este multizni, remélem menni fog minden a tervek szerint.
  • Molnibalage
    #22140
    Tehát azzal megy a 64 bit klónozás? Ha holnap reggelig nem jön válasz akkor telepítek és kész. Jobb, mint szenvedni.

    Holnap felvételre akkor jön a 4-5 ember aki kell? Már tűkön ülök..
  • Molnibalage
    #22139
    Hustler nagyon öreg fejltesztő tag, csak a public fórumra nem posztol sokat. Ez a legtöbb fejlesztőre igaz. Rám is asszem 700 post van a publicon (pedig ott régen be vagyok regelve..) és a beta és dev fórumon 2455 tavaly noveber eleje óta... Mindezt úgy, hogy június és szeptember között szinte semmi mozgás nem volt...


    Régen (amennyire vágom a posztokból) volt ő "kisfőnök" amikor Aragorn "nyaralni" ment. Az FF4 kiadása után asszem cirka 3 hónapra tűnt el Aragorn. A beta fórumon már újra megjelent. 2 hétig volt távol pihenni. Heti 70 (!) órát foglalkozott a weboldallal és a játékkal az elmúlt 3 hónapban.

    Az Intruder skin meg az én művem 95%-ban (a századjelzést hagytam meg a régi nagyon basic skiről összesen). Egyszer majd lesz Prowler skin is is. :)
  • Molnibalage
    #22138
    Küld már át légyszíves instrukciókkal. Bár akkor gondolom ez sem fog menni 64 bites oprendszerrel. 1,5 órát pazaroltam a pórbálkozásokra. 3 óra alatt feltelepítek mindent..
  • JoeDestroy
    #22137
    A Ghost 6-al véget ért a paradicsomnak. sajna :(
    De csak félig. Ha archiválsz, és a ghost cd-t is megírod, akkor a cd boot-ból vissza lehet állítani (elvileg) a partíciót.
    Röhej lehet, de a ghost 3!!!!!!! ismerte már az ext3 filerendszert:) 2002 hajnalán,mikor szabvány lett az Unix-on.
  • repvez
    #22136
    mi lett Aragornnal, hogy minden zárt topicba is a Hustler irogat és tesz be képeket?Amugy ki ö mert pár honapja még szinte a nevét se lehetett látni a forumon.
    Amugy jok az uj képek, föleg az intuderek támadása
  • L Viper #22135
    Akkor ezek szerint sikerült az át és visszanevezgetősdi
  • L Viper #22134
    Ki fogsz nevetni, én egy őskori Ghostot használok.

    Dos Bootdiskről indítok, másik kislemezen van a ghost progim, azt indítom a ghosst2k3 -noide paranccsal és onnantól to image, vagy from image, attól függ mit akarok. Menteni, vagy mentésből visszaállítani.
    Az újabb CD-s verziókról nem tudok nyilatkozni, nekem ez bőven jó ez az ősi :-)
  • zaccos1
    #22133
  • Molnibalage
    #22132
    Viper? A Ghost az hogyan megy? Mert leszedtem a 14-est, de semmit sem lehetet csinálni vele. Ezt értsd szó szerint.
  • Molnibalage
    #22131
    Nekem meg segítség kéne. Az XP 64 oprendszeremete akarom ráklónozni az új vinyóra. Partition Magic 7-tel nem megy úgyhogy valszeg a 8-cal sem fog. Ötlet?
  • Molnibalage
    #22130
    FF fórumon van elvileg egy ilyen topik.
  • Molnibalage
    #22129
    Nevezd át bármire az a könyvtárat amilyen néven fel van rakva az BMS. Az Új Falcon-t ugyenrre rakd fel. Ha váltani akarsz a kettő között akkor nevezd át az amit nem kívánsz használni másra és ami meg akarsz az az eredeti nevére amit felkraktál.
  • Scottt
    #22128
    Mivan emberek totál kihaltatok? Totál kihalt a fórum.
    Mivan a lantlények elhallgatattak titeket?

    Uff engem meg az érdekelne, hogy lehet a RV alá felrakni a balkánt^^
  • Scottt
    #22127
    Mivan emberek totál kihaltatok? Totál kihalt a fórum.
    Mivan a lantlények elhallgatattak titeket?
  • zaccos1
    #22126
    Dícsértessék!Tudom hogy volt már százszor,de szeretnék valakitől priviben segítséget kérni,ugyanis fent van a BMS és ez mellé szeretném az RV-t felrakni.Na ebben kellene a segítség...
  • L Viper #22125
    Nem tudtam kimenni, rohanós volt a délutánunk.
    Tesómék voltak, az ifjú harcművésszel :-), mi meg a "zasszonnyal" bevásárlás, ügyintézés, a gyerekek leadva a nagyszülőknél. Ez is ritka, hogy vele lehetek kettesben, pedig ő is jött volna, ha nincs ennyi dolog.

  • Scottt
    #22124
    Földim voltál a nyíltedzésen?:)