52965
  • Gundark 1 1
    #22483
    A SOW új. Olegék új játéka. Sokszor megjelenthetett volna :) Kéthetes projektjük :) De szeretni fogjuk. Ez biztos. Sok szép dolog van a listában. A OFP 2 is biztos jó lesz. Az egy király volt.

    Jet thunder... Hát én nem hiszem.

    Seven G. - Jó lenne. De idén? Lehet de max az év vége felé. És mint ahogy szoktam mondani, igazi férfi 18assal megy :)

    FO- Jó lenne ha jönne de szintén nem hiszem.

    PT Boats- Kiru lesz :)

    Rise Of Flight- Ez régen a Knighst of Sky néven futott. De mivel nincs új WWi szim, akarom. Bár, a hirek szerint csak a 17-18 at dolgozza fel. Akkor meg a kedves Eindeckeremet kiröhögik :) Persze a vigyorgóknak hamar elmegy a kedve ha beinditom az Alba V-ösömet vagy a DVIIesemet :)

    Secret files 2-- Ha lesz olyan jó mint az 1, ám legyen :)

    Mindenféle űrkereskedős jöhet. Szeretem :) De a Wing Commandertől félek kicsit. Amekkora ász volt 15 éve, félek akkorát esek vele most.

    Sea Dogs 2- Ez már lassan duke nukem forever :) De ha jön én megküzdök vele :)

    Black Sky-- Nem hallottam róla. De ha olyan lesz mint a star controll, ám legyen.

    Collapse-- TTp posztapokaliptik.. Jöhet. Fallout rulez :)

    Mafia 2-- dettó jöhet. Élmény lesz. :)

    Colonial Marines : Ezzel tuti nem fogok játszani. Ijesztegesse magát a tököm :) Esetleg ha lehetek Aliennel. Mert az jó :)

    Star Trek. Bármi jöhet :)
  • repvez
    #22482
    A storm of war az egy teljesen uj motoron alapul, de az il-2 cége fejleszti.Sokkal realisztikusabb repmodel, kapcsolható fülke, dinamikus idöjárás, sérülésmodell.
    Az operatin flashponit2: semmi köze az elsöhöz a néven kivül,de igéretesnek tünik.Az ARMA2 lenne az igazi folytatása az OFP-nek.

    A fighterOPs tényleg jo lenne ha idén kijönne,de ami a tavalyi elsö videobol lejött még csak most áll össze az egész.Ez csak akkor valoszinu ha minden külön modul már teljesen kész van és csak az együttmuködésüket kell megcsinálni.
  • Molnibalage
    #22481
    Van pár érdekes dolog benne.

    Empire: Total War - Na ez érdekel!

    Az kalandjátékoknál van pár érdekes. A Goblins 4 is ott van. Hihetetlen. :) Persze időm egyikre sem lenne de jó látni, hogy nem halt ki a műfaj. Vannak még igényes játékok és nem csak csihipuhi FPS meg RTS. Az RTS szó a legértelmetlenebb talán a világon szerintem. Egy vicc az a kifejezés.

    Storm of War: Battle of Britain - Ez az Il-2 motorján alapul vagy valami teljesen új?

    A Jet Thunder idén kijönne? Fél éve nincs semmi hír róla...

    Figher Ops idén szintén egy vágyálom szerintem. Talán 2 év múlva.

    Seven-G F/A-18. Na ebből is mikorra lesz valami... Azért megnézem a legutolsó kiadást.

    Operation Flashpoint 2 - Soha nem játszottam az elsővel komolyan, de látom benne az erőt. Az Arma 2 szintén ez a kategóra. Szép munka első látásra.

    Arcania: A Gothic Tale - Ez is jöhet, meg a Risen is.

  • gsg16
    #22480
    na ez a lista megint csak a szívemet fájdítja,és arra ösztökél,hogy fejlesszem a gépem.mert ezeknek a fele el sem fog majd indúlni a mostani vasamon.
  • repvez
    #22479
    2009 játékai
    A lap közepére érdemes lepörgetni a simulátorokhoz. :)
  • Molnibalage
    #22478
    Hát igen. 3,5 éve van AF és azóta csak hallgatnak.
  • JoeDestroy
    #22477
  • Gundark 1 1
    #22476
    Aki B-17 személyzetet akar az ne panaszkodjon :)
  • L Viper #22475
    Ha tudnád, hogy én mennyi alvással kell, hogy ellegyek és milyen össze-vissza :-)
  • L Viper #22474
    Nézzétek már, ezek itt utalgatnak. Csak tudnám min dolgoznak annyira.
  • Molnibalage
    #22473
    Inkább ez. :)
  • Molnibalage
    #22472
    Ma délután lehetséges FF5.0 multiteszt és este meg korán fekszem. Jönnek a dolgos hétköznapok...
  • Gundark 1 1
    #22471
    Én nem leszek. Nekem ébren kell lennem holnap délelőtt :) Teljes biszonsági rencer felülvizsgálat lesz :)
  • L Viper #22470
    Urak, akkor este belefér egy kis Balkán folytatás ?

