52965
  • zsoltfireman
    #22243
    Barátaim!
    Boldog Békés Karácsonyi Ünnepeket és sok Repülést Kívánok!!!!
  • zsoltfireman
    #22242
    Köszi! Durva nagyon!!!
    Én már az Iris F-15-verzióktól is kész vagyok!!!
  • Molnibalage
    #22241
    Ja, a skinpack frissült! Van benne pár új.
  • repvez
    #22240
    F-18 megjelent
    Egy kicsit off de talán elnézitek
  • Molnibalage
    #22239
    A GlobalFalcon logóból szereztem eredetit, csak nem tudom betenni. Rohadtul idiótán csinálta meg a készítője. Kell valakinek esetleg? Hátha tud kezdeni vele valamit...
  • JoeDestroy
    #22238
    A gép hossztengelyének fordulási irányába mozog, így nagyobb szögsebességű fordulóknál a gép sebességének irányában nagyobb a szívócsatorna sebességre merőleges keresztmetszete, mivel követi a fordulókat. Néhány youtubeos videón kifejezetten jól látszik a mozgása manőverezés közben. Főleg kisebb sebességű szűk fordulóknál.
  • Scottt
    #22237
    Ahogy Balage írta automatika,meg, hogy kb-ra párhuzamos legyen a talajjal.Bár nemtudom miért jó ez^^
  • zsoltfireman
    #22236
    Végre! Nagyon köszönöm!
  • L Viper #22235
    Jó, akkor legyen a középső. Nem tudom, hogy átméretezik -e, de biztos megmondják, hogy hogyan kérik.
  • Molnibalage
    #22234
    A honlapon fent van a javított évfordulós videó. Kicsit szebbé is varázsoltam. Az igazi változás majd később jön.
  • Molnibalage
    #22233
    Az automaika. Sebesség, repmagasság és állászög függvényében változik.
  • Molnibalage
    #22232
    Egyszerűen azért nem teszik nekem, mert "homályos" a nagy gép. Én az alsó kettő közül preferálnám valamelyiket.

    Ha modi beszúrja a képemet akkor automatikusan resizeolva lesz?
  • zsoltfireman
    #22231
    Segítsetek....
    Régi nagy kiváncsiságom,F-15 szívócsatornájának szöge mitől változik?
    Repülés közben számítógép vezérli,vagy taxi kezdésétől fogva,leszálásig a pilóta beállítja a 45fokos szöget és kész????
  • L Viper #22230
    Kb. ennyire kéne, persze ezt gyorsan csináltam és a mester engedélye nélkül, csak a bemutatás végett, hogy hogyan gondoltam:

  • JoeDestroy
    #22229
    Középső. :)
  • L Viper #22228
    A kísérőt hátrébb lehet tenni Photoshoppal .
  • Scottt
    #22227
    Középső a felsőn belelóg a Global Falcon a kisérőbe.
  • L Viper #22226
    Nagyon jó. Nem is kell hegy, szép az a nagy Falcon :-D ( legfelső )
  • Molnibalage
    #22225






    Az utolsó az amit elsőre raktam, be csak kicsit topmpítva a hegycsúcsokat. Nekem az teszik a legjobban. Nem kenődik szét a zoom-tól az F-16.

  • gsg16
    #22224
    tényleg jól néz ki.
  • zsoltfireman
    #22223
    Köszi Balázs! Szép munka!
  • Molnibalage
    #22222
    Hát gyerekek ez atombrutál. Ez már Lonci szint kívülről.
  • Molnibalage
    #22221
    Bár én nem játszom vele, de ez iszonyat szép. A Hind feltámadt! :)
  • Molnibalage
    #22220
    Ja, a videómban meg két gépelési hiba van és eddig senki nem vette észer. Most szólt Aragorn és AGS. :)
  • Molnibalage
    #22219
    Oké, figyelembe veszem mindazt amit írtatok és csinálok egy újabbat.

    Hamarosan új exe-t kapunk! :)
  • Gundark 1 1
    #22218
    Kezdek rájönni hogy mi csinálta a hiányosságot a teamspeakben. A windowsra és a ts re csak Dzsinót tudom idézni : "jók a pogramok, jó minden csak sok köcsög van" :) Balázs, az a 16os nagyobbnak kéne hogy legyen nem? Tök jól meg van világitva csak alig látszik. Vagy nagyobban gágyiul néz ki? Vagy lehetne valami olyan a háttér mint Destroy logója. Valami életkép. :)
  • JoeDestroy
    #22217
    Középre egy " Since '98" valami illeszkedő betűvel? Bár akkor már nagyon tele lesz írva.
  • JoeDestroy
    #22216
    Szerintem jó..
  • L Viper #22215
    A hegyeken picit gömbölyíts és a logó legyen ettől laposabb, bár akkor a Falcon verziók logói is kisebbedjenek. Jobban nézne úgy ki szerintem, bár tudom, hogy az meg sok munka.

  • Molnibalage
    #22214
    Ez jó lesz?

  • Molnibalage
    #22213


    Melyik OF logo a szebb szerintetek? Én a kéket preferálom.
  • Molnibalage
    #22212




    Ezt a logót ki fogom szedni. A kerek formátumú OF logó nincs meg sehol nagy felbontásban.
  • Molnibalage
    #22211
    OF wallpapers. Szerintem szépek.







  • Molnibalage
    #22210
    Talán még el is tudom tolni, hogy ne látszanak.
  • Gundark 1 1
    #22209
    Pusztán csak kinézeti dolog de valahogy a kedvenc kockahegyeinket nem lehetne árnyalni? :) Mert igy kicsit 1998-as a dolog :) De ha neketek igy jó akkor nekem is. Jön a hosszú hétvége hamarosan :) Meg is ragadnám a lehetőséget hogy Boldog Karácsonyt kívánjak minden tettestársamnak (folytatólagosan elkövetett:) És esetleg ha egyik nap ráérünk és a Rendező úrnak is van kedve csinálhatnánk egy karácsonyi funfalcont. Szépen becsomagolt kazettások hullanak az égből :)
  • Molnibalage
    #22208


    Első lépések. :)
  • Molnibalage
    #22207
    Az randa. Találtam sokkal szebbet.
  • Scottt
    #22206
    Szedd ki a mostani bannerből^^
  • Molnibalage
    #22205
    Szép kis gyűjtemény.
  • L Viper #22204
    Értem, köszi. A flare iszonyat jó .