52965
  • Molnibalage
    #22323
    OFF. Lantlények gyűjőthelye. :)
  • Gundark 1 1
    #22322
    Húúha, ez kanyarba is fő tud szááni? :) Kéne ehhez a rollerhez egy rendes repmodell (no nem az ami leiskolázza a tájfunt :) meg kabin, aztán kipróbálhatjuk az FF5ben. Ha már ilyen talicskánk van :)
  • JoeDestroy
    #22321
    Hazafelé már majdnem tolni kellett !!! :D
  • Cimbi
    #22320
    Köszi
  • Molnibalage
    #22319
    Pl. itt. De a raktárakban is meg van. A 0.6-os verzió nem biztos, hogy jó. Nekem voltak gondjaim vele. A 0.5 az jobb szerintem.

    Kézikönyvben ez is le van írva.
  • Cimbi
    #22318
    Az Európa helyszínt hol tudom letölteni?
  • Molnibalage
    #22317
    Az Europe helyszín 1985-ös fogatókönnyvel az jópofa szerintem. Nem olyan zsúfolt, mint a koreai és azért belefuthatsz olyan ellenbe is ami nagyjából egyszinten van veled. Mivel nagyobbak a távolságok és a térközök más stjlusú repkedés van ott, mint Koreában.

    A MOD haladgat. Elször jön a HP rész. Aztán a HPs adatbázison alkalmazom a Realism MOD-ot és aztán talán kiadok egy kicsit módosított 1989-1991 közötti időtartamot átfogó MOD-ot és hadjáratot.

    Egyébként meg tudom csináli úgy a MOD-ot, hogy ne kelljen felülírni az erdeti könyvtárakat és backupot csinálni, hanem az alap hadjáratok helyszínválasztással lennének elérhetőek csak az én független adatbázisommal.

    Milyen játékot köszönsz? Elveszettem a fonalat. Postáztam akkor valamit asszem... :)
  • Cimbi
    #22316
    Köszi akkor passz:)(Ha egyszer lesz rengeteg felesleges időd csinálhatnál egy hadjárat generálás című manuált is)

    Tudtok valami jó kis hadjáratott ajánlani ami jó az RV-hez?
    A módod hogy áll?

    Egyébként kösz a játékot Balázs utólag is.
  • Molnibalage
    #22315
    1. Lehet, de kezdőként ezt nagyon nem ajánlom. A Tacedittel lehet, de nagyon könnyű szétbarmolni a dolgokat vele. Más is kell azon kívűl. Még a létező hadjáratok módosítása sem rövid feladat.

    2. Lehet csak sajnos a minősége nem olyan jó, mint AF alatt. Nem olyan szép és finom a gépek mozgása.
  • Cimbi
    #22314
    Sziasztok

    Lenne két kérdésem:
    1.hadjáratot lehet készíteni és ha igen hogyan, milyen progival?
    2.online lehet játszani az ff4-l?
  • L Viper #22313
    Jól mutat az új fejléc
  • Gundark 1 1
    #22312
    Felismerem a szereplőket. Ez a hold topic :) Benszülött : okkultist. Bud : Cifu :)
  • repvez
    #22311
    Aeyes cocpit movie
  • Gundark 1 1
    #22310
    Jó lett :)
  • JoeDestroy
    #22309
    Fejléc!
  • Molnibalage
    #22308
    OFF, de jó! :)

  • Molnibalage
    #22307
    Cirka 1 hete... Megteszem újra. Moderátor témában is aznap írtam...
  • L Viper #22306
    Balázs az új fejléc végett szóltál már a moderátoroknak ?
  • Molnibalage
    #22305
    Holnap lehet, hogy kész is lesz. Az orosz gépek majdem mind megvannak már (Su-30/35 és MiG-29SD és MiG-35 nincs még és a nagy bombázók sem, de azok nem lényegesek). Az F-14A, F-4 egyes verziói (D, DSK, E, ESK tutira, mert hadjáratban vannak) lesznek még megbuherálva. A J-6 és J-5-re még kell egy kis info, hogy mit hova kell tenni. Mindig elfelejtem megkérdezni Cifu-t.
  • Molnibalage
    #22304
    Legyen? A MOD-dal szépen haladok.
  • Boconadi
    #22303
    Boldog Karácsonyt, és Boldog újévet mindenkinek! :) Így utólag is
  • netmester
    #22302
    ma este nem lessz multi?
  • Gundark 1 1
    #22301
    Jó volt Urak, köszi. Tivat már tivat minket tovább :)
  • L Viper #22300
    Köszönöm a részvételt Balázs, Gundark, Netmester. Joe, együttérzésem, hogy "elvittek" Remélem nem a Lantlények jöttek érted.















  • L Viper #22299
    Változás ! A régi TS cím mögé kell 4db 8-as így:
    TS szoba: tss.thomi.hu:8888

    Szoba : Falcon - sirius
  • Molnibalage
    #22298
    Jelszó?
  • JoeDestroy
    #22297
    Sorry time out!
    jöttek értem :(
  • repvez
    #22296
    tesztelni azt nem tudom hogyan kell,de nekem is ilyen routerem van és nálam is hasonloan néz ki csak annyi különbséggel, hogy mindegyik port elött "both" van állitva nem UDP vagy TCP és nálam igy eddig mindig sikerült kapcsolodni.
  • Molnibalage
    #22295
    Ezt látom a konfigban. Ez így jó lesz? Hol lehet tesztelni a portokat?
  • L Viper #22294
    Gundark is jön ,ahogy hazaér, 10 előtt valamivel.
    Csinálok TS szobát 21:15 körül, ha addig más nem ír be addig elérhetőséget.
  • Molnibalage
    #22293
    Mikor?
  • JoeDestroy
    #22292
    Asszem ráérek ma :)
  • Molnibalage
    #22291
    Lesz me este multi? Mert most lett az ajándék routerem (DI-604) beszerelve. Hozzá tudok adni elvileg UDP portokat, csak ki kéne próáblni, hogy valóban jó lesz e.

    Más. Lehetséges, hogy kiadok a Falconhoz egy modot ami semmi más változást nem tartalmaz egyelőre csak a rack és HP változtatásokat. Erre épülne a realism MOD aminek az értékeit újra be kell vinnem. Ez már nagy MOD lenne. A teljes \objects könyvtár állománya le lenne cserélve ez esetben. Egyszerűen túl messzi van az FF5.0 és még lehet, hogy abba sem kerül bele. Legalább látom, hogy mennyire stabil és mit okoz (mert vannak kétségei Ranger-nek). Szerintem semmit bajt nem fog okozni. Most kezdek éppen neki.
  • Molnibalage
    #22290
    Azért egyes terülteken igen. Az új exe javított megint pár igen súlyos bugot (a 2D világ végre múködik), de egyes dolgokat megint szétbarmolt. Apró lépésekkel előre. :)
  • sindelnet
    #22289
    Mint minden XPs felhasználó,megkímélem magam ilyen gondoktól...
    Repvez,XP alatt OF 4.7 jobban működik,mint az előbbi verziók,de nem fogja túlszárnyalni a "hamarosan" megjelenő FF5-öt.
  • repvez
    #22288
    OF 4.7 feature list

    Csak az a baj hogy pont az F-16-os modellnél van ez :(
  • Molnibalage
    #22287
    Nekem nem vistám van. Egyébként csak egyes modellekkel és skinekkel fordult ez elő.
  • Molnibalage
    #22286
    Nem. Még a régi repmodell van benne. OF-ről szinte semmit sem tudok. Egy hónappal ezelőttig még azt sem tudtam, hogy BMS csapat = OF csapat. Erről a tavaszi dologról is Hustlertől tudok... Hol van a felsorolás amiről írsz? Ha lesz új release akkor abban új JHMCS is lesz talán. Arról is van preview a youtube-on.
  • repvez
    #22285
    És neked hogyan oldodott meg ,mert az OF forumán azt irták hogy VISTA VGA driver gond, de nekem a legujjabb van fenn.A 2D-s kabin az jo csak a külsö nézet és a 3D-s kabin ilyen.Amugy nem ugy volt hogy a köv OF megjelenésbe belerakját az uj FM-et?Mert a felsorolásban én nem láttam.
    Olvastam,de lehet hogy a 4.7-be egybe rakták bele, ez se nagyon volt hirdetve hogy várhato.
  • Molnibalage
    #22284
    Pár hete írtam, hogy a tervek szerint lesz BSM = OF major release tavasszal.