52965
  • L Viper #22403
    Ezt csak az AI teheti meg? Pl. Te nem vezényelheted át ? Ez a stratégiás része nem az erősségem.
  • Molnibalage
    #22402
    Ahhoz az AI-nak át kell raknia a századot. Szerintem nem fogja...
  • L Viper #22401
    A földi egységeink szépen mennek előre. Jó lesz Montenegróból indulni, nem kell átrepkedni az Adrián.
    Podgorica nullán, a földiek nemsoká bevonulnak és ha kijavítják a kifutót, van egy repterünk.
    Ha ezt befejezzük, felőlem mehet újra egy koreai multis hadjárat.
    Egyébként az eleje nem volt ennek sem könnyű.
  • Molnibalage
    #22400
    Csak a földi csapatoktó függ minden. A földön is kétszeres túlerő van. Ami kevés nyesdék van azon úgy átgázolnak a mieink, hogy ehaj.. Legközelebb Korea kéne. Azért az nem ennyire sétagalopp.
  • L Viper #22399
    Ha esetleg még este lesz valaki, én a szokásos időben, vagy picit később tudok jönni.
    Addig oktass Balázs :-)
    Remélem Gundark is gyün és befejezzük a Balkán hadjáratot. A múltkori bevetésekkel sokat haladtunk. Vajon mennyi lehet még a végéig? Túl sok nem hiszem.
  • netmester
    #22398
    majd jelzem itt fórumon
    saját ts-em:
    87.229.14.20:8890
    pass:pocika123

  • netmester
    #22397
    én is itthon leszek ha fhaterral nem megyünk fátváni, de akkor is legkésőbb 4-től itthon vagyok
  • Molnibalage
    #22396
    Holnap egész nap jó nekem gyakorlatilag.
  • Molnibalage
    #22395
    Utolsó dobása. Még egy ilyen és repülhet.
  • Molnibalage
    #22394
    OFF.

    Mindegy, hogy hogy csak nagy címletet! :)

  • Scottt
    #22393
    Bannoltassam vagy engedjem át másnak a lehetőséget?Vagy még élvezkedünk?
  • solikka
    #22392
    Hali honnan lehet letölteni azt a futóműpakkot amiről beéltetek a #22367-68-ban? Előre is köszi a segítséget! Sürgös lenne!

    BUÉK!
  • netmester
    #22391
    akkor kérek 1 időpontot hogy mikor érsz rá és ha oktatsz én annak is nagyon örülnék mert már én is szeretném megtanulni.
  • L Viper #22390
    Én is beszállnék, de még a munkahelyen vagyok. :-(
    Holnap talán hamarabb végzek...
  • Molnibalage
    #22389
    Már a második alkalom, hogy kérdezed. Én itt vagyok és most sem jössz. Hányszor játszuk még ezt el?
  • L Viper #22388
    Ha már egyszer beállítom, most a kampányra gondolok, utána természetesen tudom pörgetni az "ű"-vel. Válthatok Földi, vagy Légi üzemmódokat.
    Én a multis Dogfightra gondoltam az előbb.
  • Molnibalage
    #22387
    A Blank felirat azért van, mer konfigurálni kell a catridge rendszert a TE-ben. Ha nem teszed akkor nem lehet "pörgetni" az oldalak között, mindig az MFD gombokkal kell vacakolni, mert csak egy aktív oldalad lehet. Tehát a catridge programozásánál azokat az oldalakt állítod be, hogy az egyes üzemmódoknál mi között "pörgess". Aztán, ha egy oldalt már repülés közben átállítasz, az "ahogy hagytad" elv fog működni. Lásd kézikönyv...
  • L Viper #22386
    Az OpenFalcon abban is eltér a többi verziótól, hogy az avionika kissé más. Értsd ezalatt, hogy pár dolgot máshogy hívsz elő, mint az RV-ben, vagy az AF-ben.

    Sokaknak az is ellenszenves benne, hogy az MFD-ken is üres BLANK felirat fogad, ha kiválasztasz egy üzemmódot. Ez hadjáratban nem gond, mert az ember felszállás után mindent beállítgat, mire a célkörzetbe ér. Nem olyan unalmas addig a repülés. Dogfightnál már kicsit hülyeségnek tartom, de ebben ilyen és kész.

    Ha benézel a galériámban ott van 10 kép, azok RV-vel készültek, persze moddolva. Felhők, fák, égbolt meg ilyesmi.
    Sajnos az AF-et lekódolták, nem, moddolható igazán.
    Hogy teljes legyen a kép, megemlítem még a SuperPak 4.2-t a BMS 1.03 patch-el.
    Ez egy régebbi cucc, kis gépigény nagy stabilitás jellemzi, és szebb mint az AF.

    Innem a döntés a Tiéd. Nálam természetesen fent van mindegyik verzió egyszerre :-)
  • Molnibalage
    #22385
    Mikor legyen? Inkább oktatást tartanék neked. Múltkor, ha jól halottam még minidg a CCIP bombaoldással voltak problémáid. Először menjenk jó az alapok, mert anélkül csak a tényeleges csapsmérő képességet foglalod a kötelékben.

    Kicsit szomorű vagyok, mert mikor utoljára (cirka 1 éve...) repültél velünk akkor is ez volt a problémád. 1 év kevés volt arra, hogy ezt megtanuld?
  • Molnibalage
    #22384
    Mondom, hogy kézikönyv elején ismertetve van az összes verzió és a történelem röviden, hogy tisztán láss. Hogy ne kelljen minig legépelni ide...

    Az OF egyes helyeken nagyon szép (F-16C 3D kabin és modellek és néhány elsővonalas gép), de olyan iszonyatos erőforrás igénye van, hogy az egy vicc. És sokszor még így sem megy... L_Viper gépe az enyiménél sokkal gyengébb szerintem, de azon mégis rendesen megy. Az én kofigomon meg játszhatatlan. Az FF4 eddigi tapasztalatok szerint miden konfigon jól teljesít. Nincsenek ilyen "hóbortjai". Az OF-fel az a baj, hogy az exe-ja már cirka 3 éves. Talán tavasszel lesz valami nagyobb kiadás belőle.

    A félreértések elkerülése végett a bannerban látható kép az FF5.0 betéából van. Ez sem látod még egy darabig publikus Falcon verzióban.
  • Kremmer
    #22383
    És a Redviper milyen??Az is a sima Falcon 4.0 ra megy???Ti mivel játszotok ha nem multiztok??Mert itt vannak tök szép képek belinkelve!!És nem tudom hogy most az melyik Falcon változat!!
  • L Viper #22382
    Az Open Falcon az 1998-ban kiadott Falcon 4.0-ra települ, csak annyi vele a bibi, hogy noha grafikailag szép, még mindig vannak hülyeségei, nincs befejezve.
  • netmester
    #22381
    következő multi mikor lesz?
  • L Viper #22380
    Igen a HiTilest érdemes felrakni, sokan kedvelik. Ebben már lehet évszakokat is váltani.
    Vannak még módosított hangok is AF-hez és Janhas készített skineket, ahogy Balage írta. Azok szépek nagyon, de kezdőként bonyás lehet a felrakásuk.
  • Kremmer
    #22379
    Köszi!És mire lehet felrakni pl az Openfalcont???vagy az egy különálló cucc?Nekem valami olyat írj le légyszi aminek frankó a grafja,mert akkor beszerzem!Nagyon hálás lennék!
    Köszi
  • Molnibalage
    #22378
    Üdv.

    Nincs rá átgfogó grafikai javítás. Van HitTiles nevezetű dolgot ami a táj texúráját cseréli les másra, van Stopworks féle kabin és egy JanHas F-16 skin. Az AF kiegészítésesi ezzel nagyából fel is vannak sorolva. A magyarhonlapon levő kézikönyvben érintőlegsen folgalkozok az AF-fel is. Itt mi szint csak multiban toljuk az AF-et. Az FF4 nagy átlagban népszerűbb.
  • Kremmer
    #22377
    Sziasztok!"Megvettem" a Falcon 4.0 Allied Force neveztű játékot!Azt olvastam róla hogy a grafika nem a legszebb,de van rá valami javítás!Le tudná nekem valaki írni a telepítési sorrendet??Hogy mit tegyek fel az alap játékra!Mert én nem vagyok tisztába ezekkel a dolgokkal!
    ksözi
  • Molnibalage
    #22376
    Ugyanígy használom, csak még kisebb élsimítással. Ha TE-ben csak állok a betono akkor sincs egyes irányoban nézve 24 FPS...

    Respect a sok munkáért amit beleöltek, csak az én szememben ez így egy nagy semmi. Nem fogok más oprendszert felrakni és RAM-kat ki be pakolni a gépbe, hogy talán működjön.
  • L Viper #22375
    Lehet a 64 bites oprendszert nem szereti, Mower is FPS gondokra panaszkodott a Frugalson. Neki Vista 64 bites van.

    Én 32bites XP-t használok SP3-al.

    Konfigom:
    Asus P5B Alaplap, Geforce 8600 GT (512MB) kártya, 2GB Memória (800-as)

    "Kint" a videókártya setupban 8, vagy 16x-os anizotróp szűrést és 2x-es vonalsimítást használok.
    Open Falconon belül így néz ki a Setup és az Advanced Setup:



  • Molnibalage
    #22374
    Ez van. Én soha nem fogok az OF-fel játszani. Most vettem meg az új gépet. Ezen sem megy... Szerintem a jó szim ott kezdődik, hogy talál legyen hajlandó minden gépen jól futni.
  • Molnibalage
    #22373
    Ebben a helyzetben nálam 6-8 az FPS és az felbontást is levettem 1024x768-ra és az élsimítást is csak 2-szeres. Persze így meg totál ótvarul néz ki.
  • L Viper #22372
    Hát nem is tudom. Én az első Maverick gyakorlásnál néztem mindkét beállítást és nekem nem az alap 4.5-nél jobb az FPS.

    Egyébként szerintem jobbak a füstök az alap 4.5-ösben.

    Képek-Alap 4.5 efekktek:





    Képek-Az újabb Bonedust féle:




  • L Viper #22371
    OF 4.7 FPS probléma.

    Balázs, próbáld ki ezt a beállítást, lehet nálad ez kavar be.
    Állítsd át a nyíllal jelzettre.

  • DonZorro
    #22370
    BUÉK...
  • netmester
    #22369
    BUÉK!!!
  • zsoltfireman
    #22368
    BUÉK!!!!!!!!
  • DANIELE
    #22367
    Boldog Új Évet Kívánok mindenkinek!
  • Molnibalage
    #22366
    Szép évet (és FF5.0-öt) mindenkinek! :)
  • L Viper #22365
    Köszönjük Sindel majesztró és természetesen mindenkinek:


  • Buren
    #22364
    Boldog új évet kívánok mindenkinek!