52965
  • Molnibalage
    #22203
    Vipera. Írtam, hogy nem marad a logókból és szövegből semmi. Csak egy sima FF logó. A többivel meg dolgozni kell, hogy rámenjen meg le kell szedni őket valahonnan.

    A flare-ek szerintem brutáljól néznek ki. Bár ilyen lenne a játékban is.
  • L Viper #22202
    A kép az nagyon szép, de Destroy javaslatát támogatom én is. A többi Falcon verzió logója legyen rajta, mert ez így eléggé FreeFalcon centrikus.
  • Scottt
    #22201
    Két hét múlva
  • repvez
    #22200
    én is elgondolkoztam rajta, de engem az impeller meghajtásu sugaras gépek érdekelne,de ahogy belegondoltam nem nagyon kötne le hogy 5 percig ide-oda röptethetem csak aztán kész.Több vele a macera mint a szorakozás
  • Molnibalage
    #22199
    Nincs. Mivel a bugjavítások sikerességét nehéz megmondani. Hamarosan megint új exe-t kapunk. Kaptunk egy fixet két napja, de az "rossz" volt. Javított pár hibát, de Baldeagle szerint inkább azt még ne használjuk. A stabilitás egyre jobb, csak egyes dolgok egyáltalán nem működnek. Olvasd el azt amit nemrég repveznek írtam.
  • gsg16
    #22198
    van már valami megközelítő dátum az új falcon kiadására?olvasgattam itt most visszafelé,de lehet,hogy elkerülte a figyelmem,ha volt rá utalás
  • JoeDestroy
    #22197
    Én is így vagyok vele, bár én töröm is :)
    Ami a képen van az az Aerofly Deluxe Pro + addon ez szép, de a Realflight G3 meg realisztikusabb. A többit privátban.
  • Molnibalage
    #22196
    Ebből a 2-es számot nem ismerti valaki? Egyszer videoklipp lesz belőle. :) Csak jó lenne tudni az előadót és címet.
  • repvez
    #22195
    Ezt az RC szimet hol találtad, van hozzá más gép is?Az egyik kolégám keres ilyet mert gyakorolni szeretne mielött összetöri IRL-ben a sajátját
  • Molnibalage
    #22194
    Kivágom a címet oszt jóvan... :)
  • JoeDestroy
    #22193
    Szerintem a csillag (ami itt fekete és nem vörös :D )

    Viszont van egy kis vörös gép funkodni :))
    Ez ni!
    OFF



    ON
  • Molnibalage
    #22192
    De. Csak az OF-ből nincs igazán szép, mert csak az installból lehet kivágni. AF logója az mi?
  • Scottt
    #22191
    Nekem az előző is megfelel,azzal a kis változtatással:)
  • JoeDestroy
    #22190
    A variánsok logóit nem lehetne belepaszírozni jobboldalra sorban? Egyébként jó. Jöhet.
  • Molnibalage
    #22189
    Nem konkrétan erre gondoltam, a stílusra gondoltam. A kép maradna, de a logók és szöveg más lenne.
  • Scottt
    #22188
    Igen,de a Molnibalage-t kivehetnéd belőle.Elismerem, hogy elképesztő dolgot raktál le az asztalra(Magyar viszonylatban tisztelem is a munkáidat de ezmár Ego:)
    SZVSZ
  • Molnibalage
    #22187


    Ehhez hasonló új bannert elfogadtok tőlem?
  • Gundark 1 1
    #22186
    Tu-95 enyim!! :) A további kommunista, lenin renddel kitüntetett párttársaim vihetik a 225öt :) Bár attól nem fog látszani semmi sem :) Meg ha addig meglesz a tornádó azt is kéne bele nem? Mert szép :) De a legszebb a nyócpropelleres :) C-17 mindenképp (Zsolti megoldja a magyar felségjelet addig hogy villancsunk vele, és jöhet a C5 is ha némileg szebb textúrái lesznek. De szivesen mennék egy SR-71essel is. Talán ha jól emlékszem Burenboy is szereti, mehetnénk géppárban :) De ha véletlenül bekerülne B1 vagy B2, a múlt szép emlékei miatt szivesen vinném azokat is. Ne hiába álljon már a szekrényem tetején egy 1:48-as B-1B makett :)
  • LeonSilver
    #22185
    Semmi értelme csak szép.Azt meg nemtudom, hogy mi viszi simán vagy éppen göröngyösen lévén nagyon ritkán nézek filmet ( kivételek azok amik nálam alapműnek számítanak ) pláne nem a számítógépen.Csak azért írtam mert nekem megkellett kérdeznem, hogy mivel lehet lejátszani ezt a szart. :P
  • Molnibalage
    #22184
    Vagy nem igaz, hogy az MS nem ad hozzák ki egy modult amivel át lehetna alakítani legalább minimális szinten valami harci szimmé... Ott nem 1 db kóder van házon belül...
  • Molnibalage
    #22183
    Nekem nem kell átnevezni. A BsPlayer (ősrégi is!) simán viszi. Szép, szép, de mi értelme? Egyedül a kanyon repkedést próbálnám ki. Es FSX egyébként? Miért nem Combat Flight-simhez csinálnak ilyet?
  • LeonSilver
    #22182
    Nevezzétek át .avi -ra.
  • Molnibalage
    #22181
    Liquido - Narcotic című zenére fog menni. Kb. az alábbi gépeknek kell majd FF5.0 alatt benne lenni.

    - F-16
    - F-15C/E
    - An-24
    - C-17 (esetleg C-5B is)
    - BUFF
    - Esetleg Tu-95 9 (új 3D modell!!)
    - An-225
    - Szu-33
    - F-22 (ha má új 3D modellje és repmodellje van + kabin!)

    A foragókönyv is megvan nagyjából.
  • L Viper #22180
    Gratula, ez nagyon jó lett.


    Csatlakozok Gunlantlényhez, jöhet valami FunFalcon mozi ezután
  • Molnibalage
    #22179
    Egyéb felvételek tegnapról.
  • Molnibalage
    #22178
    Tök durva, youtube-on már HD jelölésű minősgében is lehet nézni. Már majdnem az eredeti színvonal.
  • JoeDestroy
    #22177
    Hajaj, a TV nézés káros mellékhatásai!!!
    Ezért nem nézek én vagy másfél éve még híradót sem.
  • zaccos1
    #22176
    Háát bakker,ekkora hülye is csak én lehetek....Feltettem az RV-t is,erre este 7-kor a tv-t nézve bealudtam és csak hajnalban keltem fel.sajnálom........
  • zsoltfireman
    #22175
    Klassz vót!!!! Thanks!!!
  • Gundark 1 1
    #22174
    Szép munka, gratulálok. Jöhetnek a funfalconok az új évre :)
  • Molnibalage
    #22173
    Itt van.
  • JoeDestroy
    #22172
    Örülünk hogy segíthettünk :))
    (Vöröskereszt)
  • Molnibalage
    #22171
    KÉSZ! Megy a render. :)
  • L Viper #22170
    Há' old má' meg, ha má' ilyesmivel keresed a kenyered!
  • L Viper #22169
    Jó volt, pár képet rakok.

    Máma :-) öten:









  • Gundark 1 1
    #22168
    Jól van urak, rövid volt, de köszi. Még nem jöttem rá mi a baja a mocskos tsemnek. Minden más megy, egyedül ezzel nem kommunikál. Még rugdosom kicsit. Rendes multi is lesz valamikor? Vagy már mindenkit elvakitott a sztárság és a csillogás? :)
  • Gundark 1 1
    #22167
    ja megvan :)
  • Gundark 1 1
    #22166
    Mennék. De nem emlékszem a thomi nevére igy nem tudok bejelentkezni
  • Molnibalage
    #22165
    Na skacok, 4-en már vagyunk. Egy ember kéne csak. Gundi, gyere! Veled már elegen vagyunk! Szűz RV, két pacth és no hitiles kell!
  • L Viper #22164
    Zaccos gyere ha tudsz, mert már 4-en vagyunk.