    Ez meg Földimnek egy kis Lantzene :-)
  • Solt
    #22469
  • L Viper #22468
    Erről is a Lantlények tehetnek, egy köztünk él :-)
  • Gundark 1 1
    #22467
    Ez attól lehet hogy ott voltál Te is :)
  • Solt
    #22466
    Mert lecserélted azt a szép előző logót! :D
  • L Viper #22465
    Most nézem, milyen szinkronban vannak a "hidas" beszámolóddal a #22431-es hozzászólásban belinkelt képeim.
    :-)
  • Scottt
    #22464
    Merthogy?:D
    Ja-ja jónagy kép volt:D
  • Solt
    #22463
    Mindegy mi az, én levetetm a kezem rólad!!!! :D :D
  • L Viper #22462
    Bazzeg, emlékszem :-D
    Szép nagy kép volt...
  • Scottt
    #22461
    Amikor 2hónapja minden hétvégén apám megnézi a Keresztapa összes részét,én meg Mafiával játszok,muszáj volt.És se nem fejvadász se nem spanglis hippi hanem egy Maffiózó
  • Buren
    #22460
    Nézd meg itt a 21 337 -es hozzászólást!

    Az a Venator De Serius.
  • L Viper #22459
    Földim, mi ez az új logó azzal a spanglit szívogató bácsival ?
  • L Viper #22458
    Nem akarom én sem elkiabálni, de:
    JEEEEEEEEEEEE ! :-)
  • Molnibalage
    #22457
    Na, hírek. Eddig nem sokat repültam az alfával (pár teszt és egy bevetés). Kezd összeálni a dolog, úgy tűnik. Remélem, hogy nem kiabáltam el a dolgot...
  • Kremmer
    #22456
    Már megvan!;) Köszi a segítséget!!!
  • Kremmer
    #22455
    Átnéztem a raktárt!Nem találtam meg,a raktáron belül hol,és milyen néven keressem??? Köszi
  • L Viper #22454
    Adtam egy linket, ahol elég olcsón letöltheted...
  • Molnibalage
    #22453
    Ha figyelmesen átnézed a raktárt akkor megtalálod.
  • Scottt
    #22452
    Nem elbasztam valahogy:@ Nem működnek a fegyverek[Nincs tgp kép se a Maverickhez se a Maverickszkijhez,meg talán a radaros rakéták se]
    Nem tom mi baja lehet-.-"
  • Kremmer
    #22451
    Sziasztok!Kéne nekem Falcon 4.0 AF hez a Hitiles!Tudnátok segíteni?mert csak fizetős letöltést találtam!
    Köszi
  • Wampa
    #22450
    Nincs meg a lemezed,vagy mi?
  • L Viper #22449
    Csak a Global texture rez. opciót kell: Very High-ra állítanod és gyönyörű részletes lesz a 3D-s kabin.
    Privátban átküldöm, mit hogy érdemes állítani, hogy szép és gyors legyen.
  • Wampa
    #22448
    Az hogy lehet hogy neked szép a műszerfal?:)
    Nekem meg ronda volt a szarrá tuningolt 9600 ossal?
    Vagy külön kell beállitanai a 3d-set?
    Mindegy,most már nincs még egy fél napom hogy feltegyem:))
    Nem téged győzködlek,csak hozzád fűztem....:)
  • Molnibalage
    #22447
    Az lehet. Sok dolgom volt azóta. A tesztelés baromi időiégnyes dolog.

    Egyébként jelentem, hogy új FF5.0 érkezett 5 perce. FF5 Alpha v1.0. Ne keressetek a megnevezéssel és a megjelenéssel kapcsolatban semmiféle összefüggést. Nem követik a srcáok a bevett terminológiát.
  • Scottt
    #22446
    Ma visszaolvastam a privát üzeneteimet.Még augusztusi megjelenséről diskuráltunk:)
  • JoeDestroy
    #22445
    Frankó volt az biztos :))))

    Közben meglett a tegnapi probléma oka. Nem jönnétek rá! Az alaplap fűtőbordáinak a tetejére a drága gyártó vékony alulapon rájaragasztotta a címerét. (kapja be) No a ragasztó engedett ez leesett és a videókártya hátulján landolt. Elég rossz helyen, mert tegnap este szívatott mindaddig míg rá nem vertem az asztalra mérgemben. Ekkor arrébb mehetett mert videófagyás nélkül ment utána a játék. Ma vettem észre mikor ki akartam a gépet portalanítani. Még jó hogy nem csinált zárlatot vagy komolyabb bajt.
    Csak okulásul írtam le, mert ami nincs lecsavarozva, az az álló házban elszabadulhat.
  • Molnibalage
    #22444
    A Modhoz volt itt link. Az még csak nagyrészt a vörös gépek felfüggesztési pontjait variálja. A többi része később jön.

    A hadjárat meg a legvégén jön, ha már van hozzá adatbázis. Ahhoz nagyon kemény változtatások kellenek, hogy tényleg reális legyen. Az FF5.0 elég sok időmet elviszi. És akkor még nem csináltam meg a kézikönyvet sem hozzá és az új oktatófilmeket sem..