52965
  • Molnibalage
    #22283
    Az első kép az nekem is volt mikor a 10 éve jubileumi klippet csináltam. Sőt, még durvábbak is. Azért vicc, hogy 2048x2048-as textúrákat használ az OF.
  • repvez
    #22282
    csak nem ugy ahogy szeretnék.
    Amugy nem is tudtam hogy van már BMS3.0, mert amikor kilépek az instant missionból mindig azzal a hibaüzivel száll el a progi, hogy a BMS3.0+ hibát észlet ezért leáll.
  • gsg16
    #22281
    átlátszik?legalább kilátsz rendesen
  • repvez
    #22280
    Na érdemes volt kivárnom azt a majd egy orát mire felment az OF.Már 2x tettem ujra, de még a sima 4.5-ös OCI-nál is ilyen lesz a játék:
    hiba1
    hiba2
    Átlátszik a gép és hiányoznak texturák.Valaki találkozott már ilyen hibával vagy tudja hogy milyen beállitás okozhatja.
  • repvez
    #22279
    Szóval igy:
  • repvez
    #22278
    OF telepités :D
  • Molnibalage
    #22277
    Nem volt szó egy olyan kiegről ami érintőképernyőt csinál a nem érnitősből? Ez lenne az?
  • L Viper #22276
    Akkor marad az AF kampány. Az sem rossz. Ha lesz érdeklődés holnap mehet egy multi.
  • Molnibalage
    #22275
    FunFalcon nem lesz több, csak FF5.0-tel. Nem "pazarlok" zenét arra ami nem tökéletes mozgással jár együtt.
  • L Viper #22274
    Estleg lehetne egy kis kampányrepülés is.
  • Gundark 1 1
    #22273
    Ha holnap este parti akkor az jó nekem. A funfalcon klipben (krisztmasz edition :) benne vagyok :) A szokott időben 10 körül tudok jönni. Na jó lehet hogy fél 10. :)
  • L Viper #22272
    Holnap este talán. Mit kéne kipróbálni? Funfalcon
  • Molnibalage
    #22271
    Na de miért van az, hogy a mostani gép pont annyit tud mint a régi? Multira valaki esetleg nem ér rá?
  • L Viper #22270
    Sajnos a stabilitását még nem volt időm tesztelni, mert szokás szerint megyek dolgozni mindjárt
  • L Viper #22269
    Hát valami lehet akkor nálad, mert az én gépep fele olyan bika, de a legzsufibb helyeken sem volt 7 FPS-em, bár én csak 1024x768-ban tolom és visszafogottabb a videókártya beállításom is.
  • Molnibalage
    #22268
    Az 59 az a printscreen miatt volt. Akkor valamiért leesik...
  • Molnibalage
    #22267
    Csak éppen ez maradt le..

  • Molnibalage
    #22266
    Összehasonlításhoz.

    OF. 4 db F-16 van egy reptéren. Semmi más...



    FF4. 4 F-16A, F-111F és 4 F-15E. Egyik sem kis poligonszámú Falcon szinten. Dinamikus fényforrásokkal is 61 FPS. Valójában ez sem igaz, mert nálam csak szimplán kiakadt az FPS mérő...

    Bármi csináltam 61 volt stabilan. Felszálltam megelőzve mindenkit és az összes Flare-t kidobva is stabilan 61 maradt az FPS nagysebességű áthúzsánál. Lehet, hogy az FF4 helyenként nem olyan szép, csak éppen lazán játszható...
  • Molnibalage
    #22265
    Nem volt időm letesztelni. FLOT környékén 7 FPS volt nálam a bikaerős gépemmel. Az én szembemben az OF továbbra is egy rossz vicc. Értékelem a készítők munkáját, de ha ez örökké ilyen marad akkor én nem barátkozom meg vele soha.

    A sok OF fan szerint rosszul van beállítva a gépem. Mit tudok rosszul beállítani a Falcon alatt? Semmit. Érdekes módon a másik két verziónál egekben van az FPS... Tény, hogy gyönyörűszép állóképeket látok, de ez kevés a sikerhez nálam...

    Az is vicc, hogy legalább az adatábázisát javítanák ki. Egy kalap alá veszik a MiG-21PFM/MF szériát. Kár, hogy a kettő eltérő MiG-21 generációt képvisel. Na ne...
  • L Viper #22264
    A német Rapidról szépen jön, mindjárt lent is van. ( 190 MB. )
    Az OF 4.5 one click installos-ra kell tenni és ennyi.
  • L Viper #22263
    Hoppá bizony. Erre kíváncsi vagyok, mennyivel lesz stabilabb.
  • Molnibalage
    #22262
    Hoppá!
  • Molnibalage
    #22261
  • Molnibalage
    #22260
  • Scottt
    #22259
    Ja mindenkinek Kellemes,békés,boldog áldott Karácsonyi ünnepeket.Kis pilótákat is üdvözlöm^^
  • Molnibalage
    #22258
    'karácsonyt. :)

    (derstef műve)

  • JoeDestroy
    #22257
    Kellemes karácsonyt mindenkinek!!
  • Molnibalage
    #22256
    Új F-14 skin. Egyszer lehetne egy skinorgiás videót csinálni. :)
  • Molnibalage
    #22255
    Ajándék mástól is. :)
  • sindelnet
    #22254
    Boldog Karácsonyt!
  • repvez
    #22253
    Boldog Karácsonyt mindenkinek!
    Legyen az akár lantlény akár sziriuszi vagy csak egyszerü földi halandó aki falconozik
  • zaccos1
    #22252
    Kivánok én is mindenkinek BÉKÉS BOLDOG KARÁCSONYT!!!
  • Molnibalage
    #22251
    Erre alig vannak szavak.
  • Molnibalage
    #22250
    Hasonló szépeket. Igen, de egy kis munka kell hozzá. Jelenleg az FF5.0-öt nem ismerti fel, mint FF4 verziót. A kabinok szerkezete úgymond nem változik. Tehát nem a kabin "tartalma a gond". Szóval röviden. Igen. Max. várni kell egy kicsit.
  • zsoltfireman
    #22249
    Ott a lantlény......
  • L Viper #22248
  • Buren
    #22247
    Boldog karácsonyt mindenkinek!
  • LeonSilver
    #22246
  • Gundark 1 1
    #22245
    Boldog Karácsonyt Mindegyikőtöknek! :)


    (Közben elrendeltem a nukleáris csapást az MS DLL készitő műhelyeire. De ez nem illik a karácsonyi hangulathoz. :)

    Balázs lehet már mondtad, remélem az FF5 höz jók lesznek a "régi" aeyes kabinok? Itt a 15ösökre gondolok elsősorban. Mert ami kúl az kúl :)
  • gsg16
    #22244
    Békés Karácsonyt Mindenkinek!!!
    off
    jani az örök!
    